Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.638
|
čitano: 4.790.623
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mogao si samo kopirati na USB i spremiti to negdje na pc. Ako nemas ps plus.
PSN ID : Eraserhead_981
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bok, razmisljam dal uzet GoW za PS5 digitalno ili disk. Digitalna verzija se moze skinuti i na PS4 i na PS5, bi li PS4 mogao ucitati PS5 disk? Pretpostavljam da ne, al samo da provjerim ako ima netko iskustva.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
EraserHead kaže...
Mogao si samo kopirati na USB i spremiti to negdje na pc. Ako nemas ps plus.

 

Novina na PS5 da možeš spremat ili na konzolu ili na cloud. Mater im bezobraznu. A dobro, Borderlands serijal je ionako da se konstantno igra ispočetka 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gocc01 kaže...

 

Novina na PS5 da možeš spremat ili na konzolu ili na cloud. Mater im bezobraznu. A dobro, Borderlands serijal je ionako da se konstantno igra ispočetka 

 

Nisam posve shvatio ovo. Spremanje savegamea nije 'ili' funkcija. Sprema se na konzolu svakako. Na cloud se dodatno sprema ako imaš ps+ aktivan za account na kojem igraš tj. na kojem se savegame kreira i uključeno snimanje u cloud. Za ps5 igre je to default a za ps4 igre mislim da treba ručno uključiti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.9.2022 10:17 (Maat).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
emerik kaže...

Bok, razmisljam dal uzet GoW za PS5 digitalno ili disk. Digitalna verzija se moze skinuti i na PS4 i na PS5, bi li PS4 mogao ucitati PS5 disk? Pretpostavljam da ne, al samo da provjerim ako ima netko iskustva.

 PS4 ne moze ucitati PS5 disk, a digitalno ako kupis moras kupiti PS5 verziju (skuplja 10$) da bi imao i PS4 verziju, ako uzmes PS4 verziju onda ces morati nadoplatiti 10$ upgrade za PS5.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Za ljubitelje Nioh Igara
Wo Long Fallen Dynasty Demo
https://store.playstation.com/en-hr/product/EP4108-PPSA09295_00-TRIAL00000000000
Moj PC  
1 0 hvala 3
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hollow Knight Silksong Nije Xbox Exkluziva, dolazi i na ps4/ps5
Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Je uopće bilo dileme? Xboxu je dosta što dolazi na gamepass.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sony je na podcastu objavio da ne mozete igrati PSVR igre na PSVR2
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

ma ja ne razumijem sta taj Sony kenja i ne dopusti ljudima da imaju backwards kompatibilnost sa starim igrama, a i ovo mi je glupo da npr ne mozes igrati nista sa PS4 kontrolerom samo PS4 igre, ma daj, e! 

so far, so good.
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da li ovi kontroleri imaju godinu dana garancije isto kao i konzole? Danas mi pocela ljeva gljiva blesavit, a proslo mi u sedmom mjesecu godinu dana od kad sam kupio konzolu.

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Sony je na podcastu objavio da ne mozete igrati PSVR igre na PSVR2

 Ovo je bas losa vijest.....

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
Gogy7 kaže...
Sony je na podcastu objavio da ne mozete igrati PSVR igre na PSVR2

 Ovo je bas losa vijest.....

 O bokte... Ne mogu se uopće ili će biti moguće sa nekim patchom? Popriličan fail ako nije uopće backwards compatible.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bero666 kaže...

Da li ovi kontroleri imaju godinu dana garancije isto kao i konzole? Danas mi pocela ljeva gljiva blesavit, a proslo mi u sedmom mjesecu godinu dana od kad sam kupio konzolu.

 

Hvala.

 24 mj.

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ma tko će igrati stare VR igre napravljene za manje rezolucije i zastarjeli hardver na novom hardveru.

Ono što će biti najvjerojatnije je da će developeri updejtati PS VR igre za PS VR2, besplatno ili uz nadoplatu.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Ma tko će igrati stare VR igre napravljene za manje rezolucije i zastarjeli hardver na novom hardveru.

Ono što će biti najvjerojatnije je da će developeri updejtati PS VR igre za PS VR2, besplatno ili uz nadoplatu.

 

 ma nisam mislio na VR igre, ima ljudi koji su kolekcionari i imaju originalne diskove PS1,PS2 ... etc 

 

zazelis se neke igre, samo ubacis disk i malo se prisjetis, jok, ne moze. 

so far, so good.
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Isto pitanje se provlacilo i dok je ps4 bio aktualan, zasto nema bc.....

 

I nikad ga ne dobismo, necemo ni na ps5, necemo niti na jednom u skorijoj buducnosti.

 

 

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dakle,rješenje je PC.Tamo mogu odigrat igru iz 1978.god
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zasto ponuditi BC starih igara kad ih mogu opet prodati ili ponuditi kao dio ps plusa.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Majke mi nema 2 mjeseca da ste svi u ovoj temi pisali kako nikad više nebi igrali stare igre jer su danas neigrive i ostarjele u svakom smislu.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
5 1 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kazu iz Sonya da je razlog sto je Ps Vr2 kompletno nextgen i ja cu to prihvatit ali ako krenu izbacivat remastere igara sa prvog VRa onda ce bit vrlo jasno da je to bila laz.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa ne govorimo o 20 godina starim igrama. PS VR je s nama koliko? 4-5 godina.

Gledam to s stajališta nekoga tko sad želi kupiti prvi VR headset. Ovim potezom se drastično smanjuje broj dostupnih igara. Bio taj potez nužan ili ne, loš je za korisnike.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Kazu iz Sonya da je razlog sto je Ps Vr2 kompletno nextgen i ja cu to prihvatit ali ako krenu izbacivat remastere igara sa prvog VRa onda ce bit vrlo jasno da je to bila laz.

 

 

Naravno da će izlaziti remasteri, pa to su konzole, nije to PC.

Igre su optimirane za točno određeni hardver, koji je jedini postojao u to vrijeme za VR na PS4.

Ali većina tih igara postoji za sve druge platforme, pa će biti vrlo jednostavno prerađene i za PS VR2. Ako developer još uvijek želi raditi na tome. Ako ne želi, ništa od PS VR igre na PS VR2.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.9.2022 12:04 (Bitanga).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne pričam sad o VR nego je ta tema povukla temu o starim igrama i kako Playstation ne dozvoljava igranje cijelog kataloga dok na PCu možeš igrati igru iz 1981.

A kad je najavljen novi PS+ servis svi redom popljuvali ideju o starim igrama i rekli da je bolje da se fokusiraju na novo. Mislim da pojedinci vise ne znaju ni sami što bi htjeli nego eto samo da se pljuje.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.9.2022 13:46 (antimadridista).
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Ne pričam sad o VR nego je ta tema povukla temu o starim igrama i kako Playstation ne dozvoljava igranje cijelog kataloga dok na PCu možeš igrati igru iz 1981.

A kad je najavljen novi PS+ servis svi redom popljuvali ideju o starim igrama i rekli da je bolje da se fokusiraju na novo. Mislim da pojedinci vise ne znaju ni sami što bi htjeli nego eto samo da se pljuje.

Tesko da su svi redom.

Ja sam pisao koje klasike sa Ps1 i 2 ja igram iz ponude 🥂

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nostalgija je loša stvar iz perspektive gaminga na konzolama. Viče se "ajmo remaster/remake ovog onog", a onda kad vide koliko su igre zastarjele... Igrama iz prošlosti je mjesto upravo tamo - u prošlosti.

I sam sam kupio Mass Effect Legendary Edition i gotovo odustao u pola prve igre, poboljšanjima unatoč.

No, s druge strane, složit ću se da neke igre i dalje imaju totalno svježu mehaniku i igrivost, zastarjelim kontrolama i/ili grafici unatoč.
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
robogo kaže...
Nostalgija je loša stvar iz perspektive gaminga na konzolama. Viče se "ajmo remaster/remake ovog onog", a onda kad vide koliko su igre zastarjele... Igrama iz prošlosti je mjesto upravo tamo - u prošlosti.

I sam sam kupio Mass Effect Legendary Edition i gotovo odustao u pola prve igre, poboljšanjima unatoč.

No, s druge strane, složit ću se da neke igre i dalje imaju totalno svježu mehaniku i igrivost, zastarjelim kontrolama i/ili grafici unatoč.

Takodjer kupio Mass Legendary i odustao....igra mi nije prosla test vremena dok sa druge strane sam prosao FF7 ne znam koliko puta kroz godine,Legend of Zelda Link to Past takodjer,neke igre ponovim svakih par godina i uzivam.

 

Ja apsolutno ne bih imao nista protiv pravih remakeova sa SNESa,Mega Drivea itd...igre koje velika vecina danasnjih gamera nije nikad ni zaigrala.

Ali mi je apsolutna lakrdija remake TLOU naprimjer....suludo.

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Slazem se s ovim za nostalgiju

Isto se meni desilo se ME trilogijom, diablo 2.

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Internet ce expodirati kad prikazu Gta 6. Leakovi igre u ranom razvoju izgledaju brutalno, kako ce tek kad zavrse igru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Internet ce expodirati kad prikazu Gta 6. Leakovi igre u ranom razvoju izgledaju brutalno, kako ce tek kad zavrse igru.

 Koji leakovi? Na netu samo vidim glasine.

 

Edit: misliš na onu pljačku restorana na yt? Izgleda da bi moglo biti gta6, ak je izgleda predobro.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2022 9:00 (vrinho).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice