Origin - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 879
|
čitano: 265.722
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

ovako ja sam hupio MoH 2010 i upisem cd key i sve prepozna mi igru i piše da je mogu skinut i onda se skida i dođe na 15% i ugasim komp ujutro ga upalim i onda je na 5%

i kada sam imao battefild 3 alphu onda dođe na 90% ugasim komp i kada ga upalim onda je na 65%

onda sam alphu skinuo do kraja

ali MoH 2010 nemogu skinut u jednom danu jel je prevelik

ja kupim igru a nemogu je igrat

može pomoc???

u cemu je problem???

platim a nemogu igrat :(((

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

pa ostavi da MoH skida preko noci? u cemu je problem?

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

Hi, my name is Smarika. How may I help you?
Tommy Kole :): Hy
Tommy Kole :): i have a litlle problem
Tommy Kole :): i want to change m name on origin but that is not possible.Could you change it for me?
Smarika: Hello
Smarika: Please give me Origin ID and EA email address of that with date of birth you put in that account.
Tommy Kole :): tommy_142-koscevic.jadranka@gmail.com 25.9.1996
Smarika: I have checked all account details and found that the screen name is having special character which is violating the EA name policy and we don't assist for such screen names.

Tommy Kole :):So its a litlle risky to log on whit that account?

Smarika:Yes.

Šta da radim sada?

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

evo sutra cu dobit key za bfbc2 vietnam pa me zanima taj key aktiviram u origin-u ili u igri bfbc2(ima opcija za upisat key)??

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Vi veri veniversum vivus vici
15 godina
moderator
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
made kaže...

evo sutra cu dobit key za bfbc2 vietnam pa me zanima taj key aktiviram u origin-u ili u igri bfbc2(ima opcija za upisat key)??

Da možeš,utipkaš key u origin,skineš igru i rokaš.

Svaku igru koja je izašla poslije 2009g. možeš aktivirat na origin.

سمندری ڈاکو
14 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

Aj da malo oživimo temu

 

Origin EULA

 

Mišljenja?

And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

kak kreirat šorkat na destkop sa orgina kad skinem igru?

Join Teamspeak 3 === 217.114.63.57
 
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
HC for Life kaže...

kak kreirat šorkat na destkop sa orgina kad skinem igru?

Mislim da nemožeš,jedino da ideš tamo gdje si instalirao igru pa napraviš prečac.

سمندری ڈاکو
12 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
pirat kaže...
HC for Life kaže...

kak kreirat šorkat na destkop sa orgina kad skinem igru?

Mislim da nemožeš,jedino da ideš tamo gdje si instalirao igru pa napraviš prečac.

lol koji shit ovaj orgin ko da nisi mogli dodat ko steam ono za šorkat 

Join Teamspeak 3 === 217.114.63.57
15 godina
moderator
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
HC for Life kaže...
lol koji shit ovaj orgin ko da nisi mogli dodat ko steam ono za šorkat 

Možda dodaju,još je u beti origin.

سمندری ڈاکو
12 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

kaj da napravim baci mi ovo kad idem na mp i upisem svoj ea korisnicko ime i pass? radi se o dead space 2 

Join Teamspeak 3 === 217.114.63.57
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

Trebao bi vaše mišljenje o ovome. Naime, postavio sam upit Base-host ekipi u vezi FIFA-e 12 i Origina, a i općenito za igre preko Origina, nadam se da ću dobiti odgovor od njih, ali i od vas tu na forumu :)

 

Evo pitanja:

 

Pozdrav!

Prvi puta ću kupovati kod vas CD key, pa bi me zanimalo par stvari.

Mislim kupiti FIFA 12 CD key preko vaše stranice. Ja nemam FLAT internet tarifu, već imam ograničeni internet od 5 GB.
Nije mi problem koliko će mi online igranje potrošiti prometa, već mi je problem šta neznam kako ću ja skinuti i aktivirati FIFA-u 12 sa Origina nakon što dobijem key od vas?

Kako to ide?
Ja naručim CD key preko vaše stranice, uplatim vam novce, vi meni pošaljete key preko maila i šta onda?
Dali se FIFA 12 treba skinuti sa Origina nakon šta se upiše key ili?

Ako da, onda nemam šanse da je skinem zbog same veličine downloada koji je vjerovatno veći od moje internetske opcije od 5 GB :)

Pa bi me zanimalo dali bi se to moglo aktivirati na način da nekoga zamolim da mi skine FIFA-u 12 kada izađe, preko torrenta, snimi mi na DVD i onda ja na taj način upišem vaš CD key ili mi je jedina opcija da moram skidati FIFA-u 12 preko Origina što mi je nemoguće s obzirom da nemam FLAT?

Gaming is Life!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
PCGamerX kaže...

Trebao bi vaše mišljenje o ovome. Naime, postavio sam upit Base-host ekipi u vezi FIFA-e 12 i Origina, a i općenito za igre preko Origina, nadam se da ću dobiti odgovor od njih, ali i od vas tu na forumu :)

 

Evo pitanja:

Možeš frenda zamolit da ti skine fifu s torrenta.Kad dobiješ key,prvo ga utipkaš u origin,pa onda instaliraš igru(ovu s torrenta).

Origin će ti prepoznat da je igra instalirana i preko njega možeš pokretat igru.

سمندری ڈاکو
13 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
pirat kaže...
PCGamerX kaže...

Trebao bi vaše mišljenje o ovome. Naime, postavio sam upit Base-host ekipi u vezi FIFA-e 12 i Origina, a i općenito za igre preko Origina, nadam se da ću dobiti odgovor od njih, ali i od vas tu na forumu :)

 

Evo pitanja:

Možeš frenda zamolit da ti skine fifu s torrenta.Kad dobiješ key,prvo ga utipkaš u origin,pa onda instaliraš igru(ovu s torrenta).

Origin će ti prepoznat da je igra instalirana i preko njega možeš pokretat igru.

  Sada sam kontaktirao EA službu za korisnike preko Live chata i pitao ga dali je to moguće, a on je rekao da mi ne preporuča skidanje sa torrenta i da nije moguće tako kako si ti rekao.

 

Rekao je da mi je jedina opcija da kupim FIFA-u 12 u kutiji ili da direktno downloadam sa Origina.

 

Dali on to malo serucka ili?

Gaming is Life!
15 godina
moderator
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
PCGamerX kaže...

Dali on to malo serucka ili?

Nema on pojima,ja znam.

 

Samo skini čistu clone dvd verziju i sve ok.

سمندری ڈاکو
13 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Hvala još jednom na odgovorima!

Imam još jedno pitanjce...

Na Base-Host se prodava CD key za FIFA 12 EXPANDED Edition, pa me zanima dali će taj key raditi i sa normalnom verzijom(dakle, ne Expanded) Clone FIFA 12 skinute sa torrenta?

I još bi me zanimalo dali je sigurno kupovati preko tog Base-Hosta, imaju jako niske cijene, kako to oni prodaju skenirane CD keyeve???
Gaming is Life!
15 godina
moderator
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
PCGamerX kaže...
Hvala još jednom na odgovorima!

Imam još jedno pitanjce...

Na Base-Host se prodava CD key za FIFA 12 EXPANDED Edition, pa me zanima dali će taj key raditi i sa normalnom verzijom(dakle, ne Expanded) Clone FIFA 12 skinute sa torrenta?

I još bi me zanimalo dali je sigurno kupovati preko tog Base-Hosta, imaju jako niske cijene, kako to oni prodaju skenirane CD keyeve???

Za ovo EXPANDED Edition neznam,radit će key sigurno,samo neznam dal češ dobiti te bonuse koje bi trebao.

 

Ja sam uzeo kod base-hosta BF3 I F1 2011,sad koliko je pouzdan to ćemo vidjet kad mi isporuči keyeve.

 

Lik dobije kutiju i onda skenira onaj dio kutije s keyem,i to tebi pošalje na mail.

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2011 14:15 (pirat).
13 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

Zanima me dali ću ikako moći igrati FIFA-u 12 online sa ovim brzinama i rezultatima moga interneta i dali mi se uopće isplati kupovati FIFA-u 12 ako imam takav internet?

 

Slike u prilogu.

Gaming is Life!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
PCGamerX kaže...

Zanima me dali ću ikako moći igrati FIFA-u 12 online sa ovim brzinama i rezultatima moga interneta i dali mi se uopće isplati kupovati FIFA-u 12 ako imam takav internet?

 

Slike u prilogu.

Neznam,to moraš probati.

 

Takve stvari pitaj u temi o FIFI 12.

سمندری ڈاکو
14 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

Dobio sam preko Origina Dead Space 2 jer sam preordao BF3. Htio bih ga skinut ali je igra teska 16GB a ja nemam flat.

Dali mogu kod frenda skinut igru tako da se na njegovom Originu logiram svojim accountom i skinem, pa je na sticku prenesem na svoj komp pa instaliram? Jel to mogu tako?

 

Tnx!!

pwn too much... http://www.bfbc2.eu/en/pc/stats/agent_00klc
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
agent_00klc kaže...

Dobio sam preko Origina Dead Space 2 jer sam preordao BF3. Htio bih ga skinut ali je igra teska 16GB a ja nemam flat.

Dali mogu kod frenda skinut igru tako da se na njegovom Originu logiram svojim accountom i skinem, pa je na sticku prenesem na svoj komp pa instaliram? Jel to mogu tako?

 

Tnx!!

Da,možeš.

سمندری ڈاکو
13 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Neznam baš da se to može tako...

Mislim da kada skidaš preko origina igre, da ih ne skida kao klasične fajlove, već kao cache ili neku drugu vrstu datoteka...
Gaming is Life!
14 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

znači ovako,sutra izlazi FIFA 12 u Americi,a 29.u Europi,a sutra mi dolazi key sa Base-Hosat za igru,pa me zanima,mogu li ja igru aktivirati i igrati sutra,iako sutra samo u Americi izlazi,a tek 29.u Europi?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

Za sada sam prezadovoljan Origin-om.

Napravio sam pre-order za BF 3, 18.08.2011. ali sve do danas nisam dobio besplatnu kopiju Mass Effect 2 ili Dead Space 2.

Problem je bio u tome što nisam potvrdio autentičnost svoje e-mail adrese.

Nakon potvrde, na chatu sa EA zaposlenikom (EA ima super razrađen sistem za instant pomoć), dobio sam Mass Effect 2 i na poklon Dragon Age 2.

Kupio jednu igru, dobio dvije na poklon.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

Ima li način da mi Originov in game web browser pamti passworde za recimo BOL forum, facebook, twitter i sl?

ORIGIN NICK: HRdreammaker | Battlefield: Bad Company 2 nickname : dreammaker. (s točkom na kraju)
14 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
dreammaker kaže...

Ima li način da mi Originov in game web browser pamti passworde za recimo BOL forum, facebook, twitter i sl?

mislim da je meni zapamtio za BUG Forum,druge stranice nisam koristio.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2011 2:18 (antimadridista).
14 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
antimadridista kaže...
dreammaker kaže...

Ima li način da mi Originov in game web browser pamti passworde za recimo BOL forum, facebook, twitter i sl?

mislim da je meni zapamtio za BUG Forum,druge stranice nisam koristio.

Aj provjeri pa javi, please?

ORIGIN NICK: HRdreammaker | Battlefield: Bad Company 2 nickname : dreammaker. (s točkom na kraju)
14 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
dreammaker kaže...
antimadridista kaže...
dreammaker kaže...

Ima li način da mi Originov in game web browser pamti passworde za recimo BOL forum, facebook, twitter i sl?

mislim da je meni zapamtio za BUG Forum,druge stranice nisam koristio.

Aj provjeri pa javi, please?

nije zapamtilo ipak.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
protjeran
offline
Origin - pitanja i odgovori

evo, ja sam imao problema s originom kad sam instalirao bf3 beta.

 

naime, bf3 nije se mogao pokrenut i bacao jer neki error na češkom (ne znam zašto, al eto, na češkom iako mi je izabran jezik na eng). a to je vjerojatno bilo zato jer je origin bio instaliran na c: particiji, a igru sam spremio na d: particiju. bez obzira na to što sam u postavkama odabrao d:\Origin games\ kao folder gdje se instaliraju sve igre, nije ga htjelo pokrenut. od ono malo češkog kojeg sam naučio na hrvatskim lijepim plažama, shvatio sam da piše kako moram reinstalirat Origin. i učinio sam tako, samo što sam ga drugi put stavio na d:\origin i od onda sve normalno fukcionira.

 

nisam išao opet provjeravat i testirat, al vjerojatno neće radit bf3 kad je origin na jednoj particiji, a igra na drugoj, ne znam kako je s drugim igrama skinutih sa origina, al ja sam samo na ovo naletio do sada.

 

samo se nadam da će implemetirat battlelog u origin i složit da se sve radi preko njega: server browsing!!!!, statsi, frend liste, platonsi itd...

Stay a while and listen...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice