Spyro the dragon...ili ne?

poruka: 17
|
čitano: 6.534
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Spyro the dragon...ili ne?

dakle zanimaju me vaša mišljenja o novoj igri Skylanders Spyro Adventure......

 

Kad sam ovo prvi put vidio zgrozio sam se....sve one stare dobre spyro igre (spyro the dragon,spyro 2,spyro 3 i neki na ps2)

 

i mean, what the fuck they have done to poor spyro :O

 

igra je nekad bil zabavna i sve to a sad su ju uništili....

 

taj spyro se igra s nekakvim igračkama :(((( 

 

svi smo se ponadali da če sljedeča spyro igra biti sličnija onim dobrim starima a sad su ju sje***i!

 

uglavnom napravili su vrlo loš posao....zar oni ne vide kako se ljudi žale na ove novije spyro igre i da svi opet žele igrati spyro igre sličnije onim starijima...

 

OMG!!!!!

 

tu je i trailer:  

 

 http://www.skylandersgame.com/

bc
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.3.2011 15:57 (macan321).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Spyro the dragon...ili ne?

Spyro the Dragon je jedini koji sam igrao i na dobrom starom PS1...za ostale neznam tak da ih nemogu prosudit al za jedinicu moram rec da je legendaran ;)

-=Every moment is another Chance=-
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Spyro the dragon...ili ne?

Ja sam igrao Spyro Year of the Dragon, stvarno prelegendaran, inače otvorio sam temu koja nije baš bila aktivna. Za novi nastavak nisam ni znao, to je samo za PS3 ili? Samo mogu reći da mi je drago da nije izumrla još jedna predobra i luda igra {#} {#}

Android ♥ /// aka triplex
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.3.2011 21:03 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Spyro the dragon...ili ne?
Fićo_CoD 5 kaže...

Ja sam igrao Spyro Year of the Dragon, stvarno prelegendaran, inače otvorio sam temu koja nije baš bila aktivna. Za novi nastavak nisam ni znao, to je samo za PS3 ili? Samo mogu reći da mi je drago da nije izumrla još jedna predobra i luda igra {#} {#}

novi nastavak je mislim za ps3,xbox 360 i wii...ali gle to nije onaj dobri spyro kao nekad tu izgleda ko da ha je neko silovao...ali nema veze nabavit ču tu igru jer sam veliki fan spyra i crash bandicoota....:D

bc
15 godina
neaktivan
offline
Re: Spyro the dragon...ili ne?
macan321 kaže...

novi nastavak je mislim za ps3,xbox 360 i wii...ali gle to nije onaj dobri spyro kao nekad tu izgleda ko da ha je neko silovao...ali nema veze nabavit ču tu igru jer sam veliki fan spyra i crash bandicoota....:D

A ne znam, budemo vidjeli, valjda ga neće upropastiti.. Također sam veliki fan Sypra, Crash Bandicoota, Medievila, Twisted Metala itd. al dobro nećemo sad o tome {#}

Android ♥ /// aka triplex
14 godina
offline
Spyro the dragon...ili ne?

Ja sam proveo sate na plejci 2 igrajući to.

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Spyro the dragon...ili ne?

Koliki god fan Spyra bio još sa ps1 ovo mi zvuči kao jako skup sport. pretpostavljam da će se sa igrom dobiti spyro a ove ostale da će se fino morati naknadno kupiti po sigurno nekoj paprenoj cijeni :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Spyro the dragon...ili ne?

Stvarno je žalosno što radu dobrim igrama,oduvjek sam hito Medievil 3 ali nakon ovoga što se događa dobrim igrama zakljucio sam da je SCEE Cambridge postupio ispravno neizdavši igru.

 

Spyro R.I.P.

I will go on until the end
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.3.2011 10:14 (SUPER :)).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Spyro the dragon...ili ne?
perkoxcar kaže...

Ja sam proveo sate na plejci 2 igrajući to.

A ja dane :P

SUPER :) kaže...

Stvarno je žalosno što radu dobrim igrama,oduvjek sam hito Medievil 3 ali nakon ovoga što se događa dobrim igrama zakljucio sam da je SCEE Cambridge postupio ispravno neizdavši igru.

 

Spyro R.I.P.

Također sam se nadao Medievil trojci i novom Spyrou, ali više nema tih dobrih starih igara, možda je zato što smo odrasli pa nas više to ne privlači, ne znam.. Evo za sve one koji su željni dobrih starih PS igara igrati na kompu (Spyro, Medievil, Aladdin, Twisted Metal, Crash Bandicoot, Hercules..) pošaljite mi privatnu pa možda uploadam ili uputim na download jer ih imam sve na HDD-u zajedno s emulatorom :]

Android ♥ /// aka triplex
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.3.2011 12:10 (Fićo_CoD 5).
14 godina
protjeran
offline
Re: Spyro the dragon...ili ne?

SUPER :) kaže...

Stvarno je žalosno što radu dobrim igrama,oduvjek sam hito Medievil 3 ali nakon ovoga što se događa dobrim igrama zakljucio sam da je SCEE Cambridge postupio ispravno neizdavši igru.

 

Spyro R.I.P.

Također sam se nadao Medievil trojci i novom Spyrou, ali više nema tih dobrih starih igara, možda je zato što smo odrasli pa nas više to ne privlači, ne znam.. Evo za sve one koji su željni dobrih starih PS igara igrati na kompu (Spyro, Medievil, Aladdin, Twisted Metal, Crash Bandicoot, Hercules..) pošaljite mi privatnu pa možda uploadam ili uputim na download jer ih imam sve na HDD-u zajedno s emulatorom :]

Nije to nego oni ne radu igre samo za fanove nego žele privuci jos mnogo drugih igraca,a mifanovi želimo istu tematiku gameplay-a druge levele pricu i grafiku,gameplay neka stoji kakav je i bija.

I will go on until the end
13 godina
protjeran
offline
Spyro the dragon...ili ne?

e točno to...

bc
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Spyro the dragon...ili ne?

Proizvođaci su zaboravili što su igrice,danas se samo radu kopije COD-a,ja stvarno neznam što ljudi vidu zabavno u ratu?

I will go on until the end
15 godina
neaktivan
offline
Re: Spyro the dragon...ili ne?
SUPER :) kaže...

Proizvođaci su zaboravili što su igrice,danas se samo radu kopije COD-a,ja stvarno neznam što ljudi vidu zabavno u ratu?

Daj prestani više tako pisati! {#} Kaže se rade, vide ^^ Da ne offtopičarim, mislim da se ne može baš puno toga vidjeti iz onog traliera, bit će sigurno zabavna, ne kažem kao prošli Spyroi ali neće ga valjda uništit {#}

Android ♥ /// aka triplex
15 godina
offline
Spyro the dragon...ili ne?

kad sam prvo vidia grafiku prije onih figura nije mi se činilo loše,

al kad sam vidia novog spyra kriminalno, pa šta ti ljudi rade...

Najbolji osjećaj je upala mišića........ Krema Foruma!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Spyro the dragon...ili ne?
Makić kaže...

kad sam prvo vidia grafiku prije onih figura nije mi se činilo loše,

al kad sam vidia novog spyra kriminalno, pa šta ti ljudi rade...

jadni mali spyro doživio je masakr...xD

bc
15 godina
neaktivan
offline
Spyro the dragon...ili ne?

Da, baš je ružan :S

Android ♥ /// aka triplex
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Spyro the dragon...ili ne?

ali fkt ne kužim zašt nijednu igru koju sam igrao na ps1 poput crash bandicoot,spyro,medievil nikad nisu nastavili raditi ali da bude u onakvom istom stilu kao na ps1...imam doma ovaj medievil neki na psp-u i on je bare, donekle ali ne kužim zašt ne rade crash bandicoote ko nekad...jer je glupi naughty dog prodao crasha nekoj drugoj tvrtki koja ga je upropastila...isto tako i sa spyrom...:P

bc
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice