PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 966.008
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
RonoN kaže...

ovako nesto lurkam vec mjesecima - hvala ti! :)

naruceno, placeno... sad cekam

 odlicno...bitno da si uspio..jer više nema :D

14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Već nedostupno, smiješno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

pa jebote... kolko su ih imali? jednu konzolu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Spike1983 kaže...

pa jebote... kolko su ih imali? jednu konzolu 

 Ma mislim da većinom dolazi bundle od 10ak komada, no jbg. imajte na umu da ekipa koja radi tamo javlja poznanicima sigurno kad će biti dostupno i to se rasproda vrlo brzo.
I naravno ne kupuje prek weba u SD-u samo Zagreb tako da, to kak dođe tak i ode, mislim da je ekipa već ranije pametno pisala, najbolje je otići fizički u dućan i upitat(kupit) konzolu ako je dostupna.

 

12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Koja komedija. Prosle godine, 5mj, 3500kn. Cemu je sad 500kn to skuplje... nije mi jasno.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
SimeKZ kaže...

Koja komedija. Prosle godine, 5mj, 3500kn. Cemu je sad 500kn to skuplje... nije mi jasno.

 Ponuda i potraznja i politika: zasto ne, kad mozemo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.12.2021 11:05 (Tututuru).
16 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Iskreno bez zamjere ali svi smo mi idioti...umjesto da odhebemo sanctu i njihovo pumpanje cijena i svi skupa jednostavno kupujemo tipa xbox seriju S sa godišnjim gamepassom i amen.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

T-Com opet ima na lageru, meni za produljenje fiksne i mobilne pretplate ponudili PS5 825GB + 2 controllera + 5 igrica. Ispalo bi me samo za PS5 205kn/mjesečno na 2 godine. 

Mislim da neću uzeti jer imam PS4 koji samo skuplja prašinu, ne sjećam se kad sam ga zadnji put upalio.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.12.2021 11:41 (evincar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Meni su nudili 350kn mobilnu tarifu i taj ps5, s tim da 2500kn platim u startu, ugovor na 2 godine.....

Totalno neprihvatljivo.
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Meni fiksna 309kn (optika 200/100, telefon , max tv) + mobilna 206kn (unlimited/neograničena) + 205kn PS5 mjesečno.

Bez ovog da platim u startu neku cifru.

8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Eto, meni su tvrdili da ne postoji nikakva ponuda ni za nove ni za stare korisnike u kojoj se tih 2500kn ne mora dati u startu.

Ni za prijenos broja, ni za produljenje pretplate, niti za neku novu pretplatu.
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

sad bio u tcom rijeka-prebacivanje sa drugog operatora na unlimited mobilnoj tarifi mi traži 5700 (rate ili keš) za ps5 2 kontrolera i 5 igara

 

telemach traži za bilo koju tarifu 5300 sa 4 igre, jedino što kod njih portal ne radi kako treba...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Damir22 kaže...
Eto, meni su tvrdili da ne postoji nikakva ponuda ni za nove ni za stare korisnike u kojoj se tih 2500kn ne mora dati u startu.

Ni za prijenos broja, ni za produljenje pretplate, niti za neku novu pretplatu.

Možda je to nova ponuda, sinoć sam bio u T-Com centru i lik mi kaže da su baš dobili PS5.

Moguće je da mora biti fiksna+mobilna koja se spoji u Magentu pa onda mogu bez iznosa u startu?

Šteta što mi ne treba, da barem imaju u ponudi Nvidiju grafičku uzeo bih odmah :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.12.2021 11:59 (evincar).
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Neznam, ja sam pitao za bilo koju kombinaciju, i u centru tvrde da ne postoji ponuda u kojoj nebi morao platiti 2500kn odmah.

Taj iznos, plus tarifa na 2 godine, skoro 11000kn, tako da to nije neka ponuda......
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
evincar kaže...

Meni fiksna 309kn (optika 200/100, telefon , max tv) + mobilna 206kn (unlimited/neograničena) + 205kn PS5 mjesečno.

Bez ovog da platim u startu neku cifru.

 Da znaci samo 720kn mjesecno...

 

Uzeo sam i ja ps5 u njih. Uz unlimited tarifu(mobilnu) izaslo me 213kn mjesecno za ps5 uz 206kn za samu tarifu. Pa racunajte....

 

Nije najbolja ponuda na svijetu,al trebala mi je tarifa pa reko hajde neka. Dobije se ps5+dodatni kontroler. Uz pet igara: Spiderman MM,Fifa 22,Dead Stranding,Sackboy i All star destruction(ak se tak pise).

14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Da , zato i ne uzimam..previše mi je 2 godine plaćati 720kn.

 

2 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja sam danas telefonski sve dogovorio s Telemachom, i lik mi kaže nešto ne prolazi narudžba kroz sustav pa će mi javit sutra.

I preko webshopa isto nije mogla proći kad sam pokušao. Kakve sam sreće sve su rasprodali.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

mene zvala ženska iz telemacha, dogovorili se, kaže sad će vam doći poruka pa samo potvrdite...i tako sad će...

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.12.2021 17:51 (Crocopzmaj12).
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
I telemach trazi 2500kn u startu, ili?
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Da 

2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ne trazi telemach u startu 2500kn,ja sam maloprije narudžbu napravio.
Ženi bas istekla pretplata danas produžili pretplatu i smanjili na 79kn mjesecno za mobitel jer sluzbeni ima neogranicen uz to uzeo konzolu..
306kn mjesecno oboje..
piše jednokratno 0 kn
opcija uredaj (ps5) 223 kn
tarifa start 74kn
24 mjeseca
dosao taj povratni mail i cekamo da netko kontaktira,pise kupnja uspjesna.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.12.2021 19:13 (heconja).
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Damir22 kaže...
Dobivaju, ali ponuda je suluda..

Platis 2500kn (ok nesto sitno manje, 2400 i nesto) odmah, plus najjeftinija tarifa, ugovor 2 godine, 350kn mjesecno..... Skoro 11000kn izadje....

2 kontrolera, 5 igara.....to je trenutna ponuda, jednako za stare i nove korisnike, dostupna samo u t centrima, na webu nije raspolozivo

 Kad kod telekoma moraš uzeti mobilnu pretplatu. Što je skuplja mobilna tarifa, to je manja rata za PS5. Svejedno platiš puno. Pa je bolje vrebati ovakve prilike za 3700 kuna.

8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Heconja, ja gledao na webu, 2500 i nesto kuna u startu placas, nisam pronasao varijantu da ne platis toliko....hmmm.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Također i ja...ali i preskupo mi je ovako

2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
mi smo otisli na stranicu telemach,konzola stisnuli kupi,tamo nas prebacilo izabrali najmanju mobilnu pa na rate,izabrali da imamo postojeci broj kod njih(zeni danas stara pretplata istekla)..i 24 mjeseca stinsuli kupi,,unjeli oib od nje podatke za dostavu i na email doslo ono gore sta sam naveo
cijena jednokratno 0Kn
opcija uredaja 223 Kn/mj
tarifa: paket start 74kn
ugovorena obaveza 24mjeseca
2 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Meni preko webshopa nikako da obradi. Kliknem završi i ono se samo vrti i tako stalno pa sam ih zvao. Nije mi jasno zašto nije mogla proći narudžba... Vidjet ću što će mi javit sutra.

Blago tebi kad si uspio ugrabit.
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Meni stoji kad kliknem da nisam robot heheh
Samo vrti i neda dalje
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nope, i dalje zeli 2500kn odmah ;)

Mozda zato sto nije broj na pretplatu
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Neznam ekipa,ocito zato sto ima.postojeci broj kod njih pa netreba nista platit.odmah.ja sam oko 18h najnormalnije narucio..sada je ocito opterecenje valjda navalila ekipa.

Evoo slika kak je ta narudzba kod mene

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice