Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 657.266
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Del_Boy97 kaže...
TheDarkSide kaže...

Dosao update za R* launcher, valjda ubacili za enkriptane preloade i za dekriptat isti, tako bar kazu sa gtaforumsa di su kopali po launcheru jos jutros. Tako da preload ce ocito bit, i bit ce enkriptiran, e sad tih 100-150 giga poslje trebat ce barem sat sat i po na jacim konfama da dekripta, a mozda i vise, sve ovisi kakvu metodu koristi R* i dal ce zapravo trebat duplo od download velicine kad se bude dekriptalo, dal ce R* dekriptat postojece ili ce dekriptat i radit novu verziju faila, u tom slucaju ako je igra 150giga nakraju ce trebat za instalaciju i dekriptanje 300 gba

 sumnjam, system requirements je trazio 175gb prostora

 U tom slucaju mozda ima sistem da kako dekripta tako brise u pozadini, sta je jos bolje, al malo sporiji proces zna bit.

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
TheDarkSide kaže...
Del_Boy97 kaže...
TheDarkSide kaže...

Dosao update za R* launcher, valjda ubacili za enkriptane preloade i za dekriptat isti, tako bar kazu sa gtaforumsa di su kopali po launcheru jos jutros. Tako da preload ce ocito bit, i bit ce enkriptiran, e sad tih 100-150 giga poslje trebat ce barem sat sat i po na jacim konfama da dekripta, a mozda i vise, sve ovisi kakvu metodu koristi R* i dal ce zapravo trebat duplo od download velicine kad se bude dekriptalo, dal ce R* dekriptat postojece ili ce dekriptat i radit novu verziju faila, u tom slucaju ako je igra 150giga nakraju ce trebat za instalaciju i dekriptanje 300 gba

 sumnjam, system requirements je trazio 175gb prostora

 U tom slucaju mozda ima sistem da kako dekripta tako brise u pozadini, sta je jos bolje, al malo sporiji proces zna bit.

 a možda ništa ne dekriptira u pozadini? Jer da to radi trošilo bi ti procesor, a ne troši. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.10.2019 15:34 (Jack Sparrow).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Jack Sparrow kaže...
TheDarkSide kaže...
Del_Boy97 kaže...
TheDarkSide kaže...

Dosao update za R* launcher, valjda ubacili za enkriptane preloade i za dekriptat isti, tako bar kazu sa gtaforumsa di su kopali po launcheru jos jutros. Tako da preload ce ocito bit, i bit ce enkriptiran, e sad tih 100-150 giga poslje trebat ce barem sat sat i po na jacim konfama da dekripta, a mozda i vise, sve ovisi kakvu metodu koristi R* i dal ce zapravo trebat duplo od download velicine kad se bude dekriptalo, dal ce R* dekriptat postojece ili ce dekriptat i radit novu verziju faila, u tom slucaju ako je igra 150giga nakraju ce trebat za instalaciju i dekriptanje 300 gba

 sumnjam, system requirements je trazio 175gb prostora

 U tom slucaju mozda ima sistem da kako dekripta tako brise u pozadini, sta je jos bolje, al malo sporiji proces zna bit.

 a možda ništa ne dekriptira u pozadini? Jer da to radi trošilo bi ti procesor, a ne troši. 

 Cisto sumljam da bi pustili gotovo cijelu igru na net bez enkripcije, crack grupe napravile bi vjerovatno crack istog dana iako bi morali radit svoj .exe. Sjecam se da sam citao da su neki uspjeli pokrenut GTA5 sa modificiranim exeom za neku drugu igru prije samog izlaska

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
TheDarkSide kaže...

 Cisto sumljam da bi pustili gotovo cijelu igru na net bez enkripcije, crack grupe napravile bi vjerovatno crack istog dana iako bi morali radit svoj .exe. Sjecam se da sam citao da su neki uspjeli pokrenut GTA5 sa modificiranim exeom za neku drugu igru prije samog izlaska

 pa ima drugih načina da se zaštiti igra, kao recimo online aktivacije ili se naknadno skine samo exe ili nekih 100mb fali i sl.

9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
TheDarkSide kaže...

Dosao update za R* launcher, valjda ubacili za enkriptane preloade i za dekriptat isti, tako bar kazu sa gtaforumsa di su kopali po launcheru jos jutros. Tako da preload ce ocito bit, i bit ce enkriptiran, e sad tih 100-150 giga poslje trebat ce barem sat sat i po na jacim konfama da dekripta, a mozda i vise, sve ovisi kakvu metodu koristi R* i dal ce zapravo trebat duplo od download velicine kad se bude dekriptalo, dal ce R* dekriptat postojece ili ce dekriptat i radit novu verziju faila, u tom slucaju ako je igra 150giga nakraju ce trebat za instalaciju i dekriptanje 300 gba

vidim 110 gb, znači to je vjerojatno veličina slična kao za xbox one.

system requirements je tražio 150 (a ne 175 kako neki pišu), tako da je ostatak vjerojatno prostor za dekripciju.

znači, vjerojatno se dekriptira jedna po jedna datoteka, i ako nije bilo greške originalna se briše. znači nikakvih 300 gb nije potrebno..

i naravno, ne moraju sve datoteke biti enkriptirane.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Nisi me ocito citao sa razumjevanjem. Neenkriptirane datoteke igre di fali samo .exe je moguce aktivirat izradom vlastitog .exa ili modificiranjem .exea koji se koristio za drugu igru, i tu nema veze online aktivacija jer nebi islo preko R* launchera. Steam R* i ostali enkriptaju fajlove iz razloga da crackeri nebi prckali prije samog izlaska igre.

 

Svi crackovi danas emuliraju online aktivaciju, ili je totalno izbace/zaobiđu iz loopa

 

 

Origin ID: ReaLazio
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
TheDarkSide kaže...

Nisi me ocito citao sa razumjevanjem. Neenkriptirane datoteke igre di fali samo .exe je moguce aktivirat izradom vlastitog .exa ili modificiranjem .exea koji se koristio za drugu igru, i tu nema veze online aktivacija jer nebi islo preko R* launchera. Steam R* i ostali enkriptaju fajlove iz razloga da crackeri nebi prckali prije samog izlaska igre.

 

Svi crackovi danas emuliraju online aktivaciju, ili je totalno izbace/zaobiđu iz loopa

 

 

slažem se u potpunosti i proces mi je jasan, samo kažem da ne treba baš svaki file biti enkriptiran da bi se spriječilo pokretanje.

ako enkriptiraju 30% file-ova igre (a možda čak i mnogo manje) osigurali su se da to nitko neće uspjet pokrenut igru. modderi će moći nešto prčkati po čistim file-ovima, ali neće znati što je enkriptirano, a što čisto, pa će izgubit x dana u analizi i na kraju ne napravit ništa bitno do datuma izlaska. a poslije datuma izlaska nema više enkripcije.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Moguce je i to, ima vise varijanta, budem vidli za 6 dana kakva ce situaicja bit, samo se toplo nadam da nece trebat cijela vjecnost, jer zadnje sta sam cekao je bila igra GRID 2019 imala oko 40tak GB-a pa mi se dekriptala na steamu skoro sat vremena, s tim da imam dobre HHDe i imam 16 jezgreni CPU pa opet dosta je to vremena za 40tak GB-a...jer po tim izracunima 110 gb ce trebat preko 2h

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
TheDarkSide kaže...

Moguce je i to, ima vise varijanta, budem vidli za 6 dana kakva ce situaicja bit, samo se toplo nadam da nece trebat cijela vjecnost, jer zadnje sta sam cekao je bila igra GRID 2019 imala oko 40tak GB-a pa mi se dekriptala na steamu skoro sat vremena, s tim da imam dobre HHDe i imam 16 jezgreni CPU pa opet dosta je to vremena za 40tak GB-a...jer po tim izracunima 110 gb ce trebat preko 2h

 

Prebrodili smo kroz povijest ljudske vrste puno prepreka, iskreno se nadam se da ćemo uspjeti i ovu. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
TheDarkSide kaže...

Moguce je i to, ima vise varijanta, budem vidli za 6 dana kakva ce situaicja bit, samo se toplo nadam da nece trebat cijela vjecnost, jer zadnje sta sam cekao je bila igra GRID 2019 imala oko 40tak GB-a pa mi se dekriptala na steamu skoro sat vremena, s tim da imam dobre HHDe i imam 16 jezgreni CPU pa opet dosta je to vremena za 40tak GB-a...jer po tim izracunima 110 gb ce trebat preko 2h

 jel se dekompresirala ili dekriptirala?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
_itsmoriarty kaže...

preload poceo :)

 nije brzo kao kod tebe ali krenulo je haha

9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

I počelo je, joj jedva čekam petak 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Pridružujem se ...

... there is no spoon ...
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Jack Sparrow kaže...
TheDarkSide kaže...

Moguce je i to, ima vise varijanta, budem vidli za 6 dana kakva ce situaicja bit, samo se toplo nadam da nece trebat cijela vjecnost, jer zadnje sta sam cekao je bila igra GRID 2019 imala oko 40tak GB-a pa mi se dekriptala na steamu skoro sat vremena, s tim da imam dobre HHDe i imam 16 jezgreni CPU pa opet dosta je to vremena za 40tak GB-a...jer po tim izracunima 110 gb ce trebat preko 2h

 jel se dekompresirala ili dekriptirala?

 Oboje, sa oko 40tak GB-a je doslo na 61 gb, tako da jos onda po nekim izracunima to i ispada ok

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
TheDarkSide kaže...
Jack Sparrow kaže...
TheDarkSide kaže...

Moguce je i to, ima vise varijanta, budem vidli za 6 dana kakva ce situaicja bit, samo se toplo nadam da nece trebat cijela vjecnost, jer zadnje sta sam cekao je bila igra GRID 2019 imala oko 40tak GB-a pa mi se dekriptala na steamu skoro sat vremena, s tim da imam dobre HHDe i imam 16 jezgreni CPU pa opet dosta je to vremena za 40tak GB-a...jer po tim izracunima 110 gb ce trebat preko 2h

 jel se dekompresirala ili dekriptirala?

 Oboje, sa oko 40tak GB-a je doslo na 61 gb, tako da jos onda po nekim izracunima to i ispada ok

 na pa drugo su kompresirani filovi večina igri je kompresirana, neovisno o zaštiti. Baš radi toga da se skida brže. I mislio sam prvo da misliš na to jer neke Unreal 4 igre su mi skinule patch od 200mb, pa dekompresirale filove 15minuta.

 

Za sad kolko vidim RDR2 je 109gb kolko smo i skinuli.

16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Moj PC  
11 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Sad je preostalo jos samo cekat i to je to.

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Jeli i vama nakon što se sve skinulo i instaliralo pisalo da je neki unauthorized file u install folderu? 

vjerojatno nije ništa lai s obzirom da piše u napomeni da to može rezultirati banom, reko da provjerim.

Steam: Dalthor85 Bnet: Dalthor#2799
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

I meni je isto tako, jučer kad je skinulo i danas.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dalthor kaže...

Jeli i vama nakon što se sve skinulo i instaliralo pisalo da je neki unauthorized file u install folderu? 

vjerojatno nije ništa lai s obzirom da piše u napomeni da to može rezultirati banom, reko da provjerim.

 ne i di ti je to pisalo, ako je anti virus, firewall ili slično vjerovatno je false alarm. 

 

Zato ni ne koristim nikakvi software za to sa strane. Znam koje stranice posjetiti, što skinuti i od kud. Jer ni jedan antivirus te neće zaštiti ako odlaziš na sumnjive stranice.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

False alarm, samo pazi da ti AV nije pojeo sta iz install directory-a, pa da moras vracat/restore.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Koristim samo Windows Defender i ništa drugo. Jučer i prekjučer mi je to pokazalo, danas ne tako da sumnjam da je do antivirusnog.

 

Evo novih teaser slika. Još 3 dana

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.11.2019 13:30 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Provjeris karantenu od AV-a za svaki slucaj, zna kad pojede tamo prosljedit, pa se lako da restore. Al nebi trebao, jedino ako je uhvatio koji dll od enkripcije, al nebi ni njih trebao.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Nula bodova tamo, poruka je kao da sam nešto prćkao po fajlovima ili ubacivao. Nebitno jer se više ne prikazuje, vjerojatno neka greška kod njih bila... 2.......

 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.11.2019 11:33 (vrinho).
9 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

na hltb piše 50 sati main story a main+extra 80 a ne vidim da ima side questova puno jel? ili ko u gta znaci predjes main a sporedno su svi oni "zadačići" za completionlist

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
hanteed kaže...

na hltb piše 50 sati main story a main+extra 80 a ne vidim da ima side questova puno jel? ili ko u gta znaci predjes main a sporedno su svi oni "zadačići" za completionlist

 150 sati treba za kompletno cijelu igru onako od vrha do dna , kao što si i sam rekao 50 sati je priče, 80 sati priča + side questovi. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...
hanteed kaže...

na hltb piše 50 sati main story a main+extra 80 a ne vidim da ima side questova puno jel? ili ko u gta znaci predjes main a sporedno su svi oni "zadačići" za completionlist

 150 sati treba za kompletno cijelu igru onako od vrha do dna , kao što si i sam rekao 50 sati je priče, 80 sati priča + side questovi. 

 aha ako je gameplay u rdr2 bolji od gta 5 single palyera i one mape onda je to 80ak sati savršenstva

13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
hanteed kaže...
BeLLicus kaže...
hanteed kaže...

na hltb piše 50 sati main story a main+extra 80 a ne vidim da ima side questova puno jel? ili ko u gta znaci predjes main a sporedno su svi oni "zadačići" za completionlist

 150 sati treba za kompletno cijelu igru onako od vrha do dna , kao što si i sam rekao 50 sati je priče, 80 sati priča + side questovi. 

 aha ako je gameplay u rdr2 bolji od gta 5 single palyera i one mape onda je to 80ak sati savršenstva

 90% ljudi će odigrati main story i to je to.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
hummer0 kaže...
hanteed kaže...
BeLLicus kaže...
hanteed kaže...

na hltb piše 50 sati main story a main+extra 80 a ne vidim da ima side questova puno jel? ili ko u gta znaci predjes main a sporedno su svi oni "zadačići" za completionlist

 150 sati treba za kompletno cijelu igru onako od vrha do dna , kao što si i sam rekao 50 sati je priče, 80 sati priča + side questovi. 

 aha ako je gameplay u rdr2 bolji od gta 5 single palyera i one mape onda je to 80ak sati savršenstva

 90% ljudi će odigrati main story i to je to.

 Razumno, i ja cu main i od sporednih sta me zapadne i ako mi se dadne, na kraju krajevu svaki sp koji ima dosta sporednih, vecina predje main i pola sideova

6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
hummer0 kaže...
hanteed kaže...
BeLLicus kaže...
hanteed kaže...

na hltb piše 50 sati main story a main+extra 80 a ne vidim da ima side questova puno jel? ili ko u gta znaci predjes main a sporedno su svi oni "zadačići" za completionlist

 150 sati treba za kompletno cijelu igru onako od vrha do dna , kao što si i sam rekao 50 sati je priče, 80 sati priča + side questovi. 

 aha ako je gameplay u rdr2 bolji od gta 5 single palyera i one mape onda je to 80ak sati savršenstva

 90% ljudi će odigrati main story i to je to.

 ja cu takodjer probati online ali tek kad zavrsim main, jer sam na PS4 presao main, ali nisam htio probavati online mislim da cak nije ni bio odmah dostupan. samo se nadam da igra nece imati probleme kao trenutni gta 5

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice