Xbox One izdvojena tema

poruka: 1.758
|
čitano: 550.206
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Xbox One
ph3nom_gamer kaže...

Iako je vrlo vjerojatno da će tako i biti to su sve još uvijek samo nagađanja. Zato jer je odjednom postalo fora ne predstaviti cijeli proizvod odjednom nego to razvući što je više moguće. Počeli su oni kreteni iz Sonya kada je ekipa (iskreno žalim sve koji su kroz to prošli) gledala stream od 3 sata zato da bi im pokazali kontroler i neznam, 5igri valjda.. Ovim idiotima u MSu se to očito svidjelo pa su predstavili samo konzolu bez igri, sa pola funkcija neobjašnjeno i naravno bez cijena. To je dobra taktika - idemo čekati da vidimo kako će ovi drugi reagirati pa ćemo mi tako isto ili pak drukčije to riješiti. Kakvo je to sranje?? Il predstavite te kurve konzole kako spada ili ih nosite u 3pm. Mogli su kompletno predstavljanje odgoditi onda za E3, napraviti fino event od par sati i riješeno. Najtužnije je što ni na E3u vjerojatno neće završiti to "predstavljanje". Ko da su samog Isusa napravili a ne je*enu konzolu koju ću vjerojatno gađati kontrolerom kad mi skoči tlak na 500 dok se igram..{#}

He who is brave is free.
12 godina
odjavljen
offline
Xbox One

Sony-ev potes se pokazao strateski puno bolji jer su pokazali igre i mogucnosti konzole sto je najbitnije
za e3 im ostaje taj komad plastike i jos igri

Da te zanima PS4 nebi ti bio problem sto nisu pokazali konzolu

jer ionako znas da budu do izlaska konzole

http://revohd.blogspot.com/
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox One
Arnold Layne kaže...

Sony-ev potes se pokazao strateski puno bolji jer su pokazali igre i mogucnosti konzole sto je najbitnije
za e3 im ostaje taj komad plastike i jos igri

Da te zanima PS4 nebi ti bio problem sto nisu pokazali konzolu

jer ionako znas da budu do izlaska konzole

Ma znaš, nemoraju je opće pokazati. Cijena isto nije bitna. Trebali su samo staviti konzolu (mislim i na MS i Sony) i pokriti je krpom da se ne vidi. Malo ukratko reć o konzoli, 15-30min max, dat datum i to je to. Pa cijenu ću saznati u dućanu a kako izgleda kad dođem doma i otpakiram. O igrama ću saznati kad izađu i kupim ih..{#}

He who is brave is free.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.5.2013 21:02 (Dwyane Wade).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox One
Dwyane Wade kaže...
Arnold Layne kaže...

Sony-ev potes se pokazao strateski puno bolji jer su pokazali igre i mogucnosti konzole sto je najbitnije
za e3 im ostaje taj komad plastike i jos igri

Da te zanima PS4 nebi ti bio problem sto nisu pokazali konzolu

jer ionako znas da budu do izlaska konzole

Ma znaš, nemoraju je opće pokazati. Cijena isto nije bitna. Trebali su samo staviti konzolu (mislim i na MS i Sony) i pokriti je krpom da se ne vidi. Malo ukratko reć o konzoli, 15-30min max, dat datum i to je to. Pa cijenu ću saznati u dućanu a kako izgleda kad dođem doma i otpakiram. O igrama ću saznati kad izađu i kupim ih..{#}

nemoj mi batac tu taj glupi sarkazam
Pokazat ce na E3

Zasto bi prije ako mogu tada kada ce najvise ljudi to gledat
daleko vise ljudi nego onaj Sony Event

 

I da ne serem tu bezveze evo nesto o rabljenim igrama

http://www.vg247.com/2013/05/24/xbox-one-pre-owned-game-activation-to-cost-around-35-report/

http://revohd.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.5.2013 21:07 (Arnold Layne).
14 godina
offline
Re: Xbox One

Ako je istina za ovo kod rabljenih igara ako sony to nebude koristio izbor je ocit! Nije iskljuceno da je prvo predstavljanje bilo da se pokupi feedback od ljudi pa mogu jos promjeniti nesto...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.5.2013 21:19 (CroVandal).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox One
CroVandal kaže...

Ako je istina za ovo kod rabljenih igara ako sony to nebude koristio izbor je ocit! Nije iskljuceno da je prvo predstavljanje bilo da se pokupi feedback od ljudi pa mogu jos promjeniti nesto...

pogledaj i ovo tu je potvrđeno
igra se veze za tvoj live account

 

https://revision3.com/rev3gamespreviews/xbox-one-microsoft-interview

 

 

http://revohd.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.5.2013 21:41 (Arnold Layne).
14 godina
offline
Re: Xbox One

Znaci kao steam ako nebude akcija kao i tamo fail...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Xbox One

Nove novosti o novom xboxu,

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
 
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xbox One

PS fanovi nebi trebali sudjelovati u ovoj temi,vidim da mi samo davaju TD za bilo šta da kažem dobro o xbox-u! {#}

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
3 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox One

A to je forum. Isto tako ja dobijam TD kad cisto iznosim cinjenice. Opce ne iznosim misljenje. A svejedno se nadje neko pogodjen pa baca TD tek tako.

I opce je nebitno ko je fan cega. Ako nesto ne valja, ne valja.

12 godina
odjavljen
offline
Xbox One

nije zdravo za temu da u njoj pisu samo xbox fanovi koji bi izbjegavali pisanje losih stvari o konzoli
time bi stvorili iluziju savrsenog uređaja ,al istina da je ovo sa TD ,TU glupost kaj mozes

http://revohd.blogspot.com/
Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
Arnold Layne kaže...

nije zdravo za temu da u njoj pisu samo xbox fanovi koji bi izbjegavali pisanje losih stvari o konzoli
time bi stvorili iluziju savrsenog uređaja ,al istina da je ovo sa TD ,TU glupost kaj mozes

Pa nebi pisali samo dobre stvari o konzoli,isto tako PS fanovi bi namjerno napisali(iako to nije istina) do ne valja,samo kako bi pljuvali MS i nabacili usput kako je PS4 bolji itd itd...A koliko vidim tema je "xbox one" ne "xbox one vs ps4".... 

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
16 godina
offline
Re: Xbox One

Pa dobro, neka je Xbox One tema. I sad ja odlucim u njoj rec da me prezentacija konzole razocarala, ne smijem?

 

Btw, vec sam gore dobio TD, toliko o tome. 

A brijem da cu i ovdje barem dva dobit. {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
Dachande kaže...

Pa dobro, neka je Xbox One tema. I sad ja odlucim u njoj rec da me prezentacija konzole razocarala, ne smijem?

 

Btw, vec sam gore dobio TD, toliko o tome. 

A brijem da cu i ovdje barem dva dobit. {#}

E ma imas pravo rec odnosno napisat,ali govorim da će na E3 govoriti više o konzoli i o novim igrama tj. 15 exkluziva! Sam yusuf je rekao prije prezentacije da će prezentirati samo 2-3 igre(kao što i jesu) i tek kasnije da će prezentitari cijelu konzolu,kontroler još i još igara....

Btw:eto dao sam ti jedan TU da se razveseliš {#}

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
16 godina
offline
Re: Xbox One

Hvala, nisi trebao. Ne opterećuje me to tolko. {#}

Al što me zna rastužiti je kad neko ne zna argumentirat i pričat o različitim stavovima.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox One
funky boy kaže...
Arnold Layne kaže...

nije zdravo za temu da u njoj pisu samo xbox fanovi koji bi izbjegavali pisanje losih stvari o konzoli
time bi stvorili iluziju savrsenog uređaja ,al istina da je ovo sa TD ,TU glupost kaj mozes

Pa nebi pisali samo dobre stvari o konzoli,isto tako PS fanovi bi namjerno napisali(iako to nije istina) do ne valja,samo kako bi pljuvali MS i nabacili usput kako je PS4 bolji itd itd...A koliko vidim tema je "xbox one" ne "xbox one vs ps4".... 

jesi siguran

koji je tvoj razlog za to da ti se novi xbox sviđa

Glavni fokus im je bio na TV koji kod nas nece bit dostupan ,a ostalo je isto
+ blokiranje rabljenih igara i potreba za internetom

Jedino kaj mi se sviđa je kontroler koji istina nije nesto napredovo (barem po usmenom prijenosu) ,ali nije niti trebo

 

a ono sto ce se dogodit na E3 cemo pricat poslje E3-a ,a ne prije
sad pricamo o onome sto znamo

http://revohd.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2013 13:00 (Arnold Layne).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One

jesi siguran

koji je tvoj razlog za to da ti se novi xbox sviđa

Glavni fokus im je bio na TV koji kod nas nece bit dostupan ,a ostalo je isto
+ blokiranje rabljenih igara i potreba za internetom

Jedino kaj mi se sviđa je kontroler koji istina nije nesto napredovo (barem po usmenom prijenosu) ,ali nije niti trebo

 

a ono sto ce se dogodit na E3 cemo pricat poslje E3-a ,a ne prije
sad pricamo o onome sto znamo

Ne kužim čemu takva strka oko TV-a koji neće biti dostupan kod nas.Pa jbt ono što je Yusuf radio s telkom je sve bilo preko kinecta.

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
12 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox One
funky boy kaže...

jesi siguran

koji je tvoj razlog za to da ti se novi xbox sviđa

Glavni fokus im je bio na TV koji kod nas nece bit dostupan ,a ostalo je isto
+ blokiranje rabljenih igara i potreba za internetom

Jedino kaj mi se sviđa je kontroler koji istina nije nesto napredovo (barem po usmenom prijenosu) ,ali nije niti trebo

 

a ono sto ce se dogodit na E3 cemo pricat poslje E3-a ,a ne prije
sad pricamo o onome sto znamo

Ne kužim čemu takva strka oko TV-a koji neće biti dostupan kod nas.Pa jbt ono što je Yusuf radio s telkom je sve bilo preko kinecta.

ha ? ne kuzim te bas
daj molim te pojasni malo

http://revohd.blogspot.com/
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
Arnold Layne kaže...

ha ? ne kuzim te bas
daj molim te pojasni malo

To i je problem,ne kužim ni ja tebe,koji TV,šta si mislio reći s tim????

 

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
12 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox One
funky boy kaže...
Arnold Layne kaže...

ha ? ne kuzim te bas
daj molim te pojasni malo

To i je problem,ne kužim ni ja tebe,koji TV,šta si mislio reći s tim????

 

ovaj xboxov tv guide i gledanje tv-a preko xbox-a nece bit podrzani kod nas
u pocetku ce to bit samo za ameriku jer MS mora stvorit partnerstvo da to omoguci
kod nas bi trebo sa t-comom jer ti moras spojit MaxTV u xbox da bi mogo gledat tv na xbox-u

Kinect samo sluzi za glasovne naredbe

http://revohd.blogspot.com/
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One

 

ovaj xboxov tv guide i gledanje tv-a preko xbox-a nece bit podrzani kod nas
u pocetku ce to bit samo za ameriku jer MS mora stvorit partnerstvo da to omoguci
kod nas bi trebo sa t-comom jer ti moras spojit MaxTV u xbox da bi mogo gledat tv na xbox-u

Kinect samo sluzi za glasovne naredbe

Pa da kinect tj. glasovne neredbe i tzv. movement,to je fora!Za tv bit će dostupan,pitanje je vremena,ne mogu ni oni pak sve odjednom,korak po korak....

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
12 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox One
funky boy kaže...

 

ovaj xboxov tv guide i gledanje tv-a preko xbox-a nece bit podrzani kod nas
u pocetku ce to bit samo za ameriku jer MS mora stvorit partnerstvo da to omoguci
kod nas bi trebo sa t-comom jer ti moras spojit MaxTV u xbox da bi mogo gledat tv na xbox-u

Kinect samo sluzi za glasovne naredbe

Pa da kinect tj. glasovne neredbe i tzv. movement,to je fora!Za tv bit će dostupan,pitanje je vremena,ne mogu ni oni pak sve odjednom,korak po korak....

pa fora je dok ti ne dosadi
Ti stvarno mislis da ce TV bit dosupan ? Pa Xbox Live nije dostupan ,a di bi jos TV bio
malo realnije razmisljaj

http://revohd.blogspot.com/
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One

pa fora je dok ti ne dosadi
Ti stvarno mislis da ce TV bit dosupan ? Pa Xbox Live nije dostupan ,a di bi jos TV bio
malo realnije razmisljaj

Malo da te ispravim: Xbox live je dostupan u Hrvatskoj,raspitaj se malo,nemožeš skinuti neke igre,filmove(radi regije ili šta ja znam) ali on je dostupan u Hrvatskoj i to prije nekoliko mjeseci {#}

Btw:bilo je i vrijeme!

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
12 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Upravo čitam vijest na hcl.hr kako je Xbox lockan što se tiče regija. Stvarno mi nisu jasni ovi potezi MS-a, kao da žele odbiti kupce, u čemu je fora jel propuštam nešto? Ako Sony ovo ne iskoristi sad, neće nikad...

PS4 za sada više obećava sa moje strane..bez obzira na ove glasovne funkcije i ponovno implementiranje Kinecta...

 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One

Malo da te ispravim: Xbox live je dostupan u Hrvatskoj,raspitaj se malo,nemožeš skinuti neke igre,filmove(radi regije ili šta ja znam) ali on je dostupan u Hrvatskoj i to prije nekoliko mjeseci {#}

Btw:bilo je i vrijeme!

Izgleda da ja moram sam sebe ispravljat {#},xbo live NIJE dostupan u Hrvatkoj još....To stvarno nije u redu

Btw:jesmo hrvati ili nismo :)

http://www.xbox.com/en-US/live/countries

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
11 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Xbox one neće morati biti uvijek online tj. samo za neke stvari(multiplayer itd.)

Ništa nije potvrđeno i sam Don mattrick(ili kako se već zove) izjavio je poslije prezentacije da xbox ponavljam NEĆE morati biti uviijek online!Nemojte mi davati TD jer znam dobro što sam vidio i čuo!

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Evo dokaza,nisam mogao staviti video pa sam sliku s titlovima da pokažem da sam u pravu!

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox One

Pa da, neće uvjek biti online nego se špekulira da će svakih 24h tražit vezu za internet. Što sad npr. meni ode router i čekam tjedan dana ovu bagru iz t-coma da ga dođu promjenit. To znači da neću moći koristiti konzolu 6 dana.

I glupost mi je što ovaj kinect mora uvjek biti uključen. Znači i ako se on pokvari, konzola postaje neupotrebljiva...

I don't believe in a lot of things but I do believe in duct tape
Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
offline
Xbox One

Razočaran sam i to jako!Nek me neko ispravi ali mislim da je nova konzola jako orijentirana amerima a o idiotskom potezu gdje se rabljenoj igri prilikom prebacivanja na drugi profil,plaća 'porez',neću ni komentirati.Toliko blesavih,blago rečeno,poteza nisam već odavno vidio.Mislim da se situacija debelo okreće na Sonyjevu stranu.Još uvijek se nadam da je ovo predstavljanje blo da se vidi kakvi će feedback biti kod korisnika i mogućih kupaca...nadam se.

Biti ili ne biti pitanje je sada.
Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox One
Captain_America kaže...

Upravo čitam vijest na hcl.hr kako je Xbox lockan što se tiče regija. Stvarno mi nisu jasni ovi potezi MS-a, kao da žele odbiti kupce, u čemu je fora jel propuštam nešto? Ako Sony ovo ne iskoristi sad, neće nikad...

PS4 za sada više obećava sa moje strane..bez obzira na ove glasovne funkcije i ponovno implementiranje Kinecta...

i xbox 360 je bio lockan ,ps2 isto ,sve nintendo konzole
od ovih zadnjih konzola samo ps3 i Vita nisu zakljucani

http://revohd.blogspot.com/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice