Ps2 spajanje preko component cable

poruka: 4
|
čitano: 5.684
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Ps2 spajanje preko component kabla

ovako htio bih spojiti ps2 na component cable, znaci to je najmanji problem nabavit i sve, nego mi je sad drugi problem kako spojiti sve to na lcd tv( stavio sam sliku dolje), znaci prikljucke za video ima to je ok, ali gdje bih trebao spojiti audio, tj ovaj crveni i bijeli prikljucak, dolje su vam slike da vidite u cem je stvar.

prikljucci za video, nema za audio prikljucci za video, nema za audio
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Ps2 spajanje preko component kabla

Kako ne, eno ga između VGA i scarta. 3.5mm jack. Kupi adapter sa chincha na 3.5mm (ženski-muški) i to je to.

My name is Legion... For we are many!
17 godina
offline
Re: Ps2 spajanje preko component kabla

Ne vidi se što piše na TV-u, ali ovaj donji 3,5 mm utor (crni) bi mogao biti audio ulaz (ako nije to izlaz za slušalice - provjeri).

 

EDIT: Pretekli su me, a ovaj utor između nisam uočio :)

KaeR
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2015 14:49 (KaeR).
10 godina
neaktivan
offline
Ps2 spajanje preko component cable

evo fala na odgovorima, da ovo u sredini je 3,5mm ulaz i pise "pc audio in", znaci to je to za pc a ovaj skroz dolje ispod antene je YPbPr audio in, znači to je to sad mi je jasno sve, pretpostavljam da ovo moram kupit   http://www.ebay.com/itm/3-5mm-1-8-Stereo-Male-Mini-Plug-to-2-Female-RCA-Jack-Adapter-Audio-Y-Cable-New-/351378376762?pt=LH_DefaultDomain_2&hash=item51cfc8883a

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2015 15:20 (darax).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice