Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 665.086
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
8 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

ja se najviše veselim online, story ću probati da vidim kakav je ali u online ću provoditi najviše vremena. samo da nema cheatera ili moddera kao gta 5.... ako na serveru ima 15+ ljudi onda ima i barem 1 modder- cheater. gta online je postao jad i bijeda

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Stroy + side quest prelazim sigurno, a za completionista ću se odlučiti ako me igra baš očara. U Witcheru 3 sam prošao svaki kutak,svaku spilju, također i AC:Origins te AC: Odyssey također sam prešao kao completionist jer su me igre očarale, ne dajem 60 eura za singleplayer igru da pređem samo story i to je to. Ako igra ima dobre side questove i vrhunske lokacije za istražiti odigrat će se zašto ne. :)

Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Na konzolama se online mod pokazao najslabijom karikom cijele igre. Nadam se da su to popravili. Ja iskreno, nakon ulupanih 50-ak sati u igru više nisam imao volje zezati se s online modom. 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Preporuka od mene koji sam prešao igru: Uz main story svakako odigrajte side misije od bandinog kamatara (zaboravio sam mu ime). Jako produbi priču i zaokruži "proces" glavnog lika.

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.11.2019 8:49 (Dodinho).
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dodinho kaže...

Preporuka od mene koji sam prešao igru: Uz main story svakako odigrajte side misije od bandinog kamatara (zaboravio sam mu ime). Jako produbi priču i zaokruži "proces" glavnog lika.

 definitivno, od onog švabe ili austrijanca, treba odigrati sve njegove misije obavezno

13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Prelazim ju uzduž i poprijeko kao i GTA 5, 100% mora pisati 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Pa mislim da se igra ni ne može proći bez kamatarovih misija. Barem ove prve koja je ključna za razvoj Arthura. Nema logike da se vode kao opcionalne.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Hexfire kaže...
Pa mislim da se igra ni ne može proći bez kamatarovih misija. Barem ove prve koja je ključna za razvoj Arthura. Nema logike da se vode kao opcionalne.

 Osim tih prvih par sve druge su opcionalne.

Koristite blage riječi i jake argumente
6 godina
offline
Red Dead Redemption 2

sutraaaaaa.  

 

 

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Red Dead Redemption 2

U koliko sati izlazi igra? danas u 12 navecer ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
njuskac kaže...

U koliko sati izlazi igra? danas u 12 navecer ili?

 sve zavisi, jer u Americi nije isto vrijeme kao i kod nas u Europi, ali ja kontam da ce negdje oko poslije podneva kod nas, bas mi se tako dosta puta desavalo. 

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Kvragu, a ja radim popodne od cca 15. I onda dođem doma oko ponoći, kladim se da bude i neki update- patch.... izgleda da igram tek u srijedu prije posla 😭

6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Skullscar1989 kaže...

Kvragu, a ja radim popodne od cca 15. I onda dođem doma oko ponoći, kladim se da bude i neki update- patch.... izgleda da igram tek u srijedu prije posla 😭

 a gle ne mora znaciti da ce tako kako sam ja rekao, ali u vecini slucajeva tako bude, kuzis nece nama prije pustiti nego njima ( amerima jel ) :D 

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Sve ovisi o Rockstaru, ako kažu da izlazi recimo u 12:00 po Američkom vremenu kod nas dolazi 6 sati kasnije onda zbog vremenske razlike, ako je večeras u ponoć izlazak igramo sutra ujutro u 6:00. Kažem sve zavisi kad Rockstar ima u planu pustit igru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Red Dead Redemption 2

molim vas javite tu na forum ako saznate kad tocno izlazi!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2
ak nisi bio tu, nisi ni tam...
Moj PC  
5 0 hvala 4
12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

 znači sutra se zalim na trovanje hranom od gableca na poslu i taman stižem na pocetak :)

Steam: Dalthor85 Bnet: Dalthor#2799
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dalthor kaže...

 znači sutra se zalim na trovanje hranom od gableca na poslu i taman stižem na pocetak :)

 

Slažem se, mislim da je i meni ostalo bolovanja od prošle godine koje moram iskoristit....

ak nisi bio tu, nisi ni tam...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Poceo je rollout NVIDIA drivera za RDR2

Origin ID: ReaLazio
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ovdje piše da dolazi za nešto više od 8 sati https://www.igdb.com/games/red-dead-redemption-2/countdown

 

Znači igra će biti poprilično zahtjevna sa hrpom detalja https://prnt.sc/psar1q

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.11.2019 15:54 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
disibio kaže...
Dalthor kaže...

 znači sutra se zalim na trovanje hranom od gableca na poslu i taman stižem na pocetak :)

 

Slažem se, mislim da je i meni ostalo bolovanja od prošle godine koje moram iskoristit....

 Ja imam priliku da mi brus flexa malo okrzne kombinezon i bedro

11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Ti tajmeri na takvim stranicama su cisti fail i komedija. Je da, R* vidi srece samo game debateu rekao kad ce bit unlock, dok ostatak planete nije dobio te info, niti se R* oglasio preko iceg, i jos se udostoje napisat "confirmed by Rockstar"

 

Ti sy requirements od nvidie su logicni, da ce svoje reklamirat i pogotovo novije stvari, nece sigurno stavit da je za 1080p dovoljna 1070 ili 1080..tako da sve je to marketing.

Origin ID: ReaLazio
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...

Ovdje piše da dolazi za nešto više od 8 sati https://www.igdb.com/games/red-dead-redemption-2/countdown

 

Znači igra će biti poprilično zahtjevna sa hrpom detalja https://prnt.sc/psar1q

 Time until Red Dead Redemption 2 release day!

Please note, this is a countdown to the release day. The actual hour can vary.

 

pise na stranici

11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Nitko na GTAForums uopce ne obraca paznju na tu glupost sa game debatea jer ocito je da su pisali samo da pisu i navuku klikove. R* nije javno obznanio unlock time niti nista, al game debate je kao dobio confirm od Rockstara xd

Origin ID: ReaLazio
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
TheDarkSide kaže...

Nitko na GTAForums uopce ne obraca paznju na tu glupost sa game debatea jer ocito je da su pisali samo da pisu i navuku klikove. R* nije javno obznanio unlock time niti nista, al game debate je kao dobio confirm od Rockstara xd

 i ja se nadam da nije istinito, da to bude malo prije

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Del_Boy97 kaže...
TheDarkSide kaže...

Nitko na GTAForums uopce ne obraca paznju na tu glupost sa game debatea jer ocito je da su pisali samo da pisu i navuku klikove. R* nije javno obznanio unlock time niti nista, al game debate je kao dobio confirm od Rockstara xd

 i ja se nadam da nije istinito, da to bude malo prije

 

 Mozda veceras, mozda nocas, u krajnjem slucaju sutra preko dana...sve zavisi dal ce bit global unlock ili regional, onda jbga...

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
Red Dead Redemption 2

 

Gdje najjeftinije doci do igre i koje izdanje sugerirate?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
myself kaže...

 

Gdje najjeftinije doci do igre i koje izdanje sugerirate?

 https://www.instant-gaming.com/en/5679-buy-key-rockstar-red-dead-redemption-2-standard-edition/

 

Možda ovdje.

10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
myself kaže...

 

Gdje najjeftinije doci do igre i koje izdanje sugerirate?

 Podrži siroti Rockstar i kupi iz njihovog storea. U protivnom nećeš vidjet RDR3. :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.11.2019 20:11 (Azmo).
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Officiall 14:00 sutra

ak nisi bio tu, nisi ni tam...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice