Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.236.540
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
Cyberpunk 2077

Pa je l' nije zvanično bilo da igra sa patchom ima nove, osetno više requirementse? Zapravo, da, bilo je pomalo nejasno odnosi li se to samo na ekspanziju ili na celu igru, ali ako su menjali način na koji delovi igre funkcionišu... EDIT: No, ako je zaista tako, istovremeno smatram da je izuzetno glupo i loše sa njihove strane da ljudima koji su već kupili igru istu svesno patchuhju tako da odjednom postane znatno hardverski zahtevnija.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.7.2023 12:56 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ivan(4) kaže...
Cansee kaže...

 ...

A da ne pričamo da je za igru zapravo bio spas što je izašla u toliko lošem stanju, jer je to prikrilo druge, puno dublje probleme, a to je da igra sama po sebi najblaže rečeno nije ni blizu Witchera 3, ali ni blizu, neusporedivo.

 ...

 Drugi ugao: da je igra blizu Witchera 3, nikad je ne bih odigrao. Svojevremeno sam odigrao Deus Ex: Human Revolution, bio oduševljen, i ubrzo zatim video jedan od prvih trailera za CP2077 uz opis tematike i zapamtio da je to nešto što ću hteti da pogledam. Koliko već godina kasnije, igra izlazi, i ja dobijam tačno ono što sam očekivao i, iako daleko od savršenstva, sasvim mi je lepo legla, takva kakva jeste. I ne znam koliko puta sam, neposredno nakon izlaska CP-a, pročitao razočaranu konstataciju "Fuj, pa ovo je kao Deus Ex" (baš to poređenje), a meni je to zapravo bilo super, i upravo ono čemu sam se nadao.

 

Mislim da jedno 50% kritika Cyberpunka dolazi od ljudi koji su fanovi prethodnih CDPR-ovih igara i koji su očekivali nekakvog Sci-Fi Witchera 3 i prosto ne mogu da se pomire s time da ova igra nije RPG. Sa druge strane, nema razloga zašto bi igra morala da bude RPG i, da je pravi RPG, kao što sam već rekao, verovatno (sigurno) je ne bih odigrao.

 

 

Nisam rekao da je trebala biti KAO Witcher 3, već da nije bila na razini kvalitete W3, koji je postavio dugoročni benchmark u svojem žanru. 

 

"i prosto ne mogu da se pomire s time da ova igra nije RPG" - ovdje imamo taj problem da je CDPR višestruko naglašavao kako ovo nije pucačina nego RPG. To su nebrojeno puta naglašavali. Znači ljudi su očekivali ono što im je CDPR obećao - RPG. Obećavali su da se igra može završiti bez da ikog ubiješ, što nije baš tipično za pucačinu, zar ne?

 

Prvi i osnovni problem u nezadovoljstvu fanova je taj što je CDPR namjerno i bezobrazno iskoristio povjerenje igrača kako bi prodao igru. To nije isto kao kad Activision sjebe igru, od njih to očekujemo. Obećavali su stvari koje nisu ispunili, i uložili su više u marketing nego u development (karikiram naravno, da me ne hvatate sad za to), i projebali su povjerenje koje su stekli teškim radom kroz dugo vremena. Eto to je problem.


A vi padobranci koji niste ni čuli za igru do 2021. i uletjeli ste u nju na nekom popustu bez da znate išta o cijeloj situaciji nemate šta nama ostalima tu govoriti "šta se vi žalite". Znam točno kakva je dugogodišnja situacija, platio sam igru i prevaren sam i imam se pravo žaliti. Imate i vi pravo uživati u igri, samo dajte.

16 godina
online
Cyberpunk 2077

Savremene Deus Ex igre imaju isto te Pacifist achievemente iako nisu ništa više RPG nego CP, dok Diablo serijal AFAIK nema tu mogućnost, nije to nikakva odlika koja definiše žanr. Drugo, u vreme izlaska igre sam nekoliko godina bio svestan njenog postojanja. Nisam, doduše pomno pratio razvoj, ali nekako je meni moje površno praćenje dalo bolju sliku o nadolazećoj igri nego nekima njihovo pomno praćenje. Opet, ne mogu biti sasvim siguran da li je do devova, igre ili do njih. Nekom prilikom je ovde neko, kad su pitali "gde su to obećavane kule i gradovi" okačio neki pre-release gameplay video od oko sat vremena sa propratnim voiceoverom. Pošto se ovakve rasprave vode od izlaska igre, hteo sam tada da se uverim i pogledao nekoliko minuta, posle ostavio ostatak videa da ide u pozadini i povremeno bacio oko. 90% je bio gameplay kakav postoji i u konačnoj igri (izbačeno penjanje po zidovima), a u tih sat vremena voiceovera niko nije rekao da je RPG. Čini mi se da su ljudi imali predubeđenje o tome kako naredna CDPR-ova igra treba da izgleda, da su godinama pratili i da su lovili kada neko izrekne nešto što se može uklopiti u njihovu fantaziju, te da su onda to smatrali potvrdom, najavom i obećanjem ispunjenja svojih želja. 

 

Na primer, pošto igra ima neke odlike RPG-a, dev to pomene i onda neko ko želi da igra bude RPG poput Witchera i Elder Scrollsa (samo u distopijskoj budućnosti) to sebi mentalno zapiše kao potvrdu da mu je obećano da će igra biti RPG i ono što je zamislio i, nakon što izađe, isti razočarano napiše da je više kao Deus Ex. Pa, zapravo, i Cyberpunk i Deus Ex se vode kao akcione role playing igre. A ARPG igre po definiciji (wiki) kombinuju odlike i jednog i drugog žanra, tako da likovi imaju skillove i statse, ali isto tako imamo real time borbu, "pri čemu to može biti hack and slash, a može biti i shooting" - a znamo iz apsolutno svih trejlera i najava da ovo nije hack and slash. Pri tom, zapravo, CP komotno nudi opciju stila igre u kome nema puno napucavanja, pa čak, kako si pomenuo, i opciju igranja kao pacifista. Jedino što nije "full RPG", a to stvarno ne znam kad i odakle je bilo ko izvukao kao obećano.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ivan(4) kaže...

Savremene Deus Ex igre imaju isto te Pacifist achievemente iako nisu ništa više RPG nego CP, dok Diablo serijal AFAIK nema tu mogućnost, nije to nikakva odlika koja definiše žanr. Drugo, u vreme izlaska igre sam nekoliko godina bio svestan njenog postojanja. Nisam, doduše pomno pratio razvoj, ali nekako je meni moje površno praćenje dalo bolju sliku o nadolazećoj igri nego nekima njihovo pomno praćenje. Opet, ne mogu biti sasvim siguran da li je do devova, igre ili do njih. Nekom prilikom je ovde neko, kad su pitali "gde su to obećavane kule i gradovi" okačio neki pre-release gameplay video od oko sat vremena sa propratnim voiceoverom. Pošto se ovakve rasprave vode od izlaska igre, hteo sam tada da se uverim i pogledao nekoliko minuta, posle ostavio ostatak videa da ide u pozadini i povremeno bacio oko. 90% je bio gameplay kakav postoji i u konačnoj igri (izbačeno penjanje po zidovima), a u tih sat vremena voiceovera niko nije rekao da je RPG. Čini mi se da su ljudi imali predubeđenje o tome kako naredna CDPR-ova igra treba da izgleda, da su godinama pratili i da su lovili kada neko izrekne nešto što se može uklopiti u njihovu fantaziju, te da su onda to smatrali potvrdom, najavom i obećanjem ispunjenja svojih želja. 

 

Na primer, pošto igra ima neke odlike RPG-a, dev to pomene i onda neko ko želi da igra bude RPG poput Witchera i Elder Scrollsa (samo u distopijskoj budućnosti) to sebi mentalno zapiše kao potvrdu da mu je obećano da će igra biti RPG i ono što je zamislio i, nakon što izađe, isti razočarano napiše da je više kao Deus Ex. Pa, zapravo, i Cyberpunk i Deus Ex se vode kao akcione role playing igre. A ARPG igre po definiciji (wiki) kombinuju odlike i jednog i drugog žanra, tako da likovi imaju skillove i statse, ali isto tako imamo real time borbu, "pri čemu to može biti hack and slash, a može biti i shooting" - a znamo iz apsolutno svih trejlera i najava da ovo nije hack and slash. Pri tom, zapravo, CP komotno nudi opciju stila igre u kome nema puno napucavanja, pa čak, kako si pomenuo, i opciju igranja kao pacifista. Jedino što nije "full RPG", a to stvarno ne znam kad i odakle je bilo ko izvukao kao obećano.

 

Stvarno mi je žao, nisam bio svjestan da imaš takve sposobnosti, ako ti nije problem površno pogledaj još koju trailer igara u dolasku pa budi ljubazan i javi nam ovdje na forum što da očekujemo, napiši i recenziju. Ako nije problem može za Starfield. 

 

Ovo što si napisao za ovaj video od 50 minuta, točno znam o čemu govoriš i CDPR je tu u tom videu za neke mehanike npr. meksički standoff rekao da će biti redovite u igri. Ja sam ih vidio točno jednom - samo u toj misiji koju su prikazali. Inače te dvije misije koje su prikazali su možda i najkvalitetnije u cijeloj igri. Dakle degenerici su ono najbolje od igre prikazali u gameplayu prije izlaska. I cijela ona genijalna scena sa mijenjanjem oka kod ripperdoca.

 

A ovo za RPG, ti jednostavno ne želiš slušati. Oni su milijardu puta rekli "this is not first person shooter, this is first person perspective RPG". Ali milijardu puta. Urezano mi je to u mozak, evo sa Twitera: 

Worry not. When thinking CP2077, think nothing less than TW3 — huge single player, open world, story-driven RPG. No hidden catch, you get what you pay for — no bullshit, just honest gaming like with Wild Hunt. We leave greed to others.

 

Poanta onoga što ja govorim, prihvatio ti to ili ne, činjenica je da su oni otvoreno lagali, a mi smo ih slušali jer smo navikli da su iskreni. Tu staje priča.

14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MEGATAMA kaže...

Ne znam sta su napravili ali mi CP vise ne radi dobro kao prije ovog velikog patcha...performanse su primjetno nize,ne znam dali se oni ovo zajebavaju ili sta 🙄🙄🙄

 Pitaj nvidiju da li optimizira novu verziju za staru seriju grafičkih kartica 

16 godina
online
Cyberpunk 2077

Stvar je u tome da ja uopšte nemam nikakve specijalne sposobnosti.

 

Vezano za to da li je igra u konačnici shooter, mislim da je najtačniji odgovor da, zapravo, nije, ali može da bude. Ja sam igrao na kombinaciju stealtha i shootera. Neko drugi se bacio na melee i hacking. Isto tako sam jako malo koristio crafting, a bilo je ljudi koji su se time bavili baš ozbiljno. Utoliko igra jeste RPG - svako je svog lika razvio u skladu sa sopstvenim sklonostima i rezultati su drastično različiti. Mislim da je jako promašio onaj koji je igru poredio sa Witcherom 3 jer ne znam na koji način bi ove dve igre, osim u vrlo grubim crtama određenih RPG elemenata, trebalo da budu slične. Open world u Cyberpunku uvek znači jedan grad. Sa druge strane, taj grad nije manje živ nego oni u Witcheru. Pogledam ovo i vidim siromaštvo NPC-jevima koji se svi kreću vrlo nezgrapno, nikakav saobraćaj, nikakavu posebnu "živost":

 

 

(a poenta videa je da demonstrira upravo to o čemu pričamo)

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Igra je "immersive shooter with RPG elements and rich story".

Problem, il rjesenje, kako kom je sta je netko ocekivao hard core dice sistem iz Cyberpunka 2020(il RED) (plan i je cijelo vrijeme da izadje kao 2020, ko neki distopijski woow, kao Odiseja u svemiru 2001...),

neko je htio GTA u buducnosti, a neko Witchera s pistoljima.

 

Inace sustav koji su trebali implementirat je https://en.wikipedia.org/wiki/Interlock_System .

I nijedan atribut nije smio bit veci od 10 na 1d10, e sad, de ti to danas zoomeru objasni.

Cyberpsychosis je u biti Technoshock, al ovo danas bolje zvuci.

Ja sam jedan od onih koji bi htio da je igra bila  teski CRPG, al da je igra losa, nije.

 

spoiler

Meni igra ima jednu stavku koja je apsolutno brilijantna, a koja vecini ljudi izmakne(jer od sume drvo ne vide).

Recimo, s obzirom da V zapravo i ima Cyberpsyhosis u zacecu, ako igras samo main questove Johhny-a vidis jako malo, mozda 2 put, prvi put kad se aktivira i drugi put kad uzme blokatore.

I ako igras samo main questove i napravis sve da se slizes s Arasakom, izvade chip i V si, al ak krenes istrazivat side questove i lovit street cred, Silverhand se sve vise pojavljuje i vise ne znas jel igras s njim il s V,

jer makar ti kao igrac igras i tvoj je odabir, kroz tvoje izbore ce il V dobit Cyberpsyhosis i raspucat cijelu zgradu (to jest Johhny, jer V-a samo interesira lova i drip u startu, nema neku dublju agendu, pogotovo ne

politicku te to zapravo i nije on vec Silverhand je vec pomalo preuzeo kontrolu i samo se zabavlja u tudjem tijelu).

To vam je ona srednja ikona u igri(pic rel).

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

A tko će svima udovoljiti...ja sam uživao u svakom GTA nastavku, RDR ali i u Cyberpunku...valjda imam niske kriterije :D Uglavnom Cyberpunk mi je nešto bolji od Witchera 3, zbog SF Balde Runner atmosfere koja mi je daleko draža od srednjovjekovno bajkovitog svijeta.

Za NPC-ove me zaboli, ak se naradeju auti jer sam stao na cesti, boli me kita :D

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
forumaš kaže...

A tko će svima udovoljiti...ja sam uživao u svakom GTA nastavku, RDR ali i u Cyberpunku...valjda imam niske kriterije :D Uglavnom Cyberpunk mi je nešto bolji od Witchera 3, zbog SF Balde Runner atmosfere koja mi je daleko draža od srednjovjekovno bajkovitog svijeta.

Za NPC-ove me zaboli, ak se naradeju auti jer sam stao na cesti, boli me kita :D

 Upravo tako. Witcher 3 sam pokusavao zaigrati vise puta i nikako mi nije sjeo , uglavnom zbog konzolaskog pristupa borbi s bossevima.

CP 2077 mi je legao ko budali samar , ali udarila im slava o glavu i pokvarili su igru prije nego sto je i izisla.

Da nije bilo pretjeranog marketinga , ocekivanja bi svima bila daleko manja.

Meni je PC izdanje igre bilo remek djelo. 

Éire
8 godina
offline
Cyberpunk 2077

Cyberpunk bi bio dobra igra da su rekli ovak

Evo vam ova Singleplayer FPS avantura sa ponekim rpg elementima i to je to. 

Bez open world-a i ostalim obecanjima koja su isla sa njim. 

Kad sam igrao igru day1 taj open world me podsjecao na nesto najgore kaj ubisoft moze napravit. Zivo mrtvilo. Samo ceste za voznju i nista drugo u praksi.

Skroz nepotrebno za ovu igru. Unisti pacing igre ta tupava voznja od misije do misije. Dosadno

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.7.2023 18:58 (Santana).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
online
Cyberpunk 2077

Svim manama unatoč, meni je bila zabavna. 70-ak sati otišlo dok si rekao keks, a to je ono najbitnije. A da je razočarala, jeste, ali u smislu da sam očekivao braketrough i nešto neviđeno, jer to nisam dobio.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
AFARON kaže...

Svim manama unatoč, meni je bila zabavna. 70-ak sati otišlo dok si rekao keks, a to je ono najbitnije. A da je razočarala, jeste, ali u smislu da sam očekivao braketrough i nešto neviđeno, jer to nisam dobio.

 Ja sam dosao negdje do pola kad sam odustao. Glavne misije i neki gigovi su bili zabavni, al to je to. 

 

Stvar je u potencijalu koji je velik pa se nadam da ce sad to sredit. 

 

Stalo mi je do ove igre pa cu kupit DLC, ako bude dobar. Naravno ne odma

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja ih nisam ni pratio kaj su pričali, ne vjerujem reklamama...ako bude 50% onoga kaj su obećali u Starfieldu ja bum prezadovoljan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

dolazi navodno 2.0 patch

 

iskreno nisam imao vremene citati detalje....mislite da ce bit popeglano i da ce biti novog sadrzaja?
mislim se kupiti igru 

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Ajd super vijest, jer sam prvi put malo prebrzo/površno prešao igru.

 

 

 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Tvpronlem kaže...

dolazi navodno 2.0 patch

 

iskreno nisam imao vremene citati detalje....mislite da ce bit popeglano i da ce biti novog sadrzaja?
mislim se kupiti igru 

 Pa ono, ne znam na što misliš - igra je već duže vremena popeglana. Ovo sad što dolazi su neki rebalansi, QOL unaprijeđenja i napokon borba iz vozila i valjda sređeno spawnanje policije.. Base igra tj tip igranja/gameplay je i dalje isti. Novi sadržaj dolazi sa novim DLCom, ali mislim da samo i za taj DLC. možda neku sitnicu ubace i u base igru.

HAIL TO THE KING, BABY!
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Tvpronlem kaže...

dolazi navodno 2.0 patch

 

iskreno nisam imao vremene citati detalje....mislite da ce bit popeglano i da ce biti novog sadrzaja?
mislim se kupiti igru 

 Pa ono, ne znam na što misliš - igra je već duže vremena popeglana. Ovo sad što dolazi su neki rebalansi, QOL unaprijeđenja i napokon borba iz vozila i valjda sređeno spawnanje policije.. Base igra tj tip igranja/gameplay je i dalje isti. Novi sadržaj dolazi sa novim DLCom, ali mislim da samo i za taj DLC. možda neku sitnicu ubace i u base igru.

 

memulica kaže...

Ajd super vijest, jer sam prvi put malo prebrzo/površno prešao igru.

 

 Uf, ja sam odradio sva tri patha i sve krajeve... Jedina igra koju sam platinirao. Kupit ću DLC ali ću opet krenuti u novi prohod nakon što si kupim novu grafu - želim sve điđe miđe. 

HAIL TO THE KING, BABY!
8 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

znaci igru se sad isplati kupit?

pogledat na enebi ima li kakav popust za xbox

23 mjeseca
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...
forumaš kaže...

Baš to. Zadnji GTA je izašao prije deset godina pa sad igramo ovo, i ovo nije GTA nego SF Blade Runner.

 Kakve veze ima o kojem žanru se radi? AI nebi trebao biti toliko glup u igri ovolikog budžeta. Da ne govorim da su

prije izlaska igre iz CDPR pričali baš o AI i NPCevima i kako će biti "next level". Ne moraš ih baš u vezi svega braniti.

 Nažalost A.I je stavka koju mnogi developeri odrađuju onako usput, fokus je uglavnom na grafiku jer to je ono što prvo primjetimo i što najviše privlači kupce. Ja osobno bih žrtvovao dobar dio grafike za A.I, sjećam se vrlo stare igre F.E.A.R. koja je između ostalog i po umjetnoj inteligenciji bila poznata, i to je ono što mi znatno poboljša gaming experience, a grafika i ne toliko, nek je ona dovoljna, a uz današnje game engine treba ti minimalno truda da napraviš dobru grafiku, no A.I zahtjeva dosta više truda, resursa, i zato možemo zaboraviti da će se u većem broju fokusirati na tu stavku, osim ako Nvidia nešto ne napravi sa svojim riješenjem, znamo koliko ulažu u to, znamo njihov market share koji je praktički monopolistički, i ako itko može nešto napraviti u tom smjeru, to su oni.

8 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

meni je grafika u igrama apsolutno nebitna
vazni mi je gameplay i fizika igrice

cak ako se radi o nekoj igri sa puno nasilje, ne zelim da mi je grafika realisticna, pa da izgleda bas stvarno da ubijam ljude haha

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Trilogija kaže...

 Nažalost A.I je stavka koju mnogi developeri odrađuju onako usput, fokus je uglavnom na grafiku jer to je ono što prvo primjetimo i što najviše privlači kupce. Ja osobno bih žrtvovao dobar dio grafike za A.I, sjećam se vrlo stare igre F.E.A.R. koja je između ostalog i po umjetnoj inteligenciji bila poznata, i to je ono što mi znatno poboljša gaming experience, a grafika i ne toliko, nek je ona dovoljna, a uz današnje game engine treba ti minimalno truda da napraviš dobru grafiku, no A.I zahtjeva dosta više truda, resursa, i zato možemo zaboraviti da će se u većem broju fokusirati na tu stavku, osim ako Nvidia nešto ne napravi sa svojim riješenjem, znamo koliko ulažu u to, znamo njihov market share koji je praktički monopolistički, i ako itko može nešto napraviti u tom smjeru, to su oni.

 Zato jer su u FEARu ovi zaduženi za AI i ovi zaduženi za Level dizajn radili skupa i zato to tamo funkcionira super uvjerljivo, ali da, AI je inače kriminalno loš... Moš mislit kad na spomen dobrog AI mi padaju na pamet igrice stare 15-ak godina, FEAR, FAR CRY 1 i STALKER... Vjerojatno ima još ali za ove sam siguran

HAIL TO THE KING, BABY!
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Puno promjen u skill tree-u:

 

Cyberpunk 2077 2.0 build planner

 

Promjene u 2.0:

 

Skill Trees and Perks Overhaul:

  • Skill trees have been reorganized, unlocking new sections as you level up your attributes.
  • Introduction of new perks and skills that can significantly alter the play style.
  • Skills are no longer limited to passive percentage-based buffs; they now offer new abilities that deeply impact gameplay.
  • Some favorite new abilities include air dash, stunt jock, ninjutsu, hack queue, and overclock.
  • Some skills have been removed, particularly in crafting perks.
  • Players can reset their attributes once and refund perk points if needed.

Improved User Interface (UI):

  • The UI has been rebuilt to be more visually pleasing and efficient in displaying relevant information.
  • Enhanced quick select weapon menu to easily swap between cyberware and grenades during combat.

Police Overhaul:

  • Police now patrol Night City and will hunt you down if you commit a crime.
  • The line of sight plays a significant role in the police system, similar to GTA.
  • Escalation system where continuous offenses will escalate the police response, including calling in Max Tac.

Changes in Cyberware:

  • Introduction of a cyberware limit that increases as you level up or invest in the tech tree.
  • Modifications to cyberware can improve armor rating.
  • Specific cyberware can be upgraded at Ripper docs using crafting components.

Clothing Fixes:

  • Clothes are no longer tied to armor, allowing players to choose outfits without worrying about combat viability.
  • Some clothing items still offer stats boosts, such as faster quick hacks or improved melee damage.
  • New feature where any dismantled clothing item is added to your wardrobe, allowing you to wear it later.

Buying Vehicles:

  • Easier process to buy cars through the auto fixer website, which automatically adds purchased vehicles to your garage.

Car Combat:

  • The 2.0 update introduces vehicular combat where players can use one-handed weapons while driving.
  • Players can shoot with specific controls or even use a sword while riding a motorcycle, adding a new dimension to combat and allowing for dynamic photos.

Health and Stamina System Overhaul:

  • The health system now features an inhaler with two charges on a cooldown, transforming health items from consumables to equippable items that can be used indefinitely.
  • Players need to be more strategic about when to heal, encouraging them to take cover and plan their attacks.
  • The stamina system has been revamped, where sprinting no longer drains stamina but other actions like shooting, dashing, and attacking do, forcing players to time their attacks well during combat.

Crafting:

  • Crafting is no longer tied to skills or perks, and players can craft or upgrade any items, regardless of their rarity, as long as they have the necessary components.
  • This change makes it easier to keep iconic weapons viable throughout the game.
  • However, loading into an older save might cause some issues, such as needing to recraft some quick hacks.

 

 

 

 

Moždaa bi ovo bilo pravo vrijeme za još jedan run (corpo netrunner). Samo treba naći slobodnog vrijemena pored svih ovih novih igara.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.9.2023 15:53 (Drago127).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Drago127 kaže...

Police Overhaul:

  • Police now patrol Night City and will hunt you down if you commit a crime.
  • The line of sight plays a significant role in the police system, similar to GTA.
  • Escalation system where continuous offenses will escalate the police response, including calling in Max Tac.

 Bitno da su nas neki tu uvjeravali 2 godine da je to nebitan dio igre, kao i glupi AI i da Cyberpunk ne treba biti kao GTA i slično. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nadjamo se da će sad oni kojima je to bitno natjeravati sa policijom. Znam da ja neću, nisam ni do sada.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
forumaš kaže...

Nadjamo se da će sad oni kojima je to bitno natjeravati sa policijom. Znam da ja neću, nisam ni do sada.

Policija bi sad mogla bit dio igre kao sto je u GTA koji je nezamisljiv bez policije. 

 

 

Al dobro svak igra kak hoce. Mozemo ignorirat i levelanje i misije. Samo se vozit po gradu (naravno postivajuci prometne propise)

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.9.2023 17:45 (Santana).
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ak će me ometati dok rješavam neki gig onda će biti gore nego prije. Jer u biti radiš kriminal cijelo vrijeme kad hodaš sa oružjem po cesti...bilo bi fora da sad naprave gameplay apsurdnim :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
forumaš kaže...

Nadjamo se da će sad oni kojima je to bitno natjeravati sa policijom. Znam da ja neću, nisam ni do sada.

 Igra je open world sa masu kriminala. Naravno da je policija bitna u takvoj igri. Što su na kraju krajeva i sami dokazali i tome se posvetili da poprave. To što tebi nije bitno je irelevantno. To mi je isto kao da kažeš "ajde neka su napokon napravili dodavanja kako spada u FIFA-i ali meni je to nebitno jer ja samo driblam i pucam sa centra"

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Nisam ni napisao da je relevantno, nisam ja mjerilo za bilo što. Pričam subjektivno. Zašto su se fokusirali tek sada...vjerojatno zbog kritika ili zato jer su imali više vremena. Nadam se da oni kojima je taj segment bio problem zbog kojeg nisu igrali, i konstantno se na to fokusirali, sada i pošteno zaigraju. Ja sam igru izgrao uzduž i porijeko a policiju sam sreo par puta i nikakve lovice mi nisu falile. Odigram i ekspanziju koja ima novi kvart, u koji policija ni ne zakazi koliko sam skužio. Meni je ova igra Blade Runner, ne igram ju kao GTA. 

Potpuno subjektivno i nebitno mišljenje IMAHO

13 godina
offline
Cyberpunk 2077

i jel tko igrao 2.0 update? 21.9. izašao

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Apachy kaže...

i jel tko igrao 2.0 update? 21.9. izašao

Yup isprobao sinoc. 1440p/High/DLSS Quality/FG/RR/RT-on/PT-on!!! Radi na 60-70 fps average... mentalno, jednostavno mentalno izgleda igra. Ne mogu vjerovati da se s path tracingom (koji je do jučer služio kao tech preview) i takvim prikazom može igrati u više od 60 fps bez problema na 4060Ti... Mislim da ću je proći još jednom, iako sam 2 puta sve očistio.

 

I onda gledam Starfield performanse i plačem koliko je loše optimiziran game 

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2023 10:34 (mrsmith).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice