Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.747.394
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sideswipe kaže...

@gamex1423 ja bi se tog frenda odrekao. Godinama koristim ove iz lidla za sve površine. Te za naočale su ništ, nije to za to.

 

 

Koristio bih i ja da kod nas u BiH ima lidl, ali potrazit cu u ovim nasim siromasnim trgovinama mora biti nesto da valja u te svrhe.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PCNjubara kaže...

Ubacio sam Drake Collection ,jel mora to cijelo vrijeme vrtit dok igram ? Pise da je instalirano,nema nikakvih opcija za nes dodatno.Vrti koda ucitava sve s diska a ne ssd-a.

Kod prvog ubacivanja diska u konzolu , instalira igru i kopira podatke na ssd.

Disk se ne vrti tokom igranja. Tako je s svim igrama. Zavrti ga svakih sat vremena na 5 sekundi.

Meni tih 5 sekundi što ga zavrti ne smeta, niti imam osječaj da će se konzola raspasti ili poletjeti.

 

 

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dali bi neke vulgaris wireless slusalice radile s ps5?
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
langzy kaže...
PCNjubara kaže...

Ubacio sam Drake Collection ,jel mora to cijelo vrijeme vrtit dok igram ? Pise da je instalirano,nema nikakvih opcija za nes dodatno.Vrti koda ucitava sve s diska a ne ssd-a.

Kod prvog ubacivanja diska u konzolu , instalira igru i kopira podatke na ssd.

Disk se ne vrti tokom igranja. Tako je s svim igrama. Zavrti ga svakih sat vremena na 5 sekundi.

Meni tih 5 sekundi što ga zavrti ne smeta, niti imam osječaj da će se konzola raspasti ili poletjeti.

 

 

 Vrtio je nekih 20tak min kak sam poceo igrat,pisalo je da je instalirano sve al je ocito dalje instalirao u pozadini jer sad vise ne vrti osim tog licence checka tu i tam.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
Sideswipe kaže...

@gamex1423 ja bi se tog frenda odrekao. Godinama koristim ove iz lidla za sve površine. Te za naočale su ništ, nije to za to.

 

 

Koristio bih i ja da kod nas u BiH ima lidl, ali potrazit cu u ovim nasim siromasnim trgovinama mora biti nesto da valja u te svrhe.

 Mora biti nešto, za prašinu, sve površine, ili namještaj. 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sideswipe kaže...
gamex1423 kaže...
Sideswipe kaže...

@gamex1423 ja bi se tog frenda odrekao. Godinama koristim ove iz lidla za sve površine. Te za naočale su ništ, nije to za to.

 

 

Koristio bih i ja da kod nas u BiH ima lidl, ali potrazit cu u ovim nasim siromasnim trgovinama mora biti nesto da valja u te svrhe.

 Mora biti nešto, za prašinu, sve površine, ili namještaj. 

 Ma sad me strah probavati nove stvari jer sam vec uzeo nesto zenino za sve povrsine i time obrisao, ok ocistilo je vecinu (opet ne sve) ali ostali bijeli tragovi na kontroleru kao da je izlizano/nagrizlo.

Naci ce se nesto, do tad pazit sto vise, ne dat svakom u ruke i cekati case da stignu 

Hvala svima na savjetima.

 

Evo novi update dodaje pomoc u vezi konfuzije sa PS4/PS5 verzije igara.

 

Ryan Brown 🎮🎈 on Twitter: "The PS5 has been updated with a prompt to a help with cross-gen confusion: https://t.co/NSn57idUov https://t.co/OHRXilbCid" / Twitter

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2020 16:38 (gamex1423).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Znam da vas par igra Demon's Souls pa ako je tko voljan pomoći nek mi se javi...

Trebam otici iz black charactera u pure white, a najlakše je da me netko invadea i da ga ja ubijem 10 puta. Kasnije vratim istom mjerom ako vam treba;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kakav je Final Fantasy VII Remake i kako radi na PS5? Vidim na US storeu je 30$ na holiday saleu. Isplati li se?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav, jedno pitanje (ako će netko znat).

 

Naime brat mi ima PS4 (Slim) i on bi igrao na svojem PS4 GTA 5. A ja na svojem ACC imam GTA 5 - digitalna inačica  (za PS4).

 

Mene zanima dali ja njemu mogu podijeliti GTA 5 (odnosno dali ja nju moram imat instaliranu ili mi može biti i u Library.) da on igra na svojem PS4..

 

 

Hvala na svakom odgovoru....

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gale92 kaže...

Pozdrav, jedno pitanje (ako će netko znat).

 

Naime brat mi ima PS4 (Slim) i on bi igrao na svojem PS4 GTA 5. A ja na svojem ACC imam GTA 5 - digitalna inačica  (za PS4).

 

Mene zanima dali ja njemu mogu podijeliti GTA 5 (odnosno dali ja nju moram imat instaliranu ili mi može biti i u Library.) da on igra na svojem PS4..

 

 

Hvala na svakom odgovoru....

 Dovoljno je da ju imaš u libraryu. On se treba ulogirati sa tvojim accountom na svoju konzolu i staviti kao primary. Onda ga skine sa tvog accounta iz librarya i može ga igrati na svojem accountu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

 Dovoljno je da ju imaš u libraryu. On se treba ulogirati sa tvojim accountom na svoju konzolu i staviti kao primary. Onda ga skine sa tvog accounta iz librarya i može ga igrati na svojem accountu.

 Nakon šta ga skine, on može obrisati moj ACC i ostati na svome

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Chaky kaže...

Bitanga slusaj foofajter -a. Covjek mudro zbori.

Narucio Fenyxa (250kn) i Borderlands 3 (80kn) u Infomarku. Free upgrade na PS5.

 

Nemam disk konzolu, a i želim odmah season pass pa gledam gold verziju.

No, na sreću, i na našu žalost na US storeu je i Immortals na Holiday Saleu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da li jedan account moze biti na tri konzole?

1. Ja prodam svoj PS4 pro i ostavim kupcu igre na hard disku a svoj account deactivate as primary i izbrisem account

2. Logiram se sa svojim accountom na PS5 i tamo ga koristim

3. Dam kumu podatke svog accounta da skine sebi igre(on prvi put kupuje PS4 slim)

I koja onda konzola treba biti primary ili nije bitno?

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2020 18:34 (djhuby).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mislim da deaktiviranje accounta vraća konzolu na tvorničke postavke, pa ne kužim kako ćeš ostaviti igre na hardu. Možda griješim.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Mislim da deaktiviranje accounta vraća konzolu na tvorničke postavke, pa ne kužim kako ćeš ostaviti igre na hardu. Možda griješim.

 Mozda sam se krivo izrazio mislio sam na deactivate as primary i onda izbrisati account

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ako je netko odigrao ds, i oce ga se rjesiti ja bih uzeo, nikad nisam igrao to a fenomenalno mi izgleda pa bih htio probat xd

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne mozes tak. Cim maknes svoj acc onda on ne moze igrat te igre s harda.
PSN:Dacho_223
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
@djhubby....
Ukoliko deaktiviraš i /ili makneš svoj acc sa konzole, igre se neće moći pokrenuti jer će biti izbrisana licenca kojom su kupljene (tvoj account).
Također, definitivno nije pametno prodati nepoznatoj osobi plejku sa svojim accountom...
Stavi factory reset, prodaj je kao takvu i miran si.
Ukoliko si mislio podići cijenu plejke putem igrica koje su na njoj, nije vrijedno toga.
Hope I helped...
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da li se apex legends i warzone mogu igrati na mišu i tipkovnici ?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kako uopce skinuti warzone na PS5? Skinuo igru 9bg, udem u nju i stoji Unavaiable.... Instalation in progress gore u kutu i stalno je na 0%.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cod warzone,free?

Skinulo se normalno,ali daleko vise od 9gb, prije oko 90gb.... Radi normalno....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni na storeu pisalo 9 GB, skinulo 17 i to je to, niti mogu igrati niti skida ostatak.... Morat cu obrisati pa ponovno.
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

A jbt kako mene nerviraju ovi kontroleri. Imao sam svako playstation konzolu, imao sam ogroman broj kontrolera i nikada mi se ovo nije desavalo.

Redovno perem ruke, dok koristim kontroler ne grickam, i ako grickam operem ih prije koristenja, dok sam ranije znao i grickati pa nisam ovo imao.

Na jednom kontroleru imaju tamne fleke, prvo je bilo malo prljavo, medjutim kako sam pokusavao cistiti to se rasirilo na vecu povrsinu i sad nema sanse da se ovo ocisti. Pokusavao sam s raznim sredstvima i razne metode ali nikako da se ocisti i dalje ostaje vidljivo. E ne mogu da vjerujem, imam PS5 mjesec dana i kontroler vec sad izgleda pogano 

Narucio sam one glupe silikonske maske/zastite ali to dok stigne s ebay-a ima da postanu smedji.....

 Stavi sliku da vidimo

http://trakt.tv/user/MjezZza
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Chaky kaže...

Bitanga slusaj foofajter -a. Covjek mudro zbori.

Narucio Fenyxa (250kn) i Borderlands 3 (80kn) u Infomarku. Free upgrade na PS5.

 

Nemam disk konzolu, a i želim odmah season pass pa gledam gold verziju.

No, na sreću, i na našu žalost na US storeu je i Immortals na Holiday Saleu.

Da, bas sam ti mislio javiti.

Imam osjecaj da su je naknadno dodali ili je meni promaklo kod listanja PS HR Storea.

Kako se ponavljaju igre dok listam stranice, ne bi me cudilo da ih malo i pomijesa, pa neke promaknu. 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Je li normalno da su ovi HDMI 2.1 kablovi ovoliko skuplji od HDMI 2.0 ili 1.4? Trazim sebi neki od mozda 7-10 metara kako bih mogao i PC spojiti na TV da mogu po potrebi koristiti i iznenadio se cijenama.


Skontao sam da za PS Eksluzive, ono sto je bilo price da samo prvi put pokazuje splash i ekrane i logoe devove i izdavaca, ustvari nije samo prvi put, neko svaki put nakon gasenja konzole pokaze jednom, dok ako je konzola radila a ponovo pokrecete igru na bilo koji nacin poslije vam ih vise ne prikazuje i ulazi direktno. Znaci svaki put nakon gasenja i boot-a jednom ih prikaze a ako ugasite igru i kasnije ponovo palite nema ih.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2020 10:07 (gamex1423).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Chaky kaže...
Bitanga kaže...
Chaky kaže...

Bitanga slusaj foofajter -a. Covjek mudro zbori.

Narucio Fenyxa (250kn) i Borderlands 3 (80kn) u Infomarku. Free upgrade na PS5.

 

Nemam disk konzolu, a i želim odmah season pass pa gledam gold verziju.

No, na sreću, i na našu žalost na US storeu je i Immortals na Holiday Saleu.

Da, bas sam ti mislio javiti.

Imam osjecaj da su je naknadno dodali ili je meni promaklo kod listanja PS HR Storea.

Kako se ponavljaju igre dok listam stranice, ne bi me cudilo da ih malo i pomijesa, pa neke promaknu. 

 

Da, vidim da danas je na akciji i u HR storeu no ne vidim ga nigdje u listi nego samo preko searcha. Na US storeu je na vrhu Holiday Sale liste.

Ali jučer sam baš searchao HR store i nije bila na akciji, a Valhalla je. Valjda su kasnije dodali.

 

Uglavnom, kod nas je Gold 599kn, a na US storeu 419kn. Odluka je jednostavna :-)

Isto i Valhalla Ultimate, kod nas je 719kn, a tamo je 476kn. Čisti bezobrazluk. Čak i da PDV dodaš još uvijek je 100kn skuplje.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2020 10:30 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Znaci 2 puta mi se ugasila konzola u 2 minute Spidermana. Ta igra ima ocitih problema na PS5. Ajde da crasha ali da gasi konzolu? To je gadan problem. Nisam ni presao prvu misiju. Ovo je vec 5i put da imam problema u Spidermanu.
Edit: odem na close the game i evo vec 2 minute ju zatvara 😟
Morao sam istekati iz struje konzolu
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2020 15:25 (Gogy7).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Znaci 2 puta mi se ugasila konzola u 2 minute Spidermana. Ta igra ima ocitih problema na PS5. Ajde da crasha ali da gasi konzolu? To je gadan problem. Nisam ni presao prvu misiju. Ovo je vec 5i put da imam problema u Spidermanu.
Edit: odem na close the game i evo vec 2 minute ju zatvara 😟
Morao sam istekati iz struje konzolu

 Ja sam začudo prošao igru bez iti jednog crasha. Ali da, vidim da dosta ljudi ima problema i to samo sa Spidermanom.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Znaci 2 puta mi se ugasila konzola u 2 minute Spidermana. Ta igra ima ocitih problema na PS5. Ajde da crasha ali da gasi konzolu? To je gadan problem. Nisam ni presao prvu misiju. Ovo je vec 5i put da imam problema u Spidermanu.
Edit: odem na close the game i evo vec 2 minute ju zatvara 😟
Morao sam istekati iz struje konzolu

 Koja verzija igre? Meni disk radi najnormalnije zadnji update

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zadnji update, igra na disku. Samo s tom igrom imam problema. Igrao astro, Cyberpunk, demon's Souls, dirt 5, nikad ništa.... Ali zato spiderman stalno. PS5 verzija igre.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice