Call of Duty: Modern Warfare III

poruka: 76
|
čitano: 23.434
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare III

Iako je Activision nakon izbacivanja prošlogodišnjeg MW2 rekao kako će se posvetiti njegovom razvoju, te da neće izbaciti novi nastavak u 2023., ipak to nije tako. Modern Warfare III nam stiže 10.11.2023., a ovo su neke od informacija koje za sad znamo:

 - nova kampanja

 - prenošenje svega iz MW2 (oružja, attachmenti, skinovi, ...)

 - vraćanje classic mini mape

 - silent movement je vraćen u perk

 - povećan osnovni health u MP (150 HP)

 - duži ttk

 - slide cancel bez resetiranja tactical sprinta

 - map voting

 - open world zombies

 - svih osnovnih 16 mapa iz MW2 2009

 - 4 nove mape za Ground War i War

 - 12 novih 6vs6 mapa kroz sve sezone

 - novi modovi (3vs3vs3, War, ...)

 - dosta novih/starih oružja iz originalnog MW2 samo pod drugim imenom

 - ............


06.-07.10. - Early Access PS
08.-10.10. - Open Beta PS
12.-13.10. - Early Access XBOX + PC
14.-16.10. - Open Beta All Platforms

Probajmo pokrenuti temu, pa u nastavku pišite kakva su vaša očekivanja, planirate li kupiti ovaj "DLC", šta biste vi dodali/izbacili u gameplay....

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.8.2023 13:50 (Sickness).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare III

Klasična kalodjuti prevara kao i svake godine. Jel može bez storeova, bez glupih operatora, skinova, blueprintova (koji god to bog značio, nisam uspio dokučiti u svih 40h koliko sam proveo na prošlom codu), onih retardiranih mapica gdje se kao nešto otključava pa trebaš platiti, seasona, "posebnih oružja" i ostalih fortnite govana koje puše jedino oni maleni gen-z debilčeki. Sad sam se nanervirao bezveze opet.

He who is brave is free.
 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare III

ahhh nostalgija .... afghan .terminal rust.... mislim da cu uzet samo radi tog posto ne zele fixat servere ko na xboxu to bi bilo kakti izbijanje novca njima iz djepa al jbg

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare III

twice the pride double the fall
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare III
Dwyane Wade kaže...

Klasična kalodjuti prevara kao i svake godine. Jel može bez storeova, bez glupih operatora, skinova, blueprintova (koji god to bog značio, nisam uspio dokučiti u svih 40h koliko sam proveo na prošlom codu), onih retardiranih mapica gdje se kao nešto otključava pa trebaš platiti, seasona, "posebnih oružja" i ostalih fortnite govana koje puše jedino oni maleni gen-z debilčeki. Sad sam se nanervirao bezveze opet.

 Najbolja je bila dvojka i modern warfare, ovo ostalo mi nije baš sjelo

11 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare III
Znaci 12 i 13.10 igramo.
A kupit cu igru pred izlazak, ionak nema nijedna dobre igre osim Paydaya, i eventualno Cyberpunka trenutno po mom guštu
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare III

A tako je nekako i moje razmišljanje. Evo danas je izašo trailer za MP, ništa šta već nismo znali...čak je i Eminem tu  Preksutra, 05.10. prikazuju baš MP gameplay pa ćemo bolje vidit.

Trailer: 




Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
3 godine
offline
Call of Duty: Modern Warfare III

Jel ima biranja mape ostalo me ne zanima jer je sve isto još od cod4?

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2023 1:04 (Boris grozni).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare III
Boris grozni kaže...

Jel ima biranja mape ostalo me ne zanima jer je sve isto još od cod4?

 Ima. Službeno potvrđeno od prvog dana.

 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
3 godine
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare III
Sickness kaže...
Boris grozni kaže...

Jel ima biranja mape ostalo me ne zanima jer je sve isto još od cod4?

 Ima. Službeno potvrđeno od prvog dana.

 

 nisam uvjeren, map voting sistem?

16 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare III

Voting je tu. Sve ostalo, doslovno kao da igram MW2 - smeće. Sve što su stavili su promijenjena imena na oružja i reciklirali su stare mape. Čak su i meniji isti odnosno, ostave ti sve od igre koja je trenutno vani i samo ti daju novu kućicu hahahaah Pa daj barem potrošite tjedan dana developmenta i napravite mi novi meni. Nije mi ni gušt napucavati se na Rustu. Čak mi je i drago da mi nisu odlučili masakrirati originalni MW3 s ovakvim glupostima. Za očekivati je da će nakon izlaska samo biti još gore nego je bilo u beti...

He who is brave is free.
 
1 0 hvala 0
13 godina
online
Call of Duty: Modern Warfare III

70 eura za dlc zamaskiran u novi naslov, i opet će ubit prodajom.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 mjeseci
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare III
Za Pc izlazi sutra beta ili???
Ce novi cod imati kampanju ili je to samo multiplayer?
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Call of Duty: Modern Warfare III

Strašno koliko je ovo loše.

Kao da igram neki free to play naslov.

 

Dakle užas. Svaka čast ako to zavaljaju tako dobro kako misle.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare III
Jel ide loše ko wz ili?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare III

Probao sam samo zbog mapa iz originalnog MW2. Iako su mape 'iste' dosta su lošije, spawnovi kriminalni. Cijela igra je zapravo kopija prošlog nastavka, kaj se zapravo može i vidjeti jer PlayStation i ovu betu i prošli CoD vodi kao istu igru.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.10.2023 10:50 (Promster).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare III

activision je največi drlog od kompanije u ovom segmentu tržišta. Gramzivost na n-tu potenciju! Počelo sa prodajom konfekcije unutar battle-passa. Kupiš battle pass da bi još trošio para za gluparije? Sad pokušavaju prodat muda pod bubrege, ispeglano pod novo. Idiotske i nikad tražene skinove. Ima toga kolko hoćeš. Mogu bez ikakve zadrške reć da će samo debili kupit ovo. Pored jednog Baldurs Gatea, danas, i njihovog pristupa nikakvih dodatnih troškova? A igra izašla ispeglana do bola. Sa stotinama sati igre samo u single playeru. Ovako nešto? Ne možeš vjerovat.

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Call of Duty: Modern Warfare III

Nećemo se lagat, uzet ćemo i ovu podvalu od igre jer konkurencije realno nema...

 
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Call of Duty: Modern Warfare III
BioZZG kaže...

Nećemo se lagat, uzet ćemo i ovu podvalu od igre jer konkurencije realno nema...

 Zašto?

 

pa bez obzira na to, radije ću igrat stare naslove ili pucat neki sp ili nešto kad se ovo smeće ne isplati.

Podrška će bit nikakva, i dalje dominiraju aim assist kontroleri kojima se sve podilazi u igri.

Kupi skin da ti bude lakše. Ako si dobar ideš u sweaty lobby di nemoš poštenu partiju se opustit.

itd itd itd.

 

strašno. Za mw2 mi je iskreno krivo, nisam se ni naigrao ni izguštao. Mw2019 mi je bio odličan. Sve prije toga smeće, sve nakon, realno smeće.

vratit ću se na bf2042 koji je isto bio smeće, sad je valjda igriv i puni su serveri kad mu je realna cijena 10e.

 

i ovome je realna cijena 10e jer je dlc

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare III
BioZZG kaže...

Nećemo se lagat, uzet ćemo i ovu podvalu od igre jer konkurencije realno nema...

 Nećemo. Uzeo sam MW2 za 24€ primarno radi kampanje, probao sam MP na par sati i shit je + suborac ti je Nicki Minaj. 

 

Prodao sam nakon 2 tjedna za veće pare, ne znam ko bi za ovakve stvari platio...

12 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare III

I oni za ovo traze 70 eura !?  

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare III
Evo odigrao sve mape koje nude u beti i meni se to nista ne sviđa.
Prvi puta da mi se u codu nesto ne sviđa, nevjerojatno. A sve nastavke sam igrao i prešao.

Inace volim manje mape, a ne one u kojima moram na sve strane trcati bezveze.
Proslogodisnji nastavak je imao bolje mape.
Volim igrati aktuelnu igru, sve dok ne izađe nova, al ovo sad dati 70€, pa to mi je malo previše.
Mislim da cu cekati da izađe na torrentu i skinuti samo zbog kampanje.
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.10.2023 23:08 (mp3david).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Call of Duty: Modern Warfare III

Odigrao, igra se na 4k s dlssom vrti oko 200fps, mw kao i svaki drugi, mape su mi super ostalo sve manje više isto kao i prijasnji nastavci i nemam neke zamjerke! Definitivno ne vrijedi 70€, mozda pola s obzirom na kolicinu sadrzaja i onog koji je doslovno vec 15x copy-paste

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare III
Boris grozni kaže...

Odigrao, igra se na 4k s dlssom vrti oko 200fps, mw kao i svaki drugi, mape su mi super ostalo sve manje više isto kao i prijasnji nastavci i nemam neke zamjerke! Definitivno ne vrijedi 70€, mozda pola s obzirom na kolicinu sadrzaja i onog koji je doslovno vec 15x copy-paste

 dakle nema smisla da uzimam ?

do sada sam uzeo svaki cod i vise manje u zadnjih nekoliko i vise od nekoliko igrao sam xy sati i odustao...

Bnet: mNik987#2148
13 godina
online
Re: Call of Duty: Modern Warfare III
toxic kaže...
Boris grozni kaže...

Odigrao, igra se na 4k s dlssom vrti oko 200fps, mw kao i svaki drugi, mape su mi super ostalo sve manje više isto kao i prijasnji nastavci i nemam neke zamjerke! Definitivno ne vrijedi 70€, mozda pola s obzirom na kolicinu sadrzaja i onog koji je doslovno vec 15x copy-paste

 dakle nema smisla da uzimam ?

do sada sam uzeo svaki cod i vise manje u zadnjih nekoliko i vise od nekoliko igrao sam xy sati i odustao...

 Ako želiš upaliti steam/bnet i vidjeti kolekciju smeća i bit zadovoljan radi toga samo daj, ali dat 70e za ovalav dlc koji je realno trebao biti update za mw2 može samo diehard fan i svaka čast.

Njihov novac, nek ga bacaju di hoće. Realno, svi ostali bi trebali ovaj naslov nagraditi samo dislikeom.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare III

hahahahaha ima netko problema sa early accessom ? Gle čuda, ali OPET su neš sjebali i kolko čitam po netu večini na PC-u ili x-boxu traži disk, ili ti kaže da ponovno preordaš. Probo sam stavit najnovije drivere od grafe i verificirat fileove od igre, ali bezuspješno. Ako netko skuži kako riješiti problem prije nego se oni sjete fixat, slobodno napiše ovjde

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
online
Call of Duty: Modern Warfare III

jebga, nismo dovoljno bogati da kupujemo jeftine stvari pa nismo ni uzeli ovaj update od 70 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare III

Jel ovo najljeniji pokušaj SP kampanje u povijesti CoD-a?

Ovo što sam gledao na YT je teška sramota.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
1 0 hvala 0
21 mjesec
offline
Call of Duty: Modern Warfare III

70 eura sam dao za MW2 i pozalio, vise necu, srecom ne fali dobrih i vrlo sadrzajnih igara kao sto su starfield (mnogi se nebi slozili), baldur's gate, alan wake itd.

 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice