NBA Playgrounds

poruka: 9
|
čitano: 3.675
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
NBA Playgrounds
Nova arkadna igra, dosta slična NBA JAM-u i NBA Street. Izgleda dosta zabavno i izlazi sutra na većini platformi (PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch) po cijeni od $20.

Ja uzimam day one, pa evo tema za raspravu ako još tko planira kupiti.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
offline
NBA Playgrounds

Cijena je ok. Kamera mi izgleda malo čudno ovako u videu i vidi se da to nije AAA naslov, ali izgleda fora za lokalni versus sa burazom. Isprobati ću prije kupnje pa odlučiti.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
NBA Playgrounds
Samo da nadodam da su developeri najavili da će stalno dodavati nove igrače i ostalo. Po izlasku igre biti će 5 igrača iz svake NBA ekipe (uključujući i legende poput Iversona, Magic Johnsona itd). Najavili su da će ubaciti dosta igrača naknadno.

Igra izgleda kao nekakav nasljednik NBA JAM što je bila vrhunska igra na kojoj sam potrošio ogroman broj sati. Odlična igra za igrati sa ekipom.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
NBA Playgrounds

Izgleda zanimljivo i zabavno, nekaj kaj bi se moglo onako za zayebanciju dosta igrati. Ako će dodavati još igrača, super, al trenutno me malčice bode to kaj nema MJ-a i Mambe, ali ajde ima puno drugih legendi. Al zakaj se nebre kupiti na Steamu, nije ni navedena cijena, samo piše da bude dostupna za par sati, ali nema opcije za kupnju. Ipak bih prije kupnje htio probati, ali nema još koliko vidim na "onim" stranicama.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.5.2017 19:06 (Promster).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
NBA Playgrounds
Mislim da je to zbog autorskih prava, koliko se sjećam MJ nije bio nikad ni u NBA JAM. Ali dobro je da imaju licence za dosta igrača i sve ekipe.

Koliko vidim nema ni na PSN-u još za kupiti, vjerojatno će biti poslije ponoći.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
NBA Playgrounds
Odigrao sinoć par sati i mogu reći da je zbilja zabavno, pravi nasljednik NBA JAM-a.
Ono što mi se sviđa je to što nema mikro transakcija, dakle ne kupuju se paketići sa igračima pravom lovom, već se prelaze offline turniri i dobivaju se gold paketići sa igračima na taj način. Znači svi igrači imaju jednake uvjete.

Zasad razvaljujem sa Magic Johnsonom i Olajuwonom.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
NBA Playgrounds

I ja jučer malo igrao, čini se dosta zabavno. Dobio u paketićima Duranta i Oscara Robertsona pa s njima sad igram. 

Jedino što me muči je to što nisam uspio igrati online. Čekao nekih 5 minuta i nije me s nikim spojilo. Jeste možda vi uspjeli? Kolko god offline zabavan, mislim da lako dosadi.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NBA Playgrounds
blowfish_cro kaže...

I ja jučer malo igrao, čini se dosta zabavno. Dobio u paketićima Duranta i Oscara Robertsona pa s njima sad igram. 

Jedino što me muči je to što nisam uspio igrati online. Čekao nekih 5 minuta i nije me s nikim spojilo. Jeste možda vi uspjeli? Kolko god offline zabavan, mislim da lako dosadi.

 Mene obično spoji nakon otrpilike jedne minute čekanja. Offline dosadi brzo ako igraš sam, da. Ova igra je baš za igru sa ekipom.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
neaktivan
offline
Re: NBA Playgrounds
antimadridista kaže...
blowfish_cro kaže...

I ja jučer malo igrao, čini se dosta zabavno. Dobio u paketićima Duranta i Oscara Robertsona pa s njima sad igram. 

Jedino što me muči je to što nisam uspio igrati online. Čekao nekih 5 minuta i nije me s nikim spojilo. Jeste možda vi uspjeli? Kolko god offline zabavan, mislim da lako dosadi.

 Mene obično spoji nakon otrpilike jedne minute čekanja. Offline dosadi brzo ako igraš sam, da. Ova igra je baš za igru sa ekipom.

 A jesu riješili ono da nemreš invajtat frenda ili to i dalje stoji? 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice