Youtube video (vasi)

poruka: 92
|
čitano: 34.333
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Youtube video (vasi)

Znaci,otvorio sam temu da svi podijelimo videe koje smo napravili.Ja dosta snimam u igri i montiram videe pa stavljam na YT i tako sam skupio 14 subcribera i oko 14 viewsa.Trudim se i jos cu se pa tako i dalje.Nezelim biti popularan ali volim se u nekim stvarima trudit pa i ovome.

Evo mojih par videa koje sam napravio u zadnjih godinu dana i to izmontirao i ostalo.

Drugi takoder mogu stavljati svoje videe iz bilo kojih kategorija:igre,tutorijali i slicno.Ja samo snimam u igrama video a bas tutorijale i ne.

 

Molim jos jednu stvar,kada netko stavi video neki onda da odkomentiramo i damo koji savjet kako dalje.

 

Meni bi to bilo jako korisno da znam ali sve sam moramMršti se

 

LOL CAT! ^^
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.8.2010 20:13 (Fake_Alert).
Moj PC  
13 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Youtube video (vasi)

goru montazu nisam vidio.no glavno da se trudis.sretno!

www.gamevirt.co.cc Raj za gamere
 
0 18 hvala 0
14 godina
offline
RE: Youtube video (vasi)
markomarko kaže...

goru montazu nisam vidio.no glavno da se trudis.sretno!

I mislio sam da ce neki post ovakakav bilt.Sta ces,nebavim se profesionalnom montazom.Tek 14 godina imam i jos ucim u Sony Vegasu

LOL CAT! ^^
15 godina
neaktivan
offline
Youtube video (vasi)

vec sam postao moje 2 obicne montaze iz mw2 u prvom videu sam mal zajebo sa transakcijama al jbg

Moja graficka je 100% pamuk!!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Youtube video (vasi)
Jebasu123 kaže...

vec sam postao moje 2 obicne montaze iz mw2 u prvom videu sam mal zajebo sa transakcijama al jbg

Da, malo ti je predug razmak između killova.. I druga pjesma bi možda bila bolja. Ali inače dobro. Samo skrati ta lutanja po mapi bez killova, tj. odreži ih ili ako ne možeš stavi 2x brzinu dok lutaš i netom prije killa 1x brzina.

Drugi video je bolji, kao i pjesma. Smijeh

 

BTW. koji miš imaš?

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.2.2010 10:24 (AlienWare1).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Youtube video (vasi)

Malo idprobavao svoj novi web preglednik koji sam napravio:

 

14 godina
offline
Youtube video (vasi)

Budem ja jos videa stavljao sam da dobim malo vremena i volje ai original gta 4 jer mi je frend reko da ima odlicnu pricu sam tream jos kupit gta 4 org da igramo kak treba u lanu a ne zezancije sa dllovima i ostalim glupostima.Osmijeh

LOL CAT! ^^
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Youtube video (vasi)

Evo i moj video iz

, bilo mi dosadno pa malo montirao video, koristio sam ovaj novi windows live movi maker.

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Youtube video (vasi)

Evo pa gledajte Osmijeh

 

LINK

Through every dark night, theres a bright day after that. So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Youtube video (vasi)
Fake_Alert kaže...
markomarko kaže...

goru montazu nisam vidio.no glavno da se trudis.sretno!

I mislio sam da ce neki post ovakakav bilt.Sta ces,nebavim se profesionalnom montazom.Tek 14 godina imam i jos ucim u Sony Vegasu

to nije vegas

www.gamevirt.co.cc Raj za gamere
15 godina
protjeran
offline
RE: Youtube video (vasi)
markomarko kaže...
Fake_Alert kaže...
markomarko kaže...

goru montazu nisam vidio.no glavno da se trudis.sretno!

I mislio sam da ce neki post ovakakav bilt.Sta ces,nebavim se profesionalnom montazom.Tek 14 godina imam i jos ucim u Sony Vegasu

to nije vegas

A ti znaš šta on koristi, aj šuti Izlanuo se

15 godina
moderator
offline
Youtube video (vasi)

Evo i moje.Nije u vegasuSmijeh

LINK

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Youtube video (vasi)

 

prije 2-3 godine na nekom starom kompu (64mb grafa, 256mb rama itd.)

 

kad se samo sjetim :D

 

inace tad je movie maker rullao !

Ima li tko prodati 2gb ram 800mhz ddr2 ? pm me !
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.2.2010 22:12 (rebelsy).
 
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Youtube video (vasi)

Ako ne mora biti vezano za igrice onda evo linka..

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 

Tatin auto, ako vam se svidja, ocjenite ga ! :)

Apple iPhone 3G 8GB-crni
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.3.2010 18:48 (lg-viewty).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Youtube video (vasi)

Ja sam tek poceo al vrjedi bacit pogled zasad je ovo 1 video koji sam sam napravio ostali su nabrzaka

Radi se o tekmi Barce i Reala,skinuo sam hd rip tekme i malo se poigrao pa bacite pogled XD

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.2.2010 22:21 (Arnold Šrafncinger).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Youtube video (vasi)
pirat kaže...

Evo i moje.Nije u vegasuSmijeh

LINK

dobri videi

www.gamevirt.co.cc Raj za gamere
16 godina
offline
Youtube video (vasi)

Evo i mojih

 

(nema zvuka radi kršenja autorskih prava), alternativa Link3

Uživajte.

 

LP

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Youtube video (vasi)

Evo par mojih videa:

,
 i
  nije nis specijalno Izlanuo se

MOLIM VAS OTIĐITE NA OVU STRANICU KAKO BI MI POMOGLI PRI OSVAJANJU NAGRADE: http://www.e-castig.com/index.php?r=Fijh PUUNO HVALA! :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.3.2010 16:54 (EZY-E).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Youtube video (vasi)
markomarko kaže...
Fake_Alert kaže...
markomarko kaže...

goru montazu nisam vidio.no glavno da se trudis.sretno!

I mislio sam da ce neki post ovakakav bilt.Sta ces,nebavim se profesionalnom montazom.Tek 14 godina imam i jos ucim u Sony Vegasu

to nije vegas

 

 

Mozes i sam vidjet da svi videi koje sam u prvom postu stavio da je od clana "busilica123" pa tako i ovaj video.

 

Drugi nacin da ti dokazem trenutno ne vidim ali ako mi jos uvijek ne vjerujes onda je to valjda tvoj problem.

@Oly,pogledaj komentar na YTu za Dirt 2.

 

 

Nego dali i ma nekakav savjet kako da dalje nastavm sa efektima jer ja i bas nisam toliko efekata stavio u svoje videe jer neznam sta da stavim(osobito pitam one koji rade u vegasu)

LOL CAT! ^^
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.8.2010 20:14 (Fake_Alert).
15 godina
protjeran
offline
RE: Youtube video (vasi)
Fake_Alert kaže...
markomarko kaže...
Fake_Alert kaže...
markomarko kaže...

goru montazu nisam vidio.no glavno da se trudis.sretno!

I mislio sam da ce neki post ovakakav bilt.Sta ces,nebavim se profesionalnom montazom.Tek 14 godina imam i jos ucim u Sony Vegasu

to nije vegas

Gle,nemoras mi vjerovati da nije u vegasu ali evo barem cu ti pokusat dokazat da je u njemu radeno sve kaj imam na svoj YT channelu..Evo ti text kaj sam u vegasu napravio sam i stavio ga u

techno remix..

Slika u prilogu

 

Mozes i sam vidjet da svi videi koje sam u prvom postu stavio da je od clana "busilica123" pa tako i ovaj video.

 

Drugi nacin da ti dokazem trenutno ne vidim ali ako mi jos uvijek ne vjerujes onda je to valjda tvoj problem.

@Oly,pogledaj komentar na YTu za Dirt 2.

 

 

Nego dali i ma nekakav savjet kako da dalje nastavm sa efektima jer ja i bas nisam toliko efekata stavio u svoje videe jer neznam sta da stavim(osobito pitam one koji rade u vegasu)

Nemoraš se ti njemu opravdavat

 

14 godina
neaktivan
offline
Youtube video (vasi)

Evo moj

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Youtube video (vasi)

Stalker Pijandura^^

 

Kako napraviti spambot u vb 2008

 

webbrowser u vb 2008

 

engleski mi je zakura* znam al to je bilo davnooo

 

isto staro :P

 

drugi video^^

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Youtube video (vasi)

Dok sam bio lud za Visual Basicom napravio sam neke cool "programe" pa sam snimio tutorial(samo tajMršti se),nadam se da ću jednog dana snimit još koji

Fućkaj ga!
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Youtube video (vasi)

Eto sam se i ja zaigrao sa mowie makerom.Bez smijurije kak je napravljeno,al se možete smijati na video.Tako izgleda moj odmor igranjem.Gothic sam već prešao nekoliko puta,ali svaki put idem drugačije i za drugu stranu.Ovaj put sam se odlučio za čarobnjaka.Filmići malo breakaju,ja vjerujem da je to zato kaj fali još malkice rama,jer nemože raditi dvije stvari istovremeno...

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.3.2010 23:56 (General Zed).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Youtube video (vasi)

Evo moje prve montaže u GTA 4 editoruCool

 

 

Ajd' biž' kućć'! :D
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Youtube video (vasi)
AlienWare1 kaže...

Evo moje prve montaže u GTA 4 editoruCool

 

 

PohvaloCool

 

Nego da te pitam nes,jel to original igra?

Ja sam poceo skupljati za org i kupim prek ebaya i sad prek uskrsnjih praznika ja i frend iz norveske cijeli dan i noc cemo igrat i snimat videe pa ak hoces se pridruzitNevinašce

Self Scientific Love Allah Feat Krondon Chase Infinite DJ Khalil Rap West HipHop The Self Science
15 godina
neaktivan
offline
RE: Youtube video (vasi)
Fake_Alert kaže...
AlienWare1 kaže...

Evo moje prve montaže u GTA 4 editoruCool

 

 

PohvaloCool

 

Nego da te pitam nes,jel to original igra?

Ja sam poceo skupljati za org i kupim prek ebaya i sad prek uskrsnjih praznika ja i frend iz norveske cijeli dan i noc cemo igrat i snimat videe pa ak hoces se pridruzitNevinašce

Vraga je original Smijeh Ali već duže vremena mislim kupiti origiđiđi, prvenstveno da se ne zahebavam sa zaštitom, patchevima i cra**ovima, pa pokušavam rabljeni pronaći..

Ajd' biž' kućć'! :D
14 godina
offline
RE: Youtube video (vasi)
AlienWare1 kaže...
Fake_Alert kaže...
AlienWare1 kaže...

Evo moje prve montaže u GTA 4 editoruCool

 

 

PohvaloCool

 

Nego da te pitam nes,jel to original igra?

Ja sam poceo skupljati za org i kupim prek ebaya i sad prek uskrsnjih praznika ja i frend iz norveske cijeli dan i noc cemo igrat i snimat videe pa ak hoces se pridruzitNevinašce

Vraga je original Smijeh Ali već duže vremena mislim kupiti origiđiđi, prvenstveno da se ne zahebavam sa zaštitom, patchevima i cra**ovima, pa pokušavam rabljeni pronaći..

eeee too..Ak uspijes nac negdje kupi jer cu ja do tad vec skupit i kupujem igru tak da mogu igrat s frendom jer mi je dosta teknogodsa i DLL filova i zezanje s crackovima i ostalo.Ocu sam uzivat.Cool

Btw na ebayu imas po 120 kn igru Namigivaimas xfire?

Self Scientific Love Allah Feat Krondon Chase Infinite DJ Khalil Rap West HipHop The Self Science
15 godina
neaktivan
offline
Youtube video (vasi)

Evo još jedan, upravo nastao

 

Ajd' biž' kućć'! :D
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Youtube video (vasi)
AlienWare1 kaže...

Evo još jedan, upravo nastao

 

Kvaliteta je jako losa pa bilo bi bolje da renderiras u neki jaci format.

Self Scientific Love Allah Feat Krondon Chase Infinite DJ Khalil Rap West HipHop The Self Science
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice