Email ne zeli slat

poruka: 7
|
čitano: 3.699
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Email ne zeli slat
Imam problem s mailom, ne zeli slat poruke. Danas sam dobio amis a prije sam imo t-com i njegov mail. Od danas kad sam na amisu mail nezeli slat poruke nego samo prima, ja sve sto mi drugi salju primam ali nista nemogu poslat. U cemu je problem? Htio bi si ostavit ovaj t-com mail jer su mi svi accounti na njemu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Email ne zeli slat

Vjerovatno ti SMTP nije dobro konfiguriran. Koji program koristiš?

 

Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Email ne zeli slat
Microsoft outlook
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Email ne zeli slat

Znači ništa nisi mjenjao u Outlooku, samo si promjenio provajdera? Stavi SMTP od Amisa.

 

OFFTOPIC: Zašto koristite uopće te mailove od provajdera kad je Gmail bolji u svemu i nisi ograničen desktop programom?!

Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Email ne zeli slat
Gmail bolji? Oduvijek sam mislio da su provajderski bolji. Da, nisam nista mjenjo nego samo provajdera. Koji postupak ja sad moram obavit da bi mogao opet normalno koristit mail?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Email ne zeli slat
Ne koristim outlook pa ne znam al uglavnom tamo di ti stoji smtp.t-com.hr ili kako već, tamo stavi od amisa smtp. Imaš u papirima koje si dobio od njih.
Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
15 godina
offline
Email ne zeli slat

naso sam na amis stranicama tutorial kako promjenit odlazni server na vec postojecem mailu i napravio sam to sve i sad kad odem na send/receive izbaci mi se prozorcic u kojem se trebam ulogirat i kad stisnem ok opet mi se pojavi i tako stalno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice