Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.664
|
čitano: 4.828.199
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jel ima ps5 svoj media player?
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...

Evo moj setup

 Purger to zid od gipsanih pa si kablove iza provukao? Bas super izgleda, cisto xd

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hp.dostavlja subotom,.no paket mora.biti poslan sa urucenjem subotom, i naravno (preskupo) placen taj vid dostave. Inace, subotom ne dostavljaju redovne pakete....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...
Purger155 kaže...

Evo moj setup

 Purger to zid od gipsanih pa si kablove iza provukao? Bas super izgleda, cisto xd

 Je, hvala :)

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zasto od gipsanih? To mozes na bilo kojem zidu. Odštemaš zid, uzmeš neku kanalicu za kablove i zagletaš, obojaš i toeto.

Lijepo i čisto izgleda.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Super thanks :)
steta i dalje nije podrzan eac3 fuck...
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pero Dinamit kaže...
Zasto od gipsanih? To mozes na bilo kojem zidu. Odštemaš zid, uzmeš neku kanalicu za kablove i zagletaš, obojaš i toeto.

Lijepo i čisto izgleda.

 Tako sam kupio stan (nedavno) pa nisam vise nista dalje petljao :)

 

Samo..u cijeloj prici je jedna mana.. Fali mi 10" oled ilitiga LG 65CX na zidu..al dobro, valjda ce i to sjest kroz neko vrijeme

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 15:30 (Purger155).
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

dosta iznenadujuce za bugovce kak se cude ko pura dreku sto neko prodaje konzole na njuskalu po vecim cijenama, po grupama na drustvenim mrezama zagovaraju cak baniranje istih.
bar bi ekipa koja je tehnoloski potkovana i zna sto kupuje trebala znati i zakon ponude i potraznje, a osobito da vlasnik ima pravo svoju imovinu prodavat za koju god cijenu hoce.

 

ja imam neki "dogovor" koji  visi u zraku za konzolu , gdje bi trebao platiti 4000 kn (disk verzija) kad prodavacu dode konzola (on uzeo za svog frenda preko a1 + jednu sa SD pa je frend izvisio jer nema para). Naravno  , ako vidi da ju moze prodat za 5-6-8 tisuca kn, onda ce to i uciniti, no bez mene u tom dealu.

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...

Mali update od nas sta smo uzeli u tele 2, sada vele ''valjda'' ce ici na isporuku iduci tjedan, oooooooo zemljo otvori se, dodje mi da kupim onu za 10k , samo se  ojim da nebi prezivio kad  i zena saznala 

 Kada si narucio iz tele2?

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

1 val, 22.09

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uspio nekako, sada sam val 3, zar je nisam trebao dobiti konzolu u petak umjesto val 1, teško mi pratiti valove.

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Umjesto valova koristiti rijec tsunami xe

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...

Moram je prvo dobit hehe, al ja mislim da cu je drzat u vertikali taman mi dodje lijepo uz tv, probaj je stavit vertikalno umjesto one zelene svijece/vaze sta vec je

 Preblizu je zidu, receiveru i zvučniku. Kako da diše?

13 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Dobra vijest za sve koji se zele odmah igrat na novoj petici a nisu je uspjeli ugrabiti.....

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 16:21 (LexTHE Boxer).
 
9 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...

Evo moj setup

 Definitivno najružnija igraća konzola ikad. Do sada je to bio Ps4 pro ali ovaj ga šije naveliko. Moram pripremiti neku lijepu kutiju da to čudo zakamufliram.

shit happens too often
14 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ima li ko ideju zasto npr. skida 2 verzije igre?

Kupio sam valhallu i spidermana mm na ps4 i sada na ps5 skida 2 verzije igre.

Nebi li trebalo sada skidati samo "next gen" verziju igre?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Marcek555 kaže...

Moram je prvo dobit hehe, al ja mislim da cu je drzat u vertikali taman mi dodje lijepo uz tv, probaj je stavit vertikalno umjesto one zelene svijece/vaze sta vec je

 Preblizu je zidu, receiveru i zvučniku. Kako da diše?

 Valjda imas 5 cm sa svake strane da struji zrak

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gledam sad prvi put slike PS5 i stvarno je ružno da to nije normalno. Nisam inače esteta ali doslovno kao na onoj slici na kojoj je PS4 unutar fascikla. Nadam se da će biti Pro verzija.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wox kaže...
Purger155 kaže...

Evo moj setup

 Definitivno najružnija igraća konzola ikad. Do sada je to bio Ps4 pro ali ovaj ga šije naveliko. Moram pripremiti neku lijepu kutiju da to čudo zakamufliram.

 Čak i dizajn nije toliko ružan koliko je konzola preogromna pa se i tu dodatno kvari dojam.

 

Vjerujem da ce kroz koju godinu biti slim/pro model pa ćemo mijenjati...

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Marcek555 kaže...

Moram je prvo dobit hehe, al ja mislim da cu je drzat u vertikali taman mi dodje lijepo uz tv, probaj je stavit vertikalno umjesto one zelene svijece/vaze sta vec je

 Preblizu je zidu, receiveru i zvučniku. Kako da diše?

 

Čini se na slici, ima sasvim dovoljno mjesta.

Klinac je igrao par sati Miles Moralesa - konzola je tiha ko bubica.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jedno pitanje. Tice se PS+ collectiona. Uzeo sam godinu dana pretplate i aktivirao(preko weba),e sad. Trebam US acc(koji imam) staviti kao primarni kada mi dodje PS5 i imat cu pristup toj kolekciji, jel tako? A sad me zanima da li se to mora aktivirati do kraja mjeseca i skinuti? Ako se ne aktivira do kraja studenog jel propada taj deal?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Yamacha kaže...

Ima li ko ideju zasto npr. skida 2 verzije igre?

Kupio sam valhallu i spidermana mm na ps4 i sada na ps5 skida 2 verzije igre.

Nebi li trebalo sada skidati samo "next gen" verziju igre?

 

Ja sam primjetio jučer kad sam skidao da po defaultu krene skidat PS5 verziju, a onda sam negdje u libraryu na ... prebacio na PS4 verziju igre i opet zabrijao da kliknem download pa mi je skidao i PS4 verziju igre.

Uglavnom, više se ne sjećam, al ako igra ima PS4 i PS5 verziju možeš odabrati negdje koju verziju gledaš.

 

https://www.pushsquare.com/guides/how-to-check-youre-playing-the-ps5-version-of-cross-gen-games

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni se dizajn bas svidja..... ps4 mi je bio ruzan za krepat, ali ovaj mi je bas ono....

 

Doduse, na slikama, vidjet cu uzivo....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

pa dobro izgled konzole je najmanje bitan al istina da je ružna

Pro će bit još ružniji a slim bi trebao bit normalan

meni je najljepša konzola ps4 fat ona koja je crna gloss na lijevoj strani.

 

3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
HCMAA kaže...
#x360gamer

najgore u svemu ovome što postoje stvarno oni koji su spremni svoju nestrpljivost platiti 7000kn i više

a s druge strane budu spajali ps5 na TV od 3000kn i igrali većinom ps4 igre

i onda se čudimo kad Trump postane predsjednik

 ne znam radi čega si ti iskompleksiran trumpom, za razliku od obame nije pokrenuo ni jedan rat al svima je on na pameti, rađe se brini za svoju državu.

 

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Obitelj na okupu.

 

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
31 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vazno za sve vezano uz verzije igara

Problem kod cross gen igara je sto ps5 prepoznaje SKU od igre koju kupite. Tako ako ste kupili ps4 igru tako ju i prepoznaje, Upgrade prepoznaje kao zasebnu igru.

Morate u izborniku izabrati verziju igre. Tako je sa svim crossgen igrama.

Sluzbeno od developera
"When upgrading please note that due to an issue with the configuration of cross-gen bundles, users who activated a key for PS4 will see PS4 as the default SKU in their game library and the game hub, which may result in users downloading the PS4 version on PS5. A handful of titles are impacted. This is easily overcome by switching from the PS4 to PS5 version (using the ‘…’ menu) before initiating download."
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Philips je usvojen, ili rodbina? 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Philips je baka koja živi s njima i ima problema sa srcem, tlakom i šećerom u krvi.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice