Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.738
|
čitano: 4.905.506
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Re: Sony Play Station 5
x360gamer kaže...
Uzeo jučer za 170 kn (2x -10%) na eKupi dodatno jamstvo za plejku.
Ne znam po koliko ide inače u Sancti, ali prilično sam siguran da je redovna cijena na eKupi (~210 kn) jeftinija nego u SD. S ovim popustom mislim da se nije imalo šta razmišljati za ovu konzolu, pogotovo jer još nije dugo na tržištu.

 

Za dodatno jamstvo na ovaj način obratite pažnju na detalje u opisu, sklopljeno je osiguravajućom kućom i postoji nužan uvjet kako bi se aktiviralo i bilo važeće, jako bitna stavka: "važno je samo da željeni uređaj i produljeno jamstvo budu dio iste narudžbe te pripadajućeg računa kako bi se isto aktiviralo." Za obje verzije konzole, a vjerujem i za ostale konzole ali nisam sve provjeravao. Princip je vjerojatno isti.

Meni to izgleda da se to jamstvo neće moći aktivirati ako nije dio iste narudžbe i računa kao i PS5.

 

 

 

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Sony Play Station 5
movie kaže...
Nikad za ništa nisam uzeo dodatno jamstvo. Ionako ako ikada dođeš na servis uvijek nađu neku foru da ti to ne spada pod jamstvo. Recimo udar groma. Skurilo mi blu ray pogon pa pošto to ne spada pod jamstvo morao sam ga sam platiti. Bilo je to negdje na početku PS3 generacije konzole i to mi je jedini kvar na bilo kojoj konzoli od 1996 godine. Naravno grom mi je skurio još niz uređaja po uredu tako da je ovo sa PS3 zapravio bila sitnica. Kakvo je stanje danas i što sve pokriva jemstvo ne znam niti me interesira. Možda se što promijenilo na bolje. U svakom slučaju nećeš propasti za 170 kn. Dao Bog da ga nikad ne koristiš.

 

Istina, zato treba biti jako oprezan prilikom opisa kvara prilikom predaje na servis. Naravno da se ne smije spominjati grom i slično. Treba reći da je normalno radilo jedan sekund i onda samo prestalo itd...ne spominjati nestanke struje, gromove i slično. Malo lagati ako treba. Na servisu teško da mogu utvrditi da je to udar groma. Naravno, prijavljeni datum kvara se ne treba podudarati sa danom grmljavine itd...radije pričekajte 10 dana s prijavom kvara.

Na servisu mogu vidjeti fizička oštećenja i tragove tekućine ako je uređaj zaliven ali udar groma je teže dokazati. Mogu pretpostaviti eventualno strujni udar, ali treba tvrditi da ga nije bilo. Jer u mnogim servisima strujni udar isto spada u višu silu zbog koje se ne priznaje jamstvo. Kod strujnog udara ako je starno bio i ako HEP potvrdi da je do njih, nekad prije se moglo od HEPa tražiti odštetu za popravak / zamjenu uređaja. Ali tada se moralo imati točan datum, sat i minuta kvara te se moralo poklapati sa HEP evidencijom o radovima, kavrovima i nestabilnostima na el.mreži. Ne znam je li to još uvijek moguće kod njih, najbolje pitati u HEPu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 9:37 (Maat).
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pitanje je sta uopce pokriva uniqua dodatno osiguranje

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony Play Station 5
x360gamer kaže...
Uzeo jučer za 170 kn (2x -10%) na eKupi dodatno jamstvo za plejku.
Ne znam po koliko ide inače u Sancti, ali prilično sam siguran da je redovna cijena na eKupi (~210 kn) jeftinija nego u SD. S ovim popustom mislim da se nije imalo šta razmišljati za ovu konzolu, pogotovo jer još nije dugo na tržištu.

 Pazi, razlika ti je i u tome što si ti kupio dodatno jamstvo (slično kao npr. kasko za auto), a SD prodaje produljeno jamstvo (produžetak trajanja tvorničkog jamstva na novi uređaj

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Uopće je glupo kupovati tako nešto. Ili kupi direktno od Sancte njihovo produljeno jamstvo ili ne kupuj ništa.

Ovo je doslovno bacanje novca u vjetar jer se moraš natezati sa osiguravajućom kućom.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

TLoU 2 dobio GOTY. Sad nek nam daju next gen update da mogu s guštom opet odigrati. Što se mene tiče neka grafika ostane ista jer igra izgleda vrhunski, samo neka dodaju 60 fpsa i neki dynamic 4k i to će biti za prste polizati.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Play Station 5
Maat kaže...
x360gamer kaže...
Uzeo jučer za 170 kn (2x -10%) na eKupi dodatno jamstvo za plejku.
Ne znam po koliko ide inače u Sancti, ali prilično sam siguran da je redovna cijena na eKupi (~210 kn) jeftinija nego u SD. S ovim popustom mislim da se nije imalo šta razmišljati za ovu konzolu, pogotovo jer još nije dugo na tržištu.

 

Za dodatno jamstvo na ovaj način obratite pažnju na detalje u opisu, sklopljeno je osiguravajućom kućom i postoji nužan uvjet kako bi se aktiviralo i bilo važeće, jako bitna stavka: "važno je samo da željeni uređaj i produljeno jamstvo budu dio iste narudžbe te pripadajućeg računa kako bi se isto aktiviralo." Za obje verzije konzole, a vjerujem i za ostale konzole ali nisam sve provjeravao. Princip je vjerojatno isti.

Meni to izgleda da se to jamstvo neće moći aktivirati ako nije dio iste narudžbe i računa kao i PS5.

 

 

 

 

 

Onda ne bi smjeli prodavati zasebno jer je prevara.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
protjeran
offline
Re: Sony Play Station 5
Bitanga kaže...
Onda ne bi smjeli prodavati zasebno jer je prevara.

Slažem se, da.

 

Ali pitanje je kako to funkcionira jer u opisu piše, i boldano je. Možda ni ne smiju, odnosno možda se može otkazat i dobit povrat novca u nekom roku. Ali sumnjam da je taj rok dug 45 dana koliko navodno treba da aktiviraju dodatno jamstvo. Pitanje je šalju li uopće obavijest da neće biti aktivirano. do tada je možda istekao rok za otkazivanje narudžbe i povrat novca. Ili još gora mogućnost da ništa ne jave pa se sazna na teži način, prilikom pokušaja ostvarivanja jamstvenih prava, pa se tek tad sazna da ništa od toga. Osiguravajuća kuća je sigurno pokrivena. Čak i da vrate novac tada, recimo ako imate pokvaren uređaj, slaba je utjeha povrat 100-200 kn a jamstvo ne vrijedi. Ne bih htio saznati na taj način. Tko ima živaca natezat se s njima...slobodno. Ja sam samo naveo ono očito i gdje će se ljudi zeznuti s kupovinom. Osobno bih, da mi se dogodilo da kupim i da nisam pročitao opis, pokušao otkazati narudžbu i ostvariti povrat novca. Možda računaju da se za te novci puno ljudi neće imat volje natezat se već će se oprostit s time itd...ne znam.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 11:27 (Maat).
14 godina
offline
Re: Sony Play Station 5
Maat kaže...
x360gamer kaže...
Uzeo jučer za 170 kn (2x -10%) na eKupi dodatno jamstvo za plejku.
Ne znam po koliko ide inače u Sancti, ali prilično sam siguran da je redovna cijena na eKupi (~210 kn) jeftinija nego u SD. S ovim popustom mislim da se nije imalo šta razmišljati za ovu konzolu, pogotovo jer još nije dugo na tržištu.

 

Za dodatno jamstvo na ovaj način obratite pažnju na detalje u opisu, sklopljeno je osiguravajućom kućom i postoji nužan uvjet kako bi se aktiviralo i bilo važeće, jako bitna stavka: "važno je samo da željeni uređaj i produljeno jamstvo budu dio iste narudžbe te pripadajućeg računa kako bi se isto aktiviralo." Za obje verzije konzole, a vjerujem i za ostale konzole ali nisam sve provjeravao. Princip je vjerojatno isti.

Meni to izgleda da se to jamstvo neće moći aktivirati ako nije dio iste narudžbe i računa kao i PS5.

 

 

 

 

 

Korisnik1251 kaže...
x360gamer kaže...
Uzeo jučer za 170 kn (2x -10%) na eKupi dodatno jamstvo za plejku.
Ne znam po koliko ide inače u Sancti, ali prilično sam siguran da je redovna cijena na eKupi (~210 kn) jeftinija nego u SD. S ovim popustom mislim da se nije imalo šta razmišljati za ovu konzolu, pogotovo jer još nije dugo na tržištu.

 Pazi, razlika ti je i u tome što si ti kupio dodatno jamstvo (slično kao npr. kasko za auto), a SD prodaje produljeno jamstvo (produžetak trajanja tvorničkog jamstva na novi uređaj

 Imam pismeno gdje su rekli da mogu kupiti posebno, pošto je bila frka s narudžbama plejka kakva je već bila.

Ne bi sigurno stigao i plejku i jamstvo onda naručiti.

Uglavnom, sve imam pismeno, rekli su da je to jamstvo kao i tvorničko (pročitao sam sve što ste linkali, zato sam i pismeno htio sve od njih, tako da nadam se da neću trebati uopće koristiti - ali ako hoću, imam pismeno).

Samo sam se javio ovdje da ako netko želi, neka kupi sad dok je cijena 170 kn. Nisam očekivao toliku raspravu.

6 godina
protjeran
offline
Re: Sony Play Station 5
x360gamer kaže...

 Imam pismeno gdje su rekli da mogu kupiti posebno, pošto je bila frka s narudžbama plejka kakva je već bila.

Ne bi sigurno stigao i plejku i jamstvo onda naručiti.

Uglavnom, sve imam pismeno, rekli su da je to jamstvo kao i tvorničko (pročitao sam sve što ste linkali, zato sam i pismeno htio sve od njih, tako da nadam se da neću trebati uopće koristiti - ali ako hoću, imam pismeno).

Samo sam se javio ovdje da ako netko želi, neka kupi sad dok je cijena 170 kn. Nisam očekivao toliku raspravu.

 Sve u redu. svi pokušavamo pomoći savjetima. Nadam se da će onda sve biti u redu. Ali inače iz iskustva, često postoji velika razlika u onome što prodavači tvrde i kažu, a još veća u onome što rade osiguravajuće kuće. Bez obzira što oni sad kažu kad bude trebalo iskoristiti ta jamstvena prava, vrlo često priča bude jako drugačija. Cilj je prodati a poslije izvrdavanja, ako je netko spreman riskirati živce i vrijeme poslije... U najmanju ruku to znači da ćete morati čekati na njih da odobre/plate popravak/zamjenu uređaja u slučaju kvara. Za ovlašteni servis u biti nemate produljeno jamstvo, već imate osiguranje, a popravak/zamjenu netko treba podmiriti.

 

Osobno bih radije kupio original produljenje tvorničkog jamstva makar bilo i skuplje.

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav,

 

Razmišljam da sinu kupim PS5 ili X BOX Series X i više naginjem na XBOX zbog Game pass-a, ali opet znam da će mu više frendova siguno imati PS5 te me stoga zanima dali su te konzole kompatibilne da se mogu igrati online zajedno?

Npr. da s xbox-a igram fifu protiv nekoga na PS.

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
makivu kaže...

Pozdrav,

 

Razmišljam da sinu kupim PS5 ili X BOX Series X i više naginjem na XBOX zbog Game pass-a, ali opet znam da će mu više frendova siguno imati PS5 te me stoga zanima dali su te konzole kompatibilne da se mogu igrati online zajedno?

Npr. da s xbox-a igram fifu protiv nekoga na PS.

 xbox bi bio kul kad bi micorsoft pruzao podrsku u hrv, ovako im nebi iz principa uzeo

 ni xbox ni game pass.

 

 EDIT: ima crossplay, ali playstation is the way of "life"

 uzmi mu ps5, ili ako mislis da bi on bio sretniji s xboxom

 uzmi meni ps5 pa cemo igrat jedan protiv drugoga. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 14:16 (bloodborne).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
makivu kaže...

Pozdrav,

 

Razmišljam da sinu kupim PS5 ili X BOX Series X i više naginjem na XBOX zbog Game pass-a, ali opet znam da će mu više frendova siguno imati PS5 te me stoga zanima dali su te konzole kompatibilne da se mogu igrati online zajedno?

Npr. da s xbox-a igram fifu protiv nekoga na PS.

 xbox bi bio kul kad bi micorsoft pruzao podrsku u hrv, ovako im nebi iz principa uzeo

 ni xbox ni game pass.

 Hvala na sugestiji, ali nisam dobio odgovor na pitanje:)

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
makivu kaže...

 Hvala na sugestiji, ali nisam dobio odgovor na pitanje:)

Electronic Arts has said that FIFA 21 won't support cross-platform play in any form. ... 

 

Dole ispod je lista igara za ps5 crossplay sa drugin konzolama.

 

 https://www.psu.com/news/all-ps5-crossplay-games-a-complete-list/#:~:text=The%20following%20PlayStation%205%20games,with%20each%20other%20without%20issue.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
makivu kaže...

Pozdrav,

 

Razmišljam da sinu kupim PS5 ili X BOX Series X i više naginjem na XBOX zbog Game pass-a, ali opet znam da će mu više frendova siguno imati PS5 te me stoga zanima dali su te konzole kompatibilne da se mogu igrati online zajedno?

Npr. da s xbox-a igram fifu protiv nekoga na PS.

 xbox bi bio kul kad bi micorsoft pruzao podrsku u hrv, ovako im nebi iz principa uzeo

 ni xbox ni game pass.

 

 EDIT: ima crossplay, ali playstation is the way of "life"

 uzmi mu ps5, ili ako mislis da bi on bio sretniji s xboxom

 uzmi meni ps5 pa cemo igrat jedan protiv drugoga. 

 koliko sam ja vidio fifa nema crossplay

http://trakt.tv/user/MjezZza
5 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Han kaže...
amd freak kaže...
Han kaže...

Jel netko već probao? https://store.playstation.com/en-us/product/UP2739-CUSA18291_00-VIGORLEADSKU0001

F2P looter survival shooter nešto....

 Probao jer se po traileru cinilo zabavno.

 

Ocekivao sam battle royale pucacinu a na kraju se radi o  hebenom grindu gdje sadis biljke u vikendici wtf i igra je pay ti win jer mozes kupiti oruzje.

 

Zaobici.

 Možda bi mi baš pasalo sadit biljke u vikendici i branit ih duplonkom..... Čisto iz znatiželje ću probat igru.....

 

Ja uopće ne kužim ovaj novi PS store. Pa nekog treba dobrano izvrijeđati što je uopće odobrio ovakav web store. Šta je tim ljudima u glavi nemam pojma.

Često fale buttoni i cijene, nema nikakvih screenshota, nema filmića.

 Slažem se, katastrofa. Srećom app je puno bolji ali opet, grozno da je na desktopu sve tako zbrkano. Čini mi se da ni nema koliko je igra velika je li tako? Barem ja nisam vidjela.   

6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da li je netko prednaručivao cyberpunk kod sancte domenice?

Ova hr pošta je sramota..ništa do ponedjeljka.ako bude i onda.

I pošalje mi kod za popust, IGRE30 ako nekoga zanima ili nije znao za njega..

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 17:20 (langzy).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja sam. Danas nakon pola sata mi se više nije dalo čekati da se netko udostoji javiti. Naravno na mail se nisu ni osvrnuli osim generic "javimo se u najkraćem roku". Šupci

 

Sad se javili mailom kao nisu oni krivi pošta je. I dali 100kn kod ako potrošim više od 499

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 19:42 (Dlaka).
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sancta vam šalje Cyberpunk kitu
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
langzy kaže...

Da li je netko prednaručivao cyberpunk kod sancte domenice?

Ova hr pošta je sramota..ništa do ponedjeljka.ako bude i onda.

I pošalje mi kod za popust, IGRE30 ako nekoga zanima ili nije znao za njega..

 Meni je stigla jučer, ali ju je žena preuzela, tak da ćeš svejedno igrati prije mene. Mislio sam da će mi odmah poslati i kontroler naručen za black friday, ali kita labudova, došla samo igra.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne gubiš puno sto neces igrati CP77 do ponedeljka. Kum mi kaze da je na PC bolje radi. Ne znam kako vama ali meni u menu kada dodjem i probam promjeniti bilo kakvu postavku sva slova polude. Moram izaci i vratiti se da vidim što sam odabrao.
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jel se zna mozda kad ce bit moguce kupit ps5 u ducanima ili barem opet prednarucit?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Zna se, zna.

 

Samo ne ovdje, i samo ne mi...

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
4 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jel neko zna neku stranu trgovinu za prodaju ps4 igara disk verzije da je povoljna kod nas sve razgrabili u ovom lockdownu nemos nista nac
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bilo je prije par UK stranica, ali više ne šalju u hr, bar većina.

Pa di si bio za black friday? Sancta je imala odlične popuste i bilo je svega.
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
langzy kaže...

Da li je netko prednaručivao cyberpunk kod sancte domenice?

Ova hr pošta je sramota..ništa do ponedjeljka.ako bude i onda.

I pošalje mi kod za popust, IGRE30 ako nekoga zanima ili nije znao za njega..

 Ja sam. Stiglo jučer prijepodne. No u kakvom je stanju bolje da je došla 2023. godine. 

5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
J2222 kaže...
Jel neko zna neku stranu trgovinu za prodaju ps4 igara disk verzije da je povoljna kod nas sve razgrabili u ovom lockdownu nemos nista nac

 Gamecollection

Simplygames

 

14 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pošto imam isti account na PS4 i na PS5, ako prodam PS4 gdje je aktiviran moj account (i hrpa igrica), ima li su kakvih problema? Što se može dogoditi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
beha kaže...

Pošto imam isti account na PS4 i na PS5, ako prodam PS4 gdje je aktiviran moj account (i hrpa igrica), ima li su kakvih problema? Što se može dogoditi?

 Samo makni account sa konzole i izbriši sve instalirane igre i ostalo i ništa se ne može dogoditi.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
beha kaže...

Pošto imam isti account na PS4 i na PS5, ako prodam PS4 gdje je aktiviran moj account (i hrpa igrica), ima li su kakvih problema? Što se može dogoditi?

 beha

Pa pobriši acc. na PS4 prije prodaje i nastavi ga koristiti na PS5.

Odnosno resetiraj PS4 na tvorničke postavke, ali prije spremi save fajlove u cloud ili na stick. Jer će sve biti pobrisano sa PS4.

 

https://www.businessinsider.com/how-to-factory-reset-ps4

 

Ako to ne napraviš onaj ko kupi tvoju konzolu će se moći logirati na tvoj acc. i igrati tvoje igre.

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice