Final Fantasy 13 potvrđen za Xbox 360

poruka: 7
|
čitano: 1.835
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Final Fantasy 13 potvrđen za Xbox 360
Faithless Is He Who Says Farewell When The Road Darkens
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.7.2008 0:08 (Shai Hulud).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Final Fantasy 13 potvrđen za Xbox 360
Nikad mi se nije sviđala ta igra...
Nema pitanja na koje ne postoji odgovor.
15 godina
offline
RE: Final Fantasy 13 potvrđen za Xbox 360

 

Predivne animacije, nije cudo kad Square Enix pravi, sjeti se Front Mission 3 na Ps,, uh, kad se sjetim FF 8 i 9 na Playstationu,,,,Zao mi je samo sto nema za pc..Plač Morat cu od rodjaka posudit Ps2 i opalit po desetki da se sjetim tog stimunga i dobrih starih vremena..

Inace jedna od igara zbog koje se kupuju konzole...

"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali
15 godina
neaktivan
offline
RE: Final Fantasy 13 potvrđen za Xbox 360
boxer kaže...

 

Predivne animacije, nije cudo kad Square Enix pravi, sjeti se Front Mission 3 na Ps,, uh, kad se sjetim FF 8 i 9 na Playstationu,,,,Zao mi je samo sto nema za pc..Plač Morat cu od rodjaka posudit Ps2 i opalit po desetki da se sjetim tog stimunga i dobrih starih vremena..

Inace jedna od igara zbog koje se kupuju konzole...

sječam se front missiona i final fantasy-a na jedinici, to su bila vremena. Osmijeh

sad dok je potvrđen izlazak ff13 za xbox 360 sve je izglednije da budem kupil x360.

to je bila jedna od 3 igre zbog kojih sam razmišljal da uzmem trojku (ostale 2 su mgs4 i gt5).
Faithless Is He Who Says Farewell When The Road Darkens
15 godina
offline
RE: Final Fantasy 13 potvrđen za Xbox 360

Pa da, kroz generacije su bile 3 igre, Gran Turismo, Metal Gear Solid i Final Fantasy koje su prodavale nove konzole. Ima jos kvalitetnih ali ove su mislim udarne.

Ja inace volim igre gdje imaju super animacije, dodje mi kao slatkis za oci, neka vrsta nagrade da igram dalje i otkrivam nove animacije. Square Enix po meni pravi najbolje animacije koje sam dosad vidio. Malo me razocaralo na pc kad igram neki rpg, pa nema nekih animacija,,,,imas na pocetku i na kraju eventualno,,,ali i kad bude, budu ingame animacije, bas steta. Jedino dosad na pc sto sam vidio dobru animaciju je u Company of Heroes,,,ali samo na pocetku u stilu Saving private Ryan, steta sto nema vise.

Kad se sjetim Metal Geara, sve tri,,uh,,,zaigra mi srce, to su animacije.

A sto se tice xbox-a,,,ja bi radije uzeo sebi Ps3 ,,,,valja neka nostalgija....kolika je razlika u cijeni sada izmedju Ps3 i Xbox-a?

 

Daj mi reci, imas li kakva iskustva sa emulatorima, jel rade dobro, sta je potrebno sve da bi se normalno igrale igre sa Ps 1 i 2 na pc-u?

"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.7.2008 1:40 (boxer).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Final Fantasy 13 potvrđen za Xbox 360
boxer kaže...

Pa da, kroz generacije su bile 3 igre, Gran Turismo, Metal Gear Solid i Final Fantasy koje su prodavale nove konzole. Ima jos kvalitetnih ali ove su mislim udarne.

Ja inace volim igre gdje imaju super animacije, dodje mi kao slatkis za oci, neka vrsta nagrade da igram dalje i otkrivam nove animacije. Square Enix po meni pravi najbolje animacije koje sam dosad vidio. Malo me razocaralo na pc kad igram neki rpg, pa nema nekih animacija,,,,imas na pocetku i na kraju eventualno,,,ali i kad bude, budu ingame animacije, bas steta. Jedino dosad na pc sto sam vidio dobru animaciju je u Company of Heroes,,,ali samo na pocetku u stilu Saving private Ryan, steta sto nema vise.

Kad se sjetim Metal Geara, sve tri,,uh,,,zaigra mi srce, to su animacije.

A sto se tice xbox-a,,,ja bi radije uzeo sebi Ps3 ,,,,valja neka nostalgija....kolika je razlika u cijeni sada izmedju Ps3 i Xbox-a?

razlika je jedino u cijeni ovisno o modelu, ali x360 elite i ps3 40gb su tu negdje.

nebi se začudil sad da i mgs4 izađe za x360 u nekoj inačici ko mgs2 substance (taj je bil i za xbox 1 ak se ne varam).

sve kaj si navel s tim se potpuno slažem, ah taj ps1. Osmijeh

rađe bi uzel x360 zbog čipa jel baš nemam para na bacanje za originale ali mislim da bi se za kvalitetnu igru i to nekak zbuksalo bilo kak teško.

Edit:

i jedan od glavnih razloga za x360 - dosta jrpg-a izlazi, još i fable 2, sad dok je još i ff13 potvrđen, a već ima mass effect i lost odyssey - jao! Smijeh
Faithless Is He Who Says Farewell When The Road Darkens
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.7.2008 1:50 (Shai Hulud).
15 godina
offline
RE: Final Fantasy 13 potvrđen za Xbox 360

Pa da, zbog cipa jedino,,,isplativije je, a bit ce i na ps3 rpg-ova kao i uvijek. Ma probit ce se i zastita i na ps3 samo treba docekati....nadam se....

"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice