Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.749.421
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Persona 5?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mustinjo kaže...

Hades (ako imaš game pass bit će tamo), AC Valhalla, THPS 1+2, Doom Eternal, Yakuza Like a Dragon, Disco Elysium, Hitman 3 i obavezno NieR:Replicant.

 Hades čekam da dođe na gamepass. Assassins creed ću možda još odigrati ako bude u Japanu i igraš kao ninja. THPS je dobar savjet jer nikad nisam igrao. Nešto malo trojku i četvorku prije 100 godina. Doom Eternal mi je na gamepassu, ali teško ću to s kontrolerom igrati kako Bog zapovijeda, a grafičku sam prodao :). Yakuzu igram trenutno, genijalna igra. Disco Elysium odigrao prije 2 tjedna, podjednako genijalno. Za Hitmana čekam neki bundle sa sva tri nova nastavka pa ću odigrati u jednom šusu. Nier Replicant... teško. Znam da je Automata jako hvaljena, ali combat mi nekako nije sjeo u toj igri. Prošao sam jednom i nisam igrao dalje.

 

Santana kaže...

Persona 5?

 Ako se ne varam to je dio onog PS collectiona ili kak se već zove. Probati ću sigurno, ako ništa drugo zbog art stylea. Baš igram Yakuza Like a Dragon koja je u sličnom stilu. Probaj ako nisi.

 

 

Gogy7 kaže...
Days Gone? RDR2? RE village?
Btw odigrao sam sve s tvog popisa, uzivat ces na PS5. 😄

 "Sve" prije cca rujna 2020 sam odigrao. Ghost of Tsushima sam si odlučio ostaviti za PS5. Horor igre nisu baš my cup of tea. Nisam igrao RE:VII, malo vjerojatno da ću ovog.

 

 

Tnx na inputima.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Danas vidio odlične popuste na psn storu. Kupio WRC 9 neki deluxe edition za 150kn, snižen 72%.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
snake44 kaže...

Danas vidio odlične popuste na psn storu. Kupio WRC 9 neki deluxe edition za 150kn, snižen 72%.

 The Division 2 sa Warlords of New york je odlicna cijena za toliki content.

 

Ima odlicnih naslova na popustu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da li se ikada dogodilo da je digitalni Sekiro na popustu? Vidim da je stalno po punoj cijeni a igra iz 2019.

Ne kupuje mi se fizicko izdanje (uzeo sam bluray ps5 jer se nije moglo prednaruciti DE kad sam uzimao) jer mi se ne zeza sa diskovima.
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
Da li se ikada dogodilo da je digitalni Sekiro na popustu? Vidim da je stalno po punoj cijeni a igra iz 2019.

Ne kupuje mi se fizicko izdanje (uzeo sam bluray ps5 jer se nije moglo prednaruciti DE kad sam uzimao) jer mi se ne zeza sa diskovima.

 

 

Bude, ali nikad to nije neki veliki popust. Dosad mislim da nije pala na nižu cijenu od one za koju se može disc verzija naći. Znam jer sam ja prošle godine kupio za 230 kn i nisam vidio novu jeftinije od toga bilo disc bilo digitalno. 

2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Je,bio je pred mjesec dana za 25 funti.Ja ga kupio.Inače je 1-2 max.na popustu u godinu dana.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mustinjo kaže...
greysaint0 kaže...
Da li se ikada dogodilo da je digitalni Sekiro na popustu? Vidim da je stalno po punoj cijeni a igra iz 2019.

Ne kupuje mi se fizicko izdanje (uzeo sam bluray ps5 jer se nije moglo prednaruciti DE kad sam uzimao) jer mi se ne zeza sa diskovima.

 

 

Bude, ali nikad to nije neki veliki popust. Dosad mislim da nije pala na nižu cijenu od one za koju se može disc verzija naći. Znam jer sam ja prošle godine kupio za 230 kn i nisam vidio novu jeftinije od toga bilo disc bilo digitalno. 

 

MSXhunT3R kaže...
Je,bio je pred mjesec dana za 25 funti.Ja ga kupio.Inače je 1-2 max.na popustu u godinu dana.

 

OK thx ekipa, onda čekam slijedeću rundu popusta.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja ti pratim svaku rasprodaju 😄
Krajem svibnja je bio 30$, bit ce vjerojatno 22.7 na ljetnoj rasprodaji.
Za 30 ili 40 dolara.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ja ti pratim svaku rasprodaju 😄
Krajem svibnja je bio 30$, bit ce vjerojatno 22.7 na ljetnoj rasprodaji.
Za 30 ili 40 dolara.

 Vrhunski thx! Slobodno me cimni ako uočiš! (makar i ja pratim) 

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Nova oprema, novi combat, novo oruzje, nove zezancije kao i nove misije i prica.

 

 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nisam prosao Death Stranding a kupio ga za Ps4 i PC....nekako me nine zadrzala igra.

Zadnja Kojimina uistinu genijalna igra je bila MGS3 dok je MGS4 bio odlican.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Nisam prosao Death Stranding a kupio ga za Ps4 i PC....nekako me nine zadrzala igra.

Zadnja Kojimina uistinu genijalna igra je bila MGS3 dok je MGS4 bio odlican.

 

Meni je igra bila vrhunska, taman dovoljno gameplaya da drži priču nabrijanom i zanimljivom.

Šteta je jedino što kad završiš priču nema nekog povoda da igraš dalje. Mislio sam da ću bar onda moći u miru gradit i istraživat, al čim sam opet naletio na prve BT-eve, ugasio sam igru i deinstalirao :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja jučer upalio WRC 9, poprilično je teško i igra ne prašta pogreške. Začas se zarotiraš ili izletiš sa staze. 

 

Ono što me iznenadilo je defaultni layout kontrola. Umjesto klasičnog šta svi znamo X-gas, kvadrat-kočnica, ovdje je R2 gas a L2 kočnica a stavili su tako radi otpora tipki. I mogu reći nije tako loše kad se navikneš. 

 
0 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Meni je igra super bila, a evo jos detalja za upgrade.

Death Stranding:

 

Director's Cut Details on PS5

-Fidelity Mode: Native 4K, ultra wide & HDR support

-Performance: Upscaled 4K, 60FPS

-DualSense: Unique haptics & adaptive triggers

-Near instant loading

-PS4 save transfers

-$10 upgrade for PS4 owners

 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
snake44 kaže...

Ja jučer upalio WRC 9, poprilično je teško i igra ne prašta pogreške. Začas se zarotiraš ili izletiš sa staze. 

 

Ono što me iznenadilo je defaultni layout kontrola. Umjesto klasičnog šta svi znamo X-gas, kvadrat-kočnica, ovdje je R2 gas a L2 kočnica a stavili su tako radi otpora tipki. I mogu reći nije tako loše kad se navikneš. 

 Ne razumijem te, igre vec od PS3 vremena za gas koriste R2 a kocnica L2. X za gas je bilo na ps1 i ps2  Jos u PS3 vremenu je bila to prednost jer si mogao dozirati tacno koliko stisces tipku naspram x gdje je samo on-off. Sa adaptive trigerima je to jos bolje.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.7.2021 9:13 (gamex1423).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ja ti pratim svaku rasprodaju 😄
Krajem svibnja je bio 30$, bit ce vjerojatno 22.7 na ljetnoj rasprodaji.
Za 30 ili 40 dolara.

 

 

Ok, na kojem storu bude ili je Black Ops Cold War na akciji? 

 

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
snake44 kaže...

Ja jučer upalio WRC 9, poprilično je teško i igra ne prašta pogreške. Začas se zarotiraš ili izletiš sa staze. 

 

Ono što me iznenadilo je defaultni layout kontrola. Umjesto klasičnog šta svi znamo X-gas, kvadrat-kočnica, ovdje je R2 gas a L2 kočnica a stavili su tako radi otpora tipki. I mogu reći nije tako loše kad se navikneš. 

Trigeri su klasicni nacin upravljanja u voznjama vec generacijama,kvadrat,iks itd su bili za vrijeme Ps1.

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ova igra mi izgleda zanimljivo. 
U ovoj igri izgleda da je neka mehanika igre da kad god umres postaras se par godina 

 

 

 

 

Pored novog Horizona jedino cemu se pravo radujem ove godine (ako Horizon izadje ove) jeste Kena: A bridge for spirits.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Točno to, zadnji put sam igrao ps1 i ps2 

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sinoć ponovno buljio u State of play da bi vidio..hrpu smeća...

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Znalo se vec unaprijed sta ce prikazati jer su vec neke igre najavili a rekli su i tacno da nece bit nista vece pokazano. 

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Znalo se vec unaprijed sta ce prikazati jer su vec neke igre najavili a rekli su i tacno da nece bit nista vece pokazano. 

 Da, ne kuzim ljude koji ocekuju nesto sto se zna da nece bit.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ali cemu ovakvi drlog eventi,svaki sve losiji od prethodnog.

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Ali cemu ovakvi drlog eventi,svaki sve losiji od prethodnog.

 Pa valjda da pokazu i izreklamiraju nadolazece igre? Sta bi to trebali pokazivati samo eksluzive i AAA?

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kad Sony ne promovira indie igre onda se developeri žale a fanovi pljuju po soniju.
Kad Sony promovira indie igre onda fanovi opet pljuju jer promovira low-mid end igre. 😄 Meni je bilo ok.
Zao mi je odgode sifua, ps plus igru necu ni dotaknuti, upgrade DS-a je 10$, ona arcade igra izgleda dobro, sve u svemu ok, bit ce bolje slijedeci mjesec.
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.7.2021 14:24 (Gogy7).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
MEGATAMA kaže...

Ali cemu ovakvi drlog eventi,svaki sve losiji od prethodnog.

 Pa valjda da pokazu i izreklamiraju nadolazece igre? Sta bi to trebali pokazivati samo eksluzive i AAA?

 

nitko nije to rekao, ali bi bilo nekako logičnije da imaju barem jednu malo ozbiljniju igru po eventu.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pa prije eventa su rekli da će biti prikazane samo neke third party igre i indie. Ne znam što ste očekivali kad su i sami rekli da neće biti veliki event

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zato sto su mnogi ocekivali PS Experience Event a ne State of Play.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Kad Sony ne promovira indie igre onda se developeri žale a fanovi pljuju po soniju.
Kad Sony promovira indie igre onda fanovi opet pljuju jer promovira low-mid end igre. 😄 Meni je bilo ok.
Zao mi je odgode sifua, ps plus igru necu ni dotaknuti, upgrade DS-a je 10$, ona arcade igra izgleda dobro, sve u svemu ok, bit ce bolje slijedeci mjesec.

 Jesu li to spomenuli neku igru za ps plus osim ovih trenutnih za ovaj mjesec ili?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice