Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.232
|
čitano: 1.324.433
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
error_666 kaže...
Uzeo prosle godine( samo što je dupli jer imam dva) i za sva vremena rijesio problem baterija, estetski elegantno izgleda, prezadovoljan, a dođu zasebni coveri i za XB1 i XSX controllere.
Baterije su 850 mAh, mogu danima bez punjenja.. Preporuka

P. S. Vidim dosta je viša cijena nego vani, mene je došao ovoliko dupli sa dvije baterije pa ako ti se ne žuri zaganjaj izvana.

 sa amazona?

12 godina
offline
Xbox Series X

Ako ti ne treba dock (bateriju možeš puniti preko usb c kabla) onda za 149 kn možeš uzeti paket od 2 baterije s time da su ti one jaće nego ova koja dolazi s dockom (1100 mah vs 850 mah). Posjedujem ih i traju danima, prezadovoljan sam s njima.

 

https://www.gamershop.hr/xboxseries/venom-vs2883-xbox-series-s-x-2-x-1100-mah-battery-and-charging-cable-3m-black

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.11.2022 15:36 (Zločko).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ja sam mislim s eBay naručio, al sigurno ima i na amazonu.
3 godine
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
azzie kaže...

https://www.hcl.hr/vijest/the-witcher-3-next-gen-dodatak-dobio-datum-izlaska-195114/

 

Stiže besplatni upgrejd Witchera 3 za nove konzole , ako ga netko slučajno nema mislim da se key prodaje po 2 eura pa je sada odlično vrijeme za kupovinu .

 Baš me zanima koliki napredak će se osjetiti na Xboxu jer sam igrao već Witcher 3 na Series X i igra i dan danas izgleda i vrti se odlično. Već je bila dobila upgrade za One X u prošloj generaciji tako da radi u dosta visokoj rezoluciji, a ima i fps boost na Series X i radi u 60 fpsa. Biti će zanimljivo vidjeti usporedbe.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...
azzie kaže...

https://www.hcl.hr/vijest/the-witcher-3-next-gen-dodatak-dobio-datum-izlaska-195114/

 

Stiže besplatni upgrejd Witchera 3 za nove konzole , ako ga netko slučajno nema mislim da se key prodaje po 2 eura pa je sada odlično vrijeme za kupovinu .

 Baš me zanima koliki napredak će se osjetiti na Xboxu jer sam igrao već Witcher 3 na Series X i igra i dan danas izgleda i vrti se odlično. Već je bila dobila upgrade za One X u prošloj generaciji tako da radi u dosta visokoj rezoluciji, a ima i fps boost na Series X i radi u 60 fpsa. Biti će zanimljivo vidjeti usporedbe.

Toliko sam ispeglao Witcher 3 na kompu da cu se tesko nagovorit na jos jedan prolaz,kupio sam ga za Pc,Xbox i Ps4 pa cu eventualno probat sve 3 verzije nakon nextgen upgradea.

Tko zna...mozda dodaju i nesto novog sadrzaja da nas nagovore na jos jedan prolaz.

10 godina
offline
Re: Xbox Series X
Dragonbane kaže...

 valjaju

15 godina
offline
Re: Xbox Series X
Dragonbane kaže...

 Valjaju ali cemu kupovati skuplje kad imas jeftinije a IDENTIČNO..

 Vise puta pisano da je to isti eneloop..

https://www.ikea.com/hr/hr/p/ladda-punjiva-baterija-hr06-aa-1-2-v-50504692/

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.11.2022 20:45 (andreas11).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

Ja uzeo i vrlo zadovoljan. Onaj dual za dva kontrolera, ali isto Venom. 
Lijepo izgleda kraj konzole a punjenje traje. Nisam do sada igrao dulje od 5h i nije se ispraznio do kraja. Imam i za plejku isto Venom i takoder samo pohvale. 

9 godina
offline
Xbox Series X

Coming to Xbox Game Pass

 

Available Today

 

Pentiment (Cloud, Console, and PC)

Somerville (Cloud, Console and PC)

 

Coming Soon

 

Dune: Spice Wars (Game Preview) (PC) – November 17

Ghostlore (Game Preview) (PC) – November 17

Lapin (Cloud, Console, and PC) – November 17

Norco (Cloud and Console) – November 17

Gungrave G.O.R.E (Cloud, Console, and PC) – November 22

Insurgency: Sandstorm (Cloud and Console) – November 29

Soccer Story (Cloud, Console, and PC) – November 29

Warhammer 40,000: Darktide (PC) – November 30

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Pozdrav ekipa,

Bio bih jako zahvalan ako bi mi netko mogao pomoći. Kupio sam jučer xbox series s i danas sam išao aktivirati ultimate game pass preko one opcije sa xbox live gold i vpn-om (nord vpn koristim).

Otvorio sam novi outlook račun i stavio sam UK kao državu. Kupio sam 2 godine xbox live gold za Tursku i uspješno aktivirao uz vpn (piše mi da imam pretplatu za xbox live gold do 15.11.2024.).
Nakon toga sam isključio vpn, otišao sam na xbox.com (UK regija), nudilo mi je da isprobam ultimate game pass za 1 funtu, ali nakon što dođem do posljednjeg koraka, izbaci mi poruku da imam pretplatu iz druge regije i da trebam promijeniti microsoft store regiju.

Je li imao netko ovakvu situaciju? Ako da, kako ste je riješili?

Da li da opet uključim vpn i pokušam preko turske prebaciti na ultimate game pass? Hoće li mi u tom slučaju raditi sve ok na xbox-u? Ili imate neki drugi savjet što bih mogao napraviti da uspješno prebacim sa live gold na ultimate game pass?

Hvala unaprijed svima na odgovorima.

Pozdrav,

Saša
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Xbox Series X

Očigledno si negdje pogriješio te ti nije stavio gold na UK regiju. Kao sto sam prije pisao, ali malo ljudi kuzi, Xbox regija i Microsoft regija mogu biti razlicite i ako se u startu ne podesi kako treba onda dodje do ovoga problema. Rjesenje je kontaktirati support i onda im objasniti da je doslo do pogreske jer vam je to sa regijama zbunjujuce (najbolje opravdanje) te vam oni sve prebace na regiju koju im kazete, ili sada kupis negdje turski ultimate code i redeemas isto kao prethodni (iako ne znam sto je tocno poslo po krivu sa goldom pa ne garantiram da ce ovo drugo raditi).

15 godina
offline
Re: Xbox Series X
Sasa88 kaže...
Pozdrav ekipa,

Bio bih jako zahvalan ako bi mi netko mogao pomoći. Kupio sam jučer xbox series s i danas sam išao aktivirati ultimate game pass preko one opcije sa xbox live gold i vpn-om (nord vpn koristim).

Otvorio sam novi outlook račun i stavio sam UK kao državu. Kupio sam 2 godine xbox live gold za Tursku i uspješno aktivirao uz vpn (piše mi da imam pretplatu za xbox live gold do 15.11.2024.).
Nakon toga sam isključio vpn, otišao sam na xbox.com (UK regija), nudilo mi je da isprobam ultimate game pass za 1 funtu, ali nakon što dođem do posljednjeg koraka, izbaci mi poruku da imam pretplatu iz druge regije i da trebam promijeniti microsoft store regiju.

Je li imao netko ovakvu situaciju? Ako da, kako ste je riješili?

Da li da opet uključim vpn i pokušam preko turske prebaciti na ultimate game pass? Hoće li mi u tom slučaju raditi sve ok na xbox-u? Ili imate neki drugi savjet što bih mogao napraviti da uspješno prebacim sa live gold na ultimate game pass?

Hvala unaprijed svima na odgovorima.

Pozdrav,

Saša

 Možda si negdi pogješio kao što je napisao kolega ili imaš neku pretplatu na svom acc (ms office npr.) pa ti zbog toga odbija game pass. Ja sam imao taj problem na svom acc, dok mi je sa ženinom prošlo bez problema jer nema povezane pretplate.

Battlelog: MUDO_HR
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.11.2022 15:05 (amater_2).
7 godina
offline
Re: Xbox Series X
Sasa88 kaže...
Pozdrav ekipa,

Bio bih jako zahvalan ako bi mi netko mogao pomoći. Kupio sam jučer xbox series s i danas sam išao aktivirati ultimate game pass preko one opcije sa xbox live gold i vpn-om (nord vpn koristim).

Otvorio sam novi outlook račun i stavio sam UK kao državu. Kupio sam 2 godine xbox live gold za Tursku i uspješno aktivirao uz vpn (piše mi da imam pretplatu za xbox live gold do 15.11.2024.).
Nakon toga sam isključio vpn, otišao sam na xbox.com (UK regija), nudilo mi je da isprobam ultimate game pass za 1 funtu, ali nakon što dođem do posljednjeg koraka, izbaci mi poruku da imam pretplatu iz druge regije i da trebam promijeniti microsoft store regiju.

Je li imao netko ovakvu situaciju? Ako da, kako ste je riješili?

Da li da opet uključim vpn i pokušam preko turske prebaciti na ultimate game pass? Hoće li mi u tom slučaju raditi sve ok na xbox-u? Ili imate neki drugi savjet što bih mogao napraviti da uspješno prebacim sa live gold na ultimate game pass?

Hvala unaprijed svima na odgovorima.

Pozdrav,

Saša

 Probaj preko turske aktivirati, ako to ne prođe, nabavi turski kod za mjesec dana gamepassa, pa onda aktiviraj. Trebalo bi ti sve konvertirati u GamePass Ultimate, ako ni to ne uspije, onda se javi supportu.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Hvala svima na pomoći.

Evo uspio sam prebaciti sa kodom za 1mj ultimate passa u Turskoj. U međuvremenu sam i na konzoli i na microsoft accountu stavio Tursku.

Je li zna netko ukoliko bih sad promijenio regiju na konzoli/microsoft accountu na USA/UK, je li bi sve i dalje radilo ok i mogao bih koristiti game pass? Ili mi je bolje ostaviti sve kako je i kupovati igrice i ostalo za Tursku?

Pitam jer iz mog iskustva (sa PS4), USA obično ima najbolje ponude. Kupovao sam njihove gift cards, dodavao novce na račun i plaćao direktno sa psn računa.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
Sasa88 kaže...
Hvala svima na pomoći.

Evo uspio sam prebaciti sa kodom za 1mj ultimate passa u Turskoj. U međuvremenu sam i na konzoli i na microsoft accountu stavio Tursku.

Je li zna netko ukoliko bih sad promijenio regiju na konzoli/microsoft accountu na USA/UK, je li bi sve i dalje radilo ok i mogao bih koristiti game pass? Ili mi je bolje ostaviti sve kako je i kupovati igrice i ostalo za Tursku?

Pitam jer iz mog iskustva (sa PS4), USA obično ima najbolje ponude. Kupovao sam njihove gift cards, dodavao novce na račun i plaćao direktno sa psn računa.

 Ja sam radio isto kao i ti jucer bas i dobio sam istu gresku. Otisao sam na Xbox aplikaciju na desktopu i tam mi je proradilo. Ostavio sam regiju i sve na UK.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Sasa88 kaže...
Hvala svima na pomoći.

Evo uspio sam prebaciti sa kodom za 1mj ultimate passa u Turskoj. U međuvremenu sam i na konzoli i na microsoft accountu stavio Tursku.

Je li zna netko ukoliko bih sad promijenio regiju na konzoli/microsoft accountu na USA/UK, je li bi sve i dalje radilo ok i mogao bih koristiti game pass? Ili mi je bolje ostaviti sve kako je i kupovati igrice i ostalo za Tursku?

Pitam jer iz mog iskustva (sa PS4), USA obično ima najbolje ponude. Kupovao sam njihove gift cards, dodavao novce na račun i plaćao direktno sa psn računa.

 Ne diraj više ništa. Xbox i PS po cijeni igara se ne mogu uspoređivati, Xbox ima puno povoljnije cijene i dobra stvar što ne moraš kupovati igru sa Xbox Store nego preko gamvio, Cdkeys, eneba i slično.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Neznam dali ste primjetili da su se cijene poprilicno podigle u zadnjih misec dana na gamivo, ja uzeo ac valhala za 10 eura sad je 20 eura, sican se da je witcher 3 boo 1.5 eur sad je 4 eur.... Mozda zbog black fridaya pa ce vratit cjene kao neki popusti na cijene kakve su bile prije black fridaya, to su ucili kod hrvatskih trgovaca😁
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Imao sam ja upravo takav slučaj.To bez Xbox supporta nečeš rješit.Mene isto zaebavalo sa tim šra imam Gold kupljen u drugoj regiji od one iz koje imam glavni račun.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
nike098 kaže...
Neznam dali ste primjetili da su se cijene poprilicno podigle u zadnjih misec dana na gamivo, ja uzeo ac valhala za 10 eura sad je 20 eura, sican se da je witcher 3 boo 1.5 eur sad je 4 eur.... Mozda zbog black fridaya pa ce vratit cjene kao neki popusti na cijene kakve su bile prije black fridaya, to su ucili kod hrvatskih trgovaca😁

 Witcher je nestao s vecine siteova, isao sam danas na instant gaming, Witcher 3 Xbox One verzija out of stock lol. Svi poletili da ugrabe jeftino radi updatea

12 godina
offline
Xbox Series X

Evo ja taman zavrsio chat sa MS supportom, bez uspjeha.

 

Naime, nafilao account s EUR giftcardima da uzmem XsX i na kraju ne prolazi. Nikakva kemija nije pomogla, ni VPN ni migracija Xbox account na Njemacku. Sad cekam 24h da im sistem "provuce" promjenu regije, ali nekako sumnjam da ce to pomoc.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
assassin.st kaže...

Evo ja taman zavrsio chat sa MS supportom, bez uspjeha.

 

Naime, nafilao account s EUR giftcardima da uzmem XsX i na kraju ne prolazi. Nikakva kemija nije pomogla, ni VPN ni migracija Xbox account na Njemacku. Sad cekam 24h da im sistem "provuce" promjenu regije, ali nekako sumnjam da ce to pomoc.

Pokusavas kupit konzolu?

10 godina
offline
Xbox Series X

ja sam imao dosta problema sa kupovinom konzole sa njemackog storea jos prije skoro 2 godine, ne znam ni sam kako sam uspio al mislim da je bila kombinacija incognito modea, vpna i revolut kartice

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Ali XsX ima u trgovinama i na Amazonu,zar nitko ne salje u Hr da se ne morate zajebavat na ovakav nacin?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xbox Series X

pa danas bi ja tako kupio, ali u to vrijeme nije bilo nigdje osim na njihovom storeu

12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Del_Boy97 kaže...

ja sam imao dosta problema sa kupovinom konzole sa njemackog storea jos prije skoro 2 godine, ne znam ni sam kako sam uspio al mislim da je bila kombinacija incognito modea, vpna i revolut kartice

 Ja imam problem što sam ulupao lovu u account a sad ne mogu potrošiti iznos koji sam već pripremio za Xbox.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.11.2022 1:31 (assassin.st).
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...

Ali XsX ima u trgovinama i na Amazonu,zar nitko ne salje u Hr da se ne morate zajebavat na ovakav nacin?

 Čovjek je htio uštediti par sto kuna i sad jbg. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
MEGATAMA kaže...

Ali XsX ima u trgovinama i na Amazonu,zar nitko ne salje u Hr da se ne morate zajebavat na ovakav nacin?

 Čovjek je htio uštediti par sto kuna i sad jbg. 

U trgovinama na Amazonu itd je 499eu,koliko je na ovaj nacin?

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...

U trgovinama na Amazonu itd je 499eu,koliko je na ovaj nacin?

 Napisao je na prošloj stranici 470€ sa dodatnim kontrolerom što nije ni zanemarivo manje, ali... 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
MEGATAMA kaže...

U trgovinama na Amazonu itd je 499eu,koliko je na ovaj nacin?

 Napisao je na prošloj stranici 470€ sa dodatnim kontrolerom što nije ni zanemarivo manje, ali... 

 Da, sad bi platio jos 80€ samo da se ne moram hebat sa supportom. Nadam se da će mi MS na kraju to nekako odblokirati. 

 

Iskreno, kad sam vidio da ljudi u DE uzimaju na taj način nisam mislio da će biti problema. I to je ista ekipa koja kemija s Live accountima i VPNom. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice