Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.195.936
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Hexfire kaže...

Sitni offtopic... PS5 nema VRR jer uopće nema mogućnosti za to ili je jednostavno Sony nesposoban izbaciti patch?

 Prije ovo drugo.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Hexfire kaže...

Sitni offtopic... PS5 nema VRR jer uopće nema mogućnosti za to ili je jednostavno Sony nesposoban izbaciti patch?

Ps5 nema nikakvih zapreka za VRR,1440p,Freesync itd itd osim samog Sonya....

1440p nisu podrzali jer su oni mislili da to nikome ne treba a za VRR vjerovatno pokusavaju iskombinirat da Ps5 sto bolje radi sa njihovim televizorima na kojima je VRR jako problematican a oni ih reklamiraju kao made for ps5.

Uglavnom korporacijske igre....

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MEGATAMA kaže...

Minimalni fps 63 na 1440pna rtx3080ti i mi pricamo o nekakvom perfektnom izvodjenju?

 A jel znaš koliko dugo se taj minimalni fps održavao ili je samo dipnulo na pol sekunde i to je to? Taj podatak ne govori niš o glatkoči izvođenja....

 

MEGATAMA kaže...

 

I svatko tko je igrao CP zna da je najzahtijevniji dio u centru grada gdje hoda najvise NPCova gdje su oni shopovi itd...tamo zasigurno ides ispod 60fps a toga nema u benchmarku.

 Apsolutno nije istina ali isto tako ni ovo što ću ja napisati nekom drugom ne mora biti istina.... Meni je FPS najviše ubijalo na onom nekom trgu tj tržnici gdje sam išao kupiti neku ploću za Johhnya i u onoj ulici di je Vik. Svi ostali djelovi grada je igra radila OK - više manje. Bez obzira na gužvu, promet ili što ti ga ja znam...

MEGATAMA kaže...

 

A takodjer je ocigledno da dizanje na 4k donosi dodatni udarac na performanse.

 

 No shit , ko bi reko!?

MEGATAMA kaže...

 Znači, između ostalog, dodali su suspenzije na sva vozila, panic driving kod NPC-a, poboljšali vozni model, reakcije ljudi na nasilje i ko zna što sve ne a da nije navedeno u patchu (reddit) i jebiga, naravno da igra radi lošije ali ,tehnički tj grafički, nema ljepše igre sa RTX ON ali ni zahtjevnije... Ko ti je kriv što imaš sranje od kartice . šalim se, ima ljudi kojima igra radi sa 3080 super ali ima i onih kojima ne. Ako nađem thred na redditu ti pošaljem. Ljudi se žale na istu stvar ko i ti. Jebiga, bogovi RTX i DLSSa te ne vole...

 

 

 

 

Neke promjene koje nisu navedene u patch notesu:

 

  1. The maximum number of mod slots you can have across all clothing items was reduced from 20 to 9
  2. Legendary mods now require legendary pieces of clothing to be equipped
  3. Every mod is now tied to a specific category of clothing (i.e. Deadeye crit mod can only be equipped in eyewear gear)
  4. Your default crit damage has been reduced from 100% to 50% and every point in Reflexes now gives 0.25% crit chance instead of 1%
  5. Crit chance and crit damage of legendary weapons has been significantly reduced across the board
  6. Stat requirements on some of the best legendary weapons have been increased (i.e. Comrade's Hammer now requires 10 body instead of 6 to use properly)
  7. Legendary armadillo mods now give 75 armor per mod instead of 270
  8. Evasion has been replaced with Mitigation. It is governed by 2 stats, similar to crit chance and crit damage. You have mitigation chance and mitigation amount, for example you can have a 10% chance to mitigate 50% of damage on hit.

 

i još ovo što sam našao:

 

Footage of Vehicle AI pressing on the breaks before going down an incline road in 1.5 update : cyberpunkgame (reddit.com)

 

We welcome the presence of umbrellas in Night City :) : cyberpunkgame (reddit.com)

 

Patch 1.5 | Car reaction to women crossing the street. : cyberpunkgame (reddit.com)

 

Appearance of Saburo Arasaka in 2023 has been changed : cyberpunkgame (reddit.com)

 

I ko zna što još....

Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.2.2022 9:56 (Srce Isusovo).
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Mislite li da ce cyberpunk dobiti multiplayer ikada?
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mp3david kaže...
Mislite li da ce cyberpunk dobiti multiplayer ikada?

 Čisto sumnjam jer još ima posla oko sp ali... Da se mene pita - nadam se da ne.... I sad sam se sjetio da sam se zajebao sa ovim drugim playthroughom, opet sam uzeo žensku V i to znači da opet neću maznut Panam - o jebem te živote.... Ona Judy mi ide na živce

Sve Vas Volim
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
mp3david kaže...
Mislite li da ce cyberpunk dobiti multiplayer ikada?

 Čisto sumnjam jer još ima posla oko sp ali... Da se mene pita - nadam se da ne.... I sad sam se sjetio da sam se zajebao sa ovim drugim playthroughom, opet sam uzeo žensku V i to znači da opet neću maznut Panam - o jebem te živote.... Ona Judy mi ide na živce

 Ja počimam danas. Ovaj puta sa muškim. I totalno drugo sve. Idemo na nomada. Baš mi se igra.

8 godina
offline
Cyberpunk 2077

Skidam na ps5 trial, bas da vidim, no, nemam neka prevelika ocekivanja....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...
Srce Isusovo kaže...
mp3david kaže...
Mislite li da ce cyberpunk dobiti multiplayer ikada?

 Čisto sumnjam jer još ima posla oko sp ali... Da se mene pita - nadam se da ne.... I sad sam se sjetio da sam se zajebao sa ovim drugim playthroughom, opet sam uzeo žensku V i to znači da opet neću maznut Panam - o jebem te živote.... Ona Judy mi ide na živce

 Ja počimam danas. Ovaj puta sa muškim. I totalno drugo sve. Idemo na nomada. Baš mi se igra.

 

Hoćeš stići odigrat prije Elden Ringa? 

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
BeLLicus kaže...
Srce Isusovo kaže...
mp3david kaže...
Mislite li da ce cyberpunk dobiti multiplayer ikada?

 Čisto sumnjam jer još ima posla oko sp ali... Da se mene pita - nadam se da ne.... I sad sam se sjetio da sam se zajebao sa ovim drugim playthroughom, opet sam uzeo žensku V i to znači da opet neću maznut Panam - o jebem te živote.... Ona Judy mi ide na živce

 Ja počimam danas. Ovaj puta sa muškim. I totalno drugo sve. Idemo na nomada. Baš mi se igra.

 

Hoćeš stići odigrat prije Elden Ringa? 

 Neću, počet ću poslije Elden Ringa... 

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

 Ja počimam danas. Ovaj puta sa muškim. I totalno drugo sve. Idemo na nomada. Baš mi se igra.

 Ženski Street kid sad a prvi put sam odigrao nomad također žensko... Muka mi je zbog Panam jer su sad dodali da ti tu i tamo pošalje goli selfie nakon jebačine. Aaaaaaa, niš - ajmo jovo nanovo

Sve Vas Volim
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Niš, ipak idem na drugi prelazak kad završim sa deathloopom i dying light 2, znači za tri mjeseca :D

1440p dlss 1440p dlss
RT na max RT na max
Moj PC  
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Cyberpunk 2077

Znam da je ovo vise pc orijentirana tema, no probao ps5 varijantu....

 

Grebi ga, kad vidim fps dropove, na performance modu...... nije to jos to.....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
A negdje sam citao prosle godine da je u planu i multiplayer.
Za ovako dugo pripremanu igru,koja je nazalost startala takoo kako je,je bas steta da nema multiplayera,pa da bude zajebancije kao u GTA ako nista drugo..
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mp3david kaže...
A negdje sam citao prosle godine da je u planu i multiplayer.
Za ovako dugo pripremanu igru,koja je nazalost startala takoo kako je,je bas steta da nema multiplayera,pa da bude zajebancije kao u GTA ako nista drugo..

 Kolko ja znam od toga su odustali.

 

https://www.techradar.com/news/cyberpunk-2077s-multiplayer-game-has-been-cancelled

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Dečki, ako volite RTX pizdarije a imate loše perfomanse na višim rezolucijama (ko ja) probajte Lossless Scaling on Steam (steampowered.com). Ovaj programić upscalea sa 1080 na 1440 bez onog blura i radi super barem ovako na prvu. Kad uhvatim vremena moram malo bolje testirat ali, kažem ovako na prvu, igra izgleda isto ko i native a dobio sam cca 11-15 fpsa (od 40-ak koliko sam imao do 55-60 )

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

Dečki, ako volite RTX pizdarije a imate loše perfomanse na višim rezolucijama (ko ja) probajte Lossless Scaling on Steam (steampowered.com). Ovaj programić upscalea sa 1080 na 1440 bez onog blura i radi super barem ovako na prvu. Kad uhvatim vremena moram malo bolje testirat ali, kažem ovako na prvu, igra izgleda isto ko i native a dobio sam cca 11-15 fpsa (od 40-ak koliko sam imao do 55-60 )

 Kako obican upscale moze radit bolje od DLSS ili cak i AMD FSR ili kako se vec zove....mislim sve je moguce ali opet.

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MEGATAMA kaže...

 Kako obican upscale moze radit bolje od DLSS ili cak i AMD FSR ili kako se vec zove....mislim sve je moguce ali opet.

 Možda sam se krivo izrazio... Imam 1440p monitor, igrinu rezoluciju sam postavio na 1080, DLSS on i onda upalio ovaj scaling koji mi je maknuo sav blur kojeg dobiješ kad ne staviš nativnu rezu a igra i dalje izgleda fantastično. Dobitak FPS je zbog smanjenja rezolucije a ne zbog ičeg drugog.  

Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.2.2022 11:42 (Srce Isusovo).
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
MEGATAMA kaže...

 Kako obican upscale moze radit bolje od DLSS ili cak i AMD FSR ili kako se vec zove....mislim sve je moguce ali opet.

 Možda sam se krivo izrazio... Imam 1440p monitor, igrinu rezoluciju sam postavio na 1080, DLSS on i onda upalio ovaj scaling koji mi je maknuo sav blur kojeg dobiješ kad ne staviš nativnu rezu a igra i dalje izgleda fantastično. Dobitak FPS je zbog smanjenja rezolucije a ne zbog ičeg drugog.  

U biti si dodao sharpening a nisi nista maknuo rekao bih,ali bitno je da se tebi svidja krajnji rezultat i to je to.

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MEGATAMA kaže...

U biti si dodao sharpening a nisi nista maknuo rekao bih,ali bitno je da se tebi svidja krajnji rezultat i to je to.

 Ne, nije sharpening nego upscale.... Nvidia Image Scaling Runs On Radeon GPUs Thanks to Lossless Scaling | Tom's Hardware (tomshardware.com)

Sve Vas Volim
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
MEGATAMA kaže...

U biti si dodao sharpening a nisi nista maknuo rekao bih,ali bitno je da se tebi svidja krajnji rezultat i to je to.

 Ne, nije sharpening nego upscale.... Nvidia Image Scaling Runs On Radeon GPUs Thanks to Lossless Scaling | Tom's Hardware (tomshardware.com)

 Znaci sa 720p? na 1080p preko DLSS-a i onda sa ovim lossless na 1440p?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Santana kaže...
Srce Isusovo kaže...
MEGATAMA kaže...

U biti si dodao sharpening a nisi nista maknuo rekao bih,ali bitno je da se tebi svidja krajnji rezultat i to je to.

 Ne, nije sharpening nego upscale.... Nvidia Image Scaling Runs On Radeon GPUs Thanks to Lossless Scaling | Tom's Hardware (tomshardware.com)

 Znaci sa 720p? na 1080p preko DLSS-a i onda sa ovim lossless na 1440p?

 Da. Ako uhvatim vremena ću postat slike danas...

Sve Vas Volim
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

https://imgur.com/a/Z6OVGHV

 

https://imgur.com/a/Hnd7vrG

 

Evo za sada samo ova 2 skrinšota sa početne lokacije. Ne stignem više igrati tako da ću još neke usporedne skrinšotove baciti kad dođem u neki kompliciraniji dio. Di ima više frejmova je lossless 

Sve Vas Volim
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

upscalao si upscalano, Inception (san unutar sna) :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Da, I super izgleda zapravo... 😁
Sve Vas Volim
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

https://imgur.com/a/Z6OVGHV

 

https://imgur.com/a/Hnd7vrG

 

Evo za sada samo ova 2 skrinšota sa početne lokacije. Ne stignem više igrati tako da ću još neke usporedne skrinšotove baciti kad dođem u neki kompliciraniji dio. Di ima više frejmova je lossless 

 Vidi se gubitak kvalitete ovak na tim slikama, ali u gameplayu mislim da se ne kuzi. Budem i sam probao :)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Santana kaže...

 Vidi se gubitak kvalitete ovak na tim slikama, ali u gameplayu mislim da se ne kuzi. Budem i sam probao :)

 Kuži se malo da ali s obzirom da je input 720 ovo je i više nego dobro ali, kao što kažeš, u igri kurca se ne kuži.

Sve Vas Volim
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cyberpunk ima jednu od boljih implementacija haptic feedbacka i adaptive triggera za PS5. Moram reći da su se stvarno potrudili sa PS5 verzijom igre, svaka čast.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...
Cyberpunk ima jednu od boljih implementacija haptic feedbacka i adaptive triggera za PS5. Moram reći da su se stvarno potrudili sa PS5 verzijom igre, svaka čast.

Osim sta je totalni fail jer ne moze drzat 60 lockano a sony nije u stanju omogucit vrr... Ko voli trzanje, izvrsno je..

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Imam 10-ak sati igre i osjetio sam frame drop par puta i svaki put je trajalo svega sekundu-dvije. Tako da pišeš pizdarije bez da si tu verziju igre uopće igrao.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
ansha kaže...
antimadridista kaže...
Cyberpunk ima jednu od boljih implementacija haptic feedbacka i adaptive triggera za PS5. Moram reći da su se stvarno potrudili sa PS5 verzijom igre, svaka čast.

Osim sta je totalni fail jer ne moze drzat 60 lockano a sony nije u stanju omogucit vrr... Ko voli trzanje, izvrsno je..

Do  ovoh zadnjeg patcha freesync i gsync u pc verziji nisu radili kako treba,imas hrpu o tome online,sad radi pa mi mozda cak i pc verzija dolazi u obzir jednog dana za nastavit...jednog dana.

Poanta je....da Ps5 i ima VRR mozda ne bi radilo kako treba sa Cyberpunk,nemam XsX verziju da testiram i ne da mi se kupovat ju samo za test posto sam vec kupio za PC i Ps5

 

Dualsennse podrska je u biti najveca novost tog zadnjeg updatea kroz sve 3 verzije igre.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice