Mall.hr

poruka: 468
|
čitano: 348.991
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Mall.hr
acmilan2 kaže...

Black friday ponuda pocela, rijetko pronalazim prke dobre popuste. Ako netko ima nesto dobro (ne mora nuzno biti IT sektor robe), slobodno napise.

 Ima Mi band 2 za 159 kn. S obzirom da je na honorbuy-u cca 190 kn bez poštarine mislim da je to dobra ponuda.

14 godina
offline
Re: Mall.hr
acmilan2 kaže...

Black friday ponuda pocela, rijetko pronalazim prke dobre popuste. Ako netko ima nesto dobro (ne mora nuzno biti IT sektor robe), slobodno napise.

Imaš ove teme:

https://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/popusti-akcije-dobre-ponudehardver/66513.aspx

https://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/popusti-akcije-dobre-ponudehardver-po/147743.aspx

https://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/black-friday-2018/263930.aspx

 

Lp

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
11 godina
offline
Re: Mall.hr

Cemu onda ova tema sluzi? Sudjelujem ja i u svim ostalim pa nitko nista nista ne pise 

Kovačić
14 godina
offline
Re: Mall.hr
acmilan2 kaže...

Cemu onda ova tema sluzi? Sudjelujem ja i u svim ostalim pa nitko nista nista ne pise 

Više za komentiranje iskustava i sl.. Svake godine ima Blackfriday tema na kojoj ljudi postaju akcije sa neta, a akcije za hardver standardna tema jer 99% članova i je ovdje zbog tavih stvari.

Pozz.

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
11 godina
offline
Re: Mall.hr

Onda oprosti sto sam pisao ovdje.

Kovačić
14 godina
offline
Re: Mall.hr
acmilan2 kaže...

Onda oprosti sto sam pisao ovdje.

 Nema potrebe za isprikama. Ovo je slobodna zemlja, piši ti slobodno. Lp ;)

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
13 godina
online
Mall.hr

Iskustvo s zadnje 2 narudžbe koje sam radio kod njih

Prva narudžba je bila prije ovog njihovog black fridaya, naručeno 26.10.,  25 kn nadoplate za odabrani datum otpreme 30.10., otpremljeno 5.11.

Druga narudžba 02.11., u trenutku naručivanja predviđeni datum otpreme bio 9.11., onda ga nakon par dana prebacili na 14.11 i to sad stoji tako, na mail mi nisu odgovorili.

Kod prijašnjih kupovina bilo sve ok, nakon ovoga dalnja kupovina kod njih na stand by.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Mall.hr
sosta kaže...

Iskustvo s zadnje 2 narudžbe koje sam radio kod njih

Prva narudžba je bila prije ovog njihovog black fridaya, naručeno 26.10.,  25 kn nadoplate za odabrani datum otpreme 30.10., otpremljeno 5.11.

Druga narudžba 02.11., u trenutku naručivanja predviđeni datum otpreme bio 9.11., onda ga nakon par dana prebacili na 14.11 i to sad stoji tako, na mail mi nisu odgovorili.

Kod prijašnjih kupovina bilo sve ok, nakon ovoga dalnja kupovina kod njih na stand by.

 Evo meni sve bilo odmah drugi dan bilo pripremljeno,iritantno posalju 3 maila i 1 poruku. 

Uzeto na preuzimanje u poslovnici jer nisam lud da placam 25kn. 

13 godina
offline
Re: Mall.hr
sosta kaže...

Iskustvo s zadnje 2 narudžbe koje sam radio kod njih

Prva narudžba je bila prije ovog njihovog black fridaya, naručeno 26.10.,  25 kn nadoplate za odabrani datum otpreme 30.10., otpremljeno 5.11.

Druga narudžba 02.11., u trenutku naručivanja predviđeni datum otpreme bio 9.11., onda ga nakon par dana prebacili na 14.11 i to sad stoji tako, na mail mi nisu odgovorili.

Kod prijašnjih kupovina bilo sve ok, nakon ovoga dalnja kupovina kod njih na stand by.

 Također. Naručio slušalice 06.11. i platio im unaprijed, pisalo da će otpremiti između 9. i 13., naknadno promjenili na između 14. i 16. Pošaljem im mail u petak, nitko ne odgovara. Jako neozbiljno i neodgovorno.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2018 12:03 (vrinho).
13 godina
offline
Re: Mall.hr
Mda, narucio i ja neke igracke za klinca, cca 14 dana, jos ni glasa.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Mall.hr
vrinho kaže...

 Također. Naručio slušalice 06.11. i platio im unaprijed, pisalo da će otpremiti između 9. i 13., naknadno promjenili na između 14. i 16. Pošaljem im mail u petak, nitko ne odgovara. Jako neozbiljno i neodgovorno.

 Heh i ja sam u istoj situaciji. Platio slušalice 08.11. no još ništa, iako mi je sad lakše kad vidim da nas još ima. Vjerojatno im je velika gužva.

13 godina
online
Re: Mall.hr

Sad stavili i obavijest

Zbog povećanog broja narudžbi pred blagdane u skladištu može doći do kašnjenja prilikom otpreme narudžbi. Najbrži način kako da preuzmete vašu narudžbu je da u košarici izaberete osobno preuzimanje na jednom od naša 2 mjesta za preuzimanje narudžbi u Zagrebu. Hvala na razumijevanju.

 

Na mail još uvijek nisu odgovorili, dobio ih na telefon, kažu radimo u 3 smjene na otpremi.

12 godina
offline
Mall.hr

Meni su uz osobno preuzimanje u Zg - Zapad, pripremili prvu narudzbu dan nakon predvidenog datuma (4 gume), a drugu narudzbu (slusalice) odmah iduci dan od placanja. Pa eto ako neko ima tu mogucnost, mozda vam pomogne.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Mall.hr

takoder kupio hranu za psa 16.11 otprema 20.11-27.11 poslao 3 emaila,ni na jedan nisam dobio odgovor,black friday im nije nikakav izgovor za ovakvo cekanje,cisto sumnjam da cu vise od njih narucivati.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Mall.hr

Naručio slušalice s četvrta na petak pošto su bile samo oko 1080 kn.

Danas će biti sedam dana od narudžbe i još ni glasa od njih 

Poslao im mail, ali nisu ni odgovorili.

Nikada nisam naišao na tako ne profesionalnu trgovinu.

Za primjer navodim kako sam prije cca dva tjedna naručio neke stvari za bajk iz Njemačke... naručio ih u ponedjeljak popodne i u srijedu je sve bilo kod mene. 

Ako se ne jave jednostavno otkazujem narudžbu. Još smo gledali neke stvari za firmu i izgleda da ne budemo ništa od njih uzeli ako se ovo uskoro ne riješi (kako naručiti više stvari za firmu kada ne mogu u tjedan dana dostaviti jedan mali paket). 

Navikao sam da trgovine IT opremom u pravilu imaju dobar support, pogoto danas kada uistinu imamo ogromnu mogućnost odabira pa me ovo baš neugodno iznenadilo.

Javim kako se dalje razvija ova tragedija. 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Mall.hr

Naručio usisavač 16.11., još ništa od njih.
Već sam i prije naručivao sa mall.hr i isto su bili spori sa otpremom ali ne ovako spori.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mall.hr
Narucio usisavac 9.11i evo stigao danas...
11 godina
offline
Re: Mall.hr

Naričio ususivač 10.11., stigao jučer.

 

Jesmo picajzle i nije lijepo toliko čekati paket, ali barem su jedini u hrvatskoj koji su ponudili popuste.

Od prvog dana Black Friday mjeseca im je stajalo na stranicama da nisu očekivali ovakav obujam narudžbi i da bi isporuke istih znala kasniti.

15 godina
offline
Re: Mall.hr

I meni jučer stigao ssd Kingston a400 120 gb , sveukupno 177 kn sa dostavom, sveukupno zadovoljan :)

Za razliku od Linksa, prošle godine hangar18 (megastore), nema navlakuša.

 

14 godina
offline
Mall.hr

Nema tu što netko biti "picajzla" jer ako navedu prije nego platiš da je isporuka 26.11., onda je isporuka 26.11.! Ne 27., ne 28.,već je 26.

Što tu nije jasno? Što misliš da svi tako poslujemo?

Što misliš da svi posluju tako da se ne javljaju na mailove, da ne isporučuju plačenu robu i sl.? 

Ništa mi ne dobivamo besplatno, ljudi samo hoće stvari koje su platili i u dogovoreno vrijeme. 

Apsolutno nikada nisam doživio da se netko ovako neodgovorno i ne profesionalno ponaša.

Zašto misliš da je bilo koga od nas briga za njihove tri smjene i dosta posla? Neka zaposle još par ljudi kada imaju tako veliku potražnju u vrijeme blagdana i sl. te neka se drže datuma koji su dogovoreni.

Sve što smo naručivali za BF je kod nas, a igrom slučaja je ovo jedina stvar kupljena u Hrvatskoj i jedina stvar koja nije stigla ni u približno dogovoreno vrijeme isporuke. Ne da nije stigla, već se uopće ne javljaju za bilo kakve informacije. 

Imaju puno posla? OMG, kakva je to isprika! Daj me nemojte.

Zadnji puta da nešto kupujem kod njih, a to je način kako gubiš jednog po jednog kupca. Na kraju završiš kao većina naših IT trgovina kojih se neki više ni ne sjećaju.

Ne, nisam uzrujan, samo ne mogu vjerovati da ih ljudi još opravdavaju jer "imaju dosta posla". 

Zamisli da ti tako nešto kupiš od njih, oni ti to isporuče odmah drugi dan, a ti ne da to nisi platio već se tjedan dana ne javljaš i opravdavaš se time kako nemaš vremena.

Misliš da bi oni imali razumijevanja za tvoje obaveze?

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Mall.hr

Naručio na black friday (prošli petak) joystick i odmah im poslao potvrdu o uplati na mail i tek danas dođe mail "zaprimili smo uplatu" -.- 

Pokušavam ih nazvat cijeli dan ali nitko živ se ne javlja. Apsurd koliko su neprepremljeni..supruga je u petak naručila Zaru paket iz Londona i stigao joj jučer..

koma

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mall.hr

Naručio od njih miša, platio online karticom, odabrao preuzimanje u poslovnici.

 

Sve je prošlo glatko, idući dan je već bilo spremno za isporuku. Proizvod me čekao, sve je bilo uredno i s garancijom.

 

Jedino mi je minus što se mora pokupiti unutar 5 dana bez obzira što je plaćeno unaprijed.

 

Nemam drugih iskustva s Mall.hr osim ovog, ali sve je legit - bar za ove male pakete.

alrighty then
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mall.hr

Nisam podrobnije istraživao, ali čak mislim da nije problem bio do njih već do DPDa koji nije stigao otpremati pošiljke. To potvrđuju i svi oni koji su na vrijeme, čak i prije roka imali robu u poslovnici.

Na našu žalost, pročitaj im pravilnik poslovanja, ne možemo im ništa. Oni su naveli da datum otpreme ne mora biti nužno naveden, već oni kao trgovina imaju rok od 3 mjeseca na otpremu robe, tek nakon toga narudžba je nevažeća i poništava se...

9 godina
neaktivan
offline
Mall.hr

Ja sam narucio Nescaffe Dolce Gusto ampule za kavu 13.11. rok isporuke je bio do 27.11. Zovem ih jučer da vidim koji kurac se dogada i drobi meni lik kao bio black friday, pa sezona guma (kakva jebena sezona guma wtf), i da oni rade u 3 smjene i da jednostavno ne stizu sve. Ispricava mi se lik i govori na mi nazalost nemoze nista i da jedino sto ja mogu je čekati dok mi se DPD nejavi.

 

Kupujem u Mall.hr-u svakih 2 mjeseca i u zadnje 3 godine sve je bilo bez ikakvih problema, obično dobijem paket u roku 3-5 radnih dana tako da me ovo jebeno neugodno iznenadilo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mall.hr

Meni vec par dana pise da je posiljka obradjena ali da se ceka da DPD pokupi. Vidim da oni preporucuju da ce biti brze ako se osobno pokupi paket, valjda to nebi pisali da uopce ni nemaju artikle kod sebe jer bi stvarno popizdio da odem tamo i nema ga.

 

Neodgovaranje na mail je stvarno nedopustivo, pa da imas jednu osobu, barem neki student koji samo odgovara na mail/tel rjesio bi stotine upita dnevno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Mall.hr

Naručio PS4 Pro preko njih 19.11., isporučen 28.11.

 

Budući da je bio najpovoljniji od svih trgovina, i ne mogu se baš nešto pretjerano žaliti. 

 

DPD cijelo vrijeme komunicirao status dostave, čak je i najavljeno vrijeme dolaska bilo točno (naveli su 12:35 - 13:35, dostavljač stigao u 12:40).

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mall.hr

Kaj se tiče mall.hr, imam samo pozitivna iskustva, mislim da sam u zadnjih 1-1.5 god. tamo kupio minimum 10 artikala. Svaki put je bilo isporučeno kako je dogovoreno, ako ne i prije, birao sam osobno preuzimanje u poslovnici.

 

Nikoga tu ne branim, no budimo realni mall.hr je webshop posrednik za druge firme, masa artikla dolazi iz Slovenije, Mađarske i sl. tržišta, zato i mogu biti konkurentniji od ostalih, ne u svemu, ali u večini stvari. Obzirom na to poprilično su brzi.

 

Mislim da vas je ponajviše zakinuo polu-nesposobni dpd, nemam baš neka bajna isustva s njima.

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mall.hr

Naručio tipkvnicu na black friday i još uvijek čekam da DPD pokupi paket (datum otpreme piše 29.11 - 4.12.). Također je sustav za plaćanje bio užasno spor i nisam mogao platiti naružbu iz prve (izbacivao grešku 4 puta), a na kraju se ispostavilo da sam dva puta platio 400kn. Povrat novca sam dobio jučer, 10 dana kasnije, nakon maila na koji nitko nije odgovorio i 2 telefonska razgovora (što je na kraju rezultiralo odgovorom na mail i povratom novca). Da ih nisam zvao ne znam kada bih dobio povrat. Vjerojatno bi prije dobio proizvod da sam naručio iz Kine, a 100% sam siguran da bi prije dobio proizvod po jeftinijoj cijeni da sam naručio iz Njemačkog web shopa. Mislio sam da bi prije moglo stići iz Hrvatske. Prevario sa se. Još jedna zanimljivost je da služba za korisnike ima tehničke probleme s telefonskim razgovorima i užasno se teško sporazumjet s njima jer svakih nekoliko sekundi ih linija prekida na 1-2 sekunde.

 

Ovo je moja prva i vjerojatno posljednja narudžba na Mall.hr-u. Netko je gore lijepo napisao, vrlo neprofesionalno i netransparentno. Preživit ću bez te glupe tipkovnice ali ja sam tu uredno platio (I TO DVA PUTA) s očekivanjem da će oni ispoštovati svoje rokove. Uglavnom, neuodno iskustvo jer očito imaju manjak ljudi i ovise o dobavljačima.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mall.hr

Support nije odgovorio na niti jedan upit, a to stvarno nije ok. 

Danas je zadnji dan opreme te su mi rekli kako će najkasnije danas biti poslan paket (odgovor sam dobio putem Facebooka pošto na mail još nema odgovora).

Danas mijenjaju priču te navode kako ipak vjerojatno danas ništa od slanja. 

Naveo sam da ništa ni ne šalju ako danas-sutra ne mogu poslati jer nema tko preuzeti paket, a na moju sreću stavio sam plaćanje gotovinom pouzećem.

Facebook support kaže neka javim mailom da bi otkazao narudžbu, no na mail se nitko ne javlja pa kažu neka jednostavno ne preuzmem paket.

Žao mi je samo što sam sada zbog toga propustio neka druga sniženja za Black Friday i Cyber Monday. 

Još im ponudim da platim ekstra koliko treba za bržu dostavu, ali nema odgovora. 

Sutra radim drugu narudžbu u to je to, žao mi je samo ljudi koji su im uplatili dosta novca, a ovi ih po mjesec dana zavlače i okreču njihov novac. 

Zanimljivo kako nekim osobama nakon par tjedna samo vrate novac na račun, bez da su im bilo što rekli. 

Tako da ako ako trebate nešto kao npr. poklon za Božić i sl , bolje ga potražite negdje drugdje jer nema šanse da vam bilo što stigne do Božića ako sada radite narudžbu.

Ako vam ništa nije hitno te ako možete čekati npr. mjesec dana, možete slobodno naručiti jer mislim da na kraju ipak dostave paket (problem je samo u vremenu).

 

Sretno! :) 

 

P. S. 

 

Javim ako nekim slučajem dođe do neke promjene ili ako se bar support javi. :) 

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Mall.hr

Meni ima 13 dana stoji jedna narudzba. Ni traga ni glasa dosad :))))) Dobro, nije od prevelike vaznosti, neki vrc za mikser, ali eto, ocito su prebukirani.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice