Protis.hr - dojmovi

poruka: 372
|
čitano: 192.397
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Protis.hr - dojmovi

Onaj tko ne zna lako može kupiti, primjerice, DP na HDMI kabel, ne znajući da isti kabel funkcionira samo sa DP izvora na HDMI kraj. Ali ne i obrnuto, što sam ja tek naknadno saznao 

Apoc
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Protis.hr - dojmovi

Vidim, zbog 40 kuna zvao murju i novinare. Drugi put nek pazi kaj kupuje.

16 godina
offline
Re: Protis.hr - dojmovi

A što je tu tako teško zamijeniti nešto? Nije da je lik rekao da hoće lovu natrag. Koštalo 2kn ili 2000kn ako je nekorišteno i vraćeno u kratkom roku?

Pa ja odem u fero-term kupiti ventil koji mi je majstor rekao, ovi mi dali krivi, vratio se sa računom i uzeo ispravni uz moju nadoplatu bez dodatnih troškova. Što im je to tako teško napraviti? U fero-term ću se rado vratiti, u protis ne.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
14 godina
offline
Re: Protis.hr - dojmovi
Ako su ti dali krivi ventil, njihova greška. Ako si tražio pogrešni ventil, tvoja greška...otvorio si ventil, pokušao ga montirati i sad bi drugi. Kažu ti može, ali plati troškove zamjene i ti pozoveš murju i novinare
Pročitaj članak, i njemu je bila odobrena zamjena, samo ne besplatno kako je on to želio
Drugi puta nek pazi kaj kupuje, ili nek mu kupi majstor koji se razumije u kablove, ventile i sl.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2022 13:40 (forumaš).
Moj PC  
0 8 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Protis.hr - dojmovi

Feroterm nema isti profil klijentele kao informatički dućani, pa tu nije baš isto sve. U Feroterm dolaze obični ljudi, kojekavi majstori itd., a i jako puno manjih stvari nije uopće zapakirano pojedinačno u vrećice. Dok s druge strane u IT dućane zalazi puno više kojekakvih picajzli i pederčića ala božo vreča, tako da je u te dvije vrste dućana klijentela potpuno različita. Također, neki ljudi ne vole kupovati otvarane stvari, dok je za Feroterm to praktički nebitno. A i zanimljivo je da većina IT dućana u svojoj ponudi uopće ni nema kategoriju 'rabljena roba' ili slično, gdje bi bila ponuda korištenih stvari i stvari s povrata koja je otvarana. Dakle, negdje su tušmuli tu robu koja im je s povrata pod novu. 

 

Ako nekima nije jasno, ovo je propaganda, odnosno plaćeni članak kakvi su uobičajeni za večernji i jutarnji. 

 
1 6 hvala 0
10 godina
offline
Protis.hr - dojmovi

Taj protis je valjda najgori dućan u hr. Kod njih se nista ne može, sve se masno plaća, nikome ne izlaze u susret, uzas.. i treba im zvati policiju svaki dan.

Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Protis.hr - dojmovi
njuskac kaže...

Taj protis je valjda najgori dućan u hr. Kod njih se nista ne može, sve se masno plaća, nikome ne izlaze u susret, uzas.. i treba im zvati policiju svaki dan.

 Po čemu? Sad po ljeti su godišnji i svi dućani rade sporije.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2022 16:13 (soulwire).
10 godina
offline
Re: Protis.hr - dojmovi

Nisu oni tako loši, štoviše u mom slučaju su ispali i više nego korektni. 

Naime kupio sam kod njih putem weba RX6900XT za ne sjećam se točno 12 ili 13 tisuća kuna. Grafu sam dobio nakon nekoliko dana i smontirao u komp.

Bila je potpuno ispravna ali pametnjaci iz AMD-a su zaključili da ne treba podržavati stari CRYENGINE na kojem je sagrađena moja omiljena igra i to je osnovni razlog što sam ju odlučio vratiti.

Točno sam to i napisao u zahtjevu za povrat kad sam ju poslao nakon desetak dana i uredno su mi vratili cijeli iznos bez problema doduše čekao sam uplatu dobrih 15 dana.

 

8 godina
offline
Re: Protis.hr - dojmovi
Da.... Doduse mozda mi postajemo drzava gdje je svako postupanje prema zakonu iznimka, koju treba hvaliti, isticati, i obilno nagraditi....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Protis.hr - dojmovi

Policiju ako zoveš, a neurotični si kupac koji radi s***e po trgovini, jedino možeš očekivati kaznu za remečenje javnog reda i mira. Ne znam kaj si ljudi zabriju, zovu policiju, eventualno im policija može reć da izađu van i bok kaj misle da policija može po tom pitanju napraviti? Ima policija i pametnijih stvari za raditi valjda... Idući korak je da zoveš mamu da ti riješi problem... Čim lik zove policiju i piše novinarima, znači da mu nisu baš sve na broju a i sumnjam da je bio ugodan. 

 

Ako misliš da si u pravu, prijaviš na mingo, državni inspektorat i oni ih pritisnu i bok.

 

Ovakva sranja se rade kad nisi u pravu, i kad misliš da će im dojaditi i odustati. Ali iskreno, baš zbog takvih mučitelja koji misle da im se š***k treba polizati nekad isto dućan treba reći da odj... Ima fakat ljudi koji si svašta dozvoljavaju. Izderavanje na blagajnike u npr. Lidlu do sustavnog maltretiranja, prijetnji i slanja mailova. Podrška ide kad se ne popušta pred maltretatorima. Nisu ni svi dućani zlatni, ali bome su često i kupci fakat žestoki idioti. 

 

 

Games are my life
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2022 18:06 (24HIGRICE).
14 godina
offline
Protis.hr - dojmovi

Zadnje sam kupio kod njih trenutni monitor za 1400 kn dok je drugdje bio 300 kn skuplji, ostalo 300 kn u džepu. Kupovao sam i prije toga, imjau dobre cijene, dobiješ više za svoj novac,

Sad kad su pokazli kičmu budem i dalje kupvao, sa veseljem.

Moj PC  
0 4 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Protis.hr - dojmovi

Znači katastrofa, imam malo više informacija od vecine vas jer znam ljude koji tamo rade, pošto smo u branši pa si šaljemo i komentiramo takve stvari i naravno vase postove po forumima 😂😂😂. Sto ja cijenim, dobro je ovako procitati kaj se dogada i vasa neka nesluzbena strana.

Uglavnom lik je novinar za glas koncila. Kupio je i vratio kabel i trazio povrat novaca jer onaj koji on zeli je puno jeftiniji. Protis mu je javio da moze zamjena za nekaj drugo i da mu vrate razliku. Lik je par dana ispitivao kako to sve ide kako se vracaju novci i javio da zeli zamjenit za jednu vrecicu. Na sto su mu ovi rekli ne. Onda je pocelo natezanje sa pravima kupaca itd i da ga se rjese su mu poslali gle sve ti pise uvjetima poslovanja i ti citaj. I lik im je doaso u ducan da on hoce zamjenit po nekom clanku i trazi tu svoju vrecicu i tu neku naknadu. I naravno opet su mu rekli ne. I to sve eskaliralo oni zvali policiju lik dobio prijavu za remecenje javnog reda i mira. Ostavio je tamo osobnu nakon toga , za sto su oni zvali policiju da dođe po dokument. Mailom ih je trazio opet te ponude sa naknadama, da se zeli drzati njihovih uvjeta poslovanja itd. Drugi dan je lik opet dosao pa zao policiju da kopaju po smecu da on nema dokument, da mu ne zele izdat ponudu i ono murija ga odjebala, niti oni nekaj mogu Protisu narediti, niti zele kopat po smecu i optuzio ih je za kradu artikla. Ovi su rekli da je artikl predan na reklamaciju i da ce mu vratiti. Onda je opet tamo maltretirao zaposlene i onda su oni zvali policiju. Policija se liku zaprijetila da ce ga otpeljat u jankomir, nakon cega je ovaj otisao. Onda su poceli mailovi iz jutarnjeg sad ih je kao zvala n1 telka da žele prilog napravit.

Mislim ovaj članak je katastrofa. Nema veze sa vezom. Istine nigdje. Stres djelatnika nigdje, samo zlocesti ducan.

Ne znam gdje je njima taj dokaz da su mu ponudili, naplatili ili da naplacuju te neke naknade. Kod mene isto u uvjetima pise svasta pa pola toga nitko ne sprovodi. Realno ovakvi show programi nikome ne treba. I sva energija i vrjeme utroseno na to je izgubljen novac. Moze se na druge nacine zaraditi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2022 11:16 (StalkerGman).
 
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Protis.hr - dojmovi

Ufff pokazali kičmu, strašno.

Svi su oni super dok ne trebaš nešto zamijeniti, vratiti. Tu se vidi tko je dobar, a tko loš. I lopov će ti jeftino prodati ukradeni uređaj, ali ćeš imati problema kada to shvatiš i pokušaš ga vratiti.

 

Ja kod njih ne kupujem više jer su se htjeli ciganiti i nisu mi htjeli zamijeniti uređaj uz moju nadoplatu iako sam ga vratio uredno zapakiranog bez tragova otvaranja i korištenja (preko weba sve plaćeno). Pa sam ih morao na mingo prijaviti tako da su na kraju popušili i kaznu i vratili mi novce, ali svojom krivicom iako sam više puta tražio neko zajedničko rješenje. 

 

Tko ih yebe, neka propadnu što se mene tiče.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
14 godina
offline
Re: Protis.hr - dojmovi

Nije mi se do sada nikada dogdilo da nešto naručim, pa da to vračam i tražim nešto drugo. Obično znam što želim, eventualno otkažem prije kupovine.

u biti bilo bi mi neugodno, ali nismo svi isti.

9 godina
offline
Re: Protis.hr - dojmovi
StalkerGman kaže...

Realno ovakvi show programi nikome ne treba. I sva energija i vrjeme utroseno na to je izgubljen novac. Moze se na druge nacine zaraditi.

 Protisu je ovo sve osim show programa koji "nikome ne treba". Ovo im je jednostavno modus operandi da otezavaju reklamacije i od*ebu sto vise ljudi. Ovaj prilog, bio takav kako si ga ti opisao, ili nekako drugacije, se jednako tako mogao dogoditi na milion drugih primjera koji su tu na forumu koji eto, nisu novinari pa o njima nitko nije pisao. Ovakvi kad tad nalete na budale i neka su. Sad tom prilogu iz n1 treba fino dodati sve ove s foruma.

Pero Dinamit kaže...
Ja kod njih ne kupujem više jer su se htjeli ciganiti i nisu mi htjeli zamijeniti uređaj uz moju nadoplatu iako sam ga vratio uredno zapakiranog bez tragova otvaranja i korištenja (preko weba sve plaćeno). Pa sam ih morao na mingo prijaviti tako da su na kraju popušili i kaznu i vratili mi novce, ali svojom krivicom iako sam više puta tražio neko zajedničko rješenje.

 I znas koliko samo takvih primjera ima. A oni koji su odustali o njima da i ne pricamo. Jos mi je najupecatljivije kod njih sta su onog like trazili da preuzme uredjaj i posalje ga u dugo selo ili gdje nakon sto je otkazao narudzbu koju je napravio online :)

3 godine
offline
Re: Protis.hr - dojmovi
sandokan111 kaže...
StalkerGman kaže...

Realno ovakvi show programi nikome ne treba. I sva energija i vrjeme utroseno na to je izgubljen novac. Moze se na druge nacine zaraditi.

 Protisu je ovo sve osim show programa koji "nikome ne treba". Ovo im je jednostavno modus operandi da otezavaju reklamacije i od*ebu sto vise ljudi. Ovaj prilog, bio takav kako si ga ti opisao, ili nekako drugacije, se jednako tako mogao dogoditi na milion drugih primjera koji su tu na forumu koji eto, nisu novinari pa o njima nitko nije pisao. Ovakvi kad tad nalete na budale i neka su. Sad tom prilogu iz n1 treba fino dodati sve ove s foruma.

Pero Dinamit kaže...
Ja kod njih ne kupujem više jer su se htjeli ciganiti i nisu mi htjeli zamijeniti uređaj uz moju nadoplatu iako sam ga vratio uredno zapakiranog bez tragova otvaranja i korištenja (preko weba sve plaćeno). Pa sam ih morao na mingo prijaviti tako da su na kraju popušili i kaznu i vratili mi novce, ali svojom krivicom iako sam više puta tražio neko zajedničko rješenje.

 I znas koliko samo takvih primjera ima. A oni koji su odustali o njima da i ne pricamo. Jos mi je najupecatljivije kod njih sta su onog like trazili da preuzme uredjaj i posalje ga u dugo selo ili gdje nakon sto je otkazao narudzbu koju je napravio online :)

 Tako je , ja isto mislim da je ovaj tip "bolestan" u glavu ali ocito je karma imala prste i dosla su im na naplatu sva prijasnja sranja prema kupcima. 

10 godina
offline
Protis.hr - dojmovi

Ja sam naručio desetak ventilatora 120mm 1800rpm jel je tako pisalo na njihovoj stranici (slikao sam kao dokaz),  a dobio sam 800 rpm , tražio sam povrat novaca, zamjenu itd i ne može.. potrošeno preko pola milijune kuna zadnjih 20 godina,a uz ventilatore taj dan sam potrosio 25k kn. Nakon par dana natezanja ništa.. Smeće od dućana.. Šta reći? Slijedećih pola milijuna kuna cu potrositi u nekom drugom dućanu pa eto od mene nece dobiti više ni lipe,a također od nijednog mog kolege jer sam svima rekao što mogu ocekivati.. Znaci da zaključimo politiku dućana.. bolje je spusit hrpu novaca kroz par godina nego zamijenit ventilatore od 30 kuna? ajde dobro onda.. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Protis.hr - dojmovi

Postoji upozorenje na njihovoj starnici, da slike mogu biti pogrepne i da je potrebno provjeriti točne specifikacije na starnicama proizvođaća. Nije to specifično samo za ovaj dućan

Meni kad je nešto bilo nejasno, i nisam mogao provjeriti, slao sam im prije kupovine mail za dodatno objašnjenje (na koji su odgovorili isti dan). Jednom nisam bio zadovoljan odgovorom oko garancije i nisam kupio.

 

 

Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Protis.hr - dojmovi

Mislim da je u njegovu slučaju bila kriva slika i opis. Što napraviti u tom slučaju ako uzimaš preko web-a? Ništa, moliti se i vjerovati da je sve točno. Zvati proizvođača 

 

Pa ne mislim kod svake kupnje slati mail da mi provjere za šifru tu i tu je li to zaista to. Gdje bi tako svi završili?

Ako su već u protisu pogriješili s opisom, zašto liku nisu mogli izaći u susret i zamijeniti ventove za one koje je htio? To tako teško? Gle, doći će to jedne kritične točke i ljudi će prestati kupovati kod njih.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
11 godina
offline
Protis.hr - dojmovi

Nisam kod njih nešto previše kupovao a hvala bogu nisam nikada za ništa tamo kupljeno trebao reklamacije, ali evo jedna stvar koja mi se u startu kod njih ne sviđa je što bez obzira jesi im ostavio 15kn ili 15.000kn plaćaš pakiranje, plaćaš dostavu pa ako još plaćaš pouzećem nankada za to klik.

Svaki iole normalan dućan daje besplatne dostave ako potrošiš 500-1.000-2.000kn, zamisli kupiš računalo od 12.500kn i onda ti još naplate pakiranje u kutiju 30kn, pa dostava 56kn pa ti još uzmu 6kn jer plaćaš pouzećem 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Protis.hr - dojmovi

Znam sigurno da dvadesetak mojih kolega tamo nece kupovati, kao ni ja i to mi je dovoljno i gdje god mogu cu reci svoja iskustva o tom dućanu i to im je vec gubitak od par stotina tisuca.Mozda nije velik,ali bolje da spuše i jednu kunu nego nijednu.

I btw. imam preko 150k pratitelja samo u HR, sta bi bilo da i tamo malo počnem pisat svoja iskustva.. jos se nisam odlučio na taj korak ali nisam daleko i mislim da bi tada gubitak bio malo veci od par stotina tisuca. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2022 15:39 (njuskac).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Protis.hr - dojmovi
Ver0n kaže...
ibme74 kaže...

Nisam kod njih nešto previše kupovao a hvala bogu nisam nikada za ništa tamo kupljeno trebao reklamacije, ali evo jedna stvar koja mi se u startu kod njih ne sviđa je što bez obzira jesi im ostavio 15kn ili 15.000kn plaćaš pakiranje, plaćaš dostavu pa ako još plaćaš pouzećem nankada za to klik.

Svaki iole normalan dućan daje besplatne dostave ako potrošiš 500-1.000-2.000kn, zamisli kupiš računalo od 12.500kn i onda ti još naplate pakiranje u kutiju 30kn, pa dostava 56kn pa ti još uzmu 6kn jer plaćaš pouzećem 

 Pa valjda se gleda ukupna cijena komponenata, a ne šugava dostava.

Šta me briga hoće li mi trgovina dati besplatnu dostavu ako je konačni zbir par stotina kn veći nego u protisu?? :facepalm:

Super ti je logika.

 

Daj me nemoj zajebavat, pa nisu toliko jeftini da im plaćanje pakiranje, dostave i dodatni troškova zbog plaćanja pouzećem ne čini bitnu razliku. Čisto primjer jedna od najprodavanijih grafa trenutno RX6600, najjeftinija u protisu je gigina varijanta klik

Odem na Futuru besplatna dostava, odem na proximu besplatna dostava, odem na PC Shop (magazin.rs) besplatna dostava cijena je svuda tu u 20kn... odeš na Protis usluga plaćanja pouzećem 6,00kn, usluga pakioranje robe do 1KG 10kn, usluga dostave do 1KG 32kn... jel oni to motaju u zlatne celofane i šalju u metalnim kutijama da takve stvari naplaćuju? 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2022 15:39 (ibme74).
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Protis.hr - dojmovi

Kupio sam 32 gb rama sa 1063 za brata preko weba jer su jedino ti bili kompatibilni sa njegovom maticnom. 

Uredno su dosli nakon par dana, sve ok. Samo je pisalo da cu dobiti link za pracenje posiljke a to nisam dobio.

I pise mi garancija 24 mjeseca na papiru, a na webshopu pise 120 mjeseci? to znaci 24 mjeseca garancije kod njih i ostalo kod proizvodaca rama ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Protis.hr - dojmovi
Ver0n kaže...
njuskac kaže...

Znam sigurno da dvadesetak mojih kolega tamo nece kupovati, kao ni ja

 ahaahaha, neće sve dok ne budu vidjeli da je nešto jeftinije 50 kn nego drugdje, čisto sumnjam da će tih 20 odanih mušketira tebe zvati za odobrenje kupnje

 

Jedino ako niste tu izjavu da nećete kupovat svi zajedno ovjerili kod javnog bilježnika... to je onda druga stvar

 Ne moraju oni mene zvati za nikakvo odobrenje, siguran sam da nece kupovati i ne igra im ulogu toliko cijena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Protis.hr - dojmovi
Pero Dinamit kaže...

Mislim da je u njegovu slučaju bila kriva slika i opis. Što napraviti u tom slučaju ako uzimaš preko web-a? Ništa, moliti se i vjerovati da je sve točno. Zvati proizvođača 

 

Pa ne mislim kod svake kupnje slati mail da mi provjere za šifru tu i tu je li to zaista to. Gdje bi tako svi završili?

Ako su već u protisu pogriješili s opisom, zašto liku nisu mogli izaći u susret i zamijeniti ventove za one koje je htio? To tako teško? Gle, doći će to jedne kritične točke i ljudi će prestati kupovati kod njih.

 Napisao sam kod nejasnih artikala, ne za svaki artikl. Za dosta artikala stave link na proizvođača. Uvijek guglam proizvod na stranicu proizvođača, bez obzira na trgovinu i provjerim specifikacije, to je pet minuta posla, daleko manje posla nego poslije tražiti zamjenu.

 

npr.

Protis - SilentiumPC Mistral 140 processor cooler

 

i odeš na google, u google kopiraš naslov proizvoda i eureka, dobiješ

 

Mistral 140 : SilentiumPC

 

tu vidiš točno

 

RPM1000 ±10%

 

i ne bi trebalo biti greške. barem ju nikada nisam imao.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2022 16:32 (forumaš).
10 godina
offline
Re: Protis.hr - dojmovi
forumaš kaže...
Pero Dinamit kaže...

Mislim da je u njegovu slučaju bila kriva slika i opis. Što napraviti u tom slučaju ako uzimaš preko web-a? Ništa, moliti se i vjerovati da je sve točno. Zvati proizvođača 

 

Pa ne mislim kod svake kupnje slati mail da mi provjere za šifru tu i tu je li to zaista to. Gdje bi tako svi završili?

Ako su već u protisu pogriješili s opisom, zašto liku nisu mogli izaći u susret i zamijeniti ventove za one koje je htio? To tako teško? Gle, doći će to jedne kritične točke i ljudi će prestati kupovati kod njih.

 Napisao sam kod nejasnih artikala, ne za svaki artikl. Za dosta artikala stave link na proizvođača. Uvijek guglam proizvod na stranicu proizvođača, bez obzira na trgovinu i provjerim specifikacije, to je pet minuta posla, daleko manje posla nego poslije tražiti zamjenu.

 

npr.

Protis - SilentiumPC Mistral 140 processor cooler

 

i odeš na google, u google kopiraš naslov proizvoda i eureka, dobiješ

 

Mistral 140 : SilentiumPC

 

tu vidiš točno

 

RPM1000 ±10%

 

i ne bi trebalo biti greške. barem ju nikada nisam imao.

 Nista nije bilo nejasno.. dodem na protisovu stranicu vidim ventilator 120 mm i ispod pise specifikacija , u toj specifikaciji pise rpm 1800..ok idemo kupit... i dobijem 800 rpm.. ili bi ja trebao bit vidovit da idem dodatno provjeravati rpm?zašto bih ga dodatno provjeravao ako jasno pise?uopce mi nije palo napamet da idem tako nesto provjeravati ako jasno pise. ili idem kupit 16 gb rama ,a dobijem 4gb.. pa sta cu onda uopce kupovat u web shopu koji pise neistine?i onda ih lijepo zamolim da mi zamjene ventilatore koje uopce nisam ni otvorio i ne zele.U čemu je problem ako ih nisam otvorio?a bogami nisam ni kriv jer su oni krivo napisali ,a ne ja.

8 godina
offline
Re: Protis.hr - dojmovi
Trebas. Trebas provjeriti sve sto smatras bitnim. Svugdje lijepo pise a)slika je simbolicna i b)da su podatci preuzeti i da ne odgovaraju za iste

Pametnome dosta, da provjeri sto tocno kupuje.

Nije u redu sto ne zele zamjeniti, naravno. Dali su krivi? Naravno. Dali je to krivica koja ti po zakonu jamci zamjenu? Nije.....

Idemo dalje ;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Protis.hr - dojmovi
Piše ti jasno upozorenje na stranici, sve sam ti objasnio da se ne ponavljam. Zar se ne može preko matične povećati broj okretaja? 800 rpma se i traži kao najbolji balans propuha i tišine.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2022 18:37 (forumaš).
5 godina
offline
Re: Protis.hr - dojmovi
Damir22 kaže...
Trebas. Trebas provjeriti sve sto smatras bitnim. Svugdje lijepo pise a)slika je simbolicna i b)da su podatci preuzeti i da ne odgovaraju za iste

Pametnome dosta, da provjeri sto tocno kupuje.

Nije u redu sto ne zele zamjeniti, naravno. Dali su krivi? Naravno. Dali je to krivica koja ti po zakonu jamci zamjenu? Nije.....

Idemo dalje ;)

 

forumaš kaže...
Piše ti jasno upozorenje na stranici, sve sam ti objasnio da se ne ponavljam. Zar se ne može preko matične povećati broj okretaja? 800 rpma se i traži kao najbolji balans propuha i tišine.

 O čem vi "upozorenje" i "trebao bi provjeriti". Pazi logiku: artikl ima sliku i opis, oboje bude pogrešno, ali eto nije kriv trgovac nego.. barba Šime? Viša sila?

 

Trebao si provjeriti... šta točno? Podatke koje sam provjerio na njihovoj stranici artikla? 

 

Trgovac je pogriješio, a svaka normalna trgovina bi tu izišla u susret. Jesu li primorani zakonom? Nemam pojma, vjv ne.

 

Je li bolji trgovac koji se drži apsolutnog minimuma što po zakonu mora ili onaj koji prizna grešku i iziđe u susret iako po zakonu ne mora?

 

Tržište će pokazati

14 godina
offline
Re: Protis.hr - dojmovi

I ostali shopovi imaju jednako upozorenje na svojim stranicama.

 

ADM Računala Web Trgovina | Acquisitum Magnum d.o.o.

 

Futura IT - Gaming PC Store (futura-it.hr)

 

"ne odgovaramo za eventualne pogreške nastale u opisu proizvoda"

 

Da li će zamjeniti do njih je, pa eto kupujte tamo gdje će vam takve stavri zamjeniti, vrlo jednostavno. Kaj se mene tiče ja provjerim takve stavri kupujem tamo gdje je najjeftinije.

Ako je u Protisu najjeftinije kupit ću kod njih, ako je u Futuri bdem kupio u Futuri. Fan sam svog novčanika.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice