iPhone 4S

poruka: 655
|
čitano: 156.798
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
iPhone 4S

mozes, imas pm

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S

ihone 4s vs. 5c ??
Je li se isplati davat toliko vise para?
Inace, 4s mi je bio OK (dok se nije razbio, sad imam nekog jadnog androida). Planiram uzeti iphone 4s preko oglasnika, ali mi je zapeo i 5c za oko. Ipak ima malo bolje preformanse, ali mi se ne cini toliko bolje da bi platila 3x cijenu 4s.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 4S
krtko kaže...

ihone 4s vs. 5c ??
Je li se isplati davat toliko vise para?
Inace, 4s mi je bio OK (dok se nije razbio, sad imam nekog jadnog androida). Planiram uzeti iphone 4s preko oglasnika, ali mi je zapeo i 5c za oko. Ipak ima malo bolje preformanse, ali mi se ne cini toliko bolje da bi platila 3x cijenu 4s.

 Da se 5c naći i za 1700 kn, samo treba biti uporan i svako malo njuškati po Njuškalu.

12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 4S
SimeKZ kaže...
anelko kaže...

Danas i ja postao vlasnik 4s, a bio sam do sad na galaxy s2  Mogu reci da jos ne mogu da se naviknem na ios, nekako mi lakse bilo android koristi ahhaha. Uradio sam update odmah na 8.1.3, baterija mu je skroz losa, izgleda da cu morati mijenjati. I sto me iznerviralo, danas koristim whats up i hocu pozvi da obavim i mob samo od jednom zatrokira  a najgore sto je on obacio poziv i kredit mi porosio hahaha. Kasnije mi ta osoba vraca poziv i ne mogu da se javim, e kad nisam poludio.

 Sa konja na magarca.

 

zasto bi bilo s konja na magarca? prije je proizveden 4s nego sto je iOs 8 napravljen..normalno da nece isto radit

15 godina
offline
iPhone 4S

Really???

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
iPhone 4S

Eto i sad mi nestali svi kontakti. Pa ja cu ga zafitiljit u zid. Jel zna neko kak ih vratiti?

EDIT: maknul sam sliku posto mi se vidi broj 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.2.2015 21:46 (Lord_Marko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 4S
Lord_Marko kaže...

Eto i sad mi nestali svi kontakti. Pa ja cu ga zafitiljit u zid. Jel zna neko kak ih vratiti?

Jesi učinio update synca sa iTunesima?!?! 

Lako nisi, onaj zadnji, svejedno spoji sa iTunesima i učini sync kontakata!!!! 

Možeš probati i preko Gmail-a, Facebook-a, ima opcija za vratiti kontakte samo tako!!!! 

 

BTW; zašto su ti uopće nestali kontakti anyway?!?!

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: iPhone 4S

necu ga stavljat na ios8 nema sanse.

ne koristim vec pola godine itunes samo icloud.

nasao sam rjesenje: ak vam nestanu tak kontakti ko i meni, samo u icloudu iskljuciti sync kontakta i opet upalit i opet se pojave.

 

Nestali su sami od sebe, dopisival sam se na watsappu i samo gore umjesto imena pise broj. i tak sa svim kontaktima.

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
13 godina
offline
Re: iPhone 4S
Lord_Marko kaže...

necu ga stavljat na ios8 nema sanse.

ne koristim vec pola godine itunes samo icloud.

nasao sam rjesenje: ak vam nestanu tak kontakti ko i meni, samo u icloudu iskljuciti sync kontakta i opet upalit i opet se pojave.

 

Nestali su sami od sebe, dopisival sam se na watsappu i samo gore umjesto imena pise broj. i tak sa svim kontaktima.

Meni se vidi da je tu problem u WhatsUpp-u, i kompatibilnosti sa mobom i verzijom iOS-a!?

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: iPhone 4S

ma to mi se dogodilo vec 10 puta od kad imam ios7. i nema veze s whatsappom, je su mi znali nestat i prek noci tak kontakti.

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
11 godina
offline
iPhone 4S

Ja mislim da se to samo tebi dogada. Nisam jos vidio da se tak nekaj nekome dogodilo.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone 4S
omomomomoomm kaže...

Ja mislim da se to samo tebi dogada. Nisam jos vidio da se tak nekaj nekome dogodilo.

 LINK

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
11 godina
offline
iPhone 4S

Prvi glas iskreno. Imao 4s i to bas u stadiju kad je dosao ios 7. Meni je sve normalno bilo ali izgleda da ovisi od uredaja do uredaja.

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 4S

s racunom i sa svime pravac Tcom

9 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S

Da i ja mislim da bi trebao servis ali ko zna ima li jos garancije i pazi se Agrama pod garancijom mi bio mob i ovi naplatili servis jer je mobitel bio ogreben sa strane.

iPhone user
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 4S

Koja je najbolja aplikacija da pratim potrosnju interneta ? ali da mi sve detaljno izbaci koliko sta trosi i da je besplatna naravno :))

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 4S
kolegi je telefon zakljucan preko iclouda,dali zna neko kako otkljucati to
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 4S
Joky007 kaže...
kolegi je telefon zakljucan preko iclouda,dali zna neko kako otkljucati to

Ili iCloud account pronaći ili se čini mi se treba prijaviti na službenu stranicu i zatražiti novi password?! 

Za ovo drugo sam čini mi se negdje pročitao na stranici APPLE-a i savjetima kako si pomoći u nevolji!

ATJ Lučko
9 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S

Nemozes nista bez e-maila lozinke.Mos ga prodat 1:Prodat

2:Bacit punom snagom u zid

3:isto

iPhone user
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 4S

Ima te li neke preporuke za foliju ? treba mi prednja i zadnja. Na samsungu sam uzimao mat i dobre su pravo. Hocu li i za iphone ili ima nesto bolje ?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S

No, upomoć....

Dobila sam iPhone 4S prije niti godinu dana (kupljen u dalekoj Rusiji, tako da mogu zaboraviti na bilo kakvu garanciju).

 

Prije par mjeseci mu je riknuo home button, kao da je propao unutra, nije radio, osim prilikom jakog pritiska.

Paralelno radi sve sporije, dok pokreće aplikaciju, izlazi iz nje i slično, mislim ja, sigurno zbog toga.

Odnijela na popravak, kaže čovjek nije do dugmeta, promijenio dugme, ali i dalje ne radi, njegova prepostavka je da se nešto slomilo, ali ne može garantirati, možda treba promijeniti cijeli okvir, ali nije siguran, a nisam ni ja u njega.

 

Uglavnom ja odustanem.

Sad ga donesem doma i on stalno gubi mrežu.

Ne gubi je dok gledam u njega (normalno), nego čim počnem pričati, pričam nekoliko sekundi, nakon toga me onaj s druge strane više ne čuje (iako ja čujem njega), i nakon toga se poziv sam prekine, piše neuspjeli poziv, i više nema signala....

 

Probala ga cijeloga resetirati, resetirati mrežne postavke. Sve djeluje nekoliko sekundi, poslije sve po starom.

 

E sad, ima li tu neki Dr. House za mobitele da nabaci kakvu dijagnozu?

 

Hvala :)

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: iPhone 4S

dali ga je on otvarao,pa mozda nije nekaj dobro spojio od antene

9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 4S

pretpostavljam da da, znači možda je antena. hvala na info, vidjeti ću s "majstorom"

 

11 godina
offline
iPhone 4S

Kakve su ove kineske baterije kod ovih nasih prodavaca, ima li neko da je kupovao, mogu li dan izdrzati ? da li to da kupim ovdje ili da narucim sa ebay uk ove OEM. Valjda one mogu nagurati dan ipo 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone 4S

ja sam prije kojih 3 tjedna dal zamjnit svoju original bateriju staru 2godine. jednostavno je crkla. odnjel sam mob u ikliniku, nutra su nasli spene i piljevine, te su ocistili ga i zmanjenili bateriju. iskreno neznam kakva je jer nisam bil direktno prisutan ugradnji vec sam cekal u susjednoj prostoriji. isprva je baterija dirzala super, nekad dan i pol, nekad i dva dana. zavisno kak sam koristil mob.

 

no sad zadnjih par dana sam primjetil da kad mi baterija padne ispod 20% da mi se mob random izgasi. kad ga pokusam upalit, pokaze mi da je baterija skroz prazna i onda se upali nakon par sekundi i radi normalno. i onda recmo opet padne na cca 15% i opet se izgasi i tako u krug dok se dokraja ne isprazni. sa starom baterijom nikad nije bilo takvih problema. mob je samo crko kad je bila baterija na 1% ne prije...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
11 godina
offline
Re: iPhone 4S
Lord_Marko kaže... 

no sad zadnjih par dana sam primjetil da kad mi baterija padne ispod 20% da mi se mob random izgasi. kad ga pokusam upalit, pokaze mi da je baterija skroz prazna i onda se upali nakon par sekundi i radi normalno. i onda recmo opet padne na cca 15% i opet se izgasi i tako u krug dok se dokraja ne isprazni. sa starom baterijom nikad nije bilo takvih problema. mob je samo crko kad je bila baterija na 1% ne prije...

 Ovo se meni sad desava, nekad se ugasi na 7%, nekad na 10%, rijetko kad na 1%. Koliko si platio bateriju i koliko ti sad bude ?

15 godina
offline
Re: iPhone 4S

200kn baterija i izmjena. Ali me samo ti hebe kaj mi crkava ispod 20%

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
11 godina
offline
Re: iPhone 4S
ma to je do baterije sigurno,tak je meni bilo na galaxy s4,baterija bila napuhnuta i kad je pao kapacitet do 20 posto samo se ugasio
13 godina
offline
iPhone 4S

Ekipa, koliko su kompatibilni kompleti punjača od iPhone 3GS  i od iPhone 4S, govorim primarno o struji koju treba/može se isporučiti?! 

Ako bi nekom odgovaralo, za dogovor se možemo nastaviti u PP!!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone 4S

Org punjac od 4s ima 1000ma punjenje. Mislim da ti je isti vrag to

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice