PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

poruka: 79
|
čitano: 28.483
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
PitBullCroTeam {PBCT} CoD 4

Pozdrav! Predstavljam vam CoD 4 tim koji je vec poduze vrijeme na cod sceni imamo 37 igraca i 7 game servera. 5 public i 2 privatna war servera. Prvi u hrvatskoj imamo najveci server sa 40 slotova ( 213.149.60.43:28984 ) na kojem se vrti MW2 mod. Vrlo smo aktivan klan, igramo CB i ostale kupove..  Ako zelite vise znati o klanu ili nam se ipak zelite pridruziti posjetite: www.pitbullcroteam.com / www.forum.pitbullcroteam.com

 

Pozz.. :)

 

EDIT (03.10.2011):

 

Pokrenuti TeamSpeak 3 serveri!

 

{PBCT}PitBullCroTeam | PUBLIC TeamSpeak 3 Server - IP: 178.63.195.46:1337 ili ts3.pitbullcroteam.com:1337

 

{PBCT} PUBLIC TS3 - MW2 Mod Server (Samo za igrače koji igraju na našem MW2 mod serveru! - IP: 178.63.195.46:9982 ili ts3.pitbullcroteam.com:9982

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2011 14:37 (tuna-1).
Moj PC  
11 0 hvala 5
15 godina
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

cb link, esl link? lanable klan?

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.10.2010 19:02 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

CB LINK - lanable klan jesmo, starija ekipa iz ZG-a i okolice i lako se dogovorimo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: PitBullCroTeam {PBCT} CoD 4
tuna-1 kaže...

Pozdrav! Predstavljam vam CoD 4 tim koji je vec poduze vrijeme na cod sceni imamo 37 igraca i 7 game servera. 5 public i 2 privatna war servera. Prvi u hrvatskoj imamo najveci server sa 40 slotova ( 213.149.60.43:28984 ) na kojem se vrti MW2 mod. Vrlo smo aktivan klan, igramo CB i ostale kupove..  Ako zelite vise znati o klanu ili nam se ipak zelite pridruziti posjetite: www.pitbullcroteam.com / www.forum.pitbullcroteam.com

 

Pozz.. :)

Igro sam dosta vremena na vašim serverim-a.

Što se toga tiče ste super Banate chetere i ostale bugiste.

I činite mi se kao složan klan.

Ja bi vam se rado pridružio ali eto trenutačno nemam vremena ali preporučujem vas svakom boljem igraču.

14 godina
offline
RE: PitBullCroTeam {PBCT} CoD 4
Skizzy kaže...
tuna-1 kaže...

Pozdrav! Predstavljam vam CoD 4 tim koji je vec poduze vrijeme na cod sceni imamo 37 igraca i 7 game servera. 5 public i 2 privatna war servera. Prvi u hrvatskoj imamo najveci server sa 40 slotova ( 213.149.60.43:28984 ) na kojem se vrti MW2 mod. Vrlo smo aktivan klan, igramo CB i ostale kupove..  Ako zelite vise znati o klanu ili nam se ipak zelite pridruziti posjetite: www.pitbullcroteam.com / www.forum.pitbullcroteam.com

 

Pozz.. :)

Igro sam dosta vremena na vašim serverim-a.

Što se toga tiče ste super Banate chetere i ostale bugiste.

I činite mi se kao složan klan.

Ja bi vam se rado pridružio ali eto trenutačno nemam vremena ali preporučujem vas svakom boljem igraču.

Hvala na ljepim rijecima :)

Ah cuj ima nas dosta pa svako malo (od nas par koji imaju rcon password) je netko na nekom serveru i to se sredi odma

Eto sad u zadnje vrijeme ih nema bas nesto, sto je ljepo za vidjet :)

14 godina
offline
RE: PitBullCroTeam {PBCT} CoD 4
tuna-1 kaže...

Odličan server svaku večer sam tamo igram TDM HC  samo tako nastavite.Cool

13 godina
neaktivan
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

                          JOIN 

 

...:::PitBullCroTeam {PBCT} HC TDM powered by Pitt&House&Gizmo&Bikhr :::...

 

                    213.149.60.43:28984 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

Novosti:

 

IP-evi servera promjenjeni:

 

Public SD Promod (22slot): 213.149.60.43:28980

Public TDM Hardcore (40slot): 213.149.60.43:28984

Public CUSTOM MOD (28slot): 213.149.60.42:28975

 

Takoder mozemo reci da idemo na LAN koji se odrzava u Zagrebu 15. i 16. 1 od strane Gamersject-a. Vise o lanu mozete procitati na njihovim stranicama.

Usput posjetite i nase stranice: www.pitbullcroteam.com

 

pozz

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

Ajmo joinajte se na servere, ovaj 40 slot stoji prazan po cijele dane. A najveći je, kad se skupi ekipa rokanja će biti cijeli dan, naravno neko od admina će uvijek biti na serveru pošto nas ima dosta.

 

213.149.60.43:28984 - TDM 40 SLOT

 

213.149.60.43:28980 - S&D 22 SLOT

 

 

JOIN AJMO.

 

Just dance, it's gonna be okay
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

Khm....jednom prilikom sam bez ikakvog razloga ili objasnjenja banan sa promod SD servera...valjda zato sto sam owno onog lowaru cripza, imao sam score 29-3 na crossfireu, i odjednom ban..Za svaku pohvalu. Naravno da nisam haxao ili bugao, pobogu ako nešto mrzim onda su to cheateri.

Serveri su kao i svi ostali domaći, puni neodgojene dječurlije i iskompleksiranih admina (ili kombinacija jednog i drugog). Nema ljepšeg nego kad ubiješ nekog pa ti *ebe mater...

Uglavnom zato više i neigram na HR serverima COD.

 

Vidim da vam na CB-u ne ide baš.

Savjet; okanite se puba i samo CB igrat, na pubu se  "skill" samo može izgubit, ali uostalom taj CB je propao, postao leglo haxora, zato sam i quito kompetitivno igranje (došao s teamom do 1900ptsa, rank 40-50, i onda se raspali, pa prodo acc i key i tako...)

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: PitBullCroteam {PBCT} CoD 4
FlyBoy kaže...

Khm....jednom prilikom sam bez ikakvog razloga ili objasnjenja banan sa promod SD servera...valjda zato sto sam owno onog lowaru cripza, imao sam score 29-3 na crossfireu, i odjednom ban..Za svaku pohvalu. Naravno da nisam haxao ili bugao, pobogu ako nešto mrzim onda su to cheateri.

Serveri su kao i svi ostali domaći, puni neodgojene dječurlije i iskompleksiranih admina (ili kombinacija jednog i drugog). Nema ljepšeg nego kad ubiješ nekog pa ti *ebe mater...

Uglavnom zato više i neigram na HR serverima COD.

 

Vidim da vam na CB-u ne ide baš.

Savjet; okanite se puba i samo CB igrat, na pubu se "skill" samo može izgubit, ali uostalom taj CB je propao, postao leglo haxora, zato sam i quito kompetitivno igranje (došao s teamom do 1900ptsa, rank 40-50, i onda se raspali, pa prodo acc i key i tako...)

 

hmm, u vezi ovoga nebi znao zasto i tko te je kikao. Od sada vec dulje vrijeme se vodi kada te netko kika da pise nick admina koji te kickao i mora se unijeti razlog kikanja igraca.

ah, u vezi CB-a. Tu bi se moglo pricat puno toga... Em sto ima haxora em me raznerviralo ono kada je xigmatek (HR tim) dosao na top CB ljestvice a preocito je bilo da su bili haxori. To je bio jedan veliki propusti CB admin-a...

 

Sad, novije stvari: dolazimo na Gamersject Winter Challenge LAN event. Vise stvari o tome mozete procitati na njihovoj stranici i na nasoj web stranici. Takoder ako imate bilo kakvih pitanja ili problema ili ste ipak banani/kikani bez razloga sa servera mozete se obratiti na nas forum KLIK

16 godina
neaktivan
offline
RE: PitBullCroteam {PBCT} CoD 4
tuna

hmm, u vezi ovoga nebi znao zasto i tko te je kikao. Od sada vec dulje vrijeme se vodi kada te netko kika da pise nick admina koji te kickao i mora se unijeti razlog kikanja igraca.

ah, u vezi CB-a. Tu bi se moglo pricat puno toga... Em sto ima haxora em me raznerviralo ono kada je xigmatek (HR tim) dosao na top CB ljestvice a preocito je bilo da su bili haxori. To je bio jedan veliki propusti CB admin-a..

Najveći pokazatelj da CB ide silaznom putanjom je upravo ova zadnja glupost sa Xigmatekom. Očitije haxore bez ikakvog umijeća igranja dugo nisam vidio. Ne razumijem samo kako nisu bannani puno ranije. Imex je vidim, počeo opet aktivnije igrat cb, moglo bi biti nešto od njih...Ja sam svoje kompetitivnom igranju rekao, kako bilo...

Bojim se da bi LAN opet mogao biti fail, kao u Splitu ljetos, ali nadajmo se najboljem. 

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
14 godina
offline
RE: PitBullCroteam {PBCT} CoD 4
FlyBoy kaže...
tuna

hmm, u vezi ovoga nebi znao zasto i tko te je kikao. Od sada vec dulje vrijeme se vodi kada te netko kika da pise nick admina koji te kickao i mora se unijeti razlog kikanja igraca.

ah, u vezi CB-a. Tu bi se moglo pricat puno toga... Em sto ima haxora em me raznerviralo ono kada je xigmatek (HR tim) dosao na top CB ljestvice a preocito je bilo da su bili haxori. To je bio jedan veliki propusti CB admin-a..

Najveći pokazatelj da CB ide silaznom putanjom je upravo ova zadnja glupost sa Xigmatekom. Očitije haxore bez ikakvog umijeća igranja dugo nisam vidio. Ne razumijem samo kako nisu bannani puno ranije. Imex je vidim, počeo opet aktivnije igrat cb, moglo bi biti nešto od njih...Ja sam svoje kompetitivnom igranju rekao, kako bilo...

Bojim se da bi LAN opet mogao biti fail, kao u Splitu ljetos, ali nadajmo se najboljem. 

Iskreno, ne zelim uopce ulazit u vezi to sa xigmatekom. To je bio jedan veliki fail CB-a.

A u vezi lana, neznam vidjet cemo. U Splitu nisam bio ali sam naucio da je bilo dosta problema... Nadam se da ce ovaj biti bez ikakvih problema i da ce sve proci uredu

13 godina
neaktivan
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

Igrao sam par puta protiv vas, dok sam bio aktivan. Odlicni momci, regularni skroz.

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

PBCT trazi scopera za klan! Više informacija na webu: http://www.pitbullcroteam.com ili preko PM.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

Trazimo partnere za razmjenu bannera!

Uveden LIVE Support i image hosting na nas website. Image hosting link: img.pitbullcroteam.com

Ako ste banani bez razloga obratite nam se na LIVE support.

 

www.pitbullcroteam.com

www.forum.pitbullcroteam.com

www.img.pitbullcroteam.com

www.free.pitbullcroteam.com <- Besplatni webovi za klanove (WebSpell, Joomla...) ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

jel mogu u clan???? 1600h 16 god moze neki test

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

Ostavi prijavu za klan na forumu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

Public TDM Hardcore (40slot): 213.149.60.43:28984

 

Nekad dobar server, ali u zadnje vrijeme krcat chiterima.

 

Di su vam admini?

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PitBullCroteam {PBCT} CoD 4
memulica kaže...

Public TDM Hardcore (40slot): 213.149.60.43:28984

 

Nekad dobar server, ali u zadnje vrijeme krcat chiterima.

 

Di su vam admini?

Admini su svaki dan na serverima. Od SD i CUSTOM mod-a pa do tog TDM HC servera. Ako upises !online kada si na serveru pokazat ce ti tko je od admina online i ako sumnjas da neko haxa obrati se adminu.

16 godina
offline
Re: PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

Upisao i piše "nitko" . Ako je to admin svaka mu čast, jer je 24h tamo {#}

 

 

 

13 godina
neaktivan
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

Public TDM Hardcore (40slot): 213.149.60.43:28984

 

ovak, ovaj klan neznam kakav je nit me zanima.

Ali sever je katastrofa!!

Pola ekipe kampa, razbija užitak igre, ostali se trude i šize,

..admina nema..

Onda dođe neki biser sa aimom pa shebe server na pol sata, pa kad mu dosadi - ode..

..admina nema..

.. e, onda dođe admin: SpartacuS

..ekipa i dalje kampa, koristi LS, GL-upani deru, ekipa puca napamet kroz zidove...

...a on, admin vrli, ništa...

.glumi fikus..očito.

...e, kad je bio nazvan fikusom - to mu se nije svidjelo..{#}

..normalno.. " udaljio " me sa servera{#}

ma sve pet, ipak nije baš fikus, čovjek štiti svoj obraz...

 

..moje pitanje nadležnima: kad će admini početi štititi obraz servera?

 

..ili ste zadovoljni stanjem?

Hvala na odgovoru!

 

Edit:

dan poslije, spomenuti admin radi svoj posel!

bravo!!

ipak ne fikusira {#}

mutikaša i probisvijet
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.4.2011 21:03 (prle_zg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

Reci cu nadleznima u klanu da posalju vise admina na TDM HC server.. Posto je do sada bio sam jedan, i nisam znao da je situacija tako grozna. Pokusat cu da se to sredi sto brze :)

 

 

POKRENUT PBCT RADIO:

 

Slusati nas mozete na : http://pitbullcroteam.com ili putem Winampa: http://174.140.165.50:9998/listen.pls

12 godina
protjeran
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

Nemojte ulazit u ovaj klan ;) tako su mene zvali, i na kraju nikad mi se javili nisu, odigro sa njima par warova, imao dobar scor, admin govorio kako 100% ulazim, al sta cu :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

Evo nakon mjesec dana malo navratio, da se malo odmorim od WoT-a.

 

I gle čuda admin je konačno online i sve OK par mapa.

 

ALI

 

onda uleti tip s aimbotom.

 

Admin ga jedno 5 minuta i ne vidi. Tek kad se ljudi pobunili, on krene da će ga izbacit.

 

ALI

 

tada krene tragikomedija ... admin ne da ne zna, nego nema pojma kako izbacit tipa. Ekipa ga počela otvoreno podj*bavat, a neki i vrijeđat.

 

I koje izbačen?

 

Pa naravno da nije izbacio aimbotera, jer ne zna ... zato je lagano kikao ostale.

 

{#}

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PitBullCroteam {PBCT} CoD 4
memulica kaže...

Evo nakon mjesec dana malo navratio, da se malo odmorim od WoT-a.

 

I gle čuda admin je konačno online i sve OK par mapa.

 

ALI

 

onda uleti tip s aimbotom.

 

Admin ga jedno 5 minuta i ne vidi. Tek kad se ljudi pobunili, on krene da će ga izbacit.

 

ALI

 

tada krene tragikomedija ... admin ne da ne zna, nego nema pojma kako izbacit tipa. Ekipa ga počela otvoreno podj*bavat, a neki i vrijeđat.

 

I koje izbačen?

 

Pa naravno da nije izbacio aimbotera, jer ne zna ... zato je lagano kikao ostale.

 

{#}

 

 

A i ti isto igraš po pubovima i buniš se. Ovisi koji je server isto ja igram na promod serveru često i znam skoro sve admine neke čak i osobno i nema nikakvih problema.

 

Potpis
14 godina
offline
Re: PitBullCroteam {PBCT} CoD 4
memulica kaže...

Evo nakon mjesec dana malo navratio, da se malo odmorim od WoT-a.

 

I gle čuda admin je konačno online i sve OK par mapa.

 

ALI

 

onda uleti tip s aimbotom.

 

Admin ga jedno 5 minuta i ne vidi. Tek kad se ljudi pobunili, on krene da će ga izbacit.

 

ALI

 

tada krene tragikomedija ... admin ne da ne zna, nego nema pojma kako izbacit tipa. Ekipa ga počela otvoreno podj*bavat, a neki i vrijeđat.

 

I koje izbačen?

 

Pa naravno da nije izbacio aimbotera, jer ne zna ... zato je lagano kikao ostale.

 

{#}

 

 

Da li se mozda sjecas tko je bio taj admin na serveru? Ako si zapamtio njegov nick molim te da mi kazes pa cu ja prosljediti ovo administratorima klana koji ce vidjeti sto dalje...

pozz

16 godina
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

future

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

Aha, decko je nov pa vjerojatno zato.. U nagradnoj igri je osvojio prava admina te je sada 1 od 3 admina koja su dobila prava na nagradnoj igri. Prosljedeno adminima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice