DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

poruka: 1.697
|
čitano: 413.492
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
nsutalo kaže...

Ima li mi tko ovdje pomoći, DX mi ne isporučuje 7 stvari, šaltaju me bez veze traže mi neki novi SKU broj ja nemam pojma što im je to.

 

Traže novu adresu, a ja je nemam, živim na ovoj jednoj, prijavio sam ih u PayPal a od tamo ne odgovaraju, šta da radim?

1. SKU ti je broj ovaj broj na slici zaokruzen pise ti u shopping cart-u, 2. ili ti pise i kod kod proizvoda. A ovo za adresu sigurno si ili nesto krivo upiso,nemogu te naci ili nesto trece.

1. 1.
2. 2.
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2012 17:11 (Iron13).
12 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Ipak je 3.

 

Oni kupuju vrijeme.

 

Čini mi se da će ipak sve ponovo poslati, ali zgadili su mi se.

 

Njihovu 100%-tnu garanciju možeš zakačiti mačku o rep.

 

Ako mi ipak sve uredno dostave, a kupljeno je 20.8.2012., čekam 3 mjeseca, napraviti ću slijedeće:

 

Danom kupnje aktiviram alarm na google kalendaru da me nakon 40 dana prisjeti da na paypalu otvorim slučaj i da im ne daju moje pare dok ne dobijem paketić u ispravnom stanju.

 

DX su obični lupeži prema kojima više nemam rezona, ali ne znači da neću kupovati, ali poučen ovim iskustvom, puno puno pametnije.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
nsutalo kaže...

Ipak je 3.

 

Oni kupuju vrijeme.

 

Čini mi se da će ipak sve ponovo poslati, ali zgadili su mi se.

 

Njihovu 100%-tnu garanciju možeš zakačiti mačku o rep.

 

Ako mi ipak sve uredno dostave, a kupljeno je 20.8.2012., čekam 3 mjeseca, napraviti ću slijedeće:

 

Danom kupnje aktiviram alarm na google kalendaru da me nakon 40 dana prisjeti da na paypalu otvorim slučaj i da im ne daju moje pare dok ne dobijem paketić u ispravnom stanju.

 

DX su obični lupeži prema kojima više nemam rezona, ali ne znači da neću kupovati, ali poučen ovim iskustvom, puno puno pametnije.

Nakon mog slucaja i tvog i ostalih.. Ja sam odlucio da necu vise nista narucivati.. Mozda da kupim jos neke baterije i vise nista. Ebay je bolji po mom mišljenju sam moraš paziti na ocijene.

13 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

 

We apoligize for this long delay in the delivery process. 
Your order was sent on Oct 30  with tracking number ****
and on Nov 6  with tracking number ******  in 2 packages

. We have requested the Post to track this packages via offline methods. It's very common to see packages not scanned by destination post offices while packages are still normally en-route and delivered. We will get back to you as soon as further confimation from received  Post office(around one to two weeks).

Please contact with me again after 2 weeks, I will check for you with the warehouse.

Thank you for your understanding and patience. 

 

Sta da radim???

 

The future is Fusion - AMD
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
MaXt0r kaže...

 

We apoligize for this long delay in the delivery process. 
Your order was sent on Oct 30  with tracking number ****
and on Nov 6  with tracking number ******  in 2 packages

. We have requested the Post to track this packages via offline methods. It's very common to see packages not scanned by destination post offices while packages are still normally en-route and delivered. We will get back to you as soon as further confimation from received  Post office(around one to two weeks).

Please contact with me again after 2 weeks, I will check for you with the warehouse.

Thank you for your understanding and patience. 

 

Sta da radim???

 

Ne mos nista i ja sam imao takav problem. Narucio stvar pred kraj 9 mj,tek su mi jucer ponovo poslali. Dobro nije stvar neka skupa pa se nisam toliko ni sekirao,ali da su odugovlacili da ponovo posalju,jesu. Nez koji im je vrag postao da su poceli toliko zabusavati hmm..

14 godina
neaktivan
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

prošli mjesec kupio sam par sitnica na tom sajtu. Prvo nisu mi sve poslali a drugo, ono što je stiglo bilo je utrpano u premalu vrećicu bez zaštite i većina toga je popucala (loša plastika i hladnoća). Pokušavam reklamirati a odgovora nema. Ja tamo više NE KUPUJEM.

11 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Pročitao sam temu poprek i uzduž kako se kaže kod nas :) Naime naručivao bi neke stvari iz Kine pa me zanima dali je itko imao posla sa chinavasion i kakva su im iskustva,, dali dostava funkcionira brže od dx-a pošto se dodatno plaća shiping?

Htjeo sam sve odraditi putem dx-a ali pošto vidim dosta prigovora na dugo čekanje i sl., isprobao bih malo skuplje alternative.

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
aliexpres

ŠRETNA NOVA SVIM ČLANOVIMA FORUMA

MOLIM DA MI NETKO KAŽE SVOJA ISKUSTVA SA NARUČIVANJEM SA ALIEXPRES

HVALA

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Stvarno svaka čast dx.com poslali isti dan kada sam platio paypalom (8.1.2013) i danas mi stigao paket i sve je u redu.

KLIK

Never let a computer know you're in a hurry.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: aliexpres
MIMA 25 kaže...

ŠRETNA NOVA SVIM ČLANOVIMA FORUMA

MOLIM DA MI NETKO KAŽE SVOJA ISKUSTVA SA NARUČIVANJEM SA ALIEXPRES

HVALA

Draga Mima, sretna i tebi nova 2013. Ja sam narucivao s aliexpres.com. To je resellerska platforma i sve je sluzbeno i legalno. Roba mi je poslana isti dan i naplacena je tek nakon isporuke. Sve 5.

13 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Ako ima netko da mi naruči par stvari sa ove stranice, nek se javi u PP da se sve dogovorimo, hitno je. Hvala unaprijed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Hitno i Dealextreme ne ide u istu rečenicu {#}

13 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Zar su tolko spori ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Cekas 2-3 mjeseca da stigne pošiljka + ako ti pošalju robu koja ne radi jos + 2 mjeseca da ti posalju novu  i tjedan dana razgovaranja s njima da ti posalju novu ;) (moje iskustvo)

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2013 11:52 (Iron13).
13 godina
protjeran
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

U prosjeku čekaš mjesec dana dok ti dođe stvar, ebay trgovci su puno brži ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Pozdrav, je li tko narucivao naocale sa ovog sajta? Ove mi se cine ok, no ne znam kakve su kvalitete.

http://www.facebook.com/webshop112
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2013 21:10 (mustang995).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
mustang995 kaže...

Pozdrav, je li tko narucivao naocale sa ovog sajta? Ove mi se cine ok, no ne znam kakve su kvalitete.

Ja sam prije godinu dana narucio slicne takve, evo jos dan danas traju. Kvaliteta im je naspram cijene odlicna, itekako se isplati uzet.

Battlelog: D-Ki11a
11 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Pozdrav!

Htio bih kupiti zamjensku bateriju sa te stranice koja košta 250 Kn pa me zanima hoće li mi poštarina stvarno biti besplatna ili će mi na to još udariti PDV?

Zahvaljujem

Posao oslobađa.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
Ovisi o raspoloženju carinika, ali u biti na sve pošiljke preko 160 kn bi trebali zaračunati carinu, porez i troškove špeditera.
11 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Zar nije prije bilo preko 300 Kn?

Posao oslobađa.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.4.2013 20:23 (subi91).
16 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
subi91 kaže...

Zar nije prije bilo preko 300 Kn?

 

Što bi rekao narod "prije je bilo svega" {#}

 

Uglavnom, tu su važeći propisi: http://www.carina.hr/Carina/CarinskiPostupakPosta.aspx

11 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Zahvaljujem na odgovoru, zanima me može li se ikako sa DX-om sredit da mi to pošalju kao gift, tako da izbjegnem carinu?

Hvala

Posao oslobađa.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
Meni su sve što sam naručivao slali kao gift, ali piše gore prava vrijednost. A osnovica za carinu je ta stvarna vrijednost, bez obzira jesi ju platio toliko ili ne, ili je gift ili bilo što drugo.
13 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Nisam ni jednom platio carinu za pošiljku s DX-a a uvijek su bile preko 160kn.

[img]http://www.pohrani.com/f/3P/LZ/2VcjQeoa/katana.jpg[/img]
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
del4nec kaže...

Nisam ni jednom platio carinu za pošiljku s DX-a a uvijek su bile preko 160kn.

sve ovisi o tome na koju carinu u hrvatskoj dolazi te kakva je volja carinika, tak da, imao si sreće :D

13 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
denix kaže...
del4nec kaže...

Nisam ni jednom platio carinu za pošiljku s DX-a a uvijek su bile preko 160kn.

sve ovisi o tome na koju carinu u hrvatskoj dolazi te kakva je volja carinika, tak da, imao si sreće :D

Znam. Po iskustvima drugih čini mi se da veliku ulogu igra težina paketa, sumnjam da oni svaki paket posebno pregledavaju. Čim vide nekaj veliko ili teško to valjda idu pogledat onda, no možda se i varam.

[img]http://www.pohrani.com/f/3P/LZ/2VcjQeoa/katana.jpg[/img]
12 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
evo ovako ja si zelim naruciti 3 stvari i prijatelju jos 3 stvari i to je sve zajedno s 6 stvarcica i sad kada bih to narucio sve zajedno jel bi stiglo u nekom paketu i to sve u njemu ili odvojeno
THE HIIIIe
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
dumina kaže...
evo ovako ja si zelim naruciti 3 stvari i prijatelju jos 3 stvari i to je sve zajedno s 6 stvarcica i sad kada bih to narucio sve zajedno jel bi stiglo u nekom paketu i to sve u njemu ili odvojeno

ako  je sve od jednom onda bi sve to bilo u jednom paketu..meni su u jedan paket stavljali po 6-7 stvari..

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.4.2013 22:34 (logi510).
12 godina
neaktivan
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
pa tako sam i mislio hvala
THE HIIIIe
12 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Jel se može narucivat s prepaid visom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice