Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.220.931
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
doktor1 kaže...

 

ovo izgleda predobro

 

čuvajte se komentara na ovom videu, navodno da ima spoilera

 

 

16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Kupljeno :) hebes sve ovo je must have naslov

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
doktor1 kaže...

 Stvarno znaju radit trailere, svaka im cast.

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Prvi komentar na videu - 10.12.2020. pocinje unistavanje Covid19 - jer svi ce doma igrati CP77.

Drugi komentar na videu - 12.12.2020. pocinjem igrati CP77, jer mi treba 2 dana da napravim svog avatara.

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 18:49 (Čitatelj).
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ona scena u traileru kad izvadi ruku iz auta da osjeti vjetar tako ce nama biti,kad konacno zaigramo ovo nakon toliko cekanja.

 
5 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

A ne osjeti vjetar jer je ruka kiberneticka - samo senzori prividno zavaravaju mozak sa impulsima, koji simuliraju protok fluida.

 

PS - V osjeti, jer ima pravu ruku, mislio sam na Johny-a i ostale sa cyber-rukama.

 

Ono sto mene najvise zanima je to, dali ce se moci prebaciti na metricki sustav u vozilima,

s obzirom da imaju digitalni cockpit, i na motoru se jasno vidi da je brzina izrazena u MPH,

sto meni ne znaci nista, kao ni duzina u palcima, stopama, teglama ajvara, przenom jastogu itd.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 19:04 (Čitatelj).
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Simuliraju protok fluida, genijalno 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...
* * *

 Nadam se da ne koristis WindowsOS, jer kad pogledas, svi njihovi OS-ovi i sav njihov software je "beta verzija".

 

I da ti kazem jos nesto - u poduzecu imamo 16 Surface Hub-ova 84" prve generacije,

od toga 3 u sjedistu firme (7 u austriji ukupno), 5 u njemackim sjedistima, 3 u finskim sjedistima

te 2 u americi, s tim da je jedan iz amerike druge generacije 2S, jer 84" prve generacije se vise ne prodaje.

 

E sad, ovih 16 komada je svaki preko 20.000€ plus licence za Skype4B i MSTeams, to je u startu 320.000€ + 10.000€ (2S model),

te godisnje preko 10.000€ samo za licence svaku godinu - i znas sta cu ti reci? Sve je to divno i krasno, ali i dalje je software beta.

 

Divno je imati prezentacije, razgovore sa drugim poduzecima, komuniciranje sa drugim sjedistima, ostavlja divan utisak

na partnere, ali koliko je to bug-ovito, i uz svu podrsku Microsofta (koja je placena naravno), mi administratori si nekad

odvalimo guzice dok ne nadjemo sto ga tocno zajebava. Nekad je samo toliko glup, da se ne zeli syncati sa AD-om.

 

Imas proizvod, a nemas, a sefovi i obitelj, koja je vlasnik poduzeca, ne zeli o tome cuti, nego zeli kad ima sjednicu,

a svaki dan su sjednice, razgovori i prezentacije, da to radi - oni znaju koliko to kosta, i koliko nas admine placaju,

i zele da to radi - ali bilo bi nama lakse da MS ne napravi beta proizvod, nego potpuni proizvod - al onda nebi trebali nas,

jer bi sve radilo samo od sebe.

 

Tako da, par grafickih glitcheva, poneka neispravna misija, nepostojeci item, to cu sve prezivjeti i nasmijati se.

Ne znas ti sto je beta verzija softwarea. I koliko beta verziji softwarea na svijetu postoji, koji radi bolje od bilo kojeg MS proizvoda.

 

PS - Ne branim CDPR, samo zelim reci da je glupo proizvod nazvati "beta", kad je proizvod "final 1.0", i kasnije ce dobivati update.

Microsoft to zove "buildovi", i svaki build donese vise bugova nego zakrpi. Amen

 
I dobro, nastavi dalje priču kada je kćerka koja nasljeđuje obiteljski biznis došla u firmu da kao pogleda stol od tikovine od 100.000 onih kako bi Kuvajtskih dinara ili Omanskih rijala, ručno rađen za HQ firme onako sva kremasta sa cijelih 19 godina... ono baš me zanima što se desilo kada se nagela da rukom dohvati sredinu stola kako mi mogla imati taj feeling je li to - TO, što je ona htjela... nastavi.. baš me zanima tvoja reakcija...

Mislim sorry kolega.. ali da jesi pretjerao - jesi.

Vozim beta verzije Windowsa (sada ih zovu Insider Preview) od beta verzije Windowsa 7 (dakle nikada, ali nikada nisam ) do trenutne evo čitam:
Windows 10 Pro
Evaluation copy.Build 20270.fe_release.201124-1440 i nikada ama baš nisam iskusio to što si ti gore napisao sa WindowsomOS-om. Da još napomenem podebljam i podvučem: nakon jedno 300 Updateova Windowsa (clean na mom PC-u nije nikada rađe).

I svi ali svi programi besprijekorno rade.. od ne znam ni ja EAC (exact audio copy) pa do legacy programa iz 2017 tipa MPC-HC, programa kaš to je spacesniffer ili program koji traži duple datoteke dupeGuru do egzotike za CNC mašine do megalomanskih programa koje zahtjevaju da bagerom po disku oslobodiš prostor.... joj ne da mi se.. ajmo na temu.

(Hint: promjeni firmu (barem je na zapadu lagano), radio sam u sličnoj ovdje na Balkanu gdje je jedan šef umislio da je Steve Jobs) otišao na bolovanje 3 sedmice koliko je otkazni rok.. i pokupio stvari i nisam se ni javljao na telefon osim što sam poslao poruku da sam dao otkaz.
Jesu li ti rekli da nikada ne zatvaraš stražnjicom vrata? Yeah i meni su.. ali tako mi se niti jedna druga nisu otvorila.. dok nisam počeo da mislim na sebe).. Ok.. idemo na temu.

* * *

To što je igra 100 GB ili 100 TB nije nikakvo pokriće za bugove. Evo imam fizičku CD igru Far Cry (kupio samo onako da podržim developere jer sam istu igrao kao piratsku verziju) i je li treba da je instaliram.. prođem opet do kraja i da dokažem da nema bugova? Vjeruj mi - nema. I takvih je XYZ igara.

Bugovi neki su ok, ali da lik prođe kroz zid - nije ok. 108 sati napumpavanja Aliena u Destiny 2 i jednom zapeo u zid i to je apsolutno sve.

I sad glavno pitanje.. svi ti recezenti.. jesu li oni uopšte recezenti ili rade za PR ili Marketing odjel za Cyberpounk?
Nek mi netko objasni.. recenziraš igru koju si dobio i onda ne smiješ stavljati svoj video, svoj PrtSCR? Ono podigne se embargo nekakava ti kao zaliven šutiš.. mislim kakve su to recenzije uopće.
Ta cura koja kmeči kao aaa-eeee-aaaa šta da kažem.. alo! Ili reci šta je ili uzmi idi pravi kavu, peglaj kuvaj ili šta već znaš.

Dakle oni kao developeri nešto nas muljaju.. e možemo i mi njih.

Ionako imam pišljivih 1000/1000 Mbps optiku... u BiH bolje nismo ni zaslužili.


7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Nemoj nikome reci, ali zrak (mjesavina N2, O2 i drugih plinova) je fluid. The more you know

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nisam bas nešto posebno proučavao igru ali ne vidim cemu takav hype oko ove igre? niti mi je grafika niti animacija ono wow..  da ovu igru nije napravio cd project red nitko ju vjerojatno ne bi ni kupio.. razmišljam da i ja kupim ali ne znam.. baš ništa me ne privlaci u ovim trailerima ni u gameplayu koliko sam nesto malo vidio.. witcher 3 je remek djelo ali ove futurističke fantazije mi se ne igraju baš.. ima li tu nešto da mi je promaklo da je takav hype da mi opravda 40 eura?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Sad seru neki kak igra uzrokuje epileptične napade, pa jebeš mi sve još će i za koronu bit kriv CDPR
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
njuskac kaže...

Nisam bas nešto posebno proučavao igru ali ne vidim cemu takav hype oko ove igre? niti mi je grafika niti animacija ono wow..  da ovu igru nije napravio cd project red nitko ju vjerojatno ne bi ni kupio.. razmišljam da i ja kupim ali ne znam.. baš ništa me ne privlaci u ovim trailerima ni u gameplayu koliko sam nesto malo vidio.. witcher 3 je remek djelo ali ove futurističke fantazije mi se ne igraju baš.. ima li tu nešto da mi je promaklo da je takav hype da mi opravda 40 eura?

I ja sam uletio kao padobranac i to ovdje pa mi je kolega Čitatelj prvi dao link a kolega Cansee mi u jednoj rečeni rekao ovako: "Ovo ti je jebena igra."

Hvala im obojici.. ali trenuto me jedino ovo drži iz jedne recenzije na webu:

"Night City je poput nekakve velike pijace/buvljaka u prime-time terminu. Kod nas u Osijeku naširoko je poznata tzv. “auto-pija” na kojoj dođeš kupiti tarnu spojku za auto, a nađeš tri paste za zube za 7 kuna i cjenkaš se za tepih dimenzija dva sa tri, poslije odeš na ćevape slukom, žena ti našla štenad u pola cijene, a na izlazu uzmeš i kilu gljiva – domaćih, prirodnih. I stvarno nema boljeg opisa Night Cityja od takve pijace."

Dakle samo jedva čekam kako će mi zelena ukona pomoći za koji dan.. i je*i me.. kao stari torrentaš uvijek sam bio assholl tj. hit'n'run ali ovu ću seedat do besvjesti.



16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Sad seru neki kak igra uzrokuje epileptične napade, pa jebeš mi sve još će i za koronu bit kriv CDPR

pa moze i ac valhalla pa sta sad? ko ima problema sa epilepsijom ne bi ni ovako ni onako smio igrati takve igre...

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Sad seru neki kak igra uzrokuje epileptične napade, pa jebeš mi sve još će i za koronu bit kriv CDPR

A klasično upozorenje za sve NAT GEO emisije gdje se svemir prikazuje u šarenim bojama... izgelda nisi dugo upalio klasični TV kao ni ja. Živila zelena ikona i streaming.

Da, danas brat nije upalio radio u autu ne bi ni znao da je počelo vakcinisanje protiv tog zlgo SARS virusa... Inače vvrtim ovo već mjesecima u 1 hour loopu:





Sorry na offtopicu.


15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Sad seru neki kak igra uzrokuje epileptične napade, pa jebeš mi sve još će i za koronu bit kriv CDPR

 haha a gle Division je ima taj problem, HUD i mali FOV ili nešto je uzrokovalo napade. Ali su popravili kasnije i to.

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

I kad vozis nocu, signalizacija upozorenja uzrokuje epilepsiju, pa sta bi sad trebali,

kod gradilista ne oznacit nicim, jer je bolje da hrpa vozaca zavrsi u prometnoj, nego

da se jednom pojedincu desi epilepticni napad?

 

Ovo je lagano smijesno. Prvo ona ekipa koja je napala CDPR zbog toga, sto CP77 nema dovoljno

transica koji setaju uokolo - halo? Uvjek ce biti vise normalnih nego "nenormalnih" anomalija na zemlji.

 

Jer da je obratno, ljudska rasa bi odavno izumrijela, biologija je takva da se ljudska vrsta razmozava spolno,

a ne mitozom, no tim non-trans fobnim "bicima" to nije jasno. Fuj, u kojem smijeru svijet ide.

 

PS - Kucni korisnik nikad nece znati zasto je WinOS rupa bez dna, jer ga vecina stvari koja se u indistriji koristi,

ne interesira, nit pogadja - al ove godine je i kucni korisnik imao priliku iskusti update, koji je ubio

spooling i sve drivere za printere, pa i kucne korisnike - sad zamisli poduzece sa 35.000 ljudi i 15.000 printera,

kad odjednom svi printeri nekim cudom prestanu raditi.

https://www.pcgamer.com/if-a-recent-windows-update-broke-your-printer-try-one-of-these-patches/

 

A koliko tip updatea zatvori razne portove, sjebu komunikaciju sa SPS-ovima, robotima itd, ne zelite znati.

Zato kazem i uvjek cu to tvrditi - WinOS je beta proizvod - tko ne vjeruje, nije u zivotu radio u okruzenju

gdje se racunala ne gledaju kao jednina, nego kao grupna cjelina.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nabavljeno sve osim vražje grafičke, nadam se da bude do kraja tjedna... Što je najgore ne mogu ni stavit skidat bez grafe jer vražji novi ryzeni nemaju GPU...

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

I kad vozis nocu, signalizacija upozorenja uzrokuje epilepsiju, pa sta bi sad trebali,

kod gradilista ne oznacit nicim, jer je bolje da hrpa vozaca zavrsi u prometnoj, nego

da se jednom pojedincu desi epilepticni napad?

 

 

 Nevezano za CP, poprilično sam siguran da vozači koji imaju napade ne mogu dobiti vozačku

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

* * *

spooling i sve drivere za printere, pa i kucne korisnike - sad zamisli poduzece sa 35.000 ljudi i 15.000 printera,

kad odjednom svi printeri nekim cudom prestanu raditi.

* * *

Ovo preduzeće nije nikada imalo problema. A gle čuda.. imaju fabrike.. zapravo pazi ovo.. Bugattijeva sjedišta napravljena ni manje ni više u državi koju večćina amerikanaca ne zna naći ni na mapi.. u fuc*ing BiH. Sve HP-opvi i Lenovo ALL in One na touch.. Windowsi od 7-ce do 10-tke.

U pozadini SAP-- de facto standard kompletne njemačke industrijske proizvodnje.

Otvori novu temu da se tamo k'o ljudi poubijamo.. prvi si započeo. TD ne dajem.

Ontopic: Evo dolazi mi mail od GOG-a da uhvatim posljednji voz za CP2077

 
Primjeti da sam se već mjesecima riješio Chromea.. Google... doviđenjaaaa!
Dakle nemoj da spamamo temu, obojica ćemo popiti ban.

Nego ima li gdje procurenih gameplayova... ne moguće da to nije procurilo?!

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ovo i nije tako loše za slušati: [Uređivano: ma kao loše - odlično je!]

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 20:44 (Envy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nevjerovatno cijelu godinu cekali na ovakav naslov i sada budemo kmecali ne valja ovo , ne valja ono.Opravdano je onima koji su ocekivali da ce sa GTX 1060 igrat bez problema jer kako izgleda nece.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Envy kaže...


To što je igra 100 GB ili 100 TB nije nikakvo pokriće za bugove. Evo imam fizičku CD igru Far Cry (kupio samo onako da podržim developere jer sam istu igrao kao piratsku verziju) i je li treba da je instaliram.. prođem opet do kraja i da dokažem da nema bugova? Vjeruj mi - nema. I takvih je XYZ igara.

Bugovi neki su ok, ali da lik prođe kroz zid - nije ok. 108 sati napumpavanja Aliena u Destiny 2 i jednom zapeo u zid i to je apsolutno sve.

I sad glavno pitanje.. svi ti recezenti.. jesu li oni uopšte recezenti ili rade za PR ili Marketing odjel za Cyberpounk?
Nek mi netko objasni.. recenziraš igru koju si dobio i onda ne smiješ stavljati svoj video, svoj PrtSCR? Ono podigne se embargo nekakava ti kao zaliven šutiš.. mislim kakve su to recenzije uopće.
Ta cura koja kmeči kao aaa-eeee-aaaa šta da kažem.. alo! Ili reci šta je ili uzmi idi pravi kavu, peglaj kuvaj ili šta već znaš.

Dakle oni kao developeri nešto nas muljaju.. e možemo i mi njih.

Ionako imam pišljivih 1000/1000 Mbps optiku... u BiH bolje nismo ni zaslužili.


 Predhodni post si rekao da si zapeo u kamen a sada u zid na destiny 2.

Zar stvarno mislis da je 108 sati nesto za gamera u igri kao sto je Destiny

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Xpider kaže...

* * *

 Predhodni post si rekao da si zapeo u kamen a sada u zid na destiny 2.

Zar stvarno mislis da je 108 sati nesto za gamera u igri kao sto je Destiny

Dole gdje je ona močvara, gdje asfalt star i svijetli kao da se najeo fluora. Popeo sam se na kamen i na neki način propao u njega. I jednostavno nisam mogao izaći. Nisam bio zaglavljen nigdje... jesam malo u onoj glavnoj mapi.. već sam i zaboravio. Sad ćeš me razapeti je li zid ili kamen? Dakle propao sam u kamen veličine terenca.

108 sati puno.. ja vjerujem da to nije ni 1% ljudi koji tu igricu znaju..

Oživljao sam temu... ovdje na Bugu jedno 10 puta i ljudi mi govore da je multiplayer mrtav u toj igrici ali meni je bilo zabavno i također sam pitao ljude da ako sam dosadan da im ne pišem više (u Bug temi).

Možda negdje do pola kada mi je bilo teško... a onda sam upoznao neke ljude iz Engleske i Njemačke. Jedan (sad ne znam odakle je) proveo me je da idem za njim i da nešto chekiram.. na kraju me je dočekao vještac neki koji traži po podu.. i onda sam dobio neko Egzotic oružje... Ehh.. onda je prava zabava počela.

Ono što mje posebno oduševilo je količina djece koja se trudila da mi pomogne... mislim djece kažem jer su to bile osobe od 14 do možda max 25 godina (a meni 36 bilo tad) bukvalno me po svaku noć čekalo da pređem ne one Raide nego kada trojica odu na ogromne botove.

Nisam ni znao šta je Raid.. pa sam jednom krenuo da igram.. i bukvalno ovako kao sad od 9 naveče do 04h ujutru sam napucavao aliene i šunjao se da ne poginem. Popbio sam više nepriajtelja nego u svim Serios Sam zajedno... pa onda.. ono wtf.. pa nisam valjda tolika budala..

Dakle nemoj mi tražiti dlaku u jajetu.. ako kažem da sam samo jednom doživio Bug u 108 sati doživio sam jednom.. i (ovo sad nije vezano za igru) kao loš stream. GeForce Now je bio u pitanju... i ne znam zašto sam tačno odustao. Iskreno!

Otopic: 
Količina bugova u CP2077 je nodopustiva. Što bi rekao kolega ocjenite igru 1/10 i gotova priča. Za sada.. iskreno više mi je ovako zabavno u ovom forumu i slušajući ovu pozadinsku mjuzu na YT nego - ne znam, možda griješim... u samoj igri.

Uređivano: Kapa dolje za toliki broj sati. Možda smo i diskutovali u temi Destiny 2. Mada je tema kao i ovdje do dolaska igre vrila komentarima a onda je nekako sve zamrlo.
Evo moje slike:

 

Igru nisam nikada instalirao na PC.. instalacija i svi patchevi su bili na GeForce Now serverima.

I sad za svakoga pitanje.. ne kontam zašto kupovati RTX 3090 kada vam u 1440p instant GeForce Now može ponuditi igru ako ste ju kupili preko Steam.. i to prva tri mjeseca gratis.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 21:19 (Envy).
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Xpider kaže...
* * *

Zar stvarno mislis da je 108 sati nesto za gamera u igri kao sto je Destiny

Šta me je*eš kolega pa ovdje Destiny 2 (PC igre) @ Bug.hr Forum ti i ja u zadnjoj 16-toj stranici raspravljamo o Destiny 2.-

Ti si me i naučio šta je Strike a šta Raid. Vratit ću ti za ovo 

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Evo o ovome sam pričao kad sam rekao da mi sve skupa smrdi, bar oko verzija za konzole. Već su počeli sa opravdanjima a igra nije ni izašla. 

I sad bi ja trebao provjerovati da će day 1 update popraviti sve, a 7 godina su radili na igri?

https://www.retbit.com/2020/12/08/day-one-cyberpunk-2077-console-update-will-make-it-a-different-game-says-cdpr/

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Još jedan dobar review....

 

 

Glavna priča između 40 i 50 sati ipak ako se ne preskaču dijalozi i sl.

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ajd recimo da će day one patch stvarno drastično popraviti stvari... zašto su uopće dopustili recenzije ako je igra toliki krš? Jer po ovome što sad pričaju, da su odgodili za još tjedan dana i recenzenti bi igrali sa tim patchom.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Hexfire kaže...
Ajd recimo da će day one patch stvarno drastično popraviti stvari... zašto su uopće dopustili recenzije ako je igra toliki krš? Jer po ovome što sad pričaju, da su odgodili za još tjedan dana i recenzenti bi igrali sa tim patchom.

 Napravili su najgoru stvar. Trebali su ili odgoditi igru dok god ne bude kako treba ili uopće ne dopusttiti recenzije. A ne da dozvole recenzije, a u tim recenzijama se ne smije pokazivati footage igre. To mislim da nikad u životu nisam vidio. To mi je odmah bilo upozorenje.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Dado_ZG78 kaže...

Još jedan dobar review....

 

 

Glavna priča između 40 i 50 sati ipak ako se ne preskaču dijalozi i sl.

 

stavio sam taj video koju stranicu ranije, ta cura je luda za cyberpunkom, zna sve što se može znati o tom svijetu, njeno mišljenje definitivno ima težinu

antimadridista kaže...
Hexfire kaže...
Ajd recimo da će day one patch stvarno drastično popraviti stvari... zašto su uopće dopustili recenzije ako je igra toliki krš? Jer po ovome što sad pričaju, da su odgodili za još tjedan dana i recenzenti bi igrali sa tim patchom.

 Napravili su najgoru stvar. Trebali su ili odgoditi igru dok god ne bude kako treba ili uopće ne dopusttiti recenzije. A ne da dozvole recenzije, a u tim recenzijama se ne smije pokazivati footage igre. To mislim da nikad u životu nisam vidio. To mi je odmah bilo upozorenje.

 

jesu, sjebali su dosta stvari oko ih recenzija i izlaska. pa evo skill up je rekao da neće izbaciti recenziju dok ne bude mogao prikazati svoje snimke i baš je rekao da nije fer prema konzolašima, i iako obožava igru otvoreno kaže da se trebalo još raditi na njoj. al vidjet ćemo eto sve kroz dva dana, osobno mi neće previše smetati ako pokrpaju šta reba brzo a igra ispadne onoliko dobra koliko se nadam

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice