Steam - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 6.624
|
čitano: 1.235.828
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Ekipa greskom sam umjesto Dying Light 2 keya kupio acount.

Aktivirao sam ga i ukljucio family share na svom i na tom acountu i na tom novom mogu skinut sve igre sa svog glavnog acounta ali kad zelim na svom igrat DL2 pise borrow i kada kliknem dodje mail na taj novi acount i potvrdim share....i tako u krug.....ima netko ideje kako to rijesit osim igrat na tom novom acc sto mi nije idelano rijesenje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Da li neko zna sta se dogadja sa steam-om?? Kupio BF1 i pokrenuo instalaciju, iako imam  optiku i 700M, ne ide brze od 6M??? Brisao cache, mijenjao servere i nista!! >NAjbrze sad na luxembourgu je 6M ali i to se smanji na ispod 1M pa cak i ne skida nikako neko vrijeme!?

Ovako ce mi trebati 3 dana da skine 51Gb igre.

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.11.2022 20:48 (marionezi82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

vidis da ti je peak 50 mb/s, znaci skida, moguce da mozda instalira i skida u isto vrijeme pa brzina pada na 0 ili nisko mbps (vidis da ti usage diska i speed prelazi brzinu mreže)

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.11.2022 23:54 (dado16).
13 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Pozdrav pozdrav
zanima me dali postoji način da "podjelim" bratu ETS 2 - sa svoje acc na njegov... ja ga baš i ne igram a njega bi razveselio
i ako se može, dali se njemu "djele" i moj profil i postotak u igri ili kreće od nule?

Hvala na svakoj inf.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Gale92 kaže...

Pozdrav pozdrav
zanima me dali postoji način da "podjelim" bratu ETS 2 - sa svoje acc na njegov... ja ga baš i ne igram a njega bi razveselio
i ako se može, dali se njemu "djele" i moj profil i postotak u igri ili kreće od nule?

Hvala na svakoj inf.

 Ne dijeli tvoj profil niti napredak on kreće od početka

13 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
nicky.sl kaže...

 Ne dijeli tvoj profil niti napredak on kreće od početka

 a na koji način mu podjelim

13 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Preko steam family sharing opcije. Potraži, na steamu ima točno objašnjena procedura. Nije teško
12 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Kupio bih ponekad kolegi iz Bih gift card od 5 ili 10 eura za steam pa da on to doda u svoj wallet. 

Na kojoj stranici da to kupim? 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
mariclius kaže...

Kupio bih ponekad kolegi iz Bih gift card od 5 ili 10 eura za steam pa da on to doda u svoj wallet. 

Na kojoj stranici da to kupim? 

 

 Iz Steam aplikacije kupiš i pošalješ.

Klikneš na svoje ime u aplikaciji - View my wallet - Redeem a Steam gift card - Purchase digital gift cards - odabereš gift card - odabereš prijatelja kojem šalješ i pošalješ

9 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Pozdrav! 

Imam par starih igrica koje bi htio prodati. Moje pitanje je: ako ih kupac kupi hoce li moci na svojem Pc-u koristiti te igrice? Hoce biti kakvih problema posto sam ih i ja igrao na svojem Pc-u tj Steam acc. Kako to ide? Hvala.

Odmori se u Istini.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Ako su vezane za steam ne možeš ih prodati zasebno, ili cijeli acc ili ništa..
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
veseli007 kaže...

Pozdrav! 

Imam par starih igrica koje bi htio prodati. Moje pitanje je: ako ih kupac kupi hoce li moci na svojem Pc-u koristiti te igrice? Hoce biti kakvih problema posto sam ih i ja igrao na svojem Pc-u tj Steam acc. Kako to ide? Hvala.

 Nikako to ne ide.

Ili prodaj kompletan acc ili ništa, ne možeš prodavat pojedine igre. 

9 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Nisam se dobro izrazio, my bed!

 

Imam fizicke Pc igrice i htio bi ih prodati, znaci; dvd, kutiju i kod. Ali posto sam ih ja igrao na svojem Pc-u (steam), dali ce osoba koja kupi igicu (fizicko izdanje) moci koristiti na svojem Pc-u posto sam i ja igrao te igrice na steamu. Dali ce steam pustiti, posto sam ja koristio taj kod? Da ne prodam pa da mi covjek poslje vraca jer ne moze aktivirati igru, ( jer sam ja koristio kod). To me zanima! Hvala. 

Odmori se u Istini.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

Kada jednom aktiviras kod na jedan steam acc taj kod je iskoristen. Znaci jedan kod, jedan account i to je to. Buduci da si ti aktivirao igru na svom accountu jedino mu mozes prodat svoj account, a ovaj kod mozes i bacit jer vise ne sluzi nicemu.

9 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

Hvala.

Znaci onda te dvd igrice tako reci u smece sa njima!

Ako kupim sa njuskala dvd igricu nema sanse da je mogu igrati, posto je kod iskoristen!? 

 

Znaci nije kao sa Playstation dvd igricama!?

 

 

Odmori se u Istini.
14 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

Pa onaj tko prodaje igru valjda taj kod nije iskoristio... Moj savjet je da to ne kupujes preko njuskala nego da kupujes kodove preko allkeyshopa ili steam sale-a itd. Fizicke igre se danas ne kupuju, odnosno kupi se kutija i onda se cijela igra skida sa steama ( ili samo kupis steam kod )

9 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

Da, to me zanimalo.

Ma mislio sam da prodam igrice da ne stoje, a sad posto sam koristio kod, dvd-i mogu samo skupljati prasinu! 

Hvala ti lijepa! ☺️✌️

Odmori se u Istini.
9 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

 

Ekipa htio bi si izvući novce sa Steam walleta. Dosad sam kad god radim refund uvijek odaberem na wallet. Ali sad mi 25 eura stoji već neko vrijeme, a koliko mi se čini neću ni uzimati ništa u skorije vrijeme.

 

Naravno ne postoji način da se samo povuće taj novac, pa je jedino rješenje koje mi je palo na pamet da nekome kupim neku igru kao gift i onda taj netko meni na račun isplati koliko sam platio igru. 

 

Postoje li još neke druge opcije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Cansee kaže...

 

Ekipa htio bi si izvući novce sa Steam walleta. Dosad sam kad god radim refund uvijek odaberem na wallet. Ali sad mi 25 eura stoji već neko vrijeme, a koliko mi se čini neću ni uzimati ništa u skorije vrijeme.

 

Naravno ne postoji način da se samo povuće taj novac, pa je jedino rješenje koje mi je palo na pamet da nekome kupim neku igru kao gift i onda taj netko meni na račun isplati koliko sam platio igru. 

 

Postoje li još neke druge opcije?

 mozes i preako wallet carda....kupis sa tim walletom nekome drugome 25 eur  i prebacis na njegov account i to je to

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Ima ko problema sa steam download limitom? Koju god vrijednost upišem pod limit bandwidth stalno ide max.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.3.2023 19:00 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 mjeseci
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Pozdrav svima... Pokušavam već dva dana kupit neke igrice jer je summer sale i nikako da uspijem. Prvo sam probao preko visa kartice odnosno internet bankinga i lova mi se skinula, a igrica nigdje. Pojavio mi se ekran da kupovina nije uspjela, iz kojeg razloga ne znam, bitno da je lova otišla i sad je rezervirana od strane banke 7 dana. Danas pokušavam preko paypala i ništa... Završim transakciju, sve ok, ali novac se ne naplati i takoreći, ništa se ne desi. Jel ima tko koju pametnu na tu temu, jer ovo je fkt već frustrirajuće. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.7.2023 0:06 (bore1989).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Vjerojatno je do banke tj. kartice. Nek ti netko kupi i gifta igru, a ti mu uplati novce dok ne vidiš gdje je problem.

Eventualno ako je moguće negdje drugdje kupiti steam wallet nadoplatu pa probati tako.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 mjeseci
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Valve je počeo uklanjati igre koje su smeće na steamu jer takvih igara ima dosta na steamu

 

https://www.hcl.hr/vijest/dogodila-se-jedna-najvecih-cistki-steamu-uklonjeno-oko-90-smecastih-igara-204656/

 
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice