PS 3 na monitor i zvucnike

poruka: 4
|
čitano: 2.152
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
PS 3 na monitor i zvucnike

Jel postoji mogucnost da se spoji ps3 na monitor od pca a da ne kupujem neke prikljucke?
Monitor mi ne podrzava hdmi.
Jel bi se mogao ps3 spojit preko hdmia u graficku,a da ona tu sliku vraca na monitor?
I jel moguce spojit 5.1 sistem zvucnika na ps3?

Hvala :) 

Markinho19
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS 3 na monitor i zvucnike

Imao sam slične probleme kad sam igrao PS3 jer mi je TV bio star i poprilično loš, a monitor mi je imao samo VGA priključak i nisam ništa mogao nego kupit si novi monitor(jeftinije mi je nego TV). Ako ti monitor ima DVI onda možeš kupiti adapter hdmi-dvi.

Također sam razmišljao isto tako da si spojim na grafičku, ali su mi tu na bug forumu rekli da to neće raditi.

Što se tiče zvučnika, moguće je, ali će ti trebati priključaka.

btw. navrati na ovaj forum( http://cro-ps3.net/forum.php), dobit ćeš više informacija nego na BUG-u pošto je ovdje većina ekipe na PC-u.

Život je samo smrtonosna spolno prenosiva bolest. Igram Starcraft 2(Plankton), Battlefield 3(CRO-Plankton), League of Legends-east(Plankton996)
14 godina
offline
Re: PS 3 na monitor i zvucnike

Ima DVI :D
Jel znas mozda kolko dode otprilike?
Mslm da te prikljucke imam, 2 chincha na 3.5 mm,malo sam gledao po netu.
Samo neznam jel ih mogu spojit sve odjednom,jer imam 3 takva posto je 5.1 sistem. 

Markinho19
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS 3 na monitor i zvucnike

A gle, ja sam si spojio direktno na monitor preko HDMI-a, tako da su mi i slika i zvuk u monitoru, ali srećom moj monitor ima ulaz za slušalice pa si tako spojim slušalice kad igram. Sad, ne znam kako bi si mogao spojiti zvuk, ali kažem ti, odi na cro-ps3 forum i dobit ćeš konkretnije odgovore.

Evo pogledaj si ovdje cijene( http://www.nabava.net/trazilica.php?&q=hdmi%20dvi&s=2).

 

Život je samo smrtonosna spolno prenosiva bolest. Igram Starcraft 2(Plankton), Battlefield 3(CRO-Plankton), League of Legends-east(Plankton996)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice