Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.664
|
čitano: 4.825.910
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kratak update, probao sam dosta igara sa malime i on je najvise odusevljen sa Astro's playroom (presao 100 puta :D), PJ masks i Sackboy a big adventure. Sackboy je zanimljiv i meni, igramo skupa sa dva playera i brutala je za ubit vrijeme i opustit mozak. :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
deepshitcro kaže...
Kratak update, probao sam dosta igara sa malime i on je najvise odusevljen sa Astro's playroom (presao 100 puta :D), PJ masks i Sackboy a big adventure. Sackboy je zanimljiv i meni, igramo skupa sa dva playera i brutala je za ubit vrijeme i opustit mozak. :D

  Moj je počeo igrati sa cca 4 godine. Najviše Lego worlds i Minecraft. Sad ima 6 i u Minecraftu je već maher. Pogleda na youtubeu igre nekog streamera i onda to sam napravi u minecraftu. Lego worlds tu i tamo zaigra. Trenutno preferira fortnite i minecraft. Sackboy isto tu i tamo. Dok se igrao na kompu, dosta je volio Forzu Horizon (isto sa cca 4 godine). Sad je malo počeo isprobavati Crew motorfest ali ne znam koliko će ga to zadržati jer kaj god novo proba, uvijek se vraća fortniteu i minecraftu.

PSN - darklydexter
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pitanje, da li je nakon Alan Wakea izašla još koja poštena, kvalitetna igra za odigrati na ps5? Mislim nakon Alan Wakea, Ronin i Sea of Thieves su prošle loše.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crocro23 kaže...

Pitanje, da li je nakon Alan Wakea izašla još koja poštena, kvalitetna igra za odigrati na ps5? Mislim nakon Alan Wakea, Ronin i Sea of Thieves su prošle loše.

 Ne. Doduše, izašla je Stellar Blade, ali to je onak, ak' voliš japanske perverzije. Gledao sam malo gameplay ali me nije privuklo. Osim toga - ništa. 

 

 

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...
crocro23 kaže...

Pitanje, da li je nakon Alan Wakea izašla još koja poštena, kvalitetna igra za odigrati na ps5? Mislim nakon Alan Wakea, Ronin i Sea of Thieves su prošle loše.

 Ne. Doduše, izašla je Stellar Blade, ali to je onak, ak' voliš japanske perverzije. Gledao sam malo gameplay ali me nije privuklo. Osim toga - ništa. 

 

 

 Znači opet suša.... damn! Pretpostavljam ništa do jeseni jer ljeti ne izlaze dobre igre, jesam u pravu?

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crocro23 kaže...

Pitanje, da li je nakon Alan Wakea izašla još koja poštena, kvalitetna igra za odigrati na ps5? Mislim nakon Alan Wakea, Ronin i Sea of Thieves su prošle loše.

 Ovisi što misliš pod kvalitetna.

 

Rekao bih da Final Fantasy VII, Dragons Dogma 2, Yakuza Like a Dragon 2, Prince of Persia Lost crown i HiFi Rush (ukoliko ga nisi igrao na PC/Xbox) definitivno spadaju u tu kategoriju.

 

Kao honorable mention bih naveo Helldivers 2 koji je naveliko hvaljen i igran te Belatro koji je najbolja igra izašla u 2024 dosad, ali baš da bih to igrao na konzoli, teško.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crocro23 kaže... 

 Znači opet suša.... damn! Pretpostavljam ništa do jeseni jer ljeti ne izlaze dobre igre, jesam u pravu?

 Tako je bilo prije, u neka normalnija vremena. No sada pitaj boga hoće li i najesen izaći nešto vrijedno spomena, u rangu AAA produkcije. Sony npr. nema nijednu igru u najavi. Osobno, prvi puta u životu ne iščekujem nijednu igru. 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
crocro23 kaže...

Pitanje, da li je nakon Alan Wakea izašla još koja poštena, kvalitetna igra za odigrati na ps5? Mislim nakon Alan Wakea, Ronin i Sea of Thieves su prošle loše.

 Ovisi što misliš pod kvalitetna.

 

Rekao bih da Final Fantasy VII, Dragons Dogma 2, Yakuza Like a Dragon 2, Prince of Persia Lost crown i HiFi Rush (ukoliko ga nisi igrao na PC/Xbox) definitivno spadaju u tu kategoriju.

 

Kao honorable mention bih naveo Helldivers 2 koji je naveliko hvaljen i igran te Belatro koji je najbolja igra izašla u 2024 dosad, ali baš da bih to igrao na konzoli, teško.

 

Helldiversa sam se već zasitio nakon mjesec dana. Još je gori od Diabla 4 kasnije, nemaš se čemu veseliti uopće kad sve bitno otključaš.

A one najteže težine mogu i zaboraviti, sa random ekipom je i težina 6 već nemoguća misija i uglavnom gubitak vremena.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Hexfire kaže...
crocro23 kaže...

Pitanje, da li je nakon Alan Wakea izašla još koja poštena, kvalitetna igra za odigrati na ps5? Mislim nakon Alan Wakea, Ronin i Sea of Thieves su prošle loše.

 Ovisi što misliš pod kvalitetna.

 

Rekao bih da Final Fantasy VII, Dragons Dogma 2, Yakuza Like a Dragon 2, Prince of Persia Lost crown i HiFi Rush (ukoliko ga nisi igrao na PC/Xbox) definitivno spadaju u tu kategoriju.

 

Kao honorable mention bih naveo Helldivers 2 koji je naveliko hvaljen i igran te Belatro koji je najbolja igra izašla u 2024 dosad, ali baš da bih to igrao na konzoli, teško.

 

Helldiversa sam se već zasitio nakon mjesec dana. Još je gori od Diabla 4 kasnije, nemaš se čemu veseliti uopće kad sve bitno otključaš.

A one najteže težine mogu i zaboraviti, sa random ekipom je i težina 6 već nemoguća misija i uglavnom gubitak vremena.

Udaram konstantno samo radnome 7 - 8 - 9 ne znam da smo koju izgubili, čak i nakon ovog zadnjeg pacha. 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...

Udaram konstantno samo radnome 7 - 8 - 9 ne znam da smo koju izgubili, čak i nakon ovog zadnjeg pacha. 

 

Onda je prelagano :-) 

 

Meni je to previše drame, a reward nikakav. Jednostavno ne vidim poantu. Ne da mi se čak ni odigrati 3-4 dijela misije (ili kolko već treba) na lvl 6 da otključam lvl 7 :-)

Odigram max jednu partiju dnevno da riješim personal order, s tim da nisam već par dana uopće niti igrao jer su neki orderi zahtjevali previše mog vremena ili bili zabagirani.

S frendovima bi mi još imalo smisla radi zajebancije, ali ta opcija mi otpada.

 

Morao bih igrati veće težine da si mogu otključati one zadnje ship upgradeove, ali ne pruža mi igra više neko zadovoljstvo kao u početku, nema više istraživanja i novotarija, klasika.

Ali i dalje mislim da je odlična igra.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
crocro23 kaže...

Pitanje, da li je nakon Alan Wakea izašla još koja poštena, kvalitetna igra za odigrati na ps5? Mislim nakon Alan Wakea, Ronin i Sea of Thieves su prošle loše.

 Ovisi što misliš pod kvalitetna.

 

Rekao bih da Final Fantasy VII, Dragons Dogma 2, Yakuza Like a Dragon 2, Prince of Persia Lost crown i HiFi Rush (ukoliko ga nisi igrao na PC/Xbox) definitivno spadaju u tu kategoriju.

 

Kao honorable mention bih naveo Helldivers 2 koji je naveliko hvaljen i igran te Belatro koji je najbolja igra izašla u 2024 dosad, ali baš da bih to igrao na konzoli, teško.

 FF VII sam igrao još na ps one, misliš na remake? Dragons Dogma 2 mi se igra, itekako, ali vidim da su ocjene tako tako pa čekam neku akciju, to je igra koju sam zaboravio spomenuti, a YLAD 2 ne bi, prvi mi nije sjeo. Hifi Rush ne znam, a igram na konzoli, ne znam koje pc only igre izlaze, tako da nemam izbor nego one koje izađu na PS5.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...
crocro23 kaže... 

 Znači opet suša.... damn! Pretpostavljam ništa do jeseni jer ljeti ne izlaze dobre igre, jesam u pravu?

 Tako je bilo prije, u neka normalnija vremena. No sada pitaj boga hoće li i najesen izaći nešto vrijedno spomena, u rangu AAA produkcije. Sony npr. nema nijednu igru u najavi. Osobno, prvi puta u životu ne iščekujem nijednu igru. 

 Baš niti jedna AAA za jesen? Pa što je sa Silent Hillom? To je AAA i vjerujem da ju svi žele odigrat.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Silent Hill može biti i AAAA, ali nema teoretske da će valjati s obzirom tko je glavni.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja ga i ne mislim igrati, neću si pokvariti predivne uspomene...
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crocro23 kaže...

Pitanje, da li je nakon Alan Wakea izašla još koja poštena, kvalitetna igra za odigrati na ps5? Mislim nakon Alan Wakea, Ronin i Sea of Thieves su prošle loše.

 Trebali bi izaci DLCovi za Alana uskoro. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.5.2024 21:28 (Hambrle).
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hacker002 kaže...

Lenovo lapop, EA Sports FC 24 igrica.

 

Radi li PS5 dualsense joystick normalno preko EA app-a, ili se mora kombinirati sa Steam appom kao što je nekada znao biti slučaj jer Windows nije kontroler očitao ispravno?

 

I drugo pitanje, koja je razlika između običnog i V2 kontrolora? Vidim da V2 navodno ima duplo dužu bateriju, ali kada gledam po domaćim trgovinama imaju samo bijeli u V2 verziji, a htio bih crni?

S obzirom da nitko nije dao jednu relevantnu informaciju na ovaj upit, odgovorit ću sam sebi, pa možda nekome posluži.

 

Kupio sam crni dualsense V2 te imam FIFU 23 na EA accu.

 

Joystick se bez problema preko BT poveže na Win, FIFA uredno preporznaje joystick i sve radi normalno. Troši ispod 10% baterije po satu, tako da vjerujem da je baterija stvarno 12 sati kako Sony kaže.

 

Glupo je kaj moraš držati PS tipku 15 sekundi da se joystick ugasi i odspoji, nerealno dugo. Nadalje, nigdje Win ne pokazuje bateriju joysticka (hvala Sony), dok za apsolutno svu drugu BT periferiju koju koristim uredno sve piše u BT izborniku. Treće, ne postoji nikakav feedback joysticka, tipa vratnica pa se zatrese i slično.

 

Ima softver DualSenseX koji pokazuje stanje baterije i može se ona lampica koja pokazuje da je joystick upaljen mijenjati, big deal. Nisam testirao radi li feedback dok je ta app upaljena jer je glupo napravljena, tj ona emulira da je joystick neki drugi joystick, i naravno da onda emulira da je PS5 joystick ili PS4 joystick ili nekakav drugi, pa tako kada sam upalio app, povezao joystick i onda ušao u FIFU nije mi uopće prepoznalo da imam joystick. Tako da je bio ALT F4 i gašenje aplikacije instantno. Možda nekada u budućnosti testiram čisto da vidim hoće li se pojaviti taj feedback joysticka, ali većinom mi se to ne da jer kada palim igru palim da bih igrao nogomet, ne da bih izgubio pola sata namještajući postavke kroz poluproizvod od softvera (koji inače i kada se uđe u njega svaki puta nudi novu verziju na download ali koja nije update već drugi softver i mora se na Steamu skinuti, i taj prozor se ne može trajno maknuti već se svaki put pri paljenju appa pali).

 

Žao mi je što joystick nema RGB na tipkama na desnoj strani (ili bilo kakvo osvjetljenje, ne mora biti u boji), to je imao kineski Dragonshock od 25€što sam imao prije 2 godine i lijepo izgleda, malo digne izgled, ali što je tu je, bez toga se može.

 

Uglavnom, joystick radi normalno i ima super dugu bateriju te je izuzetno udoban. Preporuka svakako. Bar za FIFU 23, dalje nisam testirao.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Gdje trenutno mogu najjeftinije kupiti Hogwarts legacy na CD-u za PS5? Poželjno novi u nekom dućanu/webshopu jer mi treba za poklon.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2024 1:52 (Bolembe).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bolembe kaže...

Gdje trenutno mogu najjeftinije kupiti Hogwarts legacy na CD-u za PS5? Poželjno novi u nekom dućanu/webshopu jer mi treba za poklon.

 Vidim da je na Gamershopu 40€. U pravilu su oni bili najjeftiniji u zadnje vrijeme.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Koliko je loše stanje na današnjoj gaming sceni pokazuje i aktivnost na ovom topicu. Da nema Microsofta i EA koji svaki dan zatvore tri-četiri razvojna studija, ne bi bilo nikakvih vijesti. 

 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Koliko je loše stanje na današnjoj gaming sceni pokazuje i aktivnost na ovom topicu. Da nema Microsofta i EA koji svaki dan zatvore tri-četiri razvojna studija, ne bi bilo nikakvih vijesti. 

Tru dat.

 

Igram nešto još Helldivers, ali i to previše drkaju i mijenjaju i ne mogu pratiti koje stvari su sad OK, koje su postale shit.

 

Uz to, počeo sam Prince of Persia: The Lost Crown, ali nakon toga bome ne znam kaj bi se igralo.

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni isto ko na xbox-u... Niš da me posebno ne vuče osim Uncharteda koji mi je baš po mjeri i ponovno peglam sve od starta. GoW Ragnarok mi je tako dosadnjikav jer sve je već viđeno i igram povremeno zbog priče. Horizon FW mi je koma, dosadan i bloatan od starta, pun mi kuki open-world i open-end igara. 

Mislio sam da se nabralo naslova na petici, al i nije baš. A još najavljuju i PS5 Pro - a kome? Za koje igre...

Halo Bing! Kako bratac?
 
3 0 hvala 1
9 mjeseci
offline
Re: Sony PlayStation 5
Apachy kaže...

Meni isto ko na xbox-u... Niš da me posebno ne vuče osim Uncharteda koji mi je baš po mjeri i ponovno peglam sve od starta. GoW Ragnarok mi je tako dosadnjikav jer sve je već viđeno i igram povremeno zbog priče. Horizon FW mi je koma, dosadan i bloatan od starta, pun mi kuki open-world i open-end igara. 

Mislio sam da se nabralo naslova na petici, al i nije baš. A još najavljuju i PS5 Pro - a kome? Za koje igre...

 uvijek je najbolje suditi po sebi 

9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Koliko je loše stanje na današnjoj gaming sceni pokazuje i aktivnost na ovom topicu. Da nema Microsofta i EA koji svaki dan zatvore tri-četiri razvojna studija, ne bi bilo nikakvih vijesti. 

 

ma živi užas, gaming scena ne da je loša, nego ne postoji

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

A ne, sudit ćemo po IGN-u i yt kmečavcima kako je sve divno i krasno.

 

Meni je isto fora Uncharted trilogija, al čisto ko neki nostalgia trip. Realno, to su igre, a posebno jedinica, iz nekog durgog doba kada je npr. klikanje za grabljenje municije bilo normalno - danas tko to radi? Grafika je 10x ljepša - a sve ostalo pušiona. Zato ne volim te remakeove osim ako ne se naprave ko Mafia 1, sve drugo je pucanje na osjećaje i laka lova kod devova.

Alane, bježmo, njih je dvojica, a mi smo sami.
 
2 0 hvala 1
9 mjeseci
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hornet_93 kaže...

A ne, sudit ćemo po IGN-u i yt kmečavcima kako je sve divno i krasno.

 

Meni je isto fora Uncharted trilogija, al čisto ko neki nostalgia trip. Realno, to su igre, a posebno jedinica, iz nekog durgog doba kada je npr. klikanje za grabljenje municije bilo normalno - danas tko to radi? Grafika je 10x ljepša - a sve ostalo pušiona. Zato ne volim te remakeove osim ako ne se naprave ko Mafia 1, sve drugo je pucanje na osjećaje i laka lova kod devova.

 vjerovao ili ne ima ljudi koji ne igraju 24/7 pa uvijek imaju nešto dobro za odigrati. kmečavci su upravo oni koji nemaju ništa drugu u životu osim gejmanja.

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

o sirotinjo, i Bogu si teška.

kaj te pere kaj drugi sve igraju i uživaju, a ti ne možeš od šljake po sezonama?

Alane, bježmo, njih je dvojica, a mi smo sami.
 
1 1 hvala 1
9 mjeseci
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hornet_93 kaže...

o sirotinjo, i Bogu si teška.

kaj te pere kaj drugi sve igraju i uživaju, a ti ne možeš od šljake po sezonama?

 dobra

 

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dobro kolega kaže, nađite još koji hobi osim gejmanja pa ćete imat što igrati...igram Spiderman 2 skoro 2 mjeseca i još ga nisam završio, a još čeka novi Princ, Cyberpunk završit, a i Last of Us 2 remake je na čeki za proći, dakle do kraja godine imam što igrati.

Da ne peglate svaki dan po 5-6 sati bila bi duga priča, ovako ostaje kmečanje kako gaming industrija ne valja,a ruku na srce nije se ne znam što drastično promjenilo osim što je već toliko naslova izbačeno do sad i što god novo izašlo sve je reciklaža, jedino što može biti novije i bolje je grafika nažalost.

Ili ćete prihvatit situaciju kakva je ili je vrijeme da se ostavite gaminga jer vam isti očigledno više nije užitak, ne znam što drugo vam reći jer svaki puta kada pogledam u playstation podforum samo vidim negativne komentare i prekenjavanje pojedinaca,a tko god kaže nešto pozitivno bude popljuvan.

Moj PC  
6 1 hvala 1
9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
millennial kaže...
Hornet_93 kaže...

A ne, sudit ćemo po IGN-u i yt kmečavcima kako je sve divno i krasno.

 

Meni je isto fora Uncharted trilogija, al čisto ko neki nostalgia trip. Realno, to su igre, a posebno jedinica, iz nekog durgog doba kada je npr. klikanje za grabljenje municije bilo normalno - danas tko to radi? Grafika je 10x ljepša - a sve ostalo pušiona. Zato ne volim te remakeove osim ako ne se naprave ko Mafia 1, sve drugo je pucanje na osjećaje i laka lova kod devova.

 vjerovao ili ne ima ljudi koji ne igraju 24/7 pa uvijek imaju nešto dobro za odigrati. kmečavci su upravo oni koji nemaju ništa drugu u životu osim gejmanja.

 

je je, evo ja kao otac troje djece (od 0 do 5 godina) i zaposlen, imam sve vrijeme ovog svijeta da radim šta god mi padne napamet, živo veselje. 

 

Uopće nema igre zbog koje bi si pokušao organizirati vrijeme da nešto stignem odigrati. 

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Samo u zadnjih par mjeseci izašao Final Fantsay, Helldivers itd. To je ono u par sekundi razmišljanja dvije top igre u zadnjih 2-3 mjeseca, a ima još. Recimo apsolutno nitko tu ne priča o Final Fantasyu. Ok, kužim da nije svima po mjeri i da neće svatko to igrati. Ali onda se kaže "ok to je igretina ali nije za mene". A ne "nije apsolutno ništa izašlo i sve što izlazi je smeće" kad baš i nije tako.

Istina, ova generacija ima nešto manje tih popularnih naslova od prošle. Ali uvijek ima novih igara koje su dobre.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice