Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 715.646
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pokušavam se sjetit naziva jedne jako stare 2d igre za pc. To je igra u kojoj ste vi lik u nekom labirintu punom kutija, a cilj igre je poredat kutije i napravit si izlaz van. To je sve čega se mogu dosjetit, a jako bih htio ponovno ju odigrat, jer zadnji put sam ju igrao kad sam imao 5,6 godina i preći prva 2 levela je bio ogroman uspjeh za mene :D. Pa da vidimo kako će sad ić..

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Obi Wan kaže...
edit: nasa sam je zove se blood II: the chosen

 

edit2: jos da je nac di je mogu nabavit...

Na Good Old Gamesu za 5,99 dolara, ekspanzija uključena.

 

@Soapy

Možda Sokoban? Pogledaj Sokoban++ (freeware za Windowse) koji sadrži 50 originalnih nivoa i različite skinove (uključujući izgled verzije za DOS), a omogućuje i igranje custom levela.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
11 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

pozdrav svima!
evo imam jedno pitanje za ekipu ovdje, kako se zove jedna malo starija igra, datira tamo negdje s kraja 90-ih i početka 200x...
radi se o golf igrici ali specifično je to da se igra sa eksplozivnim golf lopticama i cilj je pogoditi razne stvari i objekte, leteće balone, razne životinje i još svakojake stvari...
baš me uhvatila nostalgija ovih dana za nekim starijim naslovima i odjednom se sjetim te igre kada sam je igrao kao klinac na prastarom AMDu K6 od 350 mhz, mislim da sam je čak i instalirao s BUG-ovog CD-a :D
unaprijed zahvaljujem svima koji bi mi mogli pomoći! :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Links Extreme, iz 1999. godine.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

e ovak,to je jedna stara japanska jump and run igra koju sam igro na PS1,sječam se prvog nivoa gdje kad krenete imate dva puta,jedan podzemni i jedan na površili,površinski put ima kao neke rupe u sebi koje morate preskakat i dok preskačete neke dede bacaju cigle na vas i neke ženske dijamante,u igri vas prati neki mali stvor,lik sa kojim igrate me podsjeća malo na lika iz chrono triggera,to što sam napiso zvuči malo ludo al hebiga japanska igra :/

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
luka94 kaže...

e ovak,to je jedna stara japanska jump and run igra koju sam igro na PS1,sječam se prvog nivoa gdje kad krenete imate dva puta,jedan podzemni i jedan na površili,površinski put ima kao neke rupe u sebi koje morate preskakat i dok preskačete neke dede bacaju cigle na vas i neke ženske dijamante,u igri vas prati neki mali stvor,lik sa kojim igrate me podsjeća malo na lika iz chrono triggera,to što sam napiso zvuči malo ludo al hebiga japanska igra :/

Mozda ti ovo pomogne, lista nekoliko PS1 igrica, mozda je prepoznas po nazivu...

 

http://www.psxextreme.com/ps1-games.html

http://www.speedtest.net/result/2082576031.png
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

nevjerujem da ću ju nać,igra je bila na japanskom,neznam ni na koje slovo počinje ime :(

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
luka94 kaže...

nevjerujem da ću ju nać,igra je bila na japanskom,neznam ni na koje slovo počinje ime :(

Zna se desiti slucajno procitas ime i sjetis se... prelistaj nemas sta izgubiti (osim par minuta vremena), ja sam tako par igrica nasao, procitao ime i sjetio se da moze biti to ta koju trazim, ukucam na google i vidim slike to ta igrica...mozda ti se posreci, nikad ne znas...

http://www.speedtest.net/result/2082576031.png
15 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ja trazim jednu igru... ako se dobro sjecam, bila je action RPG u stilu onih SNES ili ovakvih http://aldorlea.org/ (nije turn based gotovo sam 99% sigran)... grafika je koliko se sjecam malo detaljnija, nije onako sareno kao u nekim primjerima na linku iznad.. znaci nije u par boja i nije djelovala djecje, vise je onako ozbiljnija/modernija za 2D RPG igru.

 

Ugl, znam da je bila na jednom DVD-u (domaci gaming ili IT casopis), mislio sam da je na BUG-ovom, provjerio sam sve od 2004-2008 god i nisam nasao (2003 god nisam provjerio)... onda je vjerojatno PC Chip ili nesto drugo.

 

Opis:

 

Na pocetku sam kao u nekakvoj sumi ako se dobro sjecam, neka zena me zamoli da joj nadem kcer i tako se zaputim na put (nije da sam 100% siguran, ali tako nesto... bilo je davno)... ugl, tako dodem u neki grad, onako kisovito/mracno, po gradu su postavljena neka svjetla (baklje, one laterne, ili ko neka magija... fkt se ne sjecam). Mozes ulaziti u kuce i u jedjoj kuci neka kao vjestica prodaje neke zacine/magije. Na sjeveru je planina nekakva i neke zmije (mozda su bili cak i sismisi) i tako se penjes po ljestvama ali moras izbjegavati zmije jer: ili odmah umres ili te dosta ozljede (nisam siguran), kada se popnes na vrh doceka te ta kcer od neke zene/djevojka/curica, sta je vec (ne sjecam se nazalost) onda slijedi kratki cutscene i sve se cinilo u redu ali odjednom zamka, pretovrila se ko u neko cudoviste i otrovala me = game over mislim da je bio, pa sve is pocetka. To je u biti sve cega se sjecam... nisam imao dugo instaliranu igru jer mi je komp zavrsio na popravku ili tako nesto... ugl znam da igru nisam brisao svojevoljno.

 

Ugl, igra mi je bas djelovala onako kao da ima epic pricu, likovi su takoder izgledali odlicno koliko e sjecam (nisam siguran jeli se radilo o JRPG-u ali moguce zbog likova).... znam da je bila na jednom nasem domacem DVD-u (neki domaci gaming/it casopis.. godina 2003 -2008).

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.8.2012 21:55 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
hrx kaže...
Obi Wan kaže...
edit: nasa sam je zove se blood II: the chosen

 

edit2: jos da je nac di je mogu nabavit...

Na Good Old Gamesu za 5,99 dolara, ekspanzija uključena.

Danas i sutra je na akciji u sklopu FPS weekenda - 2,99 dolara.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
13 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Prije jedno dvje tri god sam igrao ratnu igru kao call of duty ili battlefield2.Igra je skoro ista kao battlefield fps 3d ratna.Samo se jednog detalja sjećam a to je da ste u njoj obnavljali energiju jedući salatu i batkove može pomoć plizzzz?

Strm
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Strm kaže...

Prije jedno dvje tri god sam igrao ratnu igru kao call of duty ili battlefield2.Igra je skoro ista kao battlefield fps 3d ratna.Samo se jednog detalja sjećam a to je da ste u njoj obnavljali energiju jedući salatu i batkove može pomoć plizzzz?

return to the castle wolfenstein?

15 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Igra je stara, i to dosta, sjećam se samo da igram nekakvog zmaja (smeđe boje?) koji se penje po piramidi, skače se na razinu više, to je sve čega se sjećam.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Jos davno pre mozda 3-4-5 godina igrao sam jednu igru ... Imao si kao majmuna i majmunicu :D I onda ste "resavali kao neke zadatke" cepali pirate,slagali neke kocke,pravili sladoled i tako ... mogli su da idu po ostrvima i da kupuju drvece balone igracke lezaljke ,... SVE ... igrica je imala oko 300megabajta i igrala se na mis 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Evo pokušavam se sjetit naziva igre za NES. Uglavnom vi vozite neku letjelicu kroz svemir tako da stalno pritiskate jednu tipku kako ona nebi pala a na drugu tipku pucate po neprijateljima. Taj brod koji vozite je zapravo stolica u kojoj sjedi čovjek.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

E ovako prečešljao sam net uzduž i popreko ali nisam mogao naći jednu igricu, pa nadam se da neko sa foruma možda zna naziv igrice, a sad da pređem u opisivanje igrice, oprostitet ako malo budem opširan i manje precizan jer sam tu igru igrao jako davno pre 4-5godina, što znači da je igrcaa starija...

Ovako, cilj igrice je da ja trgujem sa gradovima i ostrvima u Karibskom zalivu(ja mislim da se tu dešava radnja), ja sam rtgovac moreplovac i kupujem robu i prodaj i tako zarađujem da mogu kupiti veći brod i municiju naravno jer u prolazu izmeću gradova susrećem gusare i protivnike i sa njima se borim na moru, ali i neke gradove osvajam tj uništavan njihova utvrđenja, sad znam puno će vas hteti mi dati nazive nekih igrica sličnih ovom opisu ali sve igrice sa ovoga spiska http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Video_games_about_pirates  nisu ta igrica pa molim vas da te igrice mi ne govorite, jer sam sve proverio i niti jedna nije... 

A još nešto u vezi igrice možda vam pomogne da se setite a i meni da je nađem, igrica je ja mislim 2D platforma, u gradu imam mogućnost da kliknem na pijacu i tu razmenjujem robu)kupuje i prodajem) onda imam drugu kuću u kojoj mogu da pozajmim novac ali i da ostavim da kamatu dobijem, zatim mogu sa gradonačelnikom pričati(ja mislim da je to gradonačelnim)i sa njim ugovoriti posao da nešto za njega uradim, onda mislim imam mogućnost u kafanu ići i tući se ALI, pazite niti u jednom trenutku ja svog karaktera ne vidim znači ne mogu da se borim ja kao jedna osoba, ko u nekim naslovima sve se odvija iz daljine a na otvorenom moru mogu samo pucati na druge brodove ne mogu se približiti i ući nja njihov brod... e sad valjda ima neko ko možda zna koja je igrica bio bih mu večno zahvalan... 
Oprostite na malo dužoj poruci ali sam morao da bih što približnije objasnio igricu da možete mi pomoći, hvala unapred svima ...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

MOžda Anno?

http://www.travian.com.hr/?uc=hr5_30144 Winter is coming...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Nije , ali ipak hvala što se trudite da mi pomognete nadam se da ćemo uspeti na kraju naći koja je igrica u pitanj, inače čini mi se da i ne zauzima puno prostora, jer sam ja tu igricu imao na jednom DVD sa još puno drugih igrica...

13 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav
Ovu igru sam igro mozda prije 5-6 godina(mozda i vise) u igrici si bio neki zec koji mora skupit ostale zečiće, kad ih pokupiš onda te slijede. Igra je bila u 2D bilo je i nekog voca koje se skupljalo (nezz svrhu) a leveli su bili i po ljetu i po snijegu i bilo je nekih neprijatelja koji bi kad stanes na njih te ubili. Znam da nije puno al ako neko zna nek napise.

P.S. Igra je za PC.

 

Hvala 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
qbojanq kaže...

E ovako prečešljao sam net uzduž i popreko ali nisam mogao naći jednu igricu, pa nadam se da neko sa foruma možda zna naziv igrice, a sad da pređem u opisivanje igrice, oprostitet ako malo budem opširan i manje precizan jer sam tu igru igrao jako davno pre 4-5godina, što znači da je igrcaa starija...

Ovako, cilj igrice je da ja trgujem sa gradovima i ostrvima u Karibskom zalivu(ja mislim da se tu dešava radnja), ja sam rtgovac moreplovac i kupujem robu i prodaj i tako zarađujem da mogu kupiti veći brod i municiju naravno jer u prolazu izmeću gradova susrećem gusare i protivnike i sa njima se borim na moru, ali i neke gradove osvajam tj uništavan njihova utvrđenja, sad znam puno će vas hteti mi dati nazive nekih igrica sličnih ovom opisu ali sve igrice sa ovoga spiska http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Video_games_about_pirates  nisu ta igrica pa molim vas da te igrice mi ne govorite, jer sam sve proverio i niti jedna nije... 

A još nešto u vezi igrice možda vam pomogne da se setite a i meni da je nađem, igrica je ja mislim 2D platforma, u gradu imam mogućnost da kliknem na pijacu i tu razmenjujem robu)kupuje i prodajem) onda imam drugu kuću u kojoj mogu da pozajmim novac ali i da ostavim da kamatu dobijem, zatim mogu sa gradonačelnikom pričati(ja mislim da je to gradonačelnim)i sa njim ugovoriti posao da nešto za njega uradim, onda mislim imam mogućnost u kafanu ići i tući se ALI, pazite niti u jednom trenutku ja svog karaktera ne vidim znači ne mogu da se borim ja kao jedna osoba, ko u nekim naslovima sve se odvija iz daljine a na otvorenom moru mogu samo pucati na druge brodove ne mogu se približiti i ući nja njihov brod... e sad valjda ima neko ko možda zna koja je igrica bio bih mu večno zahvalan... 
Oprostite na malo dužoj poruci ali sam morao da bih što približnije objasnio igricu da možete mi pomoći, hvala unapred svima ...

Pirate Hunter - The Guns of Tortuga možda?

 

http://www.place77.com/pirate-hunter-2336.html

 

Mislim da je to to što tražiš. To sam i ja isto prije igrao. 

 

 

13 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Maky007 kaže...

Pozdrav
Ovu igru sam igro mozda prije 5-6 godina(mozda i vise) u igrici si bio neki zec koji mora skupit ostale zečiće, kad ih pokupiš onda te slijede. Igra je bila u 2D bilo je i nekog voca koje se skupljalo (nezz svrhu) a leveli su bili i po ljetu i po snijegu i bilo je nekih neprijatelja koji bi kad stanes na njih te ubili. Znam da nije puno al ako neko zna nek napise.

P.S. Igra je za PC.

 

Hvala 

Jedina igra koje se mogu sjetiti sa zečevima u 2d je Jazz & Spazz ali mislim da to nije ona koju tražiš.

ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV |
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Evo ovako. Igu sam igrao prije 5-6 godina. Znam da je bila trkaća igra (arkada), mislim da je u nazivu imala london, nisam siguran jer se sjecam da sam vozio pored onih staklenih piramida kod Louvre-a (muzeja u Francuskoj). Sjecam se da je i bilo nekih poboljsanja za aute u obliku nekih stvari kojima udarate druge aute. To je sve cega se sjecam, nadam se da je netko igrao ovu igru te da cu ju uspjeti pronaci. Hvala!

Pravi znak inteligencije nije znanje, već mašta - Albert Einstein; originID: rake_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Trazim igricu marihuana imao sam pre na starom komp. posle jedno mesec dana mozda ona poraste ti je zaljevas svaki dan ako nezaljevas istrune sjeces makazama...Moze neke slicne toj?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
gamer001 kaže...

Evo ovako. Igu sam igrao prije 5-6 godina. Znam da je bila trkaća igra (arkada), mislim da je u nazivu imala london, nisam siguran jer se sjecam da sam vozio pored onih staklenih piramida kod Louvre-a (muzeja u Francuskoj). Sjecam se da je i bilo nekih poboljsanja za aute u obliku nekih stvari kojima udarate druge aute. To je sve cega se sjecam, nadam se da je netko igrao ovu igru te da cu ju uspjeti pronaci. Hvala!

Mislim da je "London Racer Destruction Madness" igrica koju trazis, ima "London" u imenu i kupis poboljsanja na cestama da unistajes druga auta

http://www.speedtest.net/result/2082576031.png
11 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

E ovako igrao sam jednu igricu za PS2 i zelio bih je opet igrat al je nemogu naci jer nezz ime xD

Ti si kao vanzemaljac koj je sletio na planetu zemlju u zelji da pokori svijet itd. U prvoj misiji si na farmi nekoj ( tolko se sjecam ), a u drugoj u cirkusu ako se ne varam 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Destroy all Humans?

http://www.travian.com.hr/?uc=hr5_30144 Winter is coming...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Da to je to, nego nisam siguran ima li ta igra za PC ? O.o 

14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ne, ne i ne.

http://www.travian.com.hr/?uc=hr5_30144 Winter is coming...
15 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Igra se zove nekako sa armag, uglavnom vozis nekakve aute i gazis zombie, igrao sam na PS1. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Lrnted kaže...

Igra se zove nekako sa armag, uglavnom vozis nekakve aute i gazis zombie, igrao sam na PS1. 

carmageddon?

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice