Inernet gasi racunalo.

poruka: 11
|
čitano: 2.034
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Inernet gasi racunalo.

Posto ne znam gdje ovu temu da smjestim, napisacu je ovdje, Jucer cijeli dan PC je radio i znaci nije se islo na internet, cim se ide na internet sa bilo kojim browserom nakon odredjenog vremena PC se gasi, nema nikakvih gamada, memorija testirana i u redu je, temperatura PC-a je u normali, HDD je ok. Mijenjao sam napajanje i opet isto. Nisam vise stvarno pametan, molim da pomognete.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Inernet gasi racunalo.
ctodorov kaže...

Posto ne znam gdje ovu temu da smjestim, napisacu je ovdje, Jucer cijeli dan PC je radio i znaci nije se islo na internet, cim se ide na internet sa bilo kojim browserom nakon odredjenog vremena PC se gasi, nema nikakvih gamada, memorija testirana i u redu je, temperatura PC-a je u normali, HDD je ok. Mijenjao sam napajanje i opet isto. Nisam vise stvarno pametan, molim da pomognete.

Mislim da tvoje gašenje nema veze s internetom nego je problem u računalu pa čim se malo optereti se zgasi.

15 godina
neaktivan
offline
Inernet gasi racunalo.

pa kako to rijesiti

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Inernet gasi racunalo.

Jesi li probao očistiti komp od prašine?? :DD

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Inernet gasi racunalo.
nema prasine, maticna je stara oko 2 godine.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Inernet gasi racunalo.
da nije mozda i do strujnog kabela kosi se ukljucuje u napajanje.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Inernet gasi racunalo.
U BIOSU sam ukljucio da ako temperatura CPU-a poraste da mi alarmira. Znaci jedno vrijeme budem na netu, pa se ukljucio taj zvuk, pa se nakon 1 minute pc ugasio. Ja sam ga isao upaliti i usao u BIOS, taj zvuk se jos cuo i ja pogledam temperatura CPU-a je 84 C.Ta temperatura se ne podigne odmah ,znaci nakon nekog vremena, pa sta bi moglo bbiti, ventilator vrti super, stavio sam pastu za cpu. Rjesenje molim
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Inernet gasi racunalo.

Da nije riknuo termometar?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Inernet gasi racunalo.
a gdje se nalazi
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Inernet gasi racunalo.

Na matičnoj, ali to ne možeš promijenit!

 

Eventualno nova matična ili pročeprkaj po bios-u tamo bi trebala bit opcija isključivanja upozoravanja prilikom pregrijavanja.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Inernet gasi racunalo.

gle, moglo bi bti i hardverski, no, da li ti možda antivirus ruši browser. ili probaj uninstall pa ponovni install mozille ili nešto drugo, što već koristiš

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice