Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.749.046
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

evo, moram pohvalit ekipu iz SD.. zadnjih par dana sam primjetio analog drift na kontroleru, odnio danas u SD i dečki su odmah izvršili reklamaciju i dali mi novi kontroler.. sve pohvale 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.3.2021 9:07 (Stjepan2222).
 
8 0 hvala 2
5 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam prešla Red Dead Redemption 2, trebalo mi je samo 10 mjeseci.  ali iskreno, koliko god volim GoW, mislim da je RDR2 zaslužio GOTY.

Odlučila sam nastaviti Bloodborne. Manje je frustrirajuće kad ne umirem svake 2 minute, čak mi ide. Ono, polako kao puž, ali ide 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.3.2021 17:24 (zeze88).
 
17 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Presao sam Valhallu nakon 111 sati, dosta side stvari sam uradio ali naravno ni blizu svega. Sve u svemu odlicna igra, bas mi je zabavna bila i dosta bolje mi se svidjela od prethodne dvije zbog ispeglanosti nekih mehanika. Prica je zanimljiva samo je na kraju totalno zbunjujuca 

 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
zeze88 kaže...

Ja sam prešla Red Dead Redemption 2, trebalo mi je samo 10 mjeseci.  ali iskreno, koliko god volim GoW, mislim da je RDR2 zaslužio GOTY.

Odlučila sam nastaviti Bloodborne. Manje je frustrirajuće kad ne umirem svake 2 minute, čak mi ide. Ono, polako kao puž, ali ide 

 Blago onom tko te oženi. :D

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
5 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
zeze88 kaže...

Ja sam prešla Red Dead Redemption 2, trebalo mi je samo 10 mjeseci.  ali iskreno, koliko god volim GoW, mislim da je RDR2 zaslužio GOTY.

Odlučila sam nastaviti Bloodborne. Manje je frustrirajuće kad ne umirem svake 2 minute, čak mi ide. Ono, polako kao puž, ali ide 

 Blago onom tko te oženi. :D

 

Hahaha dobra!

 

Iskreno, možda ne bi ni počela igrat da mi prijatelj iz Amerike nije non stop o njoj pričao. Uspjela sam sama dobit Cleric Beast ali onda smo odlučili probat online co-op pa mi je pomogao oko onog jadnog oca. Trenutno se peglam s onim degenom što puca u Old Yharnamu, prešla bi taj dio odavno da me on svako malo ubije, govno jedno. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.3.2021 11:55 (zeze88).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Upravo sam se vratio iz Linksa (Koprivnica), išao sam kupit mobitel i dok čekam da mi prodavač završi narudžbu, pitam ga iz zajebancije kad vam dolazi PS5.
I veli, čekajte idem pogledat.

Lik blene očima u monitor i veli, nećete vjerovati, ali piše mi da imamo 2 na stanju, da li želite da vam povučem jedan? 4200, BR verzija? Odmah sam rekao da i sad čekam da stigne.

Još je nadodao da su jučer iz Sancte dobili 5 kom i 3 su bila rezervirana, sad još ovaj jedan moj, daklem još jedan bi trebao bit na stanju, ako se nekome da ići do Linksa neka slobodno provjeri.
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
1samek kaže...
Upravo sam se vratio iz Linksa (Koprivnica), išao sam kupit mobitel i dok čekam da mi prodavač završi narudžbu, pitam ga iz zajebancije kad vam dolazi PS5.
I veli, čekajte idem pogledat.

Lik blene očima u monitor i veli, nećete vjerovati, ali piše mi da imamo 2 na stanju, da li želite da vam povučem jedan? 4200, BR verzija? Odmah sam rekao da i sad čekam da stigne.

Još je nadodao da su jučer iz Sancte dobili 5 kom i 3 su bila rezervirana, sad još ovaj jedan moj, daklem još jedan bi trebao bit na stanju, ako se nekome da ići do Linksa neka slobodno provjeri.

Lijepa priča srijedom i istinita. Za ne povjerovati. Mjesecima ljudima ne isporučuju konzolu a imaju je u dućanu na stanju? Samo u Hrvatskoj.

Dao sam si truda pa nazvao trgovinu i kaže lik da su imali ali da su odmah rezervirani pa više nemaju. E sada, je li sve to slučajno ili nas u kompi trolaju, ne znam.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.3.2021 18:35 (movie).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne kuzim kako SD isporucuje konzole okolo po ducanima a ni vlastite preordere ne mogu ispuniti. Valjda im je 1000+ ljudi na listi cekanja.
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.3.2021 19:04 (greysaint0).
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ha cuj a1 i ht su unutar tjedan dana isporucili onaj bundle.

Tak da ko ce ga znat

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Super mi je kako su svi prije izlaska konzole pisali da su ljudi glupi što kupuju day 1, a sad svi j*bu majku Sonyu jer nema konzola za kupiti 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
15 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Super mi je kako su svi prije izlaska konzole pisali da su ljudi glupi što kupuju day 1, a sad svi j*bu majku Sonyu jer nema konzola za kupiti 

 Tako sam i ja popušio , jer nisam vjerovao da je moguće ovo što se dogodilo s nabavkom PS5....al očito je sve moguće...

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni je ovo za rubriku vjerovali ili ne, nemam što za reći.

U petak ili najkasnije ponedjeljak bi konzola trebala biti u mojim rukama, živi bili pa vidjeli :-)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tko prvi, njegova djevojka, Zelda Osijek
 
4 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Fino utrošena pola sata silovanja f5 za ništa. 


Bio na checkoutu , samo trebao finishirati i vrtjelo u prazno dok nije bilo rasprodano.

 

Ko je uspio , svaka čast.

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
matekws kaže...

Fino utrošena pola sata silovanja f5 za ništa. 


Bio na checkoutu , samo trebao finishirati i vrtjelo u prazno dok nije bilo rasprodano.

 

Ko je uspio , svaka čast.

 Na sancti sam uspio svaki puta kad je ovo bilo.

 

Ovaj puta sa 3 računala i 3 moba ( da 6 ljudi je sudjelovalo ) kako kažes skroz smo usli u narudzbr i na gumbi dovrsi kupovina svima vrtio u krug.

 

Dakle ovo je smijesno...web im je u kur cu...a da je netkonod nas uspio moš mislit.

 

Šta ima vrtit koji racku na zadnjem koraku narudzbe...

 

A i zadnji puta je bila ista navlakusa.

 

A toj zeldi zelim da propadnu.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Znači ima i gorih slučajeva , koliko god ludo zvučalo, sad mi je lakše.

Jako neozbiljno na kraju ispalo, lakše do karata za finale SP nego ovako sa "kvalitetnom" stranicom.

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
matekws kaže...

Znači ima i gorih slučajeva , koliko god ludo zvučalo, sad mi je lakše.

Jako neozbiljno na kraju ispalo, lakše do karata za finale SP nego ovako sa "kvalitetnom" stranicom.

 Tipicna navlakasu....jadno da jadnije ne moze biti.

 

 

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Blackcastle kaže...
antimadridista kaže...

Super mi je kako su svi prije izlaska konzole pisali da su ljudi glupi što kupuju day 1, a sad svi j*bu majku Sonyu jer nema konzola za kupiti 

 Tako sam i ja popušio , jer nisam vjerovao da je moguće ovo što se dogodilo s nabavkom PS5....al očito je sve moguće...

 Ima ona stara "prije vjeruj crnom vragu nego uvozniku". 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zato sam ja u 10om mj narucio u svijetu medija. Dva puta pokusao u SD i oba puta vrtilo prilikom placanja, bio sam ostavio 3h da vrti i ništa. Rekoh kupit cu dalje dok mogu. Nema tu sta vrtit, platis, potvrdis karticu i gotovo.
Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Evo jedna s full opremom ako nekog zanima. 😀

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zelda je inače full ok. Valjda su imali par komada.

Inače danas sam zvao A1 da produžim ugovor i uzmem PS5, nema ih više. Ošlo sve
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja bome niti u jednom trenutku nisam pozalio sto sam kupio "day one" verziju.

To je jedna od rijetkih tehicnickih stvari da sam pogodio na dva polja: spojio se na net doslovno 3 minute prije nego ce SD staviti u prodaju na webu i to sto sam odk odabrao BR verziju. Prodje i po dva tjedna da je ne upalim jer ne stignem (dijete 10 mj.), ali veliko zadovoljstvo je i dalje prisutno.

 

Kad vidim kakve torture ekipa prolazi, meni dodje muka, a kamoli netko tko je platio svoj proizvod prije koji mjesec, a jos je nije dobio + niti ima 100 %an info kada ce mu stici.

I onda jos osvane info ala ova gore sa Linksom ili onim deckom iz Karlovca sto je prije koji mjesec usao u ducan i izasao s konzolom..tocno da ispalis

Moj PC  
7 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Meni jutros stigo mail od gls,stize sutra konzola😁

 
9 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

moj dobar lega je bio danas među 15 sretnika koji su ugrabili svoj PS5 u Zeldi. Baš mi je drago zbog njega, tip je pravi gamer, uzeo je za sebe a ne za neke šugave preprodaje. 

 

Uglavnom, kad je otišao po konzolu tip u Zeldi mu je rekao da ga cijeli dan zovu ljudi ivrijeđaju jer nisu uspjeli kupiti. Pa da mi je vidjeti te jednostanične organizme koji idu vrijeđati čovjeka za tako nešto, kao da on sjedi na brdu konzola

Moj PC  
21 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

.....

 

....da ga cijeli dan zovu ljudi ivrijeđaju....

 Jap, za zaposlene u trgovini opcenito, to se naziva "utorak"..... ;)

 

Zezam se, ali, uvijek si za nesto kriv, yebesga....posebice kad nisi za nista....

Children Shouldnt Play with Dead Things
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

moj dobar lega je bio danas među 15 sretnika koji su ugrabili svoj PS5 u Zeldi. Baš mi je drago zbog njega, tip je pravi gamer, uzeo je za sebe a ne za neke šugave preprodaje. 

 

Uglavnom, kad je otišao po konzolu tip u Zeldi mu je rekao da ga cijeli dan zovu ljudi ivrijeđaju jer nisu uspjeli kupiti. Pa da mi je vidjeti te jednostanične organizme koji idu vrijeđati čovjeka za tako nešto, kao da on sjedi na brdu konzola

 Kao da je u pitanju cjepivo za koronu, a ne igraća konzola :)

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marko kaže...

 Kao da je u pitanju cjepivo za koronu, a ne igraća konzola :)

 Za PS5 znamo da postoji, za cjepivo nismo sigurni.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mislis, za.cjepivo smo sigurni, za ps5 vecina samo nagadja.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Mislis, za.cjepivo smo sigurni, za ps5 vecina samo nagadja.....

Obrnuto. O cjepivu se samo nagađa. Znam ljude koji su se dva puta cijepili i doblili koronu. Stoga ne znam u što si siguran? Sada vidimo da se obustavlja cijepljenje u desetak zemalja s određenom vrstom cjepiva itd, itd. No to je neka druga tema. PS5 je stvaran i nije tako kvaran kao ovi otrovi koji nam se nude.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice