Tko je aXXo?

poruka: 246
|
čitano: 136.983
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

A razlikuješ njegove rippove zato jer mahom ima aXXo accountove po warez siteovima i gledaš jeli taj user uploadao torrent.

 

Uglavnom, aXXo is no more, pala cijela grupa i mislim da je to jedan jako crni dan bio za warez scenu. aXXo je bio i ostat će kralj ripova. Sad će polako FXG preuzeti scenu.

 

A što se Klaxxona tiče. Klaxxon debil? Pa nemate pojma o čemu pričate, klaxxon je na sceni skoro kao i axxo te nikada nije izašao nijedan njegov film sa namjerom da kopira samoga axxa, a kvaliteta ripova mu je također 10/10. Ne vidim po čemu serete po čovjeku/grupi ako niste probali nijedan njegov rip downloadati s neta.

ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati - Flegma
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
i_rambo_plache kaže...
Mitsuoka kaže...
Val kaže...

Haha a lol ak je to njegova stranica ja sam hm... nećmo bit nepristojni. ček ti stvarno misliš da je to njegova stranica?

 tamo odakle sam skinio kako razlikovat axxo od drugih pise da je to sad neznam, a zbog cega nebi bila njegova ???

Možeš dati link od te stranice gdje piše kako razlikovati aXXa od kopija? Samo me interesira...

 

I nije njegova stranica pošto ima i drugih releasova. Uostalom, valjda nije toliko glup da otvara svoju stranicu? Odmah bi ga pronašli i sigurno ne bi bili blagonakloni prema njemu.

 

To je još samo jedna stranica kao rlslog ili sl.

 naletio sam negdje kad sam trazio torrente, odnosi se kako razlikovat njega i jos nekoga od fejkova, ali se nesican odakle, mozda sa TPB-a, a na toj  stranici kad sam gledao prije pola godine su bili samo njegovi ripovi, sad cije je to i ko je to napravio nemam pojma, kao sto nemam pojma kako su se nasli drugi ripovi na toj stranici

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.7.2009 8:53 (Mitsuoka).
16 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Jel zna netko možda za neki privatni tracker gdje ima svih axxo i fxg releaseova?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2009 22:03 (Igor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
nCh! kaže...

A razlikuješ njegove rippove zato jer mahom ima aXXo accountove po warez siteovima i gledaš jeli taj user uploadao torrent.

 

Uglavnom, aXXo is no more, pala cijela grupa i mislim da je to jedan jako crni dan bio za warez scenu. aXXo je bio i ostat će kralj ripova. Sad će polako FXG preuzeti scenu.

 

A što se Klaxxona tiče. Klaxxon debil? Pa nemate pojma o čemu pričate, klaxxon je na sceni skoro kao i axxo te nikada nije izašao nijedan njegov film sa namjerom da kopira samoga axxa, a kvaliteta ripova mu je također 10/10. Ne vidim po čemu serete po čovjeku/grupi ako niste probali nijedan njegov rip downloadati s neta.

Po meni  Klaxxon je odličan neki dan sam skinuo od njega film liar liar sa jim carriem i kvaliteta je odlična 10/10.

Tražim pozivnicu za yuwabits.net pa ko hoće poslati neka mi pošaljepm
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?

Obično se nalaze na superfundo.org-u svi axxo , FxG, FXM...

What is the purpose of life? -It ends.
15 godina
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

aXXo je kralj nad kraljevima!!! Cool Živio aXXo!!!

Something: http://192.168.1.1 xD Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2009 2:02 (xZero).
Moj PC  
1 5 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
xZero kaže...

aXXo je kralj nad kraljevima!!! Cool Živio aXXo!!!

hAhahaha koji carSmijeh

16 godina
offline
Tko je aXXo?

Axxo ima loše ripove, samo štanca one od 700MB, heba me to kada se razvuče po mom monitoru nemogu ni gledat kako je loša kvaliteta.


FxG radi malo veće ripove i bolje su kvalitete, no u zadnje vrijeme skidam one R5 line od 1,4GB i HD 720/1080p.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Moj PC  
1 6 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
Hyperion kaže...

Axxo ima loše ripove, samo štanca one od 700MB, heba me to kada se razvuče po mom monitoru nemogu ni gledat kako je loša kvaliteta.


FxG radi malo veće ripove i bolje su kvalitete, no u zadnje vrijeme skidam one R5 line od 1,4GB i HD 720/1080p.

Ah,krivo. aXXo radi odlicne(ako ne i najbolje) ripove do 700Mb.

 

 

16 godina
offline
RE: Tko je aXXo?
VirtUoso kaže...
Hyperion kaže...

Axxo ima loše ripove, samo štanca one od 700MB, heba me to kada se razvuče po mom monitoru nemogu ni gledat kako je loša kvaliteta.


FxG radi malo veće ripove i bolje su kvalitete, no u zadnje vrijeme skidam one R5 line od 1,4GB i HD 720/1080p.

Ah,krivo. aXXo radi odlicne(ako ne i najbolje) ripove do 700Mb.

 

 

Dobro do 700MB, ali sve manje ljudi takve ripove treba.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
Hyperion kaže...
VirtUoso kaže...
Hyperion kaže...

Axxo ima loše ripove, samo štanca one od 700MB, heba me to kada se razvuče po mom monitoru nemogu ni gledat kako je loša kvaliteta.


FxG radi malo veće ripove i bolje su kvalitete, no u zadnje vrijeme skidam one R5 line od 1,4GB i HD 720/1080p.

Ah,krivo. aXXo radi odlicne(ako ne i najbolje) ripove do 700Mb.

 

 

Dobro do 700MB, ali sve manje ljudi takve ripove treba.

Ne bih se slozio. Dosta ljudi ih skida i gleda. Jednostavno,vikend filmasu dovoljno. Osobno,bolje 700Mb Dvd rip nego li R5. R5 uglavnom ima bolju sliku ali zvuk je u vecini slucajeva los.

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Pa šta je s vama??? aXXo radi najbolje DVDRIP-ove! Ja zasad imam najbolja iskustva s aXXo-vim DVDRIP-ovima.

FxG team je takodjer odličan ali mislim da je bolji aXXo.

Something: http://192.168.1.1 xD Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2009 3:18 (xZero).
Moj PC  
0 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
xZero kaže...

Pa šta je s vama??? aXXo radi najbolje DVDRIP-ove! Ja zasad imam najbolja iskustva s aXXo-vim DVDRIP-ovima.

FxG team je takodjer odličan ali mislim da je bolji aXXo.

da dobar je bia, ali meni na FullHD sad je prelos, jer radi do 480p, a meni tria minimum 720p

16 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Meni su 'klasični' 700MB ripovi još uvijek ok (u rangu klasičnog DVD-a, anyway..), ali istina je da na full HD telkaću malo izgube na kvaliteti, tj. u usporedbi sa nekakvim 1080p ripom od 1,xGB su primjetno lošiji Neodlučan

 

U zadnjih nekoliko mjeseci ionako baš i nema više aXXo ripova?

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Tko je aXXo?

Da, i ja isto vidim da je covjek odustao od rabote... Ripovi su mu bili vrhunski, titlove si mogao naci na svakom cosku, mislim da je napustio scenu... sretno mu bilo i hvala na satima zabave :)

I'm going woo woo
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
Dado_ZG78 kaže...

Meni su 'klasični' 700MB ripovi još uvijek ok (u rangu klasičnog DVD-a, anyway..), ali istina je da na full HD telkaću malo izgube na kvaliteti, tj. u usporedbi sa nekakvim 1080p ripom od 1,xGB su primjetno lošiji Neodlučan

 

U zadnjih nekoliko mjeseci ionako baš i nema više aXXo ripova?

nije bas 1GB, to budu i obicni, 1080p je obicno oko 8GB, a evo jedan od 11 i kusur

15 godina
protjeran
offline
RE: Tko je aXXo?
Mitsuoka kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Meni su 'klasični' 700MB ripovi još uvijek ok (u rangu klasičnog DVD-a, anyway..), ali istina je da na full HD telkaću malo izgube na kvaliteti, tj. u usporedbi sa nekakvim 1080p ripom od 1,xGB su primjetno lošiji Neodlučan

 

U zadnjih nekoliko mjeseci ionako baš i nema više aXXo ripova?

nije bas 1GB, to budu i obicni, 1080p je obicno oko 8GB, a evo jedan od 11 i kusur

Taj zauzima ko neka igra lol... Jel to možda interaktivni film???Smijeh

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

A kako taj axxo uopce ripa te filmove? Prek nekog programa ili? Kaj on kupi sve te filmove i onda ih ripa ili?

xfire: hole3store msn: musared@hotmail.com Steam : lukicar995
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Tko je aXXo?
Fake_Alert kaže...

A kako taj axxo uopce ripa te filmove? Prek nekog programa ili? Kaj on kupi sve te filmove i onda ih ripa ili?

mozda radi u videotki

16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
D4RKL1NG kaže...

Obično se nalaze na superfundo.org-u svi axxo , FxG, FXM...

Superfundo je javni tracker ja sam pitao za privatni.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

zanimljivo kako neki bezveznjak stekne slavu preko mininove i sličnih

odpadaka.

želite vidjeti sliku i uratke istinskih opakih ripera.

regajte se na privatne torrente pa gledajte što je rip.

osobno pratim zbivanja na torrentleech-u i ripere iz ViSiON grupe.

 

osim toga kome treba 700mb divx?

zar to da gledam na fullhd ekranu?

 

720p kontejneri i nekako, a rulaju uraci 1080p!

nema potpisa
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

najpametnije bi bilo zakljucit da je axxo jedna energija koja svaki mjesec izbaci par ripova svijetu

www.gamedust.xtreemhost.com -HRVATSKI GAMING SAJT
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
APazinjan kaže...
Mitsuoka kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Meni su 'klasični' 700MB ripovi još uvijek ok (u rangu klasičnog DVD-a, anyway..), ali istina je da na full HD telkaću malo izgube na kvaliteti, tj. u usporedbi sa nekakvim 1080p ripom od 1,xGB su primjetno lošiji Neodlučan

 

U zadnjih nekoliko mjeseci ionako baš i nema više aXXo ripova?

nije bas 1GB, to budu i obicni, 1080p je obicno oko 8GB, a evo jedan od 11 i kusur

Taj zauzima ko neka igra lol... Jel to možda interaktivni film???Smijeh

 

 

prije holografski film,znas,trebas imat holografski tv za to,zato i ima 11 gb

www.gamedust.xtreemhost.com -HRVATSKI GAMING SAJT
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

ma meni je bolje skinuti film od 700MB za 2sata pa napraviti 1080p nego cekati 7 sati da mi se skine 1080p.

Tražim pozivnicu za yuwabits.net pa ko hoće poslati neka mi pošaljepm
 
1 3 hvala 0
16 godina
offline
Tko je aXXo?

Ja ni nemam gdje gledat 1080p tako da mi je svejedno :)

I'm going woo woo
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

aXXo je prošlost mkv je sadašnjost i budućnost

mladi ljudi na početku čine pogrešku, jer vide gdje je moć, postaju zli, sve za novac, sveti novac, prljavi novac, krvavi novac, oprani novac, zato neka se čudo desi, čudo osvještenja!
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

ma kakvi divx-i...720p/1080p rulaju u danasnje vrijeme iako zanimljivo, bar na TL-u, puno vise peerova ima na obicnim divx-ima nego na mkv

VITIS NEMO SINE NASCITUR - Nitko nije rodjen da ne pogrjesi.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Tko je aXXo?
acmilan0083 kaže...

ma meni je bolje skinuti film od 700MB za 2sata pa napraviti 1080p nego cekati 7 sati da mi se skine 1080p.

hoćeš nam molim te objasniti kako to napraviš 1080p?

 

"It has been rumored that the MPAA is waiting for aXXo to reach the age of 18 to more effectively prosecute him than if he were a minor." Smijeh

šta je axxo maloljetan?

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2009 17:42 (dejo6).
15 godina
offline
RE: Tko je aXXo?
dejo6 kaže...
acmilan0083 kaže...

ma meni je bolje skinuti film od 700MB za 2sata pa napraviti 1080p nego cekati 7 sati da mi se skine 1080p.

hoćeš nam molim te objasniti kako to napraviš 1080p?

 

"It has been rumored that the MPAA is waiting for aXXo to reach the age of 18 to more effectively prosecute him than if he were a minor." Smijeh

šta je axxo maloljetan?

ja mislim da su to sve nagađanja

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice