Facebook - par pitanja

poruka: 15
|
čitano: 12.638
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Facebook - par pitanja

Ovako, ako netko zna molim da mi odgovori.

 

1. Kako napraviti da se na FB-u automatski objavljuju vijesti s određene internet stranice (nije blog)?

 

2. Napravio sam account za firmu, ali u nazivu ima brojke pa nisam mogao staviti u ime broj. Tako sam napravio "page" i tamo napravio stranicu za firmu. Samo što mi je glupo što sada izgleda ovako: http://www.facebook.com/pages/NAZIV FIRME/NEKI DUGI BROJ.... Htio bih da mi izgleda ovako, ako je moguće: http://www.facebook.com/NAZIV FIRME

 

3. Ubacio bi adresu firme i grad, ali kad pokušam ubaciti grad mi neda, daje popis gradova u Americi.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Facebook - par pitanja

Ok, odgovorio sam si sam na prvo i treće pitanje, ali je drugo još bez odgovora. Nadam se da netko zna kako to napraviti pa ga molim da mi pomogne

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Facebook - par pitanja


Zanima me kako je moguće vidjeti Like, tko je lajkao određenu stranicu?



...kao što se vidi kada se lajka status, slika... Tako me zanima dali mogu vidjeti i kako, tko je sve lajkao određenu stranicu?
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
facebbok označivanje mjesta

zasto imaju neka sela a mog nemaju da se oznacim,kako?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Facebook - par pitanja
Studioworks kaže...

Ok, odgovorio sam si sam na prvo i treće pitanje, ali je drugo još bez odgovora. Nadam se da netko zna kako to napraviti pa ga molim da mi pomogne

 

 

Ovo? https://www.facebook.com/username

http://www.Hedonist385.in
13 godina
neaktivan
offline
Facebook - par pitanja

Da ne otvaram novu temu, postavicu pitanje ovdje.

 

Naime, primjetio sam, da ukoliko ostavim komentar na post u nekoj od "Pages" stranica na Facebooku, i onda neko replicira na taj moj komentar, ili me cak i taguje u tom svom komentaru, ja ne dobijem nikakvu notifikaciju! U cemu je problem? Kada odem u Account Settings -> Notifications nemam nikakav odjeljak gdje mogu editovati Pages notifikacije. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Facebook - par pitanja
Phobius kaže...

Da ne otvaram novu temu, postavicu pitanje ovdje.

 

Naime, primjetio sam, da ukoliko ostavim komentar na post u nekoj od "Pages" stranica na Facebooku, i onda neko replicira na taj moj komentar, ili me cak i taguje u tom svom komentaru, ja ne dobijem nikakvu notifikaciju! U cemu je problem? Kada odem u Account Settings -> Notifications nemam nikakav odjeljak gdje mogu editovati Pages notifikacije. 

Probaj na stranici uključiti "Get Notifications"

Copyright 2012
13 godina
neaktivan
offline
Facebook - par pitanja

Hvala na odgovoru.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Facebook - par pitanja

Prije nekoliko da blokirao me je administrator skrivene grupe na facebooku ciji sam bila, a potom je kreator te grupe ukinuo administratora bas zbog takvog ponasanja. Sada bi kreator htio da me odblokira,ali nesto ne moze... Mozete li mi reci kako to da uradi korak po korak? 

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Facebook - par pitanja

Dali itko zna gdje se po novom nalaze "page invites" . Do prije mjesec dana je bilo na Pages stranici, gore desno, al više nije... i ne mogu naći gdje se sad nalaze... Čak ni Google ne zna..

Truth is the truth hurts ... Don't you agree??
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Facebook - par pitanja

da ne otvram novu temu

 

imam frenda na fejsu koji ima broj prijatelja(tamo di pise prijatelji pa pokraj toga brojka) XX a kad otvorim prijatelje i ručno ih brojim nije taj broj nego nekoliko manje?čisto me zanima sa tehničke strane šta to znači,ako je broj prijatelja taj i taj valjda kad ih brojis opet bi trebao biti taj broj a nije vec je malo manje..


i jos jedna stvar na tom istom profilu se pojavljuje prijetelj "duh" kojeg nekad ima a nekad nema na listi prijatelja,bookmarkirao sam mu stranicu i kad ga nema pa otvorim njegov fejs izađe da ta stranica nemože biti pronađena a nekad mu normalno uđem u profil...šta je to?

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Facebook - par pitanja
mjordan kaže...
 a kad otvorim prijatelje i ručno ih brojim nije taj broj nego nekoliko manje?čisto me zanima sa tehničke strane šta to znači,ako je broj prijatelja taj i taj valjda kad ih brojis opet bi trebao biti taj broj a nije vec je malo manje..

Znači da ne možeš vidjeti neke od njih zbog njihovih postavki privatnosti ili zato što su te blokirali.

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
13 godina
offline
Facebook - par pitanja

Daklem, postoji jedan BIG problem, a ja ne znam kako ga ( pokušat ) riješit, pa molim lijepo za pomoć i savjet {#}!?!?

 

Naime, radi se da je jedan prijatelj dobio jedan video clip preko facebook računa, veze, ne znam čega, a ja bih ga želio nekako nabaviti za sebe, provjereno po linku, nema ga na YT! Pokušao sam SHARE pomoću BT, ali nam se po toj osnovi mobovi ne pronalaze, njegov je SGS II a moj je SGN II, u čemu je problem {#}, odnosno, mogu li ikako taj video pribaviti, ili da mi ga on pošalje na moj mail, što mi je učiniti i kako?!?!

 

Ja osobno nemam FB account.

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Facebook - par pitanja

I ja imam jedno pitanje sto se tice facebooka,naime prije na starom timelinu kada uzmem ono highlight post prosiri se slika ili vijest preko cijele stranica,a sada kada je dosao ovaj novi timeline kada stisnem highlight nista se ne desi.Sta se tocno desi kada uradim highlight na novom facebook timelinu.

LoL-scarface797(EU-West)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Facebook - par pitanja

Dobro bi mi došao ovakav-link  addone za fejsaru, ili nesto slično ?!?

Coca-Cola je Najpoznatije piće, a ujedno i druga najpoznatija riječ na svijetu - odmah poslije riječi OK.Njezina je formula jedna od najvećih svjetskih tajni.U Brazilu se smatra da je Cola afrodizijak
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice