IE8 najbrži browser!? zaključana tema

poruka: 27
|
čitano: 8.148
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
IE8 najbrži browser!?

Prema rezultatima Microsoftovog mjerenja brzine učitavanja 25 stranica između IE8, Mozzila Firefox 3.05 i Chrome 1.0, IE8 je najbrži.

Koliko je to stvarno varira od slučaja do slučaja, a i sam Microsoft nječe neke načine mjerenja brzine učitavanja kao "nerealne"!

 

Izvor:  Softpedia

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: IE8 najbrži browser!?

Super, ako je tako onda barem neću morat instalirat drugi browser.

AMD Athlon x2 6000+ Asus M2N68 XV GeForce 9600GT 1gb sonic 4gb DDR2(800mhz) Kingmax WD 500gb
15 godina
offline
RE: IE8 najbrži browser!?
ma to nije moguće... to je neka prevara...
15 godina
neaktivan
offline
IE8 najbrži browser!?

Ma mutljaju IE8 ne spada uopće među tri najbolja browsera a kamoli da je najbrži... to je smiješno za reći

 

EDIT:

1. Mozzila

2.Opera

3.Google Chrome

4.Možda IE8

.......

Nijedno pravilo bez iznimke!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2009 0:04 (Bellatrix).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: IE8 najbrži browser!?
jurluk kaže...
ma to nije moguće... to je neka prevara...
 Prevara ili ne bilo bi dobro da je tako, iako i ja baš ne vjerujem. Svejedno da je stvarno tako nebi se morao opterečivati komp. sa drugim browserima.
AMD Athlon x2 6000+ Asus M2N68 XV GeForce 9600GT 1gb sonic 4gb DDR2(800mhz) Kingmax WD 500gb
15 godina
neaktivan
offline
IE8 najbrži browser!?

Čak i da je najbrži (ipak mislim da nije), Firefox je stabilniji i bolji što se tiče addonova.

 
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: IE8 najbrži browser!?
Quark kaže...

Prema rezultatima Microsoftovog mjerenja brzine učitavanja 25 stranica između IE8, Mozzila Firefox 3.05 i Chrome 1.0, IE8 je najbrži.

Koliko je to stvarno varira od slučaja do slučaja, a i sam Microsoft nječe neke načine mjerenja brzine učitavanja kao "nerealne"!

 

Izvor:  Softpedia

  Vjerujem u njihovu objektivnost.Smijeh
Developers,developers,developers...coming and coming and coming... Dao bi sto Amerika, Sve na svijetu ja bi dao Tek da sjednem na verandu Pa uz karte i bevandu brojim valove. Votka i džin to je sada in dobra lova, brza kola, ribe oko stola
16 godina
neaktivan
offline
IE8 najbrži browser!?

Mozilla je najbolja. IE8 je toliko loš i spor da sam odustao od njega nakon 5 minuta. Firefox radi kao urica.

Mount Vision Pro
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: IE8 najbrži browser!?
2029.MN4 kaže...

Mozilla je najbolja. IE8 je toliko loš i spor da sam odustao od njega nakon 5 minuta. Firefox radi kao urica.

 ja nikad nisam vjerovao IE i mislim da osmica nije najbrža ja koristim monzolu i ona mi radi jako dobro
16 godina
neaktivan
offline
IE8 najbrži browser!?

ja korisitim IE8 na sedmici i radi odlično i to puno bolje nego na visti.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
IE8 najbrži browser!?

Neznam zašto ne benchmarkirate browser i vidite koji najbolje radi na vašem stroju. Zanimaju me rezultati tog IE8 vs. ostali! Ja uopće nemam IE, pa...

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me... I'm floatin free on the highway, formulatin plans...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
IE8 najbrži browser!?

U testovima s JavaScriptom IE je trenutno najlošiji browser. Najbolji Safari 4, pa Chrome, pa Opera. Mozilla i IE su jako slični i oboje jako loši tj. znatno lošiji od ostalih.

Po brzini renderinga, IE je u samom vrhu uz Operu i Chrome. Mozilla mene razočarava, pogotovo nakon dužeg rada jer je troma i spora.

 

A to koji je browser najbolji? - Po meni Opera za surfanje zbog ljepote i featurea, IE ako želim brzo surfati neopterećen smećem, a za razvoj koristim Firefox zbog odličnih pluginova u čemu je Firefox jedino dobar.

LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2009 7:53 (naxeem).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: IE8 najbrži browser!?
naxeem kaže...

U testovima s JavaScriptom IE je trenutno najlošiji browser. Najbolji Safari 4, pa Chrome, pa Opera. Mozilla i IE su jako slični i oboje jako loši tj. znatno lošiji od ostalih.

Po brzini renderinga, IE je u samom vrhu uz Operu i Chrome. Mozilla mene razočarava, pogotovo nakon dužeg rada jer je troma i spora.

 

A to koji je browser najbolji? - Po meni Opera za surfanje zbog ljepote i featurea, IE ako želim brzo surfati neopterećen smećem, a za razvoj koristim Firefox zbog odličnih pluginova u čemu je Firefox jedino dobar.

Slažem se, osim za IE. 
Inače postoji stranica koja emulira browsere i prikaže kako bi na njima izgledala neka stranica.
Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
15 godina
neaktivan
offline
RE: IE8 najbrži browser!?
Smooth Operator kaže...

Neznam zašto ne benchmarkirate browser i vidite koji najbolje radi na vašem stroju. Zanimaju me rezultati tog IE8 vs. ostali! Ja uopće nemam IE, pa...

 Ti uopće nemaš windowse kak se spadaju, a kamoli što drugo. Evo ti replika, koja nije moja: > http://www.bug.hr/forum/topic/internet/mozilla-firefox-spora/19733.aspx
15 godina
neaktivan
offline
RE: IE8 najbrži browser!?
Kalea kaže...
Smooth Operator kaže...

Neznam zašto ne benchmarkirate browser i vidite koji najbolje radi na vašem stroju. Zanimaju me rezultati tog IE8 vs. ostali! Ja uopće nemam IE, pa...

 Ti uopće nemaš windowse kak se spadaju, a kamoli što drugo. Evo ti replika, koja nije moja: > http://www.bug.hr/forum/topic/internet/mozilla-firefox-spora/19733.aspx
 Kod ovog nije nešto ured s windowsima, problem nije u Browseru!!
Kod mene se kod prvog starta pokrene za manje od 10-tak sec.
A kasnije, naravno još brže!

Nijedno pravilo bez iznimke!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: IE8 najbrži browser!?
naxeem kaže...

U testovima s JavaScriptom IE je trenutno najlošiji browser. Najbolji Safari 4, pa Chrome, pa Opera. Mozilla i IE su jako slični i oboje jako loši tj. znatno lošiji od ostalih.

Po brzini renderinga, IE je u samom vrhu uz Operu i Chrome. Mozilla mene razočarava, pogotovo nakon dužeg rada jer je troma i spora.

 

A to koji je browser najbolji? - Po meni Opera za surfanje zbog ljepote i featurea, IE ako želim brzo surfati neopterećen smećem, a za razvoj koristim Firefox zbog odličnih pluginova u čemu je Firefox jedino dobar.

 Jedino se u zadnjoj rečenici slažem s tobom. Moj sin piše programčiće u Javi... kakve veze ima testing IE s tim? Tko koristi Javu? Zašto?
 
Ontopic:
Po meni Opera za surfanje zbog ljepote i featurea
 
Poklonit ću ti IE8 tak lepo upakiran da buš pal na rit. Nigda više neš ni pomislil da instaliraš te gluposti. Evo, čovjek treba pomoć, pa mu pomozi:
15 godina
neaktivan
offline
IE8 najbrži browser!?

Po mojem je Mozzila puno bolja

Ojla!
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
IE8 najbrži browser!?

Sta znas mozda i je brza,mozda brze refresira stranicu(kada je otvara),a sve ostalo zavisi do neta...

Prati autora i njegove teme ako mislis da su za pratiti xD
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: IE8 najbrži browser!?

PO meni najbrža je opera 10. alpha.... mada ima previše bugova... 

neču nikad više pogoditi razrednicu papiričem u glavi i derati se headshout -:)
16 godina
neaktivan
offline
RE: IE8 najbrži browser!?
Red Devil kaže...

Po mojem je Mozzila puno bolja

 po tvojem?!
LOL

po mojem je c5 bolji od mercedes e klase...

mislim da je naxeem lijepo objasnio stvarno stanje....
14 godina
neaktivan
offline
IE8 najbrži browser!?

Po meni je InternetExplorer puno bolji od MozilleFirefox!!

 
0 4 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: IE8 najbrži browser!?

Isprobajte ovaj mali, besplatni i jedostavni Adblocker ( SimpleAdblock ) oglasa i surfanje će biti brže. Samo za Internet Explorer, djelomično preveden na hrvatski jezik. Više informacija na stranicama proizvođača ili na softpedia.com

 

 

 Link

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.3.2010 22:38 (BlackFoot).
14 godina
neaktivan
offline
IE8 najbrži browser!?

Po meni je mozilla najbolja, ali ne i najbrza. Najbrzi browser koji imam je chrome.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
IE8 najbrži browser!?

http://internet-browser-review.toptenreviews.com/   stranica na koja se bavi testiranjem softwera... rezultati su vidljivi 1.Mozila

LOCKERZ POZIVNICE---------------- invite-me.tk --------------------------
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: IE8 najbrži browser!?

ja koristim safari definitivno je najbolie, a i prednost mu je što ga se malo koristi,pa nije toliko zanimljiv zlikovcima

isti dan otkaz i žuti
14 godina
neaktivan
offline
IE8 najbrži browser!?

ma nemoguce neko se sprda sa nama ... po meni chrome je lagan za koristenje bas prelagan i lijep onda opera pa mozzila onda safari koji sam prije stalno koristia i onda smece od ie(nemojte me sad napadat po mojem misljenu je...imam pravo na moje mišljene po 5. amandamu:) nadam se da sam dobro napisa

"Let's face it, this is not the worst thing you've caught me doing."
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
IE8 najbrži browser!?

Ljudi, tema je stara godinu dana...

It's good to be smart - It's smarter to be good
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice