Uklonite upozorenja o korištenju kolačića

poruka: 19
|
čitano: 5.608
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Uklonite upozorenja o korištenju kolačića

Mislim da bi ovo moglo zanimati većinu posjetitelja hrvatskih portala: napravio sam addon za Firefox koji uklanja ona dosadna upozorenja o korištenju kolačića na hrvatskim web stranicama.

 

Evo linka.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.2.2014 11:54 (kiboke).
Moj PC  
16 0 hvala 18
10 godina
neaktivan
offline
Re: Uklonite upozorenja o korištenju kolačića

Evo, nakon malo istraživanja i rada, broj obuhvaćenih portala je sada čak 107 {#}

13 godina
neaktivan
offline
Uklonite upozorenja o korištenju kolačića

Odlicno. Svaka cast. Bas me zivciraju. Neznam zasto pod zadnje stalno to iskace? Prije nije toga bilo ? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Uklonite upozorenja o korištenju kolačića

Nije toga bilo, tako nalažu pravila EU pa se hrvatski sajtovi pokoravaju.

13 godina
neaktivan
offline
Uklonite upozorenja o korištenju kolačića

Kako god,hvala. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Uklonite upozorenja o korištenju kolačića

cool :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Uklonite upozorenja o korištenju kolačića

Posvetio sam nekoliko sati verziji za Chrome iako ga ne koristim. Evo uputa:

 

1. downloadaj najnoviju verziju

 

2. ako ju ne uspijes instalirati na uobicajen nacin (moguce je jer ne downloadas iz google chrome shopa), odi na adresu chrome://extensions i ovdje drag&drop-aj file koji si downloadao.

 

3. Buduce nove verzije bi se trebale same instalirati.

 

4. Ako netko zeli donirati koju kunu za razvoj - iako cisto sumnjam, to se u Hrvatskoj rijetko dogadja - neka to slobodno napravi putem glavne stranice ovog addona. Bit cu naiskrenije zahvalan.

Moj PC  
3 0 hvala 6
13 godina
offline
Re: Uklonite upozorenja o korištenju kolačića
Zašto ne dodaš svoj dodatak na Google Chrome WebStore? {#}
10 godina
neaktivan
offline
Re: Uklonite upozorenja o korištenju kolačića

jer moram platiti 5 dolara da bih mogao postavljati ekstenzije kod njih. Nije stvar novca nego principa. Ne dam im svoj novac. Ako mi ih netko donira, onda ću i postaviti :)

10 godina
neaktivan
offline
Uklonite upozorenja o korištenju kolačića

Ovo je službena stranica ovog plugina za Firefox i Chrome, zajedno sa novom verzijom koja obuhvaća 129 portala.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.1.2014 20:58 (kiboke).
Moj PC  
3 0 hvala 6
10 godina
neaktivan
offline
Novost

Sad je u igri 149 portala, a i postoji jedna novost za firefox: mozete sami prijaviti našu stranicu na kojoj ste primjetili upozorenje. U najnovijoj verziji kliknete desnom tipkom negdje na web stranicu i odaberete iz izbornika opciju "Prijavi upozorenje o kolačićima" :)

 

Za chrome još nisam stigao istraživati kako se to radi, valjda bude i to jednom.

12 godina
protjeran
offline
Uklonite upozorenja o korištenju kolačića

Za Chrome mi neće učitati, ima ko kakav savjet?

Hvala

Crkva je zlo 21. stoljeća
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Uklonite upozorenja o korištenju kolačića

Sto i tko tocno nece ucitati?

12 godina
protjeran
offline
Uklonite upozorenja o korištenju kolačića

Pa neće učitati ta addon. Probal sve i neće, odnosno nema ga u proširenjima. I dalje prikazuje obavjwsti na portalima. Koristim Chrome.

Crkva je zlo 21. stoljeća
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Uklonite upozorenja o korištenju kolačića
daniel.hajdinjak666 kaže...

Pa neće učitati ta addon. Probal sve i neće, odnosno nema ga u proširenjima. I dalje prikazuje obavjwsti na portalima. Koristim Chrome.

mozes li copy-paste-ati sve sto pise vezano za ovaj addon na adresi chrome://extensions ? zanima me verzija, je li aktivan i sl. ako tamo nema nicega, onda ga nisi instalirao uopce. ako je tako, na koji nacin si ga pokusao instalirati?

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.2.2014 17:45 (kiboke).
12 godina
protjeran
offline
Uklonite upozorenja o korištenju kolačića

Ma nemam uopće chrome/extensions, tak da je u tome problem. Znači ne mogu instalirati kroz Chrome jer ne prepoznaje datoteku, a drg-drop opet ne mogu, jer nemam kam staviti.

Nema veze, ne moraš se mučiti, budem proguglal gde su nestali folderi, iako mi sve ekstenzije uredno rade,

Crkva je zlo 21. stoljeća
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Uklonite upozorenja o korištenju kolačića

Hvala svim koji su svojim prijavama (i like-ovima) pomogli da ovaj plugin naraste, sada (tj. sutra vjerojatno) ce obuhvacati 174 hrvatskih portala :)

 

p.s. ako netko prati britanski web, napravio sam verziju i za UK, ona obuhvaca preko 1100 portala.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.2.2014 19:07 (kiboke).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Uklonite upozorenja o korištenju kolačića

Dogodile su se velike promjene u razvoju, nabolje. Ili na bolje, kako se već piše.

 

Hrvatski addon se vise ne razvija jer postoji jedan veliki zajednicki za cijelu EU :) Verzija za Chrome se od sada preuzima iz Chrome Web Store-a, znaci jednako jednostavno kao i verzija za Firefox.

 

Molim sve korisnike da prijedju na drugi addon. Vise informacija saznajte na stranici I don't care about cookies :)

Moj PC  
3 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Uklonite upozorenja o korištenju kolačića

Prosirio sam razvoj. Sad postoji i podrska za Operu i za Internet Explorer (iako je za IE u testnoj fazi) i, najnovije, za Firefox na Androidu!

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice