Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.750
|
čitano: 4.900.151
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...

 Ja ga ne poznajem niti sam ikada imao doticaja sa kolegom, ali nekako sam uvjeren da on ustvari tjera zajebanciju sa tim TD.... :)

 

Ako ti sada od njega dobiješ TD na tu poruku, da li si onda u pravu ili nisi? Hmm, to je jedna od onih paradoksalnih stvari u svemiru..

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kad ste luzeri, ja sam dobio čak dva put TU od njega.
 
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
Kad ste luzeri, ja sam dobio čak dva put TU od njega.

 To je bilo slučajno kad je tipkao na mobitelu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Za dobrim konjem prasina se dize.....

Betonizacijom je prasine sve manje, konja nam hvala bogu ne nedostaje.

U stvari, svaki td je potvrda mom liku i dijelu, da sam napisao nesto pametno i potrebito. Svaki tu potvrdjuje da sam napisao ono sto mnogi misle, a tako se ne ide u eu parlam.... Pardoncek. ;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Igram zadnjih dana Uncharted Legacy of Thieves. Baš je čudo koliko za Uncharted 4 znači skok na 60 FPS-a. Sad je to onako kako je moralo biti kod izlaska. Jedino nisam istraživao dali su još išta dirali u samoj igri. Na prvu mi izgleda da je sve isto, ali davno sam igrao.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...

Igram zadnjih dana Uncharted Legacy of Thieves. Baš je čudo koliko za Uncharted 4 znači skok na 60 FPS-a. Sad je to onako kako je moralo biti kod izlaska. Jedino nisam istraživao dali su još išta dirali u samoj igri. Na prvu mi izgleda da je sve isto, ali davno sam igrao.

Sve je isto,meni u toj igri tih 60fps nije donjelo nikakvu drasticnu razliku radi nacina kako je Nathan animiran i kako se krece.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...

Igram zadnjih dana Uncharted Legacy of Thieves. Baš je čudo koliko za Uncharted 4 znači skok na 60 FPS-a. Sad je to onako kako je moralo biti kod izlaska. Jedino nisam istraživao dali su još išta dirali u samoj igri. Na prvu mi izgleda da je sve isto, ali davno sam igrao.

 

Hvala bogu da je bolje u 60 FPSa. Moram nać negdje post u PS4 grupi kad je izašao Uncharted 4 kako su me svi popljuvali kad sam to napisao :-P

 

Ja dovršavam Jedi Fallen Order. Mislim da zabagiraniju igru nisam već jako dugo vidio, i to igram 3 godine nakon releasea PS5 verziju.

Od propadanja kroz teksture, brutalnih padova performansi i trzanja ničim izazvanog kod pomicanja kamere, do out-of-sync lipsynca i neprijatelja koji odjednom nestanu s ekrana i nema ih više.

Nije ni čudo da ju daju besplatno ili za smiješni iznos.

 

Stvarno je samo za fanove StarWarsa, inače nema nikakvog razloga da netko igra.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
quickr kaže...
Marcek555 kaže...
Gemmy kaže...

bas gledam u keksu i ja nemam te opcije za psn

 Evo ......

 Nemam tu opciju :(

 Otici na google play, naći keks pay, "join beta", nakon par minuta ponudi update, nakon updatea dobije se opcija za kupovanje PS bonova.

 

9 godina
offline
Sony PlayStation 5

PlayStation Plus Extra

Game Catalog

 

HORIZON II Forbidden West PS4/PS5

Resident Evil 7 7 PS4

Borderlands 3 PS4/PS5

Scarlet Nexus PS4/PS5

The Quarry PS4/PS5

Outriders PS4/PS5

Tekken 7 PS4

Ace Combat 7: Skies Unknown PS4

Earth Defense Force 5 PS4

Oninaki PS4

Lost Sphear PS4

I am Setsuna PS4

The Forgotten City | PS4, PS5

 

PlayStation Plus Premium | Classics

 

The Legend of Dragoon | PS1

Wild Arms 2 | PS1

Harvest Moon: Back to Nature | PS1

Destroy All Humans! | PS4

 

Moj PC  
11 0 hvala 8
9 godina
online
Sony PlayStation 5

 

jel se to meni samo čini ili je Horizon 2 ipak malo prebrzo došao na to?

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sad ga dijele djabe kad vise nemam ps.... ;)

Prebrzo.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...

 

The Quarry PS4/PS5

 

 Napokon. Stalno kontam kupiti tu igru, ali čak i na sniženju mi je bila preskupa. Hvala Sony. :) 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

Hvala bogu da je bolje u 60 FPSa. Moram nać negdje post u PS4 grupi kad je izašao Uncharted 4 kako su me svi popljuvali kad sam to napisao :-P

 

Ja dovršavam Jedi Fallen Order. Mislim da zabagiraniju igru nisam već jako dugo vidio, i to igram 3 godine nakon releasea PS5 verziju.

Od propadanja kroz teksture, brutalnih padova performansi i trzanja ničim izazvanog kod pomicanja kamere, do out-of-sync lipsynca i neprijatelja koji odjednom nestanu s ekrana i nema ih više.

Nije ni čudo da ju daju besplatno ili za smiješni iznos.

 

Stvarno je samo za fanove StarWarsa, inače nema nikakvog razloga da netko igra.

 

Respectfully disagree.

Čudo koliko tehničkih problema ima, ali ni jedan bug nije izazvao da moram ponavljati dio igre ili poginem bez razloga.

Van toga igra je prilično jedinstvena kombinacija žanrova. Iako ni jedan aspekt nije savršen, sve zajedno je dosta zabavno i ima što ponuditi i ne fanovima SW-a.

 

Ak hoćeš vidjeti najzbagiraniju AAA igru nađi PS3 i pokreni prvi Red Dead Redemption. Igra desetljeća po mnogima, a 10 godina nakon izlaska ima game breaking bugove. 3 različite main misije sam morao ponavljati jer se igra zbagirala.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit

Quarry je meni..... Onako. Tupav. Dosadan. Doduse tek sad sam na dijelu gdje pocima zabava, barem bi trebala, ali pocetak.... Uzas. Sjedis i gledas, hodas malo, opet gledas....

I to dolazi od nekog tko je odigrao sve iz dark pictures, until dawn.... Ali quarry mi je za sada uvjerljivo najlosiji, mozda promjenim misljenje ako se natjeram da nastavim igrati......
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Sony PlayStation 5

Pitao sam prije par dana, ali mozda je proslo nezapazeno, zanima me je li onda itko pokušao naručivati s direct.playstationa njemackog ili kod nekog kuci ili putem mailboxde-a direktno? Zanima me bi li oni slali na mailbox s obzirom da je "sanducic"

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

 

jel se to meni samo čini ili je Horizon 2 ipak malo prebrzo došao na to?

 Idealno vrijeme. Prošla je godina dana. Stavili su ju na pretplatu dok još igra ima neku težinu prije konstantnih akcija ili trajnog pada cijene jer što se ubralo po punoj cijeni se ubralo, barem većina. Lagano će kapat i tako, a ovako će boostati broj pretplatnika, čim više ljudi ima igru, više će se prodavati DLC, možda više ljudi zagrijati za PSVR2 i njegovu verziju Horizona, zatim opet friška lovica od PC verzije. Po meni logičan potez i tako će se ubuduće držati u korak sa Gamepassom. Igru moraš gurati na pretplatu dok još vrijedi, ne kad je već 5 godina PS HITS.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

 

jel se to meni samo čini ili je Horizon 2 ipak malo prebrzo došao na to?

 Za one koji ga nisu kupili,nedovoljno brzo 😁

 

U svakom slucaju Sony se razbacao sa igrama 🥂

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
NathanDrek kaže...
Cansee kaže...

 

jel se to meni samo čini ili je Horizon 2 ipak malo prebrzo došao na to?

 Idealno vrijeme. Prošla je godina dana. Stavili su ju na pretplatu dok još igra ima neku težinu prije konstantnih akcija ili trajnog pada cijene jer što se ubralo po punoj cijeni se ubralo, barem većina. Lagano će kapat i tako, a ovako će boostati broj pretplatnika, čim više ljudi ima igru, više će se prodavati DLC, možda više ljudi zagrijati za PSVR2 i njegovu verziju Horizona, zatim opet friška lovica od PC verzije. Po meni logičan potez i tako će se ubuduće držati u korak sa Gamepassom. Igru moraš gurati na pretplatu dok još vrijedi, ne kad je već 5 godina PS HITS.

Da bi drzali korak sa Gamepassom morali bi mi davat 9 mjeseci u godini indie a ostala 3 mjeseca nesto vrijedno moje pozornosti,otprilike.

Doduse i ovo sto dodje na PS+ vec imam ili me ne zanima,ja cekam navalu PS1,PS2 i lokalno igranje PS3 igara....i cekam....

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Chronosus kaže...

 

Respectfully disagree.

Čudo koliko tehničkih problema ima, ali ni jedan bug nije izazvao da moram ponavljati dio igre ili poginem bez razloga.

Van toga igra je prilično jedinstvena kombinacija žanrova. Iako ni jedan aspekt nije savršen, sve zajedno je dosta zabavno i ima što ponuditi i ne fanovima SW-a.

 

Ak hoćeš vidjeti najzbagiraniju AAA igru nađi PS3 i pokreni prvi Red Dead Redemption. Igra desetljeća po mnogima, a 10 godina nakon izlaska ima game breaking bugove. 3 različite main misije sam morao ponavljati jer se igra zbagirala.

 

Ok, to stoji. Ali meni nije nešto utješno ni to što ta sva sila bugova ne uzrokuje "ponavljanje dijela igre". Jednostavno odaje dojam lošeg proizvoda.

A i ginuo sam, pogotovo na zabagiranim lijanama na koje skočiš pa prođeš kroz njih, ili se primi, zaljujaš se i onda propadne dolje kroz lijanu. :-)

No priča je dovoljno zanimljiva da me drži, inače bih davno obrisao. Vraća me u dane KOTORa.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

Ok, to stoji. Ali meni nije nešto utješno ni to što ta sva sila bugova ne uzrokuje "ponavljanje dijela igre". Jednostavno odaje dojam lošeg proizvoda.

A i ginuo sam, pogotovo na zabagiranim lijanama na koje skočiš pa prođeš kroz njih, ili se primi, zaljujaš se i onda propadne dolje kroz lijanu. :-)

No priča je dovoljno zanimljiva da me drži, inače bih davno obrisao. Vraća me u dane KOTORa.

Uf KOTOR, nadam se da će remake ugledati svjetlo dana.

Volio sam i Jedi Knightove al ovo mi je i dalje najbolja SW igra nakon KOTOR-a. Baš je pogođen ugođaj orginalne trilogije. Mislio sam da mi je zadnja trilogija ubila ljubav prema franšizi ali ispada da ima i dalje magije u tom svemiru. Ovo i Andor su mi vratili taj stari filing.

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Mi koji ne moramo igrati igre odmah na izlasku dolazimo na svoje sa ps pretplatom. Npr. igram sad Demon Souls i gustam ko malo prase, sljedeći je HZD i samo za to se isplatila pretplata na godinu dana a da ne kažem da sam odigrao u sklopu pretplate GoT, Guardianse  i Mafiu. Doslovno ot kad je nova pretplata izašla nisam kupio ni jednu igru niti namjeravam jer stvarno je veliki izbor. A u backlogu čeka sve što sam kupio prije jer radje igram iz pretplate jer se kao bojim da ne maknu ono što želim odigrati 😀

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...

PlayStation Plus Extra

Game Catalog

 

HORIZON II Forbidden West PS4/PS5

Resident Evil 7 7 PS4

Borderlands 3 PS4/PS5

Scarlet Nexus PS4/PS5

The Quarry PS4/PS5

Outriders PS4/PS5

Tekken 7 PS4

Ace Combat 7: Skies Unknown PS4

Earth Defense Force 5 PS4

Oninaki PS4

Lost Sphear PS4

I am Setsuna PS4

The Forgotten City | PS4, PS5

 

PlayStation Plus Premium | Classics

 

The Legend of Dragoon | PS1

Wild Arms 2 | PS1

Harvest Moon: Back to Nature | PS1

Destroy All Humans! | PS4

 

 Je da sam cekao neka dobra snizenja, ali meni se pretplata na PS+ extra ovim isplatila. Sve ostalo je bonus. Uz sve to prelaziti Hogwarts Legacy. Imam kaj igrat do sljedeceg produzivanja pretplate :D Jedino me muci kaj nisam prvi HZ presel i sad cu morat i to ubacit unutra.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.2.2023 23:14 (SimeKZ).
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

I ja ju skinuo prosli mjesec. Meni ok,zanimljiva, do sada nisam igrao Star Wars igre.

Mislim da cu ju platinirati.

Jedva cekam nastavak u travnju

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Vandit

Quarry je meni..... Onako. Tupav. Dosadan. Doduse tek sad sam na dijelu gdje pocima zabava, barem bi trebala, ali pocetak.... Uzas. Sjedis i gledas, hodas malo, opet gledas....

I to dolazi od nekog tko je odigrao sve iz dark pictures, until dawn.... Ali quarry mi je za sada uvjerljivo najlosiji, mozda promjenim misljenje ako se natjeram da nastavim igrati......

 Hvala za info. Onda dobro što ju dobivam "besplatno", tako da ako mi ne legne mogu je odmah izbrisati bez žaljenja što sam potrošio 35 Eura. 

 

Until Dawn mi je predobra igra, baš sam uživao. Detroit Become Human također. Dark Pictures su mi meh i nisu mi na razini Until Dawn prema kojoj mjerim takve igre. 

 

Nakon što sam ulupao preko 120 sati u Horizon Forbidden West mislio sam da neću imati šta igrati, ali sada se stvorio lijepi backlog. 

 

 

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cuj, ako ti je dark pictures meh, onda ce ti quarry biti jos veci meh....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ako se uzme neki externi SSD za ps5, da li ga je također po potrebi  moguće koristiti i za prebacivanje te gledanje filmova na telki(prebacim film na njega i piknem ga u telku)? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Fallen87 kaže...

Ako se uzme neki externi SSD za ps5, da li ga je također po potrebi  moguće koristiti i za prebacivanje te gledanje filmova na telki(prebacim film na njega i piknem ga u telku)? 

 

Nećeš moći jer PS5 formatira disk na svoj neki format. TV ni PC to neće moći pročitati.

To je za slučaj ako bi taj disk koristio za PS5 igre.

 

Ako ga formatiraš kao exFAT onda ćeš moć pristupiti sa bilo kojeg uređaja, ali nećeš moći igre kopirati na njega.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

A i mislio sam si da ce biti tako, ali rekoh, aj da provjerim za svaki slučaj, obzirom da si si stvarno razmišljam o proširenju za PS5. Neki trenutni best buy SSD za PS5 je?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni super igrica hehe

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
CROatVU kaže...

Meni super igrica hehe

 

Odigrao priču, super underwhelming kraj. Stvarno sam očekivao puno bolje.

Poslije još otišao na Dathomir da ga cijelog completeam, tamo putovao kroz labirinte potpuno nepotrebno (jer nema fast travela) do mjesta koje nisam mogao exploreati jer je bila smiješna skriptirana bitka s ptičurinom.

Nakon toga ne vidim nikakav razlog da ga više otvorim, a kamoli platiniram :-)

 

I jedna stvar mi uopće nije jasna, zašto se nakon respawna igra na PS5 učitava skoro pola minute na nekim mjestima.

Volim Respawn Entertainment, napravili su neke fenomenalne igre poput Titanfalla, ali ovu su baš usrali pogotovo istomeni respawn :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2023 21:33 (Bitanga).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice