Kupnja dgitalnih igrara

poruka: 3
|
čitano: 4.567
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Kupnja dgitalnih igrara

pozdrav, imam pitanje. uzeo bi digitalnu igricu ali preko njuskala. slika je u prilogu vezano za oglas. mene zanima, kako ovo funkcionira? jer nikad nisam kupovao digitalne igrice, a igricu koju bi uzeo je fizicka kopija 450kn a stvarno mi se ne daje toliko novaca, ako je ovo legit i ako se moze uzet za 200kn bi uzeo ali me zanima vase misljenje. hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kupnja dgitalnih igrara

mišljenje...

1. da su digitalne 'igrice' ozbiljan biz, jače od analognih.

2. da si naivan.

3. da je zemlja ravna ili okrugla, ovisno kako gledamo, no da to kao mišljenje nema neke veze s onim čemu tema može služiti, tj što će ti 'naše' mišljenje, tj o čemu, što pitaš.. legitimno? -nije, ali je jeftinije, kao i svaki pirat-rizik.. a možeš i jeftinije kao što uvjek može biti problema ili pogrešnog izbora. Na kraju je tvoj izbor-odluka i samo podsjetnik, ne budi naivan, mamac kao sir u mišolovki ne služi da se miš gušta nego je to mišolovka.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
offline
Re: Kupnja dgitalnih igrara
Legit nije, funkcionirati moze, neko vrijeme, dugo, 5 minuta - to neznas, niti imas ikakve garancije.

Radije daj malo vise pa uzmi disk izdanje preko njuskala, uvijek mozes prodati, nego ovo.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice