Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.745.145
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Što mislite hoće li Cyberpunk izgledati bolje na PC ili PS5?
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Brat upravo dobio poruku od A1 a narucio je 8.10.

 

Dobre vijesti! Dobili smo najavu za A1 paket  broj otpremnice. Vas cemo paket obraditi i poslati u najkracem mogucem roku, a dostavu mozete ocekivati kroz 1-2 radna dana.
Vasa Hrvatska posta

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 20:51 (djhuby).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Azmo kaže...
Što mislite hoće li Cyberpunk izgledati bolje na PC ili PS5?

 Aj pogodi 🙄

9 godina
offline
Sony PlayStation 5
https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo nakon 12 sati na kiši susjed je vidio paket koji su retardodebili iz overseasa ostavili ispred kuće bez da me itko kontaktirao i uzeo ga kod sebe da više ne kisne. 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...

Evo nakon 12 sati na kiši susjed je vidio paket koji su retardodebili iz overseasa ostavili ispred kuće bez da me itko kontaktirao i uzeo ga kod sebe da više ne kisne. 

 Cekaj pa jel to normalno? Paket sa čim? Nitko nije potpisao nista? Sad reci da nisi nista dobio pa nek ti nadoknade vrijednost paketa...

4 godine
online
Sony PlayStation 5

Koliko vaših novih PS5 zuji iliti imaju coil wine, mislim stvarno je minimalno, moram se približit konzoli da bi čuo, bolje to nego zujanje ventilatora, meni ne smeta.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

kad se snima gameplay,menu i sta sve ne s pomocu ps5 (kao sto je to bilo na ps4)...jel moguce snimati u 2160? sudeci po videima na youtube, je..

ali eto tratim potvrdu, jer na mom ps4 sam izludio sa jebenih 720p...pa nista ne valja kad se stavi na youtube... (moj ps4 je sa release day-a jbg..kasnije su ovi ps4 pro mogli u 1080p)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
shecky kaže...
Gajotres kaže...

Evo nakon 12 sati na kiši susjed je vidio paket koji su retardodebili iz overseasa ostavili ispred kuće bez da me itko kontaktirao i uzeo ga kod sebe da više ne kisne. 

 Cekaj pa jel to normalno? Paket sa čim? Nitko nije potpisao nista? Sad reci da nisi nista dobio pa nek ti nadoknade vrijednost paketa...

 Ja bi isto nekoga naučio pameti i poslu. Slažem se s kolegom.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da 4k, ali stream samo 1080p
14 godina
offline
Re: Sony Play Station 5
Koliki je pad performansi ako se snima istovremeno?
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam snimao 1080 na ps4 i sve je bilo glatko, mislim da je i na ps5 isto super. Mnogima na ps5 je problem webm format videa za 4k
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...

Evo nakon 12 sati na kiši susjed je vidio paket koji su retardodebili iz overseasa ostavili ispred kuće bez da me itko kontaktirao i uzeo ga kod sebe da više ne kisne. 

Ja naručio neku biciklističku opremu i majstori je samo zakačili na ogradu i otišli. Ljudi prolaze po ulici i sreća pa nitko nije uzeo, mislili da sam smeće okačio o ogradu jer je bilo zamotano u crni najlon. Vraćam se iz birtije i vidim, priđem, pogledam i ono oprema koju sam naručio s ebaya. Ništa, uzmem i s njom u kuću. Eto, to ti je poslovnost.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mortiis kaže...

kad se snima gameplay,menu i sta sve ne s pomocu ps5 (kao sto je to bilo na ps4)...jel moguce snimati u 2160? sudeci po videima na youtube, je..

ali eto tratim potvrdu, jer na mom ps4 sam izludio sa jebenih 720p...pa nista ne valja kad se stavi na youtube... (moj ps4 je sa release day-a jbg..kasnije su ovi ps4 pro mogli u 1080p)

 Može link na tvoju youtube stranicu?

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

GLS je što se diče dostave "najprofesionalniji" uvijek nazovu prije i dostave gdje ja žalim (posao ili kuća).....

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...

Evo nakon 12 sati na kiši susjed je vidio paket koji su retardodebili iz overseasa ostavili ispred kuće bez da me itko kontaktirao i uzeo ga kod sebe da više ne kisne. 

 Ček,gdje si uzeo plej? Rekao sam ja da sa Overseasom može biti svašta..

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...

Evo nakon 12 sati na kiši susjed je vidio paket koji su retardodebili iz overseasa ostavili ispred kuće bez da me itko kontaktirao i uzeo ga kod sebe da više ne kisne. 

 Jel barem s paketom sve ok? Nije promocilo kroz original pakiranje i sl?

 

O overseasu sam vec pisao, a mozda bolje da se ne ponavljam jer sam ionako lose s visokim tlakom..

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mariclius kaže...
Mortiis kaže...

kad se snima gameplay,menu i sta sve ne s pomocu ps5 (kao sto je to bilo na ps4)...jel moguce snimati u 2160? sudeci po videima na youtube, je..

ali eto tratim potvrdu, jer na mom ps4 sam izludio sa jebenih 720p...pa nista ne valja kad se stavi na youtube... (moj ps4 je sa release day-a jbg..kasnije su ovi ps4 pro mogli u 1080p)

 Može link na tvoju youtube stranicu?

 mogu dati, ali nisma skoro nista sa ps4 iz toga razloga ni htio stavljat, cekao sam da uzmem ps5 pa onda tek...

 

 

 

evo i taj jedan 720p video koji izgleda uzasno...

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...

Evo nakon 12 sati na kiši susjed je vidio paket koji su retardodebili iz overseasa ostavili ispred kuće bez da me itko kontaktirao i uzeo ga kod sebe da više ne kisne. 

To ti se sad zove "korona beskontaktna dostava", došlo im je ko' budali šamar, sad samo bace paket u vrt ili ispred vrata i oni su svoje obavili. Overseas je i kod nas uvjerljivo najgora služba, nadmašili su i HP express / paket24.

15 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa, samo da vam javim da na Indonezijskom ps store imate PS Plus pretplatu od godinu dana za 190kn.

https://store.playstation.com/en-id/product/IP9103-NPIA90007_01-PSPLUS365DAYSCP8

 
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Spiderman MM izgleda fantasticno u konbinaciji RT+HDR iako je na 30fps-a ima odlican frame paceing 

Nex gen + jos OLED tome dodatno pridnosi 

DS i se instalira tek...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
shecky kaže...
Gajotres kaže...

Evo nakon 12 sati na kiši susjed je vidio paket koji su retardodebili iz overseasa ostavili ispred kuće bez da me itko kontaktirao i uzeo ga kod sebe da više ne kisne. 

 Cekaj pa jel to normalno? Paket sa čim? Nitko nije potpisao nista? Sad reci da nisi nista dobio pa nek ti nadoknade vrijednost paketa...

 

Ja pitao isto overseas lika kad mi je davao paket jel treba šta potpisati, veli ne treba :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dualsense simulira skripanje kad se otvaraju vrata u demons souls i to jebeno zvuci i osjeti se. Next gen staces
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
djhuby kaže...

Brat upravo dobio poruku od A1 a narucio je 8.10.

 

Dobre vijesti! Dobili smo najavu za A1 paket  broj otpremnice. Vas cemo paket obraditi i poslati u najkracem mogucem roku, a dostavu mozete ocekivati kroz 1-2 radna dana.
Vasa Hrvatska posta

 Jel su i oni imali takozvani prvi i drugi krug narudjbi? Ja sam narucio iz sancta domenice 09.10. mozda bi mogo ocekivat uskoro isto

5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
shecky kaže...
Gajotres kaže...

Evo nakon 12 sati na kiši susjed je vidio paket koji su retardodebili iz overseasa ostavili ispred kuće bez da me itko kontaktirao i uzeo ga kod sebe da više ne kisne. 

 Cekaj pa jel to normalno? Paket sa čim? Nitko nije potpisao nista? Sad reci da nisi nista dobio pa nek ti nadoknade vrijednost paketa...

 

Ja pitao isto overseas lika kad mi je davao paket jel treba šta potpisati, veli ne treba :-D

 Ne razumijem to, ne treba potpisati da mi je urucena tako skupa stvar? Pa kako ce on poslje dokazati da mi je paket stvarno urucen ako se ja napravim glup i kazem da nisam nista dobio?

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jeste svi pogasili rest mode zbog onog buga?

 

Za sad mi poprilično fali stari način gašenja konzole / stavljanja u rest mode preko long pressa na PS button.

Ovaj novi je puno više posla.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
shecky kaže...

 Ne razumijem to, ne treba potpisati da mi je urucena tako skupa stvar? Pa kako ce on poslje dokazati da mi je paket stvarno urucen ako se ja napravim glup i kazem da nisam nista dobio?

 

Ne znam koja im je to glupa logika. Još ni masku nije imao dok mi je davao paket, sreća pa sam riješio Covid-19 prije 2.5 mjeseca :-D

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...
Dualsense simulira skripanje kad se otvaraju vrata u demons souls i to jebeno zvuci i osjeti se. Next gen staces

Otišli su korak dalje. Izgleda da cijela konzola škripi. Već je sony sprdeks na netu. Da su mogli tako uprskati, nije mi jasno... Doduše ja ništa ne čujem.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Jeste svi pogasili rest mode zbog onog buga?

 

Za sad mi poprilično fali stari način gašenja konzole / stavljanja u rest mode preko long pressa na PS button.

Ovaj novi je puno više posla.

Navodno je riješeno u ovoj prvoj nadogradnji što smo je dobili neki dan ali nisam isprobavao. Ugasio sam konzolu. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice