Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.826
|
čitano: 5.022.498
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
el.šef kaže...
Vive24 kaže...

onda ti je kriv izričaj...Kako bi iko mogao znati gdje si ti gledao

 

trebao si napisati: pregledao sam cijene u tim i tim trgovina i najjeftinije što sam našao je po toj i toj cijeni.

 

Znate li ima li negdje jeftinije?

 

Tako bar ne bi ispao kao gotovan

Hahahahah, ne mogu si pomoc ali OPROSTITE profesore, decko je pitao i to je to, cemu taj pokusaj objasnjavanja nekome kao da je malouman? Malo tezi kompleks je u pitanju sefe

 Da, teško je to kad si ne možeš pomoći kako veliš. Nažalost ne mogu ti niti ja niti itko drugi pomoći.U pravu si, malo ti je teži kompleks u pitanju.

9 mjeseci
offline
Sony PlayStation 5

Upravo došao popust za PS PLUS PREMIUM I EXTRA.

 

Uzeo Premium za 106 EUR!

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.12.2023 10:07 (QKYMON).
Moj PC  
2 1 hvala 1
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Koji store? Burkina Faso? Jer na HR je i dalje 150€...

9 mjeseci
offline
Sony PlayStation 5

HR store.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dualsense kontroleri od 11.12. do 24.12. ponovno 49 eura u Sancti i s Moj telekom kodovima ispadnu 40 eura za one koji nisu uhvatili za Black Friday.

Kodovi vrijede i na igre, npr. Ghost of Tsushima PS4 ispadne 8 eura s kodom. Pogledajte i ostalu PS ponudu iz božićne promocije.

 

Moj Telekom kodovi za Sanctu su jednokratni i zbrajaju se s postojećim akcijskim cijenama:

- 20 posto na Playstation dodatnu opremu za PS4 i PS5 (kontroleri, kamere, slušalice, itd.)

- 20 posto na sve PS4 i PS5 igre

- 10 posto na Playstation VR2

Mogu se iskoristiti do 30.4.2024. I nije preduvjet da ste korisnik HT-ovih usluga. :)

 
3 0 hvala 3
9 mjeseci
offline
Sony PlayStation 5

NEZNAM ČEMU HEJT I NEGATIVNOST.

SAMO SAM VAM JAVIO DA JE BIO POPUST.

 

ONO WTF.

EVO SLIKA.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mata94 kaže...

Dualsense kontroleri od 11.12. do 24.12. ponovno 49 eura u Sancti i s Moj telekom kodovima ispadnu 40 eura za one koji nisu uhvatili za Black Friday.

Kodovi vrijede i na igre, npr. Ghost of Tsushima PS4 ispadne 8 eura s kodom. Pogledajte i ostalu PS ponudu iz božićne promocije.

 

Moj Telekom kodovi za Sanctu su jednokratni i zbrajaju se s postojećim akcijskim cijenama:

- 20 posto na Playstation dodatnu opremu za PS4 i PS5 (kontroleri, kamere, slušalice, itd.)

- 20 posto na sve PS4 i PS5 igre

- 10 posto na Playstation VR2

Mogu se iskoristiti do 30.4.2024. I nije preduvjet da ste korisnik HT-ovih usluga. :)

 

Kako se dobije Moj Telekom kodove ako nisi HT korisnik? I ako smijem užicati koji na PM odmah 

9 mjeseci
offline
Sony PlayStation 5

Moguće da sam imao nešto posebno jer je novi account i nikad nisam imao PS Plus do sada.

Ja sam na našem storeu, nigdje drugdje, niti neznam promjenit državu store-a.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
QKYMON kaže...

Moguće da sam imao nešto posebno jer je novi account i nikad nisam imao PS Plus do sada.

Ja sam na našem storeu, nigdje drugdje, niti neznam promjenit državu store-a.

 Ja kad se izlogiram pokazuje mi 151 Eur. Nema nikakvog popusta

 

 

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vive24 kaže...
QKYMON kaže...

Moguće da sam imao nešto posebno jer je novi account i nikad nisam imao PS Plus do sada.

Ja sam na našem storeu, nigdje drugdje, niti neznam promjenit državu store-a.

 Ja kad se izlogiram pokazuje mi 151 Eur. Nema nikakvog popusta

 

 

 Meni isto. Ali kad se ulogiram stoji 30% popusta za extra i premium

9 mjeseci
offline
Sony PlayStation 5

Eto, bitno da su ovi gore negativnost proširili :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Za info, PS Portal ide u prodaju kod nas od 12.1. Koliko vidim najjeftinije u Instaru.

 

Ako netko misli biti beta tester, javite nama ostalima kakvo iskustvo ste imali. Ja važem da li da ga uzmem ali recenzije ga baš i ne hvale pretjerano. Nedostatak Wifi6(E) podrške mi je maestralan promašaj jer taj standard podosta smanjuje latenciju. Da podržava PS Now, odmah bi uzeo ali ovako kako je važem da li je to pametna kupnja s obzirom na €210 cijenu.

 

Igranje RP na iPad-u mi je nespretno jer se ne mogu baš zavaliti u kauč i igrati kakav singleplayer (PS5 mi je spojen na monitor a ne da mi se uvijek lomiti leđa za stolom). S druge strane s obzirom na driftave analoge, mislim uzeti samo ako daju 24 mjeseca garancije (a ne da se moram pozivati na materijalne nedostatke i molit boga da mi to prođe).

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
mata94 kaže...

Dualsense kontroleri od 11.12. do 24.12. ponovno 49 eura u Sancti i s Moj telekom kodovima ispadnu 40 eura za one koji nisu uhvatili za Black Friday.

Kodovi vrijede i na igre, npr. Ghost of Tsushima PS4 ispadne 8 eura s kodom. Pogledajte i ostalu PS ponudu iz božićne promocije.

 

Moj Telekom kodovi za Sanctu su jednokratni i zbrajaju se s postojećim akcijskim cijenama:

- 20 posto na Playstation dodatnu opremu za PS4 i PS5 (kontroleri, kamere, slušalice, itd.)

- 20 posto na sve PS4 i PS5 igre

- 10 posto na Playstation VR2

Mogu se iskoristiti do 30.4.2024. I nije preduvjet da ste korisnik HT-ovih usluga. :)

 Hvala ti na linku. Ne znam da li je velika razlika između ps4 i ps5 verzije?

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vive24 kaže...
mata94 kaže...

Dualsense kontroleri od 11.12. do 24.12. ponovno 49 eura u Sancti i s Moj telekom kodovima ispadnu 40 eura za one koji nisu uhvatili za Black Friday.

Kodovi vrijede i na igre, npr. Ghost of Tsushima PS4 ispadne 8 eura s kodom. Pogledajte i ostalu PS ponudu iz božićne promocije.

 

Moj Telekom kodovi za Sanctu su jednokratni i zbrajaju se s postojećim akcijskim cijenama:

- 20 posto na Playstation dodatnu opremu za PS4 i PS5 (kontroleri, kamere, slušalice, itd.)

- 20 posto na sve PS4 i PS5 igre

- 10 posto na Playstation VR2

Mogu se iskoristiti do 30.4.2024. I nije preduvjet da ste korisnik HT-ovih usluga. :)

 Hvala ti na linku. Ne znam da li je velika razlika između ps4 i ps5 verzije?

ps5 verzija se brze ucitava, ima bolje vizuale i veci framerate. po meni ako imas ps5 gledaj da uzmes ps5 verziju, a ne da igras ps4. 

2 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...
Vive24 kaže...
mata94 kaže...

Dualsense kontroleri od 11.12. do 24.12. ponovno 49 eura u Sancti i s Moj telekom kodovima ispadnu 40 eura za one koji nisu uhvatili za Black Friday.

Kodovi vrijede i na igre, npr. Ghost of Tsushima PS4 ispadne 8 eura s kodom. Pogledajte i ostalu PS ponudu iz božićne promocije.

 

Moj Telekom kodovi za Sanctu su jednokratni i zbrajaju se s postojećim akcijskim cijenama:

- 20 posto na Playstation dodatnu opremu za PS4 i PS5 (kontroleri, kamere, slušalice, itd.)

- 20 posto na sve PS4 i PS5 igre

- 10 posto na Playstation VR2

Mogu se iskoristiti do 30.4.2024. I nije preduvjet da ste korisnik HT-ovih usluga. :)

 Hvala ti na linku. Ne znam da li je velika razlika između ps4 i ps5 verzije?

ps5 verzija se brze ucitava, ima bolje vizuale i veci framerate. po meni ako imas ps5 gledaj da uzmes ps5 verziju, a ne da igras ps4. 

 tnx. Ipak razlika je u cijeni 10 ili 40 eura

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
mata94 kaže...

Dualsense kontroleri od 11.12. do 24.12. ponovno 49 eura u Sancti i s Moj telekom kodovima ispadnu 40 eura za one koji nisu uhvatili za Black Friday.

Kodovi vrijede i na igre, npr. Ghost of Tsushima PS4 ispadne 8 eura s kodom. Pogledajte i ostalu PS ponudu iz božićne promocije.

 

Moj Telekom kodovi za Sanctu su jednokratni i zbrajaju se s postojećim akcijskim cijenama:

- 20 posto na Playstation dodatnu opremu za PS4 i PS5 (kontroleri, kamere, slušalice, itd.)

- 20 posto na sve PS4 i PS5 igre

- 10 posto na Playstation VR2

Mogu se iskoristiti do 30.4.2024. I nije preduvjet da ste korisnik HT-ovih usluga. :)

 

Kako se dobije Moj Telekom kodove ako nisi HT korisnik? I ako smijem užicati koji na PM odmah 

 

Dok se uđe u najnoviju verziju aplikacije:

1. otvoriti Moments ekran u meniju

2. u sekciji "Ekskluzivne pogodnosti" odabrati "Prikaži sve"

3. u listi pronaći Sancta kodove :)

 

Jednokratni su (odnosno personalizirani) tako da će ti ih netko vjerojatno poslati jedino ako ne planira iskoristiti.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.12.2023 12:29 (mata94).
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ti kodovi su za igre ili mogu i konzole?
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam probao Portal piknut sa kodom ali naravno da ne pali :D :D 

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo vam kodovi od moje babe za multiplus rođendan što je dobila. Kodovi su "individualni" i "jednokratni" i vrijede još puno puta. Al ne za sve i svašta. 

MULTIPLUS-BDAY-20 (Ne za konzole, psvr, kontrolere. Radi na PS5/PS4 igre, daljinac, charging dock, slušalice itd...)
MULTIPLUS-BDAY-15 (Za PC periferiju tipa logitech itd..)

 

Kodovi su radili i na kontrolere al su skužili pa više ne rade. Dokle će ovi bit aktivni i na što sve? Pitaj Boga, al evo.

Moj PC  
3 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
FrostyHR kaže...

Evo vam kodovi od moje babe za multiplus rođendan što je dobila. Kodovi su "individualni" i "jednokratni" i vrijede još puno puta. Al ne za sve i svašta. 

MULTIPLUS-BDAY-20 (Ne za konzole, psvr, kontrolere. Radi na PS5/PS4 igre, daljinac, charging dock, slušalice itd...)
MULTIPLUS-BDAY-15 (Za PC periferiju tipa logitech itd..)

 

Kodovi su radili i na kontrolere al su skužili pa više ne rade. Dokle će ovi bit aktivni i na što sve? Pitaj Boga, al evo.

na ovom kontroleru još uvijek se može iskoristit 20% popusta 

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Kakav je taj novi v2 zna li netko

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...
MEGATAMA kaže...

Hrpa vrhunskih igara dosla a ja i dalje igram Diablo 4 🥲🥲🥲

 MEGATAMA

Pa jesi ti živ nisam te vidio 100 godina na forumu?

Evo me,imao puno stvari za obavljat,pa taj Diablo 4....pa zapustio forum 

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

mislim da ovaj popust na ps-plus je samo za nove

takodjer sam na hr storu

meni za extra i dalje stoji 125€

istice mi 22.12.2023.

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 mjeseci
offline
Sony PlayStation 5

Da, vjerojatno.

S tim da jučer nije bilo tog popusta, to su danas nešto uštimavali.

 

Možda dođe i za stare pretplatnike nekakav popust. Ili možda ne jer su vam produljivali dok je bio prelazak na euro. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni je dosao popust danas, imao sam PS+ prije godinu/dvije tako da ne znam jel me smatraju novim clanom ili me mame da se vratim nazad ali ima opcije i za postojece korisnike 

PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pitanje,ako otkažeš PS plus dali gubiš sve igre koje si do sada dobio u sklopu mjesečnih besplatnih igara?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Atomic-7 kaže...

Pitanje,ako otkažeš PS plus dali gubiš sve igre koje si do sada dobio u sklopu mjesečnih besplatnih igara?

 Atomic-7

Ne gubiš ih, ali ne možeš ih igrati dok ponovo ne kupiš PS+.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vidim i ja popust, 89 eura za Extra tier. Isteklo mi je prije tjedan dana pa se sad premišljam dal uzeti. Da je 50% off ne bih puno razmišljao, ali ovako je i dalje puno.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ima li kakav popust za Essential? Prošle godine sam platila 200-ak kn....

sada mi je previše dati 71.99 eura

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Od mene neće dobit pare sigurno još jedno godinu dana s ovakvim ponašanjem.

Znam, neće propasti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
8 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice