COD4 BUG Liga

poruka: 432
|
čitano: 46.938
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: COD4 BUG Liga
Ma np. Ocito nisi skuzio "skandal" oko Opela, ali nema frke. Timove su raspustili, jer GJect nije gaming organizacija poput Fnatica, Speedlinka i slicno, vec iskljucivo community. Osim 4 vrhunska lana, a prije tog 2 u codhru, te jos 3-4 prije toga koja su ipak sve organizirali ljudi koji su danas u GJectu, GJect radi na poboljsanju scene u HR. Prvi GPL kup je gotov, slijede mnogi jos koji ce biti i nagradjivani, te sluziti i kao kvalifikacije za ligu i offline natjecanja. Winter challenge #2 koji ce biti ovu zimu, uz potporu VNa ce biti jedan od top EU lanova bez sumnje. GPL ce biti nesto sto ova scena trazi, CB vise nitko ne igra vec godinama, jer CB je dugo liga koja nista ne predstavlja, a ESL jako malo igraca igra, jer ESL codu ne pridodaje vaznost kao drugim igrama gdje su ogromne nagrade. Ostaje ti academy/preinvite, talo je GPL nesto sta fali. Biti ce i za domace klanove, a biti ce i internacionalni dio, koji podrzava VN u potpunosti. Organizacija LANova, online kupova ili ligi nije nitimalo lako. A raditi sve to bez prave software podrske, te bez irca jednostavno je nemoguce. Zato savjetujem ovdje organizatorima da odustanu od organizaciji ako nece korisiti to dvoje. Raditi to preko foruma, odmah je proglaseno na propast. Kupite keyeve, regajte se na GPL i cekajte kupove. Na gamersject.com mozete i keyeve kupit, tako, samo pozurite.
ptspclan.com | visit us ^^
14 godina
offline
COD4 BUG Liga

Ako neko moze u kratkim crtama objasniti kako se igra taj liga/turnir i imam li ja tu sta traziti posto sam cod poceo igrati prije jedno 10ak dana..

http://vukajlija.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: COD4 BUG Liga
pirat01 kaže...

Ako neko moze u kratkim crtama objasniti kako se igra taj liga/turnir i imam li ja tu sta traziti posto sam cod poceo igrati prije jedno 10ak dana..

 Čini se da neće još doskora nikakve lige biti :-D

 

Skupi još malo skilla i ako imaš iskustva u FPS-ovima od prije, mogao bi igrati.. Znači trebali smo igrat turnir (tim protiv tima) i onda koji tim bude bolji on ide dalje i tako do finala :), a liga je slična turniru, samo što se skupljaju bodovi po pobjedi..

a.k.a. T R 1 P L 3 X ✖✖✖ Prava internet zarada (0.02 $ po kliku) - http://bux.ratovi.net/?r=tripleks667 ✖✖✖ // odesk.com //
13 godina
offline
COD4 BUG Liga

Turnir se pocinje organizirati ovaj tjedan samo napominjem da su serveri offline jer nismo ih platili odnosno prelazimo na drugi hosting pa bih molio sve koji mogu bar po 20-30kn da doniraju za server, inace necemo biti u mogucnosti organizirati nista

Gamers Don't Die, They Respawn. 1,001 posts and counting...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: COD4 BUG Liga

Nevjerujem da ce ti itko dati,zato sto su ona 2 servera cijelo vrijeme bila prazna.

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // InGame: hExX
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.6.2011 21:50 (rocker55555).
13 godina
offline
Re: COD4 BUG Liga
rocker55555 kaže...

Nevjerujem da ce ti itko dati,zato sto su ona 2 servera cijelo vrijeme bila prazna.

hebiga skola ali sad se polako ekipa vraca

Gamers Don't Die, They Respawn. 1,001 posts and counting...
13 godina
offline
Re: COD4 BUG Liga
rocker55555 kaže...

Nevjerujem da ce ti itko dati,zato sto su ona 2 servera cijelo vrijeme bila prazna.

nisu bila prazna. Ja sam bio tamo skoro cijelo vrijeme.

13 godina
offline
Re: COD4 BUG Liga
marino708 kaže...
rocker55555 kaže...

Nevjerujem da ce ti itko dati,zato sto su ona 2 servera cijelo vrijeme bila prazna.

nisu bila prazna. Ja sam bio tamo skoro cijelo vrijeme.

evo ovaj decko je jedan primjer ko je stalno bio na serveru uvijek sam ga vidao tamo

Gamers Don't Die, They Respawn. 1,001 posts and counting...
14 godina
offline
Re: COD4 BUG Liga
FiCoO kaže...

evo ovaj decko je jedan primjer ko je stalno bio na serveru uvijek sam ga vidao tamo

Jedan od 2-3{#}

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // InGame: hExX
13 godina
protjeran
offline
COD4 BUG Liga

ja mogu gotovo svaki dan biti na serveru al mislim da je to trosenje vremena jer 1v1 ili 2v2 je katastrofa

i love cod4
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: COD4 BUG Liga
Mamaza kaže...

ja mogu gotovo svaki dan biti na serveru al mislim da je to trosenje vremena jer 1v1 ili 2v2 je katastrofa

Tako je i kod mene.

Prije sam dolazio na server da pocnu ljudi dolazit(kad vide da netko igra udu),ali dosadilo mi je cekat sat vremena da igramo 3vs3.

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // InGame: hExX
13 godina
offline
Re: COD4 BUG Liga
rocker55555 kaže...
Mamaza kaže...

ja mogu gotovo svaki dan biti na serveru al mislim da je to trosenje vremena jer 1v1 ili 2v2 je katastrofa

Tako je i kod mene.

Prije sam dolazio na server da pocnu ljudi dolazit(kad vide da netko igra udu),ali dosadilo mi je cekat sat vremena da igramo 3vs3.

tak i ja ali ostanem na serveru ako je prazan onda jumpam dok netko nedodje pa ona dodje moj frend pa njegov i vise puta smo igrali 5vs5

al vise sam jumpo {#}

jos ako netko nedolazi 20 min pozovem nekoga ako je online :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2011 16:08 (marino708).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice