Gran Turismo 7 izdvojena tema

poruka: 706
|
čitano: 271.336
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Gran Turismo 7

Ovaj racing tjedan mi je legao skroz. Pogotovo Daily C. Nazalost, uvijek ima budala koji ti uniste utrku. U zadnjoj utrci KAM_Racing ako se ne varam, JAR zastava. Bori se konstantno sa jednim francuzom. Francuz po izlasku iz ''death shikane'' ljubi zid i ne mice se iz racing linije. U drugom zavoju nakon šikane ga ulovim i zbog njegovog preuranjenog skretanja pogodim ga glatko sa desnim krajem. Da bi KAM_Racing break checkao jer sam ''pogodio'' njegovog prijatelja. Na kraju zavrsim treci. 

Igra u kojoj dobijes 1,5s jer si poljubio ogradu ali lik koji te BCa ne dobije nista. Kaos.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
SimeKZ kaže...

Ovaj racing tjedan mi je legao skroz. Pogotovo Daily C. Nazalost, uvijek ima budala koji ti uniste utrku. U zadnjoj utrci KAM_Racing ako se ne varam, JAR zastava. Bori se konstantno sa jednim francuzom. Francuz po izlasku iz ''death shikane'' ljubi zid i ne mice se iz racing linije. U drugom zavoju nakon šikane ga ulovim i zbog njegovog preuranjenog skretanja pogodim ga glatko sa desnim krajem. Da bi KAM_Racing break checkao jer sam ''pogodio'' njegovog prijatelja. Na kraju zavrsim treci. 

Igra u kojoj dobijes 1,5s jer si poljubio ogradu ali lik koji te BCa ne dobije nista. Kaos.

 U jednom trenutku dok je GT sport bio aktualan penalty sistem je po meni bio dobar, ali nije trajalo dugo jer ekipa skuzi rupe u tom sistemu i pocne to iskoristavat. PD to vidi i ide radit promjene pa sjebe sve. Na kraju su odustali i stavili ovak kak je.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Ja sam u GT Sport online dio pokrenuo par puta a u GT7 niti jednom,nekako me to uopce ne privlaci.....

 

Jeste probali 120fps?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
MEGATAMA kaže...

Ja sam u GT Sport online dio pokrenuo par puta a u GT7 niti jednom,nekako me to uopce ne privlaci.....

 

Jeste probali 120fps?

Jesam. Ja jedino igram licence i Sport mod. Tako da meni u Sport modu to varira, ali se osjeti fluidniji nacin rada. Nista spektakularno.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Opaaa,igram ove utrke sa 10 krugova,kisom itd i itekako primjetim razliku sa novom fizikom za gume......

A bome primjetim i razliku 60 vs 120fps.....

 

Bas kronicno fali rewind opcija kao u Forzi,za poludit kad mi se nesto sj.be u devetom ili desetom krugu 😡😡😡

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
MEGATAMA kaže...

Opaaa,igram ove utrke sa 10 krugova,kisom itd i itekako primjetim razliku sa novom fizikom za gume......

A bome primjetim i razliku 60 vs 120fps.....

 

Bas kronicno fali rewind opcija kao u Forzi,za poludit kad mi se nesto sj.be u devetom ili desetom krugu 😡😡😡

Rewin je pussy opcija.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
SimeKZ kaže...
MEGATAMA kaže...

Opaaa,igram ove utrke sa 10 krugova,kisom itd i itekako primjetim razliku sa novom fizikom za gume......

A bome primjetim i razliku 60 vs 120fps.....

 

Bas kronicno fali rewind opcija kao u Forzi,za poludit kad mi se nesto sj.be u devetom ili desetom krugu 😡😡😡

Rewin je pussy opcija.

Je...do trenutka kad me cpu izgura u zadnjem krugu,nije cesto ali se desi.

15 godina
offline
Gran Turismo 7

Ja probao 120 hz i mogu reći da su jako lijepo to odradili.

Fidelity mode sa 120 hz radi u prosjeku 80-90 fpsa što mi je super, tako da ću vjerojatno tako i igrati, jer se vidi razlika kada se prebaci framerate mode po pitanju grafike, sve u svemu jako dobro odrađen posao, te me opet privukla igra nazad.

Nego jel fidelity radi na svakoj stazi kako sam spomenuo? Ja sam samo dvije utrke odigrao, pa reko da nema možda nekih staza gdje lošije radi.

Sada završim ekspanziju u FH 5 pa se vraćam opet u GT 7, jako dobra igra stvarno, iako sam do ovog updejta i zaboravio na istu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
lobotomac90 kaže...

Ja probao 120 hz i mogu reći da su jako lijepo to odradili.

Fidelity mode sa 120 hz radi u prosjeku 80-90 fpsa što mi je super, tako da ću vjerojatno tako i igrati, jer se vidi razlika kada se prebaci framerate mode po pitanju grafike, sve u svemu jako dobro odrađen posao, te me opet privukla igra nazad.

Nego jel fidelity radi na svakoj stazi kako sam spomenuo? Ja sam samo dvije utrke odigrao, pa reko da nema možda nekih staza gdje lošije radi.

Sada završim ekspanziju u FH 5 pa se vraćam opet u GT 7, jako dobra igra stvarno, iako sam do ovog updejta i zaboravio na istu.

Ja sam isto odigrao par staza i u prosjeku se vrti na 95fps kao sto sam napisao,u igri.

Replay ima nizi framerate ali opet daleko daleko visi nego prijasnjih 30fps.

To je sve resolution mode da nebi bilo zabune.

Meni je to nacin na koji bih igrao da ne igram u VRu.

15 godina
offline
Re: Gran Turismo 7

Ma replay mi nije ni bitan, ne znam jesam ga jednom pogledao 

Ja sam u ove dvije staze što sam odvozio imao isto takav fps što mi je odlilčno stvarno, jer tih 30 fpsa više kada je lockano na 120 ne primjetim, a razlika u grafici se ipak vidi između fidelity i framerate moda.

Sve u svemu jako mi se sviđa što su otključali fps i jako dobro radi sa VRR-om, samo da što više igara slijedi taj trend, jer kako je reklamiran PS 5 prije izlaska mislio sam da će puno više igara imati podršku za High refresh rate, kad ono svega par igara imamo trenutno u kojima to zaista radi zadovoljavajuće.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.4.2023 15:07 (lobotomac90).
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Puno igara na Ps5 sada podrzava VRR,meni je replay fantastican i cesto ga gledam jos od doba GT1.

Fali mi replay u VR verziji i nadam se da ce to nekako rijesit....

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Sve sto je lik rekao u ovom videu x5 kada se igra u VRu,nova fizika je izuzetno primjetna.

Tesko je to opisat...kada igram GT7 na TVu dozivljavam tu fiziku preko onoga sto vidim na ekranu i preko haptike na sennsu.

Kad igram u VRu tu fiziku i kretanje dozivljavam kao da sam u autu,naravno da to nije stvarno ali VR zavara mozak i dobije se taj dojam stvarnosti...motiona.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Kakva luda posvecenost detaljima je tu u pitanju.....

Sumnjam da bi itko osim Japanaca imao ovakav fanaticni pristup..

 

https://www.gtplanet.net/pd-gdc2023-skysim-presentation-20230425/

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Gran Turismo 7

Može li se vidjeti kada će koji auto biti u Legend Cars? Treba mi samo jedan za onaj trofej gdje trebaš potrošiti preko 25 mil credits. Auto koji mi treba je Jaguar XJ13 '66. Znam da je bio prije mjesec dana ali tada nisam imao para za njega.

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gran Turismo 7

Ekipa, imate kakvu ideju što igrati nakon svih odrađenih caffe zadataka ( osim onih dodatnih za kolekciju vozila)... Koji je najbolji način za grindanje credita?

Neka zanimacija za igru... odradio sam gotove sve misije i circuit experience..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gran Turismo 7

Napokon i ja završio GT7. 200h i Platinum.

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
Moj PC  
7 0 hvala 0
11 mjeseci
neaktivan
offline
Gran Turismo 7

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Gran Turismo 7

nisam pokušao ali novim updateom se mogu mijenati motori u bilo kojem autu. i još jedan rang tuninga, ultimate

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
crni83 kaže...

nisam pokušao ali novim updateom se mogu mijenati motori u bilo kojem autu. i još jedan rang tuninga, ultimate

 Nisam vidio "ultimate" tuning opciju sinoć. Ili nisam skinuo update ili nije dozvoljeno za sve aute.

 

Edit:

Level 50 car collector. To nisam

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2023 15:35 (quickr).
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Usporedba GT7 i Forze 8,vizualna.

Te dvije igre su izgledom vrlo slicne sto i ne cudi posto obje teze simulaciji i fotorealizmu.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Gran Turismo 7

Najbolje je tko može igrati obje igre. Kada bi spojili Forzu i GT u jednu igru dobili bismo jebenu igru. 

 

Ja u GT7 99% vremena provodim u Sport mode. Moram priznati da je zadnjih dana ekipa s kojom se utrkujem full korektna i baš je užitak igrati. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Vandit kaže...

Najbolje je tko može igrati obje igre. Kada bi spojili Forzu i GT u jednu igru dobili bismo jebenu igru. 

 

Ja u GT7 99% vremena provodim u Sport mode. Moram priznati da je zadnjih dana ekipa s kojom se utrkujem full korektna i baš je užitak igrati. 

Ali onda bismo imali samo jednu odlicnu igru,ovako imamo dvije odlicne.

Ja bih u GT7 stavio samo rewind opciju iz Forze,to mi bas fali kad me netko izgura sa staze u 10 krugu.

6 godina
offline
Gran Turismo 7

Istina. Baš me zanima kakva će biti implementacija AI-a u Forzu, vidim da su oni razvili posebni novi AI koji uči. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Napokon rijesio Formule i to na prvom mjestu ali u VR2,stvarno je realnije i lakse nego na tvu.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Gran Turismo 7

Rjeseno

thug life... R.I.P. Marco Simoncelli
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.7.2023 21:45 (mat777gold).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
mat777gold kaže...

Ima li netko mozda GT7 za PS5 kod za igru za prodati da ima viska? Htio bih frendu pokloniti pa gledam da nadjem cim jeftinije.

 Njuškalo ili FB oglasnik. Nađe se jeftinih primjeraka. 

16 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Zamrla malo tema, a PD poboljšava igru, koja je sa 1.40 updateom dobila "Spec 2" status.

Igra ko?
Kak vam se čine tjedni zadaci, novi auti itd.?

Evo i dva screensa

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Gran Turismo 7

to je jedino sta igram na plejki. nabavio ps5 pred koji dan, i morao kupit ps5 verziju, posto sam imao aniversary ps4 digitalni koji se neda jeftino upgrejdat. malo me to raznerviralo al ok. Uglavnom prelazak sa ps4 na ps5 verziju je meh, bar na full hd tvu, sigurno u 4k to izgleda bolje, al sve ostalo isto. Sophy je fora, haptic trigeri gimmick, to sam odmah iskljucio. Meni je puno respozivniji na ps5, i loadanje trke puno krace. to mi je jedini plus koji bi istaknuo

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.11.2023 14:55 (MEDO11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Gran Turismo 7

Ja igram uglavnom online mode. Kada me tamo naživciraju kojekakvi kreteni onda igram random utrke, uglavnom sam još u fazi čiščenja caffee-a. 

 

Dobra je igra, fali mi doduše malo novijih BMW-a, Audija, Mercedesa i tak...AI u single player utrkama me i dalje odbija da se ozbiljnije pozabavim tom vrstom utrka. Sophie AI je super stvar, nešto prema čemu treba ići AI u racing igrama. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gran Turismo 7

da bojim se da sophie nece zazivit u punom sjaju u gt7, to ce tek u gt8 isfurat u potpunosti. Meni je ostalo jos 3 menija u cafeu, i onda cu probat goldat licence, mislim da  ce to bit tesko izvedivo na joyu

online mi je bio gust na gt sport dok sam volan imao, sad mi se neda brukat 

Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice