Preporučite neke Open World Igre!

poruka: 29
|
čitano: 13.390
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Preporučite neke Open World igre!
Ok,ljudi.Preporučite mi neke Open World igre.Znači igre koje su u otvorenom svijetu.
Igre koje sam dosad igrao:
The Elder Scrolls:Daggerfall,Morrowind,Oblivion,Skyrim
Fallout 1,2,3,New Vegas.
Dead Island
Far Cry 2,3
Crysis 1,2,3
Minecraft (XD)
I neznam jesu li Fable igre open world,da li je netko od vas igrao Fable:TLC ili bilo koji drugi dio?I da li bi ih preporučili?
Ajde preporučite neke!Hvala unaprijed!

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Preporučite neke Open World Igre!
I zaboravio sam dodat:
GTA Igre
i Saints Row The Third.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Preporučite neke Open World Igre!

Možda da TU pitaš. Al prema profilu igri koje si naveo probaj The Witcher, Star Wars:KOTOR, Sleeping Dogs...

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.3.2013 23:23 (Lovac).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Preporučite neke Open World Igre!
The Witcher nisam igrao.A i neznam je li to baš open world,netko kaže da je a netko da nije.A nisam baš neki fan Star Wars igara.Hvala!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Preporučite neke Open World Igre!

Ako Crysis 2 i 3 smatraš open world mislim da bi onda i Witcher tu prošao (nije ti kao Skyrim recimo, ali imaš slobode, ipak je to RPG). Probaj još i Risen {#}

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Preporučite neke Open World Igre!
Pa ne smatram Crysis 2 i 3 baš open world,ali mape su nelinearne i dosta su velike,pa možeš istraživati područje.The Risen ću probati.Ali sada igram Morrowind,igram je ima 4 tjedna i tek sam istražio samo pola svijeta. xD
Hvala!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Preporučite neke Open World Igre!
Lovac kaže...

Ako Crysis 2 i 3 smatraš open world mislim da bi onda i Witcher tu prošao (nije ti kao Skyrim recimo, ali imaš slobode, ipak je to RPG). Probaj još i Risen {#}

Witcher prvi dio nije open world, igra daje dojam veličine i istraživanja ali je  linearna jer se možeš kretati samo po definiranim stazama, ni blizu slobodi kretanja npr. Obliviona. Za drugi dio Witchera ne znam jer ga nisam igrao. No bez obzira na to što je poprilično linearan radi se o odličnoj igri koju mogu preporučiti za igranje, meni jedan od najboljih RPG-ova. Ako budeš odlučio da zaigraš Witcher onda instaliraj Enhanced Edition.

Ja bih preporučio malo stariji RPG Gothic III koji je open world, vrlo dobra priča i gameplay naravno sada kada su izdali dosta patcheva i dotjerali igru u odnosu na prvobitno stanje. Grafika je i za današnje pojmove solidna, no ako budeš htio igrati nemoj pomišljati bez zadnjeg community patcha koji je dotjerao igru što se tiče bugova. 

Preporučio bih još jedan RPG - Risen koji je spritualni nasljednik Gothic III sa malo boljom grafikom, također dosta veliki svijet za istraživanje.

Obje preporučene igre se ne mogu mjeriti sa svijetom i mapom Obliviona ili Skyrima ali daju vrlo dobar dojam open world istraživanja sa solidnim pričama. Dungeoni, poljane, šume, pustinje, zimski krajolici, trolovi, vile, čarobnjaci, mistika, razna epic oružja i neprijatelji - sve je tu samo u malo manjim gabaritima nego u TES-u.

 

Što se tiče GTA - like igara preporučio bih ti odličnu Mafiu II i The Saboteur (WWII tematika).

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2013 0:17 (boxer).
11 godina
neaktivan
offline
Preporučite neke Open World Igre!
Definitivno moram probat Gothic III,ako mi ostavi utisak kao što su Morrowind i Skyrim to će biti super.Oblivion mi i nije baš bio nešto,morrowind je po meni najbolji TES po gameplayu.Inače hvala Boxer!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Preporučite neke Open World Igre!
Možete još neke preporučit?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporučite neke Open World Igre!

Two Worlds II mi se dopao zbog nekih novotarija oko nadogradnje itema, a i velik je za dvije igre, ipak su to dva svijeta :)

Prodajem dijelove vodenog hlađenja...na PM
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Preporučite neke Open World Igre!

Naravno; Prototype (otvoreni grad, zakon akcija) i Just Cause 2 (slično kao GTA, ali dovoljno drukčije da te zainteresira padobranom, kukom i ogromnom mapom).

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Preporučite neke Open World Igre!

Vidim da svi zaboravljaju i Deus Ex Human Revolution

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Preporučite neke Open World Igre!

Samo potpis od ljudova gore što su već naveli: The Saboteur, Just Cause 2, Prototype (dvicu odmah, ali nikako ne nakon igranja prvog jer je u tom slučaju reciklirani šljam). Također ne znam smatraš li Assassins Creed serijal open-world igrama. Bioshock 1 i 2 imaju prilično nelinearna "područja", ali zato linearan zadatak (zadatke).

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2013 14:09 (4ucker).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Preporučite neke Open World Igre!

World of Wacraft?

 

Ak si nemres priustiti ono placanje svaka dva mjeseca, imas zato Molten, najbolji server

Trazim premium molten acc, heroji nebitni..
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Preporučite neke Open World Igre!
Ok,gledao sam sad trailer od Two Worlds 2 i svidio mi se je,a Just Cause 2 sam igrao,ali sam ga zaboravio nabrojat.The Saboteur mi se isto svidio.A World Of Warcraft ne želim igrati,iz puno razloga:
1.Može dosaditi
2.Plaća se
3.Ima puno dobrih MMO igara koje su bestplatne (Kao S4 League)
i još razloga ima,jednostavno mi ih se neda nabrajat.
Bioshock 1 i 2 su bili zakon,nelinearna mapa,sa linearnom pričom i zadacima.Definitivno ću ih ponovo morati igrati.
@1suky1
Deus Ex Human Revolution nije open world,ali je mapa nelinearna i dosta velika (Pogotovo u Kini),i zato mi se je igra svidjela!
Prototype je open world,ali mi se gameplay nije nešto dopao,samo besmisleno udaranje i bacanje auta. :D
Upravo sam vidio Batman:Arkham City,znao sam za ovu igru ali je nisam imao vremena igrati,sad ću je skinut i vidjet ću da li valja išta.
Hvala svima!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Preporučite neke Open World Igre!

Borderlands 2

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Preporučite neke Open World Igre!
Borderlands 1 i 2 sam igrao i prešao!Odlične igre!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Preporučite neke Open World Igre!
Pa ak si nemos priustit placanje na officiaal blizz wowu, onda igras na moltenu, najbolji privatni server na svijetu. A ove f2p mmove necu ni komentirati, jer spominjati wow i te f2p navlakuše u istoj rečenici je grijeh.
Trazim premium molten acc, heroji nebitni..
11 godina
neaktivan
offline
Preporučite neke Open World Igre!
Ma jednostavno mi se ne igra WoW.Prije ću igrati Torchlight 2 offline.Ionako je Torchlight 2 bolji nego WoW i +još ima otvoren svijet,nasumične zadatke,nasumičnu opremu i tako to.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Preporučite neke Open World Igre!

definitivno odigraj STALKER serijal. Meni jedna od najboljih open world igara.

 
3 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Preporučite neke Open World Igre!

-- Mount & Blade: Warband meni je jedna od najboljih igara te je toplo preporučujem.

 

četri tisuče četristo četrdeset i četri četnika čekaju četvrtog četnika u čakovcu čekičajući čavlima po čeki čačkajući čizmom po čmaru i čurlićući čudno i čedno četvrtkom a čavka čuči na čamovom čamcu
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Preporučite neke Open World Igre!

Mercenaries 2 World in Flames - igra ima ogromnu mapu , masu vozila( tenkovi, helikopteri, brodovi) i sve je uništivo.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Preporučite neke Open World Igre!

DayZ obavezno probati

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Preporučite neke Open World Igre!
Stalker serije sam igrao,i mogu reći da su dobre,ali kratke,premalo misija ima.
DayZ,Igra je odlična,vrlo dobar gameplay,zombiji (Najdraži!),Co-Op.I zato mi se sviđa +Open world i to je savršena Igra!
Mount and Blade:Warband je super,podsjeća me malo na TES:Oblivion i zato mi se dopala!
Mercenaries 2 nisam probao,gledam trailer i gameplay videa i super je,moram ga nabavit!
Opet hvala svima!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Preporučite neke Open World Igre!

Koliko ja vidim, malo je toga što ti nisi igrao...

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Preporučite neke Open World Igre!
4ucker Ne baš,ja igram samo ovakve igre.I možda nekad kakvu pucačinu,ali nisam igrao:
Risen,The Witcher,Gothic III,Two Worlds,Mercenaries 2 i ima ih još.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Preporučite neke Open World Igre!

Ako nisi svakako odigraj:

 

Driver:San Francisco, Dead Island, Kingdoms of Amular:Reckoning, Burnout Paradise, Batman:Arkham City, Dark Souls...

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Preporučite neke Open World Igre!
Od ovih što sam nabrojao igrao sam samo Dead Island i Batman Arkham city.Ostale nisam.Hvala.
11 godina
neaktivan
offline
Preporučite neke Open World Igre!
Od ovih što si* nabrojao.Nešto mi ne da uredit poruku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice