Gran Turismo 7 izdvojena tema

poruka: 706
|
čitano: 271.242
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Također nedavno nabavil PS5, sad za BF - otišli PS4 i G29.
Isto moral napraviti upgrade za deset eura.
Za razliku od tebe, meni je haptic u igri fantastičan.
Baš mi daje prednost naspram DS4.
Sophy je pravi put, samo je još moraju omogućiti na dosta staza...
Imam za riješiti još menu booksa, nove Master licence - većinom se bavim TT-ima, natjeravam što bolje vrijeme, a i nagrade su dobre.
Sad su tu i dvije utrke za World finals u kojima je također dobra zarada.
Da je igra bila ovakva od početka, bilo bi to još bolje, ne znam kak je prodaja.
Ali bitno da Kaz i PD rade na boljitku igre...
13 godina
offline
Gran Turismo 7

Ja sam si nabavio playseat i volan (g29),moram reci da sad baš uživam u igri. Sad si nesto razmisljam uzeti VR2 pa da to dignem na jos jedan nivo. Pa me zanima ima li itko u grupi pa da napise kratki osvrt.

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
zaki23 kaže...

Ja sam si nabavio playseat i volan (g29),moram reci da sad baš uživam u igri. Sad si nesto razmisljam uzeti VR2 pa da to dignem na jos jedan nivo. Pa me zanima ima li itko u grupi pa da napise kratki osvrt.

 

 

 Kratak osvrt.

 

 

Evo ja sam napisao kad nitko neće.

13 godina
offline
Gran Turismo 7

😂

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Igra ko u ovo blagdansko vrijeme?
Opet je bil i prigodni soundtrack, a vratili se i login bonusi.
Dali su i karticu za zahvalu onima koji su igrali GT Sport...

Evo malo skrinsa:
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gran Turismo 7

jucer me posralo sa kreditima, dobio milku od onog tjednog challenga, pa jos milku na 5 star ruletu i milku i pol za onu 1 satnu trku koja je bila za tjedni challenge.

16 godina
offline
Re: Gran Turismo 7

Evo malo skrinsa

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2024 9:05 (Armor).
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Gran Turismo 7

da nema ovih tjednih utrka gdje te natjeraju koristit ili BAC Mono (ili koji je već onaj sitni auto ko go-kart) ili Teslu, nikad ih ni pogledo ne bi, kamol kupio

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gran Turismo 7

Gdje je trenutno najeftinije za kupiti GT7 u Hrvatskoj ili ako moze iz nekih stranih trgovina. Kupio PS5, nisam ga jos ni raspakirao, jer nemam nista za igrati, pa si planiram u nadolazecem tjednu koju igru kupiti. Moze i digital i fizicka kopija? Isto tako koliko je pametno kupovati rabljene PS5 igre odnosno jel kad jednom instaliras igru, ta je igra povezana sa racunom ili?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Digitalna je vezana za račun (profil na ps), a fizičke (disk) odigraš i opet prodaš ako želiš.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gran Turismo 7

znaci ako kupim disk, instaliram, ulogiram se sa svojim racunom, igram online, ja mogu obrisati igru i prodati disk dalje odnosno kupiti i taj drugi ili ja opet mozemo igrati, dok digitalna je striktno vezanA?

14 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
RedHill kaže...

znaci ako kupim disk, instaliram, ulogiram se sa svojim racunom, igram online, ja mogu obrisati igru i prodati disk dalje odnosno kupiti i taj drugi ili ja opet mozemo igrati, dok digitalna je striktno vezanA?

 Ako je prodaš nema više igranja. Disk mora biti u konzoli da bi igrao. 

12 godina
offline
Re: Gran Turismo 7

Da, ali mislio sam reci da jednu disk kopiju igre moze imati 10 razlicith vlasnika, svaki sa svojim racunom i bez problema svaki moze igrati i SP i MP, jer disk verzija nije striktno vezana za jedan racun, naravno samo jedna osoba moze igrati i morati posjedovati igru da bi ju igrala.

16 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Imaš na našem Storeu 25 Anniversary na March popustu - ne vidim kolko jer već posjedujem digitalnu verziju.
Al sigurno nije preskupo.
Pogledaj i običnu verziju, možda je i ona na akciji.
12 godina
offline
Gran Turismo 7
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Time Trials je mod koji mi je apsolutno broj 1 od kad je vani.
Ganjanje vremena frendova na leaderboardsima je fenonenalno.

Drugo je Weekly Challenges, daju sve bolje nagrade u zadnje vrijeme, tu mislim na creditse.

Evo malo skrinsa

Moj PC  
5 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice