Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.261
|
čitano: 1.368.396
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
DEEMon kaže...
Prije pola godine je išlo max 13mjeseci produljenje za Turski ultimate, ne znam što se promijenilo.

 Mislim da je 13 mjeseci max samo ako je microsoft racun napravljen za Tursku regiju . Njemacki , UK  i ostali racuni mogu puniti gold (core) do 36 mjeseci .

12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Zdravo ljudi, prodao bi Xbox series x, kupljen u instar informatika trgovini u 3. mj 2023., imam kutiju, papire, račun. Uz to i xbox wireless headset kupljen 6. mj 2023. u trgovini tonerpartner.hr (web trgovina), također kutija i račun/garancija.
Mali ga nije upalio valjda od sisveta, igra samo switch...
Koliko bi mogao dobiti za to?
Alane, bježmo, njih je dvojica, a mi smo sami.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.1.2024 17:50 (Hornet_93).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xbox Series X

novi dode oko 400-440e, racunaj 20% manje od toga

 

ja bi ti ponudio 350e za konzolu ako ima kutiju racun

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox Series X
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox Series X

Ističe mi Game Pass Ultimate kroz koji dan pa me zanima koji je najbolji način za produženje pretplate?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
Bacta kaže...

Evo samo da javim kako je prošlo konvertiranje Core passa u Ultimate.
Znači uzeo sam na cdkeys, 3 komada po 28€ za Tursku. Uspio sam ih kupiti preko Urban VPN-a, ali mi nije dao da ih upišem. Morao sam sinuti ExpressVPN za 12€ i s njim je bez problema učitao kodove. Napravio konverziju na xbox.com i sad sam do 17. 1. 2026. miran, uzmu na konverziju skoro 12 mjeseci.

 Znači za konvertiranje netreba biti Gold 12 mjeseci već je dosta i Core 12 mjeseci koji je jeftiniji za kupiti ?

Jel imaš link za taj od 28 eura, pošto vidim da sad nema ispod 45eura ?

 

Pronašao sam link i aktivirao sam Ultimate. Evo ako nekome treba:

https://www.cdkeys.com/xbox-live/12-month-xbox-live-gold-membership-turkey

 

To je najjeftinije što sam uspio pronaći, svi ostali siteovu nude nenormalno visoke cijene. 

Kupite ovo tri puta (ne treba koristiti VPN prilikom kupnje, bez obzira što vam piše da nije za Croatiu kod). Nakon kupnje UKLJUČITE VPN i stavite na Tursku (ja sam skinuo besplatnu verziju Urban VPN za desktop i u browser exstensions, uključio oba i prošlo je, nisam plaćao 12 eura kao kolega) te upišite dobivene kodove.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.1.2024 1:09 (walentkane).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
pqweasdyxc kaže...

Meni je Series S super. Igram na 1080p monitoru i igre izgledaju lijepo. Kupio sam ga za 250€ s 3 mjeseca gamepassa. Kad se upgradeam na 4K tv kupit ću Series X.

Ogromna prednost Xboxa su first party igre. 2023. je bila odlična dok s druge strane PS nije ima skoro ništa. 2024. izgleda još bolje.

 

 Hajde da sam i ovo doživio, pogotovo nakon xb1 / ps4 generacije....

8 godina
offline
Re: Xbox Series X
Smece2 kaže...
pqweasdyxc kaže...

Meni je Series S super. Igram na 1080p monitoru i igre izgledaju lijepo. Kupio sam ga za 250€ s 3 mjeseca gamepassa. Kad se upgradeam na 4K tv kupit ću Series X.

Ogromna prednost Xboxa su first party igre. 2023. je bila odlična dok s druge strane PS nije ima skoro ništa. 2024. izgleda još bolje.

 

 Hajde da sam i ovo doživio, pogotovo nakon xb1 / ps4 generacije....

 Stari moj ak je 2023 bila odlicna onda smo u vecim govnima nego kaj sam mislil.

Redfall je bio govno, a Forza je podbacila. Forza Horizon 4 ima vise igraca nego ova nova FM8. Singleplayer ima neke bezvezne mehanike koje te tjeraju na dosadan grind, a online je neigriv zbog kretena.
Starfield ajde kak tak.

 

Sreca pa je bilo dobrih 3rd party igara jer po ovima (MS i Sony) kupovali bi konzolu za jednu oke igru godisnje


Molimo se da ce buducnost bit bolja. 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
7 godina
offline
Re: Xbox Series X
walentkane kaže...
Bacta kaže...

Evo samo da javim kako je prošlo konvertiranje Core passa u Ultimate.
Znači uzeo sam na cdkeys, 3 komada po 28€ za Tursku. Uspio sam ih kupiti preko Urban VPN-a, ali mi nije dao da ih upišem. Morao sam sinuti ExpressVPN za 12€ i s njim je bez problema učitao kodove. Napravio konverziju na xbox.com i sad sam do 17. 1. 2026. miran, uzmu na konverziju skoro 12 mjeseci.

 Znači za konvertiranje netreba biti Gold 12 mjeseci već je dosta i Core 12 mjeseci koji je jeftiniji za kupiti ?

Jel imaš link za taj od 28 eura, pošto vidim da sad nema ispod 45eura ?

 

Pronašao sam link i aktivirao sam Ultimate. Evo ako nekome treba:

https://www.cdkeys.com/xbox-live/12-month-xbox-live-gold-membership-turkey

 

To je najjeftinije što sam uspio pronaći, svi ostali siteovu nude nenormalno visoke cijene. 

Kupite ovo tri puta (ne treba koristiti VPN prilikom kupnje, bez obzira što vam piše da nije za Croatiu kod). Nakon kupnje UKLJUČITE VPN i stavite na Tursku (ja sam skinuo besplatnu verziju Urban VPN za desktop i u browser exstensions, uključio oba i prošlo je, nisam plaćao 12 eura kao kolega) te upišite dobivene kodove.

 Jesi posebno kupovao GamePassUltimate ili si ga aktivirao preko konzole ?

Jer nekako treba aktivirati GPU kad stavis tri godine xbox livea

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Santana kaže...

 Stari moj ak je 2023 bila odlicna onda smo u vecim govnima nego kaj sam mislil.

 Kad se sjetim 2015.g.

Bloodborne, Witcher 3, Fallout 4, Until Dawn, Darks Souls 2: SOTFS, Starcraft 2, SW: Battlefront.

 

A i onda smo kenjali da Witcher trza, Fallout 4 i Battlefront ne valjaju, Starcraft nije balansiran. Nismo znali cijenit što imamo.

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.1.2024 9:04 (DeniZg).
16 godina
offline
Re: Xbox Series X

Nije baš da je 2023. bila za bacit - Alan Wake 2, Baldurs Gate 3, Zelda: Tears, Spiderman 2, Mario Wonder, Street Fihter 6 od AAA igara, a gdje je još HiFi Rush, Dave The Diver, Against the Storm, Sea of Stars, Jagged Alliance 3, Cocoon, Remnant II,  Cyberpunk ekpanzija, pa remakeovi Resija, Dead Space i Metroid Primea....

Board Games Fanatic
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.1.2024 17:38 (Motorna Testera).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

Kupio sam 3 ključa za core 12mj., i onda ga konvertirao u ultimate.

Samo da još dodam expressVPN mi je vratio 12 eura pošto sam ga drugi dan odjavio.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.1.2024 14:50 (Bacta).
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
MadDogMattis kaže...
walentkane kaže...
Bacta kaže...

Evo samo da javim kako je prošlo konvertiranje Core passa u Ultimate.
Znači uzeo sam na cdkeys, 3 komada po 28€ za Tursku. Uspio sam ih kupiti preko Urban VPN-a, ali mi nije dao da ih upišem. Morao sam sinuti ExpressVPN za 12€ i s njim je bez problema učitao kodove. Napravio konverziju na xbox.com i sad sam do 17. 1. 2026. miran, uzmu na konverziju skoro 12 mjeseci.

 Znači za konvertiranje netreba biti Gold 12 mjeseci već je dosta i Core 12 mjeseci koji je jeftiniji za kupiti ?

Jel imaš link za taj od 28 eura, pošto vidim da sad nema ispod 45eura ?

 

Pronašao sam link i aktivirao sam Ultimate. Evo ako nekome treba:

https://www.cdkeys.com/xbox-live/12-month-xbox-live-gold-membership-turkey

 

To je najjeftinije što sam uspio pronaći, svi ostali siteovu nude nenormalno visoke cijene. 

Kupite ovo tri puta (ne treba koristiti VPN prilikom kupnje, bez obzira što vam piše da nije za Croatiu kod). Nakon kupnje UKLJUČITE VPN i stavite na Tursku (ja sam skinuo besplatnu verziju Urban VPN za desktop i u browser exstensions, uključio oba i prošlo je, nisam plaćao 12 eura kao kolega) te upišite dobivene kodove.

 Jesi posebno kupovao GamePassUltimate ili si ga aktivirao preko konzole ?

Jer nekako treba aktivirati GPU kad stavis tri godine xbox livea

 

Imao sam ponuđeno na stranici xbox.com aktivaciju za 1 dolar - 14 dana GPU. Kad sam to aktivirao automatski mi je prebacilo sve u GPU.

9 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Što možete mi preporučiti da igram iduće? Nemam puno vremena ali htio bih nešto odigrat. Najbolja igre koje sam igrao do sada su mi: Ark Survival Evolved, Don't Starve Together, Warzone, Quake, Hearthstone...
Probao Starfield, Lies of P... nisu me baš oduševili. Hvala unaprijed na preporukama :))

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Xbox Series X

Gledam uzeti još jedan kontroler za series s da imam kada mi ekipa dođe. Šta predlažete koji da uzmem?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
Cri.Lu99 kaže...

Gledam uzeti još jedan kontroler za series s da imam kada mi ekipa dođe. Šta predlažete koji da uzmem?

Original Xbox wireless kontroler.

It is always darkest just before the dawn.
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
Mene isto vuče uzeti još jedan ps me zanima ima ko iskustva s ovim punjačem:

https://www.gamershop.hr/xboxseries/dodaci/venom-vs2881-xbox-series-s-x-punjac-2-baterije-crni

MS nema svoj službeni?
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Armor kaže...
Mene isto vuče uzeti još jedan ps me zanima ima ko iskustva s ovim punjačem:

https://www.gamershop.hr/xboxseries/dodaci/venom-vs2881-xbox-series-s-x-punjac-2-baterije-crni

MS nema svoj službeni?

 Koliko mi je poznato nema. Vjerojatno jer njihovi kontroleri ne dolaze sa punjivom baterijom pa je upitno kolika bi bila popularnost.

 

Što se ovog na linku tiče, imam ga nekih godinu dana, možda i dvije. Čak mislim da mi ga je netko tu s foruma prodao. Nema se tu baš što puno za reći. Ko što veli Todd Howard: "It just works".

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
mark385 kaže...

Što možete mi preporučiti da igram iduće? Nemam puno vremena ali htio bih nešto odigrat. Najbolja igre koje sam igrao do sada su mi: Ark Survival Evolved, Don't Starve Together, Warzone, Quake, Hearthstone...
Probao Starfield, Lies of P... nisu me baš oduševili. Hvala unaprijed na preporukama :))

 Svakakvi žanrovi su tu nabrojani pa ću onda i ja nabrojati sve i svašta .

 

Forza serijal

Hifi Rush

Ori 1 i 2

Doom 2016

Hitman 1, 2, 3

Mass Effect Legendary Edition

Yakuza Like a Dragon

Yakuza 0

Cacoon

Moderni Tomb Raider (mislim da jedan ima na gamepassu)

Remnant 2 (nisam igrao, ali dosta hvaljena igra)

Dead Space Remake

Spiritfarer

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
Je Shadow of the Tomb Raider na GP-u ili ne?

Na konzoli mi piše "this item doesn't sold separately", a na aplikaciji da bi moglo biti dodatnih troškova...

Baš sam odigral Rise of the Tomb Raider i igra mi se dalje s Larom.

Znam dok sam u početku gledal, SotTR je bil na Gamepassu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox Series X

Jučer je bio Xbox developer direct pa smo dobili neke informacije što nam uskoro stiže od igrica.

 

Hellblade je napokon dobio datum izlaska (21.5) , košta 50 eura te dolazi samo u digitalnom obliku . Zanimljivo je da će igra biti prevedena na čak 26 jezika možda i rvatski .

 

 

Awowed nam stiže na jesen i donosi nam dosta fluidnu borbu , tonu questova , posljedica i ostale čari koje Obsidian odlično radi.


 

Fanovi civilizacije i total war-a isto se imaju čemu radovati ovu jesen , Ara: History Untold .

 

 

I za kraj smo dobili igru o kojoj svi pričaju i koja nam stiže ovu godinu - Indiana Jones and the Great Circle . Moram priznati da izgleda jako dobro , vidi se Wolfensteinski utjecaj ali za mene je to plus a i odrastao sam na tim filmovima tako da jedva čekam.

 

 

I RPG Visions of Mana od Square Enix-a je "uletio" na Xbox prezentaciju , nije moj đir ali netko sigurno jedva čeka.

 


Ova godina ne izgleda loše sto se tiče Xbox igrica ako se budu držali datuma izlaska.

Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Indiana Jones odskače, idejom i prezentacijom. To ću svakako odigrati.

 

Ovo ostalo me ne privlači. Vrlo generičke igre. Pogotovo Avowed.

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Armor kaže...
Je Shadow of the Tomb Raider na GP-u ili ne?

Na konzoli mi piše "this item doesn't sold separately", a na aplikaciji da bi moglo biti dodatnih troškova...

Baš sam odigral Rise of the Tomb Raider i igra mi se dalje s Larom.

Znam dok sam u početku gledal, SotTR je bil na Gamepassu.

 Nope, možeš ga kupit po nekoj niskoj cijeni u storeu, cca 10ak €

16 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ali je zato na PS Plusu (i Rise i Shadow).
Znam da sam je negde videl.
Samo da dođe neki popust da ga opet uzmem...

BTW, kakve postavke za gamepad imate u Forzi Horizon 5?
Meni je na default neigrivo, dok mi je FH3 radila besprijekorno na default.
I nemrem sa GPU skinuti ni dotičnu Horizon 3 ni FM7...
9 godina
offline
Xbox Series X

Odlična prezentacija. Avowed, Indy i Hellbalde se igraju day 1.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox Series X

Najimpresivniji - Indiana Jones. Awoved je i dalje meh, mislim da će završiti na Metacriticu sa 65/100. Hellblade 2 - i dalje nema nekakvog konkretnog gameplaya, igra mi više izgleda kao da je on-the-rails interaktivna avantura po uzoru na Heavy Rain i Detroit (makar znam da nije). Nije mi se svidjela jedinica, sumnjam da će i dvojka, ali ajde unutar Gamepass-a je pa će se probati, barem da se divim grafici.

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox Series X

Hellblade je vjerojatno jedina igrica u zadnjih 10-ak godina koja je ostavila neki značajni utisak na mene. Meni je osobno savršena u svakom pogledu a još i neviđeno dočarava taj svijet psihoze i mentalnih bolesti. Vjerojatno me je i dodatno dirnula jer mi je dobar prijatelj obolio od shizofrenije pa donekle razumijem kako to utječe na njega i okolinu. Igrica definitivno nije za svakoga pogotovo za ljude koji očekuju neku akciju tipa Resident evil ili GoW već igra na atmosferu, zvuk i da ljudima prikaže drukčiji pogled na svijet. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Awowed bi mogao bit odlican,jedino mi je paleta boja malo presarena ali to moze ispast plus na kraju.

Indiana iz prvog lica...ultima fail.

Hellblade cu svakako odigrat 🥂

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox Series X

Obsidian me dosad nije razočarao, ali ovaj combat gameplay mi nije baš izgledao posebno spektakularno. Eventualno ovo dual wieldanje wandova izgleda zabavno. Probati ću u svakom slučaju.

 

First Person Indy, ok. Očekivao sam copy paste Uncharteda pa promjena perspektive sigurno donosi nešto drugačije. I vjerojatno će biti puno manje platforming sekcija.

 

Hellblade je bio odličan. Combat mah, ali audio dizajn je nadoknadio sve ostalo. Dvojku igram sigurno, ne trebaju mi nikakvi gameplay traileri.

 

Najveće iznenađenje mi je što sve ovo dolazi ove godine (u teoriji). 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Da su Indiana Jonesa napravili iz trećeg lica (što ja osobno preferiram), onda bi krenule usporedbe s Unchartedom i Tomb raiderom kojima ne bi bilo kraja.
Ovako su isfurali nešto malo drugačije, a opet, čini se da ima dosta scena iz trećeg lica plus vožnje aviona i svašta nešto.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2024 21:46 (DeniZg).
Moj PC  
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice