The last of us 2

poruka: 841
|
čitano: 221.733
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: The last of us 2
Ma sve te zabrane su dmg control. Uvali dok jos mozes.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
The last of us 2

Kad je moguće početi igrati? Baš me zanima da vidim reakcije, naravno na metacritic se nema šta ići jer je to živo govno, ali malo ću škicnuti twitch i to

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Pretpostavljam da su ograničenja prvenstveno zbog igranja sa Abby. To nije bilo službeno objavljeno. Ili se varam? Tak da ne vidim tu ništa previše alarmantno.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: The last of us 2
Spacecraft kaže...
Ma sve te zabrane su dmg control. Uvali dok jos mozes.

 lol pa iste je bilo i za prvu igru.

Kakav dmg controll kad dmg-a nema.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
online
The last of us 2

izašla je igra prije 10 minuta u Novom Zelandu, počeli su streamovi na Twitchu

Moj PC  
2 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: The last of us 2
Nemojte samo spoilat molim jer nama tek sutra dolazi 😅

Ili ako bas morate pisite u spoiler tekstu
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: The last of us 2
Uskoro će biti jako zanimljivo na ovoj temi. Hrpa materijala vec na netu koji se nece mnogima svidjeti.
Neću nista govoriti, vidjeti cete sami uskoro
Moj PC  
2 1 hvala 2
10 godina
odjavljen
offline
Re: The last of us 2

Gogy, suban sam na tvoj kanal, pa ocekujem vidjeti od tebe nesto definitivno 

PeTak
11 godina
offline
Re: The last of us 2
Gogy7 kaže...
Uskoro će biti jako zanimljivo na ovoj temi. Hrpa materijala vec na netu koji se nece mnogima svidjeti.
Neću nista govoriti, vidjeti cete sami uskoro

 

 

PSN - DeniZg80
9 godina
offline
Re: The last of us 2
Ja sam nažalost cijeli vikend u Osijeku, ono sto sutra odigram je sve do utorka, bas se poklopilo.
Ali vidim da oni koji su vec igrali igru da su uploadali i kraj, i scene s Abby i neke jakoooo zanimljive scene s Abby.
Citam komentare i ljudi mrze igru.
Prica je brutalna, kraj po mjeri. Ja ću uživati 😄
Morate znati da neki vec skoro mjesec dana igraju igru, mi obicni smrtnici tek sutra.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2020 18:48 (Gogy7).
9 godina
online
Re: The last of us 2
Gogy7 kaže...
Ja sam nažalost cijeli vikend u Osijeku, ono sto sutra odigram je sve do utorka, bas se poklopilo.
Ali vidim da oni koji su vec igrali igru da su uploadali i kraj, i scene s Abby i neke jakoooo zanimljive scene s Abby.
Citam komentare i ljudi mrze igru.
Prica je brutalna, kraj po mjeri. Ja ću uživati 😄
Morate znati da neki vec skoro mjesec dana igraju igru, mi obicni smrtnici tek sutra.

 

Zašto nažalost?? Osijek je jeben grad! :)

 

ne kužim ovo "priča je brutalna" jel to znači brutalno dobra ili nasilna?

9 godina
offline
Re: The last of us 2
Ma obozavam ja Osijek 😄
Brutalno nasilna i depresivna.
Nemislim nasilna tipa kao rambo, di ubijes 1000 generic likova, ubijas likove koji imaju ono nesto ljudsko u sebi.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2020 19:22 (Gogy7).
6 godina
neaktivan
offline
The last of us 2

Pa i treba biti mracna i depresivna.Ipak je to zombi apokalipsa izmedu ostalog 

 
1 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
The last of us 2

Tko je zainteresiran, ovaj video pokriva cijelu pricu:

 

 

Spoileri od prije 2 mjeseca su svi bili tocni...

PeTak
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: The last of us 2
IvanDado kaže...

Tko je zainteresiran, ovaj video pokriva cijelu pricu:

 

 

Spoileri od prije 2 mjeseca su svi bili tocni...

 ne kuzim zakaj nisu dali da biras na kraju igre...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Re: The last of us 2
IvanDado kaže...

Tko je zainteresiran, ovaj video pokriva cijelu pricu:

 

 

Spoileri od prije 2 mjeseca su svi bili tocni...

 Hmmm nisu? Dosta stvari koje su ljudi pisali su netočne. Onih sat vremena videa što je leakano sa spoilerima je točno. Ali ona gomila sranja sa 4chana nije.

 

Odigrao zasad prvih 5 sati igre. Onaj dio što se dogodio dosad mi je ionako bio spoilan tako da nisam ostao previše šokiran. Vidjet ću kako će se priča odvijati do kraja.

Atmosfera u igri je brutalno dobra. Gameplay puno bolji od prve igre, grafički možda i najimpresivnija igra na PS4. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
odjavljen
offline
Re: The last of us 2
Ne znam na sto tocno mislis, ali ja unazad dva mjeseca za nijedan spoiler nisam koristio 4chan kao izvor, dapace u zivotu na toj stranici nisam bio.

SPOILER!:

Sa Abby se igra pola igre, a mnogi su to htjeli poreci, iako je bila jedna od najvecih zamjerki u spoilerima. Po svemu vidjenom njena prica i ona kao lik je ocaj zivi
PeTak
9 godina
online
Re: The last of us 2
E jebiga.
14 godina
offline
Re: The last of us 2
IvanDado kaže...
Sa Abby se igra pola igre, a mnogi su to htjeli poreci, iako je bila jedna od najvecih zamjerki u spoilerima.

 Ne igra. Po chapterima da. Ali chapteri sa Ellie traju duže.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: The last of us 2
antimadridista kaže...
IvanDado kaže...
Sa Abby se igra pola igre, a mnogi su to htjeli poreci, iako je bila jedna od najvecih zamjerki u spoilerima.

 Ne igra. Po chapterima da. Ali chapteri sa Ellie traju duže.

 Ali isto tako se igra nekih 8 sati sa Ellie nekih 12. Takodjer si ti bio prvi koji je rekao da se igra sa njome samo jedno poglavlje... 

12 godina
offline
The last of us 2

7 godina čekanja i onda ovo. Nek se gone u k. Ko da ljudima nije dosta depresive u stvarnom svijetu (prva polovica 2020. g) pa mi sada stavljaju depresivu u virtualni svijet.

Pogledao sam video od VGS-a i mogu reći pravi užas. Jednostavno,  ne mogu se natjerati podržati igru sa svojom lovom. Ako igre tipa Metro Exodus mogu imati svijetlo na kraju tunela,

neki tračak nade ,onda bi i ovaka igra trebala isto imati.

Savršeno su pogodili sa pričom u prvom dijelu iz 2013. Uncharted 4 je isto bio predivan a ovdje ne znaš ko je u igri gluplji.

 

Pozor Spoilers ( ali ko da svi već ne znamo to):

 

Okorijeli Joel pogine ko da je u 5 minuta zaboravio ono što je cijeli život učio.

 

Ellie poubija 100 ljudi (uključujući i trudnicu) i onda poštedi Abby (čak je i spasi iz ropstva).

 

Cilj igara mi je zabava i zabava prije svega.

 

Zamislite da pokrenete Uncharted 4 i u prvih 5 minuta igre Nadine ubije Drake-a i ostatak igre igramo sa njom te lovimo i ubijamo redom Victora , Sama i na kraju Elenu.

 

Samo zato što je nešto šokantno ne znači automatski da je i dobro. Kao dokaz imamo Igra Prestolja Sezona 8 ( Skill Up).

 

Što mrzim to kada neki ljudi misle da su prosvetljeni i da moraju nama bezjacima dati doznanja da je nasilje loše  i to na način da 25 sati na najbrutalnije načine ubijaš pretežno ljude 

( i to u zombi igri) u nadi da će poruka ući i tvoj mali zaostali mozak. To ko da te starci u nadi da se okaniš alkohola natjeraju da u sat vremena popiješ 10 litara Jack Daniel's-a.

 

Sad mi ostaje čekati Ghost of Tsushima i novi Horizon Zero Dawn. Kud su morali opet Cyberpunk odgoditi.

Marko Ištuk
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2020 1:33 (Marko008).
Moj PC  
9 1 hvala 4
12 godina
neaktivan
offline
Re: The last of us 2
Pa to su valjda i radili zadnjih 4-5 mjeseci, izmjenjivali radnju igre? Zato i nema onih spoilera, inače ne vidim kako bi netko sam kod kuće, napravio legit animacije koji dolaze iz original igre.
Samo kažem.
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2020 1:25 (HeadHunter1649).
14 godina
offline
Re: The last of us 2
BeLLicus kaže...
antimadridista kaže...
IvanDado kaže...
Sa Abby se igra pola igre, a mnogi su to htjeli poreci, iako je bila jedna od najvecih zamjerki u spoilerima.

 Ne igra. Po chapterima da. Ali chapteri sa Ellie traju duže.

 Ali isto tako se igra nekih 8 sati sa Ellie nekih 12. Takodjer si ti bio prvi koji je rekao da se igra sa njome samo jedno poglavlje... 

 Daj me citiraj gdje sam to napisao. Rekao sam da se vjerojatno igra manji dio sa Abby a veći dio sa Ellie. Nigdje nisam rekao jedno poglavlje...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: The last of us 2
Marko008 kaže...

Pozor Spoilers ( ali ko da svi već ne znamo to):

 

Okorijeli Joel pogine ko da je u 5 minuta zaboravio ono što je cijeli život učio.

 Ako misliš da se Joel prvi odao i rekao tko su, to nije istina. Prvi je to napravio Tommy dok su se još borili sa zombijima sa Abby.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: The last of us 2
antimadridista kaže...
BeLLicus kaže...
antimadridista kaže...

Puno toga što se tiče leakova mi ne drži vodu. Netko je rekao da pola igre igramo sa Abby, a to čisto sumnjam jer se praktički ni ne pojavljuje u story traileru.

 Kao da je problem izbacit Abby iz trailera koji traje par minuta a igru ćemo igrati 20+ sati... 

 Pa u story traileru se uvijek upoznajemo sa likovima koji su ogroman dio igre, i samom pričom. Znači ovo je story trailer koji je izašao mjesec dana prije izlaska igre i ti mislis da bi oni kompletno izbacili iz tog trailera žensku sa kojom igraš pola igre? Mislim da malo pretjerujete s tom propagandom.

 Ima jos ovakih poruka tvojih gdje ti govoris kako je story trailer posvecen ellie kako svi preterujemo. Na kraju igras sa doticnom dobar dio igre ne pola ali jebeno dobar dio igre. Sry meni je to gadljivo jer u prvoj igri se povezemo sa joel i ellie na kraju igras sa likom koji rijesi joela msm ono wtf. Kao da u witcheru igram sa eredinom i ganjam ciri lol... Dobar triceps ima mala. Svaki dan vidimo na stotine zena, ja evo u svojih 30 godina nisam jos ni jednu vidio sa ovakom rucerdom uzivo jel. Cak ni ufc borkinje nemaju ovolike ruke jbt. Mozda jedino body builderke... Pogledao sam vec dosta toga na twitchu igranje sa Abby mi je gadljivo i igra moje pare nece vidjeti. Toliko...

14 godina
offline
Re: The last of us 2
BeLLicus kaže...
antimadridista kaže...
BeLLicus kaže...
antimadridista kaže...

Puno toga što se tiče leakova mi ne drži vodu. Netko je rekao da pola igre igramo sa Abby, a to čisto sumnjam jer se praktički ni ne pojavljuje u story traileru.

 Kao da je problem izbacit Abby iz trailera koji traje par minuta a igru ćemo igrati 20+ sati... 

 Pa u story traileru se uvijek upoznajemo sa likovima koji su ogroman dio igre, i samom pričom. Znači ovo je story trailer koji je izašao mjesec dana prije izlaska igre i ti mislis da bi oni kompletno izbacili iz tog trailera žensku sa kojom igraš pola igre? Mislim da malo pretjerujete s tom propagandom.

 Ima jos ovakih poruka tvojih gdje ti govoris kako je story trailer posvecen ellie kako svi preterujemo. Na kraju igras sa doticnom dobar dio igre ne pola ali jebeno dobar dio igre. Sry meni je to gadljivo jer u prvoj igri se povezemo sa joel i ellie na kraju igras sa likom koji rijesi joela msm ono wtf. Kao da u witcheru igram sa eredinom i ganjam ciri lol... Dobar triceps ima mala. Svaki dan vidimo na stotine zena, ja evo u svojih 30 godina nisam jos ni jednu vidio sa ovakom rucerdom uzivo jel. Cak ni ufc borkinje nemaju ovolike ruke jbt. Mozda jedino body builderke... Pogledao sam vec dosta toga na twitchu igranje sa Abby mi je gadljivo i igra moje pare nece vidjeti. Toliko...

 I gdje sam tu ja napisao da se igra sa Abby jedan chapter? Taj moj post je došao nakon čitave propagande o tome kako ova igra uopće nije o Ellie nego o nekome drugom. Neki su čak bili počeli pisati da se ne igra sa Ellie.

 

I eto ajmo opet na stare stvari. Opet vam je problem što Abby ima mišiće. Prije ste tvrdili da je trans, sad je problem što ima mišiće. Svašta. Ako će te kritizirati, dajte realne razloge. Ako je priča toliko loša, kritizirat ću je i ja kad završim igru. Ali navoditi gluposti tipa ”žena ima velike ruke" kao nekakvu negativnu stranu igre je smiješno.

 

Abby ima itekakvih razloga za ubiti Joela. Sviđalo se to vama ili ne. Svima koji su imalo razmišljali nakon prve igre je bilo jasno da nema smisla da on preživi još dugo ako ikad izađe nastavak. Da je on preživio nakon svega što je napravio, to bi tek bio loš storytelling.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2020 2:10 (antimadridista).
12 godina
offline
Re: The last of us 2
BeLLicus kaže...
antimadridista kaže...
IvanDado kaže...
Sa Abby se igra pola igre, a mnogi su to htjeli poreci, iako je bila jedna od najvecih zamjerki u spoilerima.

 Ne igra. Po chapterima da. Ali chapteri sa Ellie traju duže.

 Ali isto tako se igra nekih 8 sati sa Ellie nekih 12. Takodjer si ti bio prvi koji je rekao da se igra sa njome samo jedno poglavlje... 

 Pa i je jedno poglavlje samo što to poglavlje traje 10 sati. 

Marko Ištuk
9 godina
offline
The last of us 2

Ma nije mi to sok sto nije prezivio. Ali zasto pobogu igranje sa Abby koja je poanta. Da ne svidja mi se karakter. Da zene ne izgledaju tako kako ona izgleda. I to je cinjenica. I sve mi to lici na neku sjw propagandu. Vec sam to rekao tako da nezz sto ti nije jasno. Zasto igranje sa karakterom koji ubije glavnog lika iz prve igre i koji je u ratu sa glavnim likom druge igre? Da se igra samo sa Ellie i sve 5 prica je takva kakva je Joel umire sve 5 igra ima svoju radnju ali forsirsnje igranja sa Abby cemu? Kad je to ijedna druga igra napravila? Imamo protagonista i antagonista i nikad ali nikad ne igras sa oba. Angry Joe je isto rekao i dont whant to play with that character clear and easy. Tako se i meni ne svidja to u tlou 2 a objasnio sam i zasto.

Moj PC  
4 1 hvala 0
12 godina
offline
The last of us 2

Brate moj, gdje Anita Sarkeesian prođe tu trava ne raste.

Marko Ištuk
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
The last of us 2

Zato da bi se shvatilo da u svijetu TLoU nitko nije heroj niti je villain nego svi rade sve moguće za preživljavanje. Natjera te da gledaš stvari iz svake perspektive, ne samo iz jedne. Da, nekima to neće najbolje sjesti i to je u redu. Ali to ne mora značiti da je loš storytelling. I ne mijenja činjenicu da su Joel i Ellie napravili puno sranja bez obzira što smo se mi povezali sa njihovim likovima.

 

Još nisam došao do dijela gdje se igra sa Abby u Seattlu pa ne mogu puno komentirati o njoj. Ali Dina i Jesse mi izgledaju kao sasvim ok novi likovi u igri.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2020 3:07 (antimadridista).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice