Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 26.217
|
čitano: 5.204.977
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

meni nešta buga amazon je me za dostavu traže €101.63 i još je delivery January 30 - February 1.

 

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
blackdevil kaže...

meni nešta buga amazon je me za dostavu traže €101.63 i još je delivery January 30 - February 1.

 

 Imaju dvije opcije, ta Expedite za sto eura, i druga za 16 eura. Kad se krene kupit onda se promijeni

Ispadne €666.28 jer kod kupnje i porez mijenja

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.12.2022 12:58 (stiffler).
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
blackdevil kaže...

meni nešta buga amazon je me za dostavu traže €101.63 i još je delivery January 30 - February 1.

 

Je datum dostave je taj zato sam i napisao da se ceka,mene za dostavu gamad traze 5eu a imam Amazon Prime...trebalo bi bit free posto Amazon prodaje.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Skullscar1989 kaže...

Upao i ja u ps 5 klub, kupio sam ps5 disc verziju s 2 joystick-a i 4 igre za 6000. Žena ga prije skoro godinu dana dobila u nekoj promociji sancta domenice s nekim radiom. Original zapakirano, nema točkice na kutiji ili konzoli. Sve radi savršeno, spojio ga na 55" Tv i milina. Ne odvajamo se od njega hahaha... A sad pitanje. Čuo sam loše stvari o životnom vijeku ps5 joysticka. Kojih 400-500 sati prije nego krene drift... Jel istina? Koliko dugo vama traju u prosjeku?

 Stick drift ti je teška lutrija i nema pravila.

 

U 5. mjesecu 2021. kad sam kupio PS5. Originalni bijeli kontroler je zamijenjen u roku 2 mjeseca za crni. Taj crni još uvijek radi.

 

Kupio par mjeseci kasnije crveni kontroler - crko nakon 3 mjeseca. Zamijenio za ljubičasti, crko nakon nekoliko mjeseci isto. Zamijenio za plavi - taj još uvijek radi.

 

Ono što je sigurno je da je Dualsense sa kvalitativne strane teško smeće i zaboravi na priče ekipe koja će ti reći da ljudi poput mene siluju i razbijaju te kontrolere - na svu elektroniku u mojoj kući se religiozno pazi i stvari se nikad ne bacaju niti razbijaju. Naravno neki se ne mogu pomiriti sa time da je Sony štedio pa stavio smeće od senzora u Dualsense.

 

Kako god da bilo imaš 1 godinu garancije na Dualsense i još 1 godinu dodatno na materijalne nedostatke pa se možeš pozvati na to. S obzirom na kvalitetu, vjerojatno imaš lifetime zamjene besplatnih kontrolera. Teško mi je povjerovati da se Dualsense koji se često koristi može preživjeti 2 godine. Možda samo u nekim slučajevima.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
Skullscar1989 kaže...

Upao i ja u ps 5 klub, kupio sam ps5 disc verziju s 2 joystick-a i 4 igre za 6000. Žena ga prije skoro godinu dana dobila u nekoj promociji sancta domenice s nekim radiom. Original zapakirano, nema točkice na kutiji ili konzoli. Sve radi savršeno, spojio ga na 55" Tv i milina. Ne odvajamo se od njega hahaha... A sad pitanje. Čuo sam loše stvari o životnom vijeku ps5 joysticka. Kojih 400-500 sati prije nego krene drift... Jel istina? Koliko dugo vama traju u prosjeku?

 Stick drift ti je teška lutrija i nema pravila.

 

U 5. mjesecu 2021. kad sam kupio PS5. Originalni bijeli kontroler je zamijenjen u roku 2 mjeseca za crni. Taj crni još uvijek radi.

 

Kupio par mjeseci kasnije crveni kontroler - crko nakon 3 mjeseca. Zamijenio za ljubičasti, crko nakon nekoliko mjeseci isto. Zamijenio za plavi - taj još uvijek radi.

 

Ono što je sigurno je da je Dualsense sa kvalitativne strane teško smeće i zaboravi na priče ekipe koja će ti reći da ljudi poput mene siluju i razbijaju te kontrolere - na svu elektroniku u mojoj kući se religiozno pazi i stvari se nikad ne bacaju niti razbijaju. Naravno neki se ne mogu pomiriti sa time da je Sony štedio pa stavio smeće od senzora u Dualsense.

 

Kako god da bilo imaš 1 godinu garancije na Dualsense i još 1 godinu dodatno na materijalne nedostatke pa se možeš pozvati na to. S obzirom na kvalitetu, vjerojatno imaš lifetime zamjene besplatnih kontrolera. Teško mi je povjerovati da se Dualsense koji se često koristi može preživjeti 2 godine. Možda samo u nekim slučajevima.

Sve je to individualno,imam Ps5 od dana izlaska sa dva bjela Dualsensa i oba rade fantasticno a igara igram sam koliko pola ovog foruma.

Naravno drift je real deal posto sam ga dobio na Nintendo Switchu koji se igrao daleko najmanje od svih sistema koje imam.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
Gogy7 kaže...
Koliko ste igrali ove godine? Ja 976h.
https://wrapup.playstation.com/

875h na Ps5 sto nije bas nesto ali sam igrao i na PCu,XsX i Switchu.

875 sati samo ove godine na ta 2 gamepada a godinu prije toga sam bio i vise na ps5.

 

Realno to me ispada oko 1000 sati po gamepadu od kada ih imam,a igram igre tipa Elden Rings,Demons Souls itd itd gdje se ne mazi gamepad...iskreno me cudi da se nisu raspali u komade.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.12.2022 13:25 (MEGATAMA).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
Skullscar1989 kaže...

Upao i ja u ps 5 klub, kupio sam ps5 disc verziju s 2 joystick-a i 4 igre za 6000. Žena ga prije skoro godinu dana dobila u nekoj promociji sancta domenice s nekim radiom. Original zapakirano, nema točkice na kutiji ili konzoli. Sve radi savršeno, spojio ga na 55" Tv i milina. Ne odvajamo se od njega hahaha... A sad pitanje. Čuo sam loše stvari o životnom vijeku ps5 joysticka. Kojih 400-500 sati prije nego krene drift... Jel istina? Koliko dugo vama traju u prosjeku?

 Stick drift ti je teška lutrija i nema pravila.

 

U 5. mjesecu 2021. kad sam kupio PS5. Originalni bijeli kontroler je zamijenjen u roku 2 mjeseca za crni. Taj crni još uvijek radi.

 

Kupio par mjeseci kasnije crveni kontroler - crko nakon 3 mjeseca. Zamijenio za ljubičasti, crko nakon nekoliko mjeseci isto. Zamijenio za plavi - taj još uvijek radi.

 

Ono što je sigurno je da je Dualsense sa kvalitativne strane teško smeće i zaboravi na priče ekipe koja će ti reći da ljudi poput mene siluju i razbijaju te kontrolere - na svu elektroniku u mojoj kući se religiozno pazi i stvari se nikad ne bacaju niti razbijaju. Naravno neki se ne mogu pomiriti sa time da je Sony štedio pa stavio smeće od senzora u Dualsense.

 

Kako god da bilo imaš 1 godinu garancije na Dualsense i još 1 godinu dodatno na materijalne nedostatke pa se možeš pozvati na to. S obzirom na kvalitetu, vjerojatno imaš lifetime zamjene besplatnih kontrolera. Teško mi je povjerovati da se Dualsense koji se često koristi može preživjeti 2 godine. Možda samo u nekim slučajevima.

 

To zvuči kao jako puno bad lucka. Imam PS-ove od jedinice, nikad mi nije otišao joystick u razdoblju kad je konzola još aktualna. Dapače, koristim ih i za igranje na PC-u. Prije sam kupovao neke Thrustmasterove i Logitechove kopije PS kontrolera, oni su svi riknuli unutar godinu-dvije.

Eto, sad sam baš izvukao PS3 baš da testiram joysticke, poklonit ću ga za Božić. Jedan joystick je otišao a drugi i dalje radi kao nov. Iznenađujuće, baterija na oba još drži iako su stari sigurno 12-13 godina.

Isto sam dobio PS5 u 5. mjesecu 2021. i Dualsense i dalje kao nov. Kupio i drugi joystick prije godinu dana, i taj je skroz ok. Možda ipak ima nešto u korištenju.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Sve je to individualno,imam Ps5 od dana izlaska sa dva bjela Dualsensa i oba rade fantasticno a igara igram sam koliko pola ovog foruma.

Naravno drift je real deal posto sam ga dobio na Nintendo Switchu koji se igrao daleko najmanje od svih sistema koje imam.

 

Sve OK, drago mi je da je kod tebe iznimka. Nažalost, kod mene i hrpe drugih ljudi to nažalost nije tako. Kad sam bio zadnji put na zamjeni u SD, lik ispred mene je isto došao reklamirati drift na kontroleru. Imaju toliko zamjena da su prebacili troubleshooting sa servisa na dućane - predzadnja zamjena mi je išla na servis prije nego su odobrili zamjenu, zadnjeg su spojili na komp u dućanu i tamo odmah vidjeli da drifta i odmah odobrili zamjenu.

 

Imam doslovce cca. 12 godina star Xbox kontroler koji i dan danas radi savršeno i nikada nije driftao a stvarno se koristio. Tako da se može kad se hoće, samo Sony neće.

16 godina
online
Sony PlayStation 5

Negdje sam čitao da oni novi joystici su nova revizija, oni ljubičasti, plavi...

E sad jel to riješilo problem drifta ne znam.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
MEGATAMA kaže...

Sve je to individualno,imam Ps5 od dana izlaska sa dva bjela Dualsensa i oba rade fantasticno a igara igram sam koliko pola ovog foruma.

Naravno drift je real deal posto sam ga dobio na Nintendo Switchu koji se igrao daleko najmanje od svih sistema koje imam.

 

Sve OK, drago mi je da je kod tebe iznimka. Nažalost, kod mene i hrpe drugih ljudi to nažalost nije tako. Kad sam bio zadnji put na zamjeni u SD, lik ispred mene je isto došao reklamirati drift na kontroleru. Imaju toliko zamjena da su prebacili troubleshooting sa servisa na dućane - predzadnja zamjena mi je išla na servis prije nego su odobrili zamjenu, zadnjeg su spojili na komp u dućanu i tamo odmah vidjeli da drifta i odmah odobrili zamjenu.

 

Imam doslovce cca. 12 godina star Xbox kontroler koji i dan danas radi savršeno i nikada nije driftao a stvarno se koristio. Tako da se može kad se hoće, samo Sony neće.

Tvoj komentar da se moze kad se hoce je u mom slucaju netocan.

Pisao sam par puta na ovom forumu o mojim iskustvima sa gamepadovima i naveo da mi se kroz godine najvise njih strgalo upravo Microsoftovih.

1.Xbox 360 gamepad for PC otisao kabal od struje na spoju sa gamepadom,ispalo je da je to cesta tvornicka greska.

2.Xbox one X gamepad,otisla ona tipkica za uparivanje gamepada...samo je potonula unutra a uparivao sam taj gamepad svega 2-3 puta.Na drugom primjerku je otisao Trigger....

3Xbox gamepad za XsX otisla LT tipka,kad ju stisnes ona ostane zaglavljena,takodjer ispada serijska tvornicka greska,dobio novi model gamepada u zamjenu koji su redizajnirali i sad je Dpad sr.nje i koma je igrat ista sa njim.

 

I sa ti kazes da se moze kad se hoce......

21 mjesec
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Negdje sam čitao da oni novi joystici su nova revizija, oni ljubičasti, plavi...

E sad jel to riješilo problem drifta ne znam.

 Jedino se mogu rijesiti drifta ako koriste hall effect umjesto analog sticka u svojim kontrolerima

 

Sega Solved the Drift Issue Almost 30 Years Ago—Here’s How

 

16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Tvoj komentar da se moze kad se hoce je u mom slucaju netocan.

Pisao sam par puta na ovom forumu o mojim iskustvima sa gamepadovima i naveo da mi se kroz godine najvise njih strgalo upravo Microsoftovih.

1.Xbox 360 gamepad for PC otisao kabal od struje na spoju sa gamepadom,ispalo je da je to cesta tvornicka greska.

2.Xbox one X gamepad,otisla ona tipkica za uparivanje gamepada...samo je potonula unutra a uparivao sam taj gamepad svega 2-3 puta.Na drugom primjerku je otisao Trigger....

3Xbox gamepad za XsX otisla LT tipka,kad ju stisnes ona ostane zaglavljena,takodjer ispada serijska tvornicka greska,dobio novi model gamepada u zamjenu koji su redizajnirali i sad je Dpad sr.nje i koma je igrat ista sa njim.

 

I sa ti kazes da se moze kad se hoce......

 

Evo upravo mi je došao (od releasea Switcha) već treći par novih Joy-Cona koje redovito moram mijenjati radi drifta.

To govno je skuplje od DualSensea i više skoro nigdje nema za kupiti pojedinačno onaj koji ti treba (ako mi treba lijevi uvijek nađem desni, a ako mi treba desni imaju samo lijeve :-D).

I onda moram kupiti oba.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Magician kaže...

 Jedino se mogu rijesiti drifta ako koriste hall effect umjesto analog sticka u svojim kontrolerima

 

Sega Solved the Drift Issue Almost 30 Years Ago—Here’s How

 

 

Ne može to tako. Na taj način bi Dualsense mogao koštati 1 cent više pa se riskira profite. Šala mala naravno, no hvala ti na videu, iz njega se vidi sasvim jasno da se može. Samo je profitabilnije da ti ekipa kupuje nove kontrolere nego da oni naprave kvalitetni pa da isti traje koliko i konzola. A kasnije će Sony kmečati kao i ostali da im je stalo do okoliša i predstavljati svoje "road to zero" planove dok će i dalje praviti ovakve kontrolere.

22 mjeseca
offline
Re: Sony PlayStation 5

Na checkoutu dođe 666.28 € sve skupa; 650€ za konzolu + 16€ za shipping.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.12.2022 16:29 (ChrisPie).
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ChrisPie kaže...

Na checkoutu dođe 666.28 € sve skupa; 650€ za konzolu + 16€ za shipping.

 

Ja sam u Berlinu,meni bi dostava trebala bit free kao Prime pretplatniku.

Ja imam Ps5 ovo sam linkao za vas ostale koji ga jos niste uspijeli ugrabit.

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Elden Ring 30% off na Holiday Saleu
Obje verzije.
Moj PC  
2 0 hvala 2
21 mjesec
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Joj ja ga toliko želim, ali kako da opravdam 250€ kad već imam dva dualsensea? 🥺
21 mjesec
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Joj ja ga toliko želim, ali kako da opravdam 250€ kad već imam dva dualsensea? 🥺

Baterija ce biti problem

 

Sony’s $200 DualSense Edge for PS5 will have ‘moderately shorter’ battery life

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Magician kaže...
Gogy7 kaže...
Joj ja ga toliko želim, ali kako da opravdam 250€ kad već imam dva dualsensea? 🥺

Baterija ce biti problem

 

Sony’s $200 DualSense Edge for PS5 will have ‘moderately shorter’ battery life

Nisu normalni,na Pro gamepadu od Nintenda mi baterija drzi oko 40h,imam 2 komada i cini se da prodje vjecnost dok ih moram opet punit.

Ovi traze 200eu za sta.....

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
The DualSense Edge wireless controller’s operating time is moderately shorter than the original DualSense wireless controller because we’ve included many more features within the same form factor and ergonomic design as the original DualSense controller,” the company said in a statement to the publication
21 mjesec
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
Magician kaže...
Gogy7 kaže...
Joj ja ga toliko želim, ali kako da opravdam 250€ kad već imam dva dualsensea? 🥺

Baterija ce biti problem

 

Sony’s $200 DualSense Edge for PS5 will have ‘moderately shorter’ battery life

Nisu normalni,na Pro gamepadu od Nintenda mi baterija drzi oko 40h,imam 2 komada i cini se da prodje vjecnost dok ih moram opet punit.

Ovi traze 200eu za sta.....

 Cak Xbox Elite Wireless Controller Series 2 – Core ima bateriju koja traje 40h

 

Stay in the game with up to 40 hours of rechargeable battery life and refined components that are built to last.

 

https://www.xbox.com/en-US/accessories/controllers/xbox-elite-wireless-controller-series-2-core

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kontroler je namjenjen pro turnirima gdje ce ionako biti spojen kabelom.
Razerova verzija nema ni vibraciju jer kazu da to ne treba pro igracima.
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja isto gasim vibraciju

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
Magician kaže...
Gogy7 kaže...
Joj ja ga toliko želim, ali kako da opravdam 250€ kad već imam dva dualsensea? 🥺

Baterija ce biti problem

 

Sony’s $200 DualSense Edge for PS5 will have ‘moderately shorter’ battery life

Nisu normalni,na Pro gamepadu od Nintenda mi baterija drzi oko 40h,imam 2 komada i cini se da prodje vjecnost dok ih moram opet punit.

Ovi traze 200eu za sta.....

 Pro kontroleri se uglavnom koriste na kabel jer su namijenjeni kompetitivnim igračima, a njima je latencija jedan od bitnijih faktora. Dosta pro kontrolera koji koštaju po 150 ili više eura uopće biti nema wireless funkciju.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

GranTurismo 7 je na akciji. 300kn PS4 i 370kn PS5 verzija. Jel postoji mogucnost besplatnog ugpradea ako uzmem PS4 verziju ili moram uzet PS5 verziju?

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Počeo Je HOLIDAY SALE 

Elden Ring 370kn

Cod MW II 492kn

FIFA 23 300kn

Gotham Knights 280kn

Sonic Frontiers 315kn

Evil West 360kn

GT7 372Kn PS5 

Horizon II 302kn

 

Moj PC  
5 0 hvala 4
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Prodaje li netko Ragnarok?  Lokacija BJ, KC , VT, VRB,

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nema besplatnog upgradea
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...

Počeo Je HOLIDAY SALE 

Elden Ring 370kn

Cod MW II 492kn

FIFA 23 300kn

Gotham Knights 280kn

Sonic Frontiers 315kn

Evil West 360kn

GT7 372Kn PS5 

Horizon II 302kn

 

 Hrpa ovoga se na njušci nađe povoljnije u disk verziji.

 

GT7 ide po cca 200 kn

Horizon do 300 kn

Fifa 23 cd key po 200 kn

 

Puno ih je iz ovih A1 paketa pa se ekipa rješava duplikata ili što neće igrati, ja sam frknuo ova 3 naslova što sam naveo za te novce..

Ali hvala na linku i obavjesti, Elden ring bi mogao uzet malom

 

lp

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice