Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.220.896
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Wack kaže...


Po mome misljenju kada su zanrovi igara u pitanju nema nista teze nego napraviti dobar RPG to je umjestnost izvesti sve kako treba ili bar vecinu toga kako treba.

 

 Zato i je igra već cijelo desetljeće u razvoju i dok vidim da jedna svakogodišnja reciklaža COD ili BF košta isto ko Cyberpunk ili RDR 2 koji je također bio u razvoju godinama ne znaš da li bi se smijao ili plakao.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
3 godine
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...

Zbog čega nema reviewova sa konzola? Ogroman broj ljudi će igru igrati na konzoli i misli ju kupiti a neće se znati kako igra radi sve do izlaska. Kriju stvari ko zmija noge. Ajde jasno mi je kad kompanije ne žele da se stavljaju spoileri u reviewove i slično, ali da se baš ništa ne zna o verziji igara za konzole. Ako je prošao embargo za reviewove, onda mi daj pokaži sve o igri. A ne da revieweri ne smiju recenzirati igru sa konzola niti pokazivati svoj footage uopće. To mi je sumnjivo.

 Witcher 3 je bio krs i lom na konzola, ne zelim uopce pomislit kako ce ovo ici. PS5/XSX/PC or bust.

14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
vrinho kaže...
Wack kaže...


Po mome misljenju kada su zanrovi igara u pitanju nema nista teze nego napraviti dobar RPG to je umjestnost izvesti sve kako treba ili bar vecinu toga kako treba.

 

 Zato i je igra već cijelo desetljeće u razvoju i dok vidim da jedna svakogodišnja reciklaža COD ili BF košta isto ko Cyberpunk ili RDR 2 koji je također bio u razvoju godinama ne znaš da li bi se smijao ili plakao.

 Sve ima prednosti i mane. Kad bi svaku igru čekali 10 godina onda najbolje da se ostavim gaminga jer nebi nikad imali što za igrati. Volim ja iščekivanje za Rockstar, CDPR ili Naughty Dog igre jer znam da ću uvijek dobiti nešto kvalitetno. Ali isto tako neka je i CoDa i BFa i Assassins Creeda i ostalih igara koje dolaze češće da se uvijek ima što za igrati. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
amagi kaže...
antimadridista kaže...

Zbog čega nema reviewova sa konzola? Ogroman broj ljudi će igru igrati na konzoli i misli ju kupiti a neće se znati kako igra radi sve do izlaska. Kriju stvari ko zmija noge. Ajde jasno mi je kad kompanije ne žele da se stavljaju spoileri u reviewove i slično, ali da se baš ništa ne zna o verziji igara za konzole. Ako je prošao embargo za reviewove, onda mi daj pokaži sve o igri. A ne da revieweri ne smiju recenzirati igru sa konzola niti pokazivati svoj footage uopće. To mi je sumnjivo.

 Witcher 3 je bio krs i lom na konzola, ne zelim uopce pomislit kako ce ovo ici. PS5/XSX/PC or bust.

 Na izlasku, da. Witcher 3 radi sasvim ok na PS4 Pro nakon patcheva. Imam ja PS5 i eto zanima me kako igra ofmah po izlasku radi na PS5. Ima li performance mode za 60 fps itd. Ništa ne govore niti su dali recenzentima igru za konzole na probu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2020 22:53 (antimadridista).
8 godina
offline
Cyberpunk 2077

Cini se da je igra super, ali cekam i pratim situaciju.

Nema smisla da si igrace iskustvo tak dobre igre sjebem radi nekih tehnickih problema kojih kasnije nece bit. Ipak prvi prolaz igre je nezamjenjiv i to hocu da bude kak spada. Sa Witcher 3 sam se zeznuo jer sam igrao Day1.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...

 Sve ima prednosti i mane. Kad bi svaku igru čekali 10 godina onda najbolje da se ostavim gaminga jer nebi nikad imali što za igrati. Volim ja iščekivanje za Rockstar, CDPR ili Naughty Dog igre jer znam da ću uvijek dobiti nešto kvalitetno. Ali isto tako neka je i CoDa i BFa i Assassins Creeda i ostalih igara koje dolaze češće da se uvijek ima što za igrati. 

 Da, uvijek treba predjelo pa makar i bljutavo al najbitnije da je glavno jelo kako spada

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Jel rijesio tko svoje Online Goodiese sa GOG-a?

 

 

 

Dakle ovo su linkovi:

https://cyberpunk.net/comicbook/
https://cyberpunk.net/artbook/en/

 

Al ne mogu se u to logirati sa svojim GoG accountom. Vjerovatno je neka Ingame fora, ili jos nisu "pustili" i povezali sa profilima.

 

meni isto pravi problem, ne mogu se ulogirati

14 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Jarvan kaže...

Prvih 5 sati nijedan bug, glatko i savršeno na 1080p, 50-60 FPS s kantom starom 5 godina ... nije loše. Ići će i bolje dok malo potpimiziraju drivere AMD ...

Odo nazad šetat gradom.

 Na čemu?

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Refund obavljen.Neda mi se igrat bilo koju igru na low.Nek se jebu

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Ček kad se točno otključava za PC? Što nije 10.12. u 01:00h kod nas?
 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Dado_ZG78 kaže...

Ček kad se točno otključava za PC? Što nije 10.12. u 01:00h kod nas?
 

 

tako je rečeno, svi brojači odbrojavaju do tog trenutka

 

OldWorldRadio - Twitch

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kao sto je netko vec napisao, sve recenzije imaju konsenzus oko toga da je igra prepuna bugova te da je optimizacija dno. Porazavajuce za nesto sto je toliko puta odgadjano kako bi lansirali u kakti najboljem mogucem stanju. Koliko je situacija losa svjedoci informacija da ce 0 day patch imati 45gb. Kazu zadnjih su pola godine skoro iskljucivo peglali i optimizirali a po inicijalnim benchovima nema hardvera koji igru moze vrtiti u 4k60. Kladim se da ne dopustaju recenzentima upload vlastitog sadrzaja jer bi mogli prikazati u kakvom je stanju bez 0 day patcha. Nekako se ovakva situacija na zalost i slutila.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...

Zbog čega nema reviewova sa konzola? Ogroman broj ljudi će igru igrati na konzoli i misli ju kupiti a neće se znati kako igra radi sve do izlaska. Kriju stvari ko zmija noge. Ajde jasno mi je kad kompanije ne žele da se stavljaju spoileri u reviewove i slično, ali da se baš ništa ne zna o verziji igara za konzole. Ako je prošao embargo za reviewove, onda mi daj pokaži sve o igri. A ne da revieweri ne smiju recenzirati igru sa konzola niti pokazivati svoj footage uopće. To mi je sumnjivo.

 Možeš misliti na šta liči verzija za PS4. Čim ti oni uvjetuju recenzije odnosno ono što smiješ pokazati znaš da tu nešt opasno smrdi. 

 

Ja sam prednaručio verziju za PS4, prošao sam predobro sa cijenom pa mi je neće biti problem prodati ako bude takav krš kakav očekujem da bude. 

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
AFARON kaže...
Jarvan kaže...

Prvih 5 sati nijedan bug, glatko i savršeno na 1080p, 50-60 FPS s kantom starom 5 godina ... nije loše. Ići će i bolje dok malo potpimiziraju drivere AMD ...

Odo nazad šetat gradom.

 Na čemu?

 Na LSD-u je vjerojatno...Ako to pitaš. 

9 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

91. stranica 91 ocjena na metacriticu

 

Ne znam koja je igra najsličnija cp2077 i zašto ne bi ovo bila revolucionarna igra ako nema ništa slično. Jest deus ex sličan ali nije kao ovo, gta 5 je isto open world i ismijavanje amerike... ali nije budućnost. Borderlands je fps rpg ali nije ni sličan cp2077.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Optimizacija razočaranje... Trenutno sam na rx 570 dok ne uzmem rtx 3060ti, znači mogu očekivati 30 fpsa na najnižim postavkama
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Cyberpunk 2077

ja ne kužim uopće čemu tolika panika. Malo pročitajte recenzije, ljudi pišu nevjerojatne stvari, Night City je živ grad, mnogi su rekli da im je to postalo najdraža gaming lokacija ikad, likovi odlični, priča super, vidi se da se u sve utuklo i pažnje i vremena. 

 

Koga muče bugovi sačekajte malo pa onda igrajte, to će se sve ispeglati

 

Ono što je CDPR po meni definitivno zajebao je što nisu napravili na početku godine tešku odluku, a to je odgoda sa 16.04.2020. na 16.04.2021. Ljudi bi se žalili na početku, ali bi se to sve brzo zaboravilo, mogli su reći da je razlog svjetska pandemija i gotovo. 90% fanova bi podržalo takvu odluku da su to tako izveli. A ovaj cirkus da igra ima četvrti datum i da još uvijek nije dovršena, bi trebao rezultirati sa otkazima na određenim pozicijama u firmi. Jer ovako je dobra šansa da ovakva jebena igretina ostane u sjeni tih svih problema, što je ogromna šteta

Moj PC  
15 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Ne brinem se...  naravno da će igru peglati još tjednima po izlasku i mjesecima uz nadolazeće DLC-eve. 

Imam pravilo da moram sam isprobati nešto prije nego mogu komentirati a ne pasti pod utjecaj nekakvih 'kritičara' ili 'novinara' jer obično se ne slažem s napisanim 

 

Uglavnom i dalje ne sumnjam da ću ostaviti stotine sati u Night Cityju ove zime

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Malo sam se maknuo od ove teme da lakše razmislim za preorder. Ono što je Yongyea rekao i što sam pročitao na polurecenziji od Zorana s HCL-a mi je dovoljno da potvrdim kupnju. Vidim da je netko već napisao, ali me pogotovo nabrijala usporedba s prvim Witcherom (vjerujem da bi Čitatelj svršavao da pročita ove usporedbe s prvim Withcerom ). Svi navedeni bugovi vjerujem da će se ispolirati uskoro. Pa mislim igram trenutno AC Valhallu koja je najbugovitija igra koju sam igrao u zadnjih nekoliko godina pa mi to zasad nije jako umanjilo iskustvo. U tridesetak sati nekoliko crasheva i hrpa grafičkih bugova.

 

Iskreno, čak mi se sviđa što je igra malo kraća od Wichera 3, bude lakše odigrati sva 3 "puta" te istražiti tako većinu side questova kroz više prolazaka tokom nadolazečih godina. Naravno konačna osobna presuda vjerujem da bude moguća tek nakon puno igranja. Zapravo mi sve te recenzije djeluju nestvarno kada ljudi na silu u par dana moraju odigrati tako ogromnu i veliku igru u kojoj će se tek s vremenom otkrivati puno detalja.


Budući da igram na PS4, trenutno dostupna ponuda za 384 kn izgleda predobro pa gledajte što se sve dobije uz igru. Ne pamtim koja je igra, a da nije neko specijalno izdanje, imala toliko goodiesa uz nju u fizičkom obliku. 

 

 

 

 

 

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

ja ne kužim uopće čemu tolika panika. Malo pročitajte recenzije, ljudi pišu nevjerojatne stvari, Night City je živ grad, mnogi su rekli da im je to postalo najdraža gaming lokacija ikad, likovi odlični, priča super, vidi se da se u sve utuklo i pažnje i vremena. 

 

Koga muče bugovi sačekajte malo pa onda igrajte, to će se sve ispeglati

 

Ono što je CDPR po meni definitivno zajebao je što nisu napravili na početku godine tešku odluku, a to je odgoda sa 16.04.2020. na 16.04.2021. Ljudi bi se žalili na početku, ali bi se to sve brzo zaboravilo, mogli su reći da je razlog svjetska pandemija i gotovo. 90% fanova bi podržalo takvu odluku da su to tako izveli. A ovaj cirkus da igra ima četvrti datum i da još uvijek nije dovršena, bi trebao rezultirati sa otkazima na određenim pozicijama u firmi. Jer ovako je dobra šansa da ovakva jebena igretina ostane u sjeni tih svih problema, što je ogromna šteta

Bio sam jedan od naivnih koji je preorderao RDR2 za PC.

Prvih nekoliko tjedana igru nisam uspio pokrenuti, a trebalo je preko mjesec dana da bude u igrivom stanju. 

Ovo djeluje identično, vjerojatno još i gore pošto siteovi poput IGNa koji kategorički ignoriraju spomen bugova govore da su učestali i problematični.

Apsolutno mi je suludo pokušavati pod normalno gurati da kupiš nešto što je toliko potrgano da moraš čekati da profunkcionira. 

Sirota firme koja na video zidovima u New Yorku ima reklame i koja angažira holivudske glumce jednostavno ne može izdat igru bez potrebe za hotfixevima na hotfixeve.

 

Koje tužno stanje industrije za nepovjerovat. 

 

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MewCore kaže...

 

Koje tužno stanje industrije za nepovjerovat. 

 

 Ajd ne laprdaj. Reci mi jednu open world igru koja nije imala hrpu bugova i koja se nije peglala još tjednima (mjesecima) nakon izlaska. Skyrim, RDR2, Witcher 3, bilo koji Assasins creed.... Sve open world igre su jednostavno prevelike da bi izašle "day one bug free". 

8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
quickr kaže...
MewCore kaže...

 

Koje tužno stanje industrije za nepovjerovat. 

 

 Ajd ne laprdaj. Reci mi jednu open world igru koja nije imala hrpu bugova i koja se nije peglala još tjednima (mjesecima) nakon izlaska. Skyrim, RDR2, Witcher 3, bilo koji Assasins creed.... Sve open world igre su jednostavno prevelike da bi izašle "day one bug free". 

 Pa RDR 2 je zapravo imao iznenađujuce malo bugova, a igrao sam ga cim je izasao na PS4

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Santana kaže...
quickr kaže...
MewCore kaže...

 

Koje tužno stanje industrije za nepovjerovat. 

 

 Ajd ne laprdaj. Reci mi jednu open world igru koja nije imala hrpu bugova i koja se nije peglala još tjednima (mjesecima) nakon izlaska. Skyrim, RDR2, Witcher 3, bilo koji Assasins creed.... Sve open world igre su jednostavno prevelike da bi izašle "day one bug free". 

 Pa RDR 2 je zapravo imao iznenađujuce malo bugova, a igrao sam ga cim je izasao na PS4

 

RDR2 je bio u jako dobrom stanju onog dana kada je izašao na PS4, ali s PC je bilo problema

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Santana kaže...
quickr kaže...
MewCore kaže...

 

Koje tužno stanje industrije za nepovjerovat. 

 

 Ajd ne laprdaj. Reci mi jednu open world igru koja nije imala hrpu bugova i koja se nije peglala još tjednima (mjesecima) nakon izlaska. Skyrim, RDR2, Witcher 3, bilo koji Assasins creed.... Sve open world igre su jednostavno prevelike da bi izašle "day one bug free". 

 Pa RDR 2 je zapravo imao iznenađujuce malo bugova, a igrao sam ga cim je izasao na PS4

 Na PC-u je imao problema puno više nego na plejki.

6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
quickr kaže...

 Ajd ne laprdaj. Reci mi jednu open world igru koja nije imala hrpu bugova i koja se nije peglala još tjednima (mjesecima) nakon izlaska. Skyrim, RDR2, Witcher 3, bilo koji Assasins creed.... Sve open world igre su jednostavno prevelike da bi izašle "day one bug free". 

 

Horizon Zero Dawn na PS4. Death Stranding na PS4. Sveukupno sam ulupao preko 200 sati u navedene dvije igre i nisam naišao na nijedan značajniji bug. Za HZD ne isključujem da jesam jer sam davno igrao pa se više ni ne sjećam, ali za DS mogu tvrditi da igra nema bugova. Što je samo dokaz da se može. 

 

Ne možeš nešto loše opravdavati time što je nešto drugo loše. Radili su igru osam godina, tri puta je odgodili i pustit će van, prema svemu sudeći beta verziju igre. Takve stvari se trebaju osuditi i developera treba javno prozvati jer on tebi prodaje nedovršeni proizvod. 

 

Vidim po netu ljudi već opravdavaju sa spikama "dobro je, igra ima samo puno bugova, moglo je biti nešto drugo". Nemojte biti zasljepljeni time što je u pitanju CDPR. Zamislite da kupite auto po punoj cijeni i onda skužite da ABS ima bug, svjetla malo rade, malo ne rade, navigacija je zbugirana i slično. Al' nema veze, za šest mjeseci stiže update koji će popraviti ABS...

 

Kako sada stvari stoje, Cyberpunk je trenutno Cyberbug. 

8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Santana kaže...
quickr kaže...
MewCore kaže...

 

Koje tužno stanje industrije za nepovjerovat. 

 

 Ajd ne laprdaj. Reci mi jednu open world igru koja nije imala hrpu bugova i koja se nije peglala još tjednima (mjesecima) nakon izlaska. Skyrim, RDR2, Witcher 3, bilo koji Assasins creed.... Sve open world igre su jednostavno prevelike da bi izašle "day one bug free". 

 Pa RDR 2 je zapravo imao iznenađujuce malo bugova, a igrao sam ga cim je izasao na PS4

 

RDR2 je bio u jako dobrom stanju onog dana kada je izašao na PS4, ali s PC je bilo problema

 Pa dobro to su bili vise problemi oko pokretanja igre i slicno zar ne ? Nije bilo problema sa misijama, likovima.... ?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
MewCore kaže...
Cansee kaže...

ja ne kužim uopće čemu tolika panika. Malo pročitajte recenzije, ljudi pišu nevjerojatne stvari, Night City je živ grad, mnogi su rekli da im je to postalo najdraža gaming lokacija ikad, likovi odlični, priča super, vidi se da se u sve utuklo i pažnje i vremena. 

 

Koga muče bugovi sačekajte malo pa onda igrajte, to će se sve ispeglati

 

Ono što je CDPR po meni definitivno zajebao je što nisu napravili na početku godine tešku odluku, a to je odgoda sa 16.04.2020. na 16.04.2021. Ljudi bi se žalili na početku, ali bi se to sve brzo zaboravilo, mogli su reći da je razlog svjetska pandemija i gotovo. 90% fanova bi podržalo takvu odluku da su to tako izveli. A ovaj cirkus da igra ima četvrti datum i da još uvijek nije dovršena, bi trebao rezultirati sa otkazima na određenim pozicijama u firmi. Jer ovako je dobra šansa da ovakva jebena igretina ostane u sjeni tih svih problema, što je ogromna šteta

Bio sam jedan od naivnih koji je preorderao RDR2 za PC.

Prvih nekoliko tjedana igru nisam uspio pokrenuti, a trebalo je preko mjesec dana da bude u igrivom stanju. 

Ovo djeluje identično, vjerojatno još i gore pošto siteovi poput IGNa koji kategorički ignoriraju spomen bugova govore da su učestali i problematični.

Apsolutno mi je suludo pokušavati pod normalno gurati da kupiš nešto što je toliko potrgano da moraš čekati da profunkcionira. 

Sirota firme koja na video zidovima u New Yorku ima reklame i koja angažira holivudske glumce jednostavno ne može izdat igru bez potrebe za hotfixevima na hotfixeve.

 

Koje tužno stanje industrije za nepovjerovat. 

 

 

kužim ja šta ti hoćeš reći, ali razmisli - je li bolje da igra bude odlična ali bugovita, ili da je super optimizirana ali sve drugo prosjek prosjeka ili gore? CDPR će ispeglati igru, to možemo biti sigurni milijun posto, Rockstar je sa RDR2 na PC stvarno zajebao jer nisu niti nakon izlaska sredili igru kako treba. U svakom slučaju možeš sačekati i kad bude sve popeglano onda ju igrati naravno.

 

Također treba imati na umu ono što su neki forumaši već rekli - 1. recenzetni su dobili igru sa zaštitom za koju se zna da uzrokuje tehničke probleme, koja neće biti na dan izlaska (što je CDPR potvrdio još prije mjesec dana) 2. mi ćemo dobiti potpuniji patch day one, 3. nvidia će izbaciti vrlo uskoro svoju optimizaciju i drivere (jebiga znam da se to ne tiče konzolaša) - sve u svemu bi trebali imati bolju situaciju nego što su imali recenzenti

9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Vandit kaže...
quickr kaže...

 Ajd ne laprdaj. Reci mi jednu open world igru koja nije imala hrpu bugova i koja se nije peglala još tjednima (mjesecima) nakon izlaska. Skyrim, RDR2, Witcher 3, bilo koji Assasins creed.... Sve open world igre su jednostavno prevelike da bi izašle "day one bug free". 

 

Horizon Zero Dawn na PS4. Death Stranding na PS4. Sveukupno sam ulupao preko 200 sati u navedene dvije igre i nisam naišao na nijedan značajniji bug. Za HZD ne isključujem da jesam jer sam davno igrao pa se više ni ne sjećam, ali za DS mogu tvrditi da igra nema bugova. Što je samo dokaz da se može. 

 

Ne možeš nešto loše opravdavati time što je nešto drugo loše. Radili su igru osam godina, tri puta je odgodili i pustit će van, prema svemu sudeći beta verziju igre. Takve stvari se trebaju osuditi i developera treba javno prozvati jer on tebi prodaje nedovršeni proizvod. 

 

Vidim po netu ljudi već opravdavaju sa spikama "dobro je, igra ima samo puno bugova, moglo je biti nešto drugo". Nemojte biti zasljepljeni time što je u pitanju CDPR. Zamislite da kupite auto po punoj cijeni i onda skužite da ABS ima bug, svjetla malo rade, malo ne rade, navigacija je zbugirana i slično. Al' nema veze, za šest mjeseci stiže update koji će popraviti ABS...

 

Kako sada stvari stoje, Cyberpunk je trenutno Cyberbug. 

 

u pravu si, to treba osuditi, mislim da ću potpuno prestati sa prednarudžbama za ubuduće, ali ajmo ipak sačekati da igra baš službeno izađe pa vidjeti onda šta će biti, jer bi trebalo biti bolja situacija nego što su imali recenzenti

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
quickr kaže...
MewCore kaže...

 

Koje tužno stanje industrije za nepovjerovat. 

 

 Ajd ne laprdaj. Reci mi jednu open world igru koja nije imala hrpu bugova i koja se nije peglala još tjednima (mjesecima) nakon izlaska. Skyrim, RDR2, Witcher 3, bilo koji Assasins creed.... Sve open world igre su jednostavno prevelike da bi izašle "day one bug free". 

To je neizvedivo. Jedan Rockstar je isto mala firma bez iskustva koja jedva krpa kraj sa krajem kao i CDPR.

RDR2 je na PCu izašao samo godinu dana nakon konzola pa vjerojatno nisu imali vremena angažirati beta testere za rigorozna testiranja.

Prvi bug koji sam otkrio je bilo kad sam kilknuo na shortcut kako bi pokrenuo igru. Nije radilo.

Drugi je bio kad sam kliknuo na Play u njihovom launcheru - opet nije radilo.

Onda sam rucno pokrenuo exe i igra se srušila nakon učitavanja.

 

Razumijem da su to opskurni bugovi i da malo koji beta tester može naići na njih pa treba imati razumijevanja.

 

Ovdje čovo koji je odigrao igru spominje bugove u Cyberpunku: 

 

11:30sec, ne znam kak to linkat.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 9:50 (MewCore).
9 godina
online
Cyberpunk 2077

 

a gamespot, koji su to jadnici, oni daju cyberpunku 7/10, a jebenoj fifi koja izlazi u već jebenom 45. reskinu daju 8/10 https://www.gamespot.com/games/fifa-21/ 

 

koja 

jebote 

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 9:55 (Cansee).
Moj PC  
5 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice