Osnivanje Battlefield 2 klana

poruka: 35
|
čitano: 4.820
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Osnivanje Battlefield 2 klana

Postoji li igraca koji bi zajedno samnom i jednim frendom htjeli osnovati novi BF 2 klan? Naravno s Org. molim! Hvala unaprijed!

P: Koliko programera treba da se promjeni žarulja? O: Nijedan - to je čisto hardverski posao:
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Osnivanje Battlefield 2 klana

Možda bih vam se ja mogao pridružiti, odigram ponekad BF2, iako sve rjeđe zbog obaveza... al' vi javite ako šta bude, možda i ja uletim :D

Steam: dzanan_ganic, Skype: dzanan.ganic, Xfire: dzanky05, MSN: ganic_dzanan@hotmail.com || R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Osnivanje Battlefield 2 klana

Ma nebi ni mi ono derali svaki dan 24/7, ono cist onak da imamo klan, ponekad odigramo neki CB war, odemo na neki PUB i svi u isti squad i chill na serveru i naravno TS3: on! :D

P: Koliko programera treba da se promjeni žarulja? O: Nijedan - to je čisto hardverski posao:
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.6.2011 12:52 (Bazen21).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Osnivanje Battlefield 2 klana

Vise nitko ne igra Battlefield 2 na forumu? :O

P: Koliko programera treba da se promjeni žarulja? O: Nijedan - to je čisto hardverski posao:
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Osnivanje Battlefield 2 klana

Prošlo je vrijeme BF2-a za mene. Ja sma to igro prije 2-3 godine.

www.facebook.com/Battlefield3.Info
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Osnivanje Battlefield 2 klana

Igra mozda je stara, ali mislim takvu igru kao sto je BF 2 necemo jos dugo vremena vidjet!

P: Koliko programera treba da se promjeni žarulja? O: Nijedan - to je čisto hardverski posao:
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Osnivanje Battlefield 2 klana

BF3 možda? {#}

I'll f*ck you till' you love me! - Mike Tyson
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Osnivanje Battlefield 2 klana

To cemo jos vidjet! Igrao sam sve BF-ove i nijedan mi nije bio kao BF 2.. BF 2 ima ono sto BF 1942 nije imao, ali zato nema neke bezvezne gluposti koje ima BFBC2

P: Koliko programera treba da se promjeni žarulja? O: Nijedan - to je čisto hardverski posao:
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivanje Battlefield 2 klana
Bazen21 kaže...

Vise nitko ne igra Battlefield 2 na forumu? :O

  Ja tu i tamo zaigram,ali imam ''onu'' verziju.

Pero Dinamit kaže...

BF3 možda? {#}

  Nebih rekao.Mislim da će BF 3 kampanja biti ''režirana'',dok su sve battlefield igre prije bad company 1 imale singleplayer takav kao da si igrao capture the flag u sandbox mapi i sa vozilima ali sa botovima umjesto pravih igrača,tj. igro si capture the flag ali u singleplayeru,i to mi jako nedostaje u današnjim igrama.

Ja sam Plavi zmaj.
13 godina
neaktivan
offline
Osnivanje Battlefield 2 klana

A mozes nam se pridruzit iako imas "onu" verziju, jer cemo ponekad igrati i na public serverima pa da igras s nama! :D

P: Koliko programera treba da se promjeni žarulja? O: Nijedan - to je čisto hardverski posao:
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivanje Battlefield 2 klana
Bazen21 kaže...

To cemo jos vidjet! Igrao sam sve BF-ove i nijedan mi nije bio kao BF 2.. BF 2 ima ono sto BF 1942 nije imao, ali zato nema neke bezvezne gluposti koje ima BFBC2

  Iako,meni je bf1942 draži...

Bazen21 kaže...

A mozes nam se pridruzit iako imas "onu" verziju, jer cemo ponekad igrati i na public serverima pa da igras s nama! :D

  Ok,bum razmislio...

Ja sam Plavi zmaj.
16 godina
offline
Re: Osnivanje Battlefield 2 klana
g12356 kaže...

  Nebih rekao.Mislim da će BF 3 kampanja biti ''režirana'',dok su sve battlefield igre prije bad company 1 imale singleplayer takav kao da si igrao capture the flag u sandbox mapi i sa vozilima ali sa botovima umjesto pravih igrača,tj. igro si capture the flag ali u singleplayeru,i to mi jako nedostaje u današnjim igrama.

Kakva sada kampanja? Nije li tema multyplayer i osnivanje klana?

Tko još igra singleplayer kod takvih igara? {#} Pa on je tu samo reda-radi, BF3 će biti orijentirana na multy, kao što je to BC2.

I'll f*ck you till' you love me! - Mike Tyson
13 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivanje Battlefield 2 klana
Pero Dinamit kaže...
g12356 kaže...

  Nebih rekao.Mislim da će BF 3 kampanja biti ''režirana'',dok su sve battlefield igre prije bad company 1 imale singleplayer takav kao da si igrao capture the flag u sandbox mapi i sa vozilima ali sa botovima umjesto pravih igrača,tj. igro si capture the flag ali u singleplayeru,i to mi jako nedostaje u današnjim igrama.

Kakva sada kampanja? Nije li tema multyplayer i osnivanje klana?

Tko još igra singleplayer kod takvih igara?  {#} Pa on je tu samo reda-radi, BF3 će biti orijentirana na multy, kao što je to BC2.

  e pa ja na primjer igram...pogotovo dok nešto skidam...

Ja sam Plavi zmaj.
16 godina
offline
Osnivanje Battlefield 2 klana

I koja je svrha tvog komentara ako je tema osnivanje BF2 klana?

I'll f*ck you till' you love me! - Mike Tyson
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Osnivanje Battlefield 2 klana

e pa o tome se već prije malo pričalo,tj. o načinu igre,ja sam samo nadodao na razgovor.Zašto pitaš?

Ja sam Plavi zmaj.
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.6.2011 14:42 (g12356).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Osnivanje Battlefield 2 klana

Hajde onda kontaktirajte me na steam (potpis)

Steam: dzanan_ganic, Skype: dzanan.ganic, Xfire: dzanky05, MSN: ganic_dzanan@hotmail.com || R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.7.2011 14:23 (Hambrle).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Osnivanje Battlefield 2 klana
Ferritin kaže...

Prošlo je vrijeme BF2-a za mene. Ja sma to igro prije 2-3 godine.

igrao si to prije 2-3 god a igrica stara godinu i pol {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivanje Battlefield 2 klana
lange kaže...
Ferritin kaže...

Prošlo je vrijeme BF2-a za mene. Ja sma to igro prije 2-3 godine.

igrao si to prije 2-3 god a igrica stara godinu i pol {#}

  Lol,fail...Ne misli on na ''Battlefield bad company 2'' nego na ''Battlefield 2'':

http://en.wikipedia.org/wiki/Battlefield_2

Bubneš pa ostaneš živ.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
13 godina
neaktivan
offline
Osnivanje Battlefield 2 klana

Ako vas bude dosta,ja cu ponovo instalirati igru i poceti sa vama.Imam jedno pitanje:kada se u singleplayer-u bira oruzje kako da se "otkljuca" kao nadogradjeno oruzje(ispod neke puske ima kao mala "bolja" puska),ako je ikako moguce?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivanje Battlefield 2 klana

Postoji jedan .ini config fajl koji se mora editirati...jednom sam to radio,puške su ok,ali ne obavezno i bolje(ovisi o klasi).

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
12 godina
offline
Re: Osnivanje Battlefield 2 klana
g12356 kaže...
lange kaže...
Ferritin kaže...

Prošlo je vrijeme BF2-a za mene. Ja sma to igro prije 2-3 godine.

igrao si to prije 2-3 god a igrica stara godinu i pol {#}

  Lol,fail...Ne misli on na ''Battlefield bad company 2'' nego na ''Battlefield 2'':

http://en.wikipedia.org/wiki/Battlefield_2

Bubneš pa ostaneš živ.

aha. onda ok! pa tko još igra battlefield 2?!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivanje Battlefield 2 klana
lange kaže...
g12356 kaže...
lange kaže...
Ferritin kaže...

Prošlo je vrijeme BF2-a za mene. Ja sma to igro prije 2-3 godine.

igrao si to prije 2-3 god a igrica stara godinu i pol {#}

  Lol,fail...Ne misli on na ''Battlefield bad company 2'' nego na ''Battlefield 2'':

http://en.wikipedia.org/wiki/Battlefield_2

Bubneš pa ostaneš živ.

aha. onda ok! pa tko još igra battlefield 2?!

  Pa meni je npr. bf2 bolji...ali bf1942 is the best...

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
12 godina
offline
Re: Osnivanje Battlefield 2 klana

zasto ti je bf2 bolji?

koji 1942 ?

meni osobno jedino sta je bolje u bf2 su avioni i laksa voznja helikopterom. ali grafika ja KATASTROFA!!! (za 2011)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivanje Battlefield 2 klana
lange kaže...

zasto ti je bf2 bolji?

koji 1942 ?

meni osobno jedino sta je bolje u bf2 su avioni i laksa voznja helikopterom. ali grafika ja KATASTROFA!!! (za 2011)

Igrica je iz 2005. Što očekuješ od grafike?

Mali offtopic: Još se igra BF2? Ima servera i igrača? Planiram ju kupiti, da isprobam pravi Battlefield, ali što će mi ako nema igrača i servera.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivanje Battlefield 2 klana
lange kaže...

zasto ti je bf2 bolji?

koji 1942 ?

meni osobno jedino sta je bolje u bf2 su avioni i laksa voznja helikopterom. ali grafika ja KATASTROFA!!! (za 2011)

  Na grafiku u igrama se pos*rem.Ako želiš grafiku pogledaj okolo ekrana,to je grafika.Fkat me nije briga za grafiku u igrama,a ako i je u nekoj igri dobra onda neka je to je samo jako maleni bonus.Dobar mi je zato jer je singleplayer u sandbox stilu a ne u campaign stilu,i jedina moderna pucačina koja to još fura je Quake enemy territory.

Pitaš koji 1942?To ti je bio prvi i najbolji battlefield ikada po zabavnosti(ako se mene pita) i igram ga još i dan danas,još  uvijek se zna naći i po 1000 igrača na multyplayeru(naravno ne na jednoj mapi).Ja sam prema velikoj većini današnjih igrača veteran(počeo sam igrati negdje tamo 1998).A većina danšnjih pucačina mi se ne sviđa jer su rađene po šabloni call of duty-a.Crysis 2 sam instalirao tek reda radi i prošao prvih par misija.Sva sreća da danas još uvijek postoji Arma,i sva sreća da strategije još uvijek su dobre(ali ne oni ''clickfesti'' za djecu poput starcrafta i supreme comandera,warhammer-a lotro,nego prave muške strategije koje ti u singleplayeru razbe mozak a multyplayer ne želim ni probat).

 

A i u današnjim igrama nije toliko velika grafička razlika ako se usporedi npr. igre iz 2009-e i igre iz 2010-e kao što je npr. bila razlika u grafici između 2003-e i 2004-e.Svake godine je razlika u grafici sve manja.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivanje Battlefield 2 klana
doctor_crash kaže...
lange kaže...

zasto ti je bf2 bolji?

koji 1942 ?

meni osobno jedino sta je bolje u bf2 su avioni i laksa voznja helikopterom. ali grafika ja KATASTROFA!!! (za 2011)

Igrica je iz 2005. Što očekuješ od grafike?

Mali offtopic: Još se igra BF2? Ima servera i igrača? Planiram ju kupiti, da isprobam pravi Battlefield, ali što će mi ako nema igrača i servera.

  Sorry na double postu...

Ako na bf1942 se da još okupiti 1000 online igrača na bf2 bi ih trebalo biti i više.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
13 godina
protjeran
offline
Re: Osnivanje Battlefield 2 klana

mogu i ja opet instalirati samo recite :)

15 godina
offline
Re: Osnivanje Battlefield 2 klana
Ja sam kupio,samo čekam da stigne. Samo javite di se igra,pa da probam malo pravi BF!
12 godina
offline
Re: Osnivanje Battlefield 2 klana
g12356 kaže...
doctor_crash kaže...
lange kaže...

zasto ti je bf2 bolji?

koji 1942 ?

meni osobno jedino sta je bolje u bf2 su avioni i laksa voznja helikopterom. ali grafika ja KATASTROFA!!! (za 2011)

Igrica je iz 2005. Što očekuješ od grafike?

Mali offtopic: Još se igra BF2? Ima servera i igrača? Planiram ju kupiti, da isprobam pravi Battlefield, ali što će mi ako nema igrača i servera.

  Sorry na double postu...

Ako na bf1942 se da još okupiti 1000 online igrača na bf2 bi ih trebalo biti i više.

 

 

battlefield 1942 ima više nastavaka (na to sam mislio) kao sto su: road to rome, secret of weapons. ako kome treba imam ja za prodati (orginal). Bf2 sam poceo igrati cim je igrica izasla sve do izlaska bfbc2. nemozes mi uspoređivati bf2 i bfbc2?! to su dvije razlicite igrice. a sto se tice grafike mislio sam na izgled,zvuk, rusenje zgrada,itd! cod je daleko daleko iza bilo kojeg battlefilda. a ako ti je baš do realnosti u igrama onda si skini project reality! daj mi molim te reci koju ti to strategiju igraš? i dajte decki recite mi na kojem serveru igrate bf2 da dodem pa da vidim majstore!?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivanje Battlefield 2 klana
lange kaže...
g12356 kaže...
doctor_crash kaže...
lange kaže...

zasto ti je bf2 bolji?

koji 1942 ?

meni osobno jedino sta je bolje u bf2 su avioni i laksa voznja helikopterom. ali grafika ja KATASTROFA!!! (za 2011)

Igrica je iz 2005. Što očekuješ od grafike?

Mali offtopic: Još se igra BF2? Ima servera i igrača? Planiram ju kupiti, da isprobam pravi Battlefield, ali što će mi ako nema igrača i servera.

  Sorry na double postu...

Ako na bf1942 se da još okupiti 1000 online igrača na bf2 bi ih trebalo biti i više.

 

 

battlefield 1942 ima više nastavaka (na to sam mislio) kao sto su: road to rome, secret of weapons. ako kome treba imam ja za prodati (orginal). Bf2 sam poceo igrati cim je igrica izasla sve do izlaska bfbc2. nemozes mi uspoređivati bf2 i bfbc2?! to su dvije razlicite igrice. a sto se tice grafike mislio sam na izgled,zvuk, rusenje zgrada,itd! cod je daleko daleko iza bilo kojeg battlefilda. a ako ti je baš do realnosti u igrama onda si skini project reality! daj mi molim te reci koju ti to strategiju igraš? i dajte decki recite mi na kojem serveru igrate bf2 da dodem pa da vidim majstore!?

  Ja trenutno ne igram bf2,tj. nije mi na hardu,ali igram bf1942...ono o čemu ti govoriš su ekspanzije i imam ih sve + zadnji patch...kužim,ali meni izgled i rušenje zgrada ne znače ništa,jedino zvuk eventualno da čujem dali po meni pucaju,gdje tko hoda i sl.A inače i project reality je prešao na armu 2.A on je običan mod.Pokušao sam ga instalirati ali nije radio,još u vrijeme kada je zadnji patch za bf2 bio 1.4.Od strategija igram Supreme ruler(cijeli serijal) i najnoviji Hearts of iron(koji je napravljen po uzoru na witp kojega mi se neda igrati jer nema europe(afaik)).

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice