PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 962.867
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Znjj kaže...
Jel moze netko objasniti kako provesti tu aklimatizaciju i koliko traje taj proces? Hvalaa :)

 Doneses kutiju kuci, odneses ju u dvoriste, ostavis 2-3 sata vani, obavezno posipati sol oko nje, nakon toga, lagano ju podignuti i protresti, ostaviti jos pola sata, po mogucnosti na vjetru, zatim ju slobodno uzmes i odneses u dnevni boravak, izvadis konzolu iz kutije (nikako ju jos paliti), opet odneses, ovaj put samo konzolu u dvoriste, na isto mjesto gdje je bila zajedno sa kutijom, ostaviti sat vremena na vjetrometini, a onda ju napucat nogom da leti do prvog slobodnog TV-a.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ima li netko iz SD tko je narucio BR da mu je danas dosao mail ili nesto, ja sam BR 8.10. jos nista, jedino sto na str SDa pise da je dokument snimljen
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.2.2021 13:28 (Perox89).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Han kaže...

 Ne znam zašto te ovaj nike098 downvota kad si rekao sve kako i je. Možda jednostavno ne razumije fiziku....

Njegovo pravo je ne slagati se s mojim mišljenjem no imam niz primjera da do problema može doći. Recimo kod hi fi komponenti koje su osjetno skuplje nego PS5. Frend mi je zastupnik za niz high end hi fi firmi. Prodao je liku jedan cd player koji je koštao kao osrednji auto da ne spominjem cijene. Poslao mu je poštom po zimi i u mailu mu je rekao da kada ga otpakira da ga par sati ne pali. Paket je došao iz Japana pa je odmah proslijeđen njemu na adresu. Lik naravno nije izdržao i odmah s njim u struju. Izgorio kompletan display. Šteta poprilična koju naravno jamstvo ne pokriva. E sad, je li bolje ignorirati savjete ili vrtiti svoj film, svatko će odlučiti za sebe. U bilo koje doba godine bilo što da kupim, izvadim iz kutije i ostavim da odstoji. Nikud mi se ne žuri.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ako ne bude danas, doc ce ti mail u pon, ako je "dokument snimljen".

Što se tiče aklimatizacije, neznan čemu se kockat, jednostavno pričekaj sat-dva, ili riskiraj, na tebi je.
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Drago mi je sta su van dosle konzole. Ja jos nisan naruciva jer san tek nedavno nasa posa lol

Sad sam posla upit u SD, rekli su da se moze narucit iz poslovnice al pitaj isusa kad ce to doc. Mislin se cak ocu li puknit series s, dobra mi je sema game pass.

Na ps4 san sve odigra pa mi je sad dosadno. Radin pusin duvane i pijen kavu lol

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
PS5 + Series S je dobitna kombinacija
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Najnovija poruka iz Svijet Medija je da ne znaju kad ce ih dobiti, nakon kaj vec mjesec dana pricaju da ce doci u drugom mjesecu. Inace, 25.9. digital.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam svoju konzolu jučer ostavio malo više od sat vremena da se aklimatizira i sve super radi tako da je oko sat-dva dovoljno. Inače konzola je stvarno prekrasna ,,mašina". Zbilja se isplatilo ovoliko čekati. 

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Baš to ja sam uzeo Series S i nisam požalio ni u jednom trenutku uz game pass to je savršena konzola, sad čekam još PS5 od T-coma i imam onda najbolje od oba svijeta : )

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

PS5 bluray iz SD-a je došao u stan😊 Prva igra na na redu je AC Valhalla😄

 

Nisam ga još upalio no sve je spremno i čekam da istekne sat vremena a onda palim pilu😁

 

Držim fige da i vi ostali što prije dobijete svoje konzole.

 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
gušterko kaže...

Baš to ja sam uzeo Series S i nisam požalio ni u jednom trenutku uz game pass to je savršena konzola, sad čekam još PS5 od T-coma i imam onda najbolje od oba svijeta : )

 Ima jedna stvar bolja iz tog drugog svijeta, series X 😛 al slazem.se, i ja cu imati kombinaciju series s i ps5.. nekako razmisljam.da ce xbox ekskluzive dobro optimizirati za series s, a cross platform igre cu uzimati na ps5 i naravno njihove ekskluzive

http://trakt.tv/user/MjezZza
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Moj PS5 isto stigao danas, narucen 7.10. BR. Osobno mi dostavio netko iz SD ili su unajmili nekog s kombijem da dostavlja plejke. Ujutro me zvali dok sam bio na poslu bez ikakvog emaila ili obavijesti. Posto nikog nije bilo doma dogovorili smo se preko SMS da dostava bude kasnije i oko 19:00 mi ga dostavili. Cura je preuzela paket i kad je potpisivala je vidila da je lista ogromna koju je taj dostavljac imao. Valjda su se htjeli rijesit jednog dijela mailova koje bi dobili preko vikenda :D ili njihova dobra volja da se iskupe za cekanje.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.2.2021 21:10 (tolka).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Preuzeo svoju, 7.10. BR u CCO. Ajde da je i ta saga gotova.

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ajde baš mi je drago za promjenu vidjeti pozitivne komentare vezano za dostavu i isporuku. Uživajte fellow gamers, konzola je prekrasna 

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Meni je konzola bučna, baš se nekako čuje ventilator. Tiši mi je bio PS4 Slim...
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ezel94 kaže...
Meni je konzola bučna, baš se nekako čuje ventilator. Tiši mi je bio PS4 Slim...

 Vidio sam još par ljudi kako se žale na ovaj problem, no ja nemam nikakvih problema sa svojom konzolom što se buke tiče. Samo nekada na momente krene raditi pa se čuje ali je zvuk baš ,,smooth''. 

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Doduše, samo kada je pokrenuta igra ali eto. Također se nikako spojit na EA server u FIFI 21.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ezel94 kaže...
Doduše, samo kada je pokrenuta igra ali eto. Također se nikako spojit na EA server u FIFI 21.

Misliš kada fizički pokreneš disk s igrom? Ako je to onda ti ronda blu ray pogon koji se čuje i to nije ništa posebno. Osjetno se manje čuje kada je konzola polegnuta. Ako pokrećeš fifu prvi put onda prvo moraš napraviti origin acc kako bi se mogao spojiti na EA server. Bez toga neće ići.

12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Digitalna verzija igre je tako da nema CD-a, a PS mi stoji uspravno.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Digitalna verzija igre je tako da nema CD-a, a PS mi stoji uspravno.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nezz, užasno loša mi je veza između interneta i konzole, povezan je preko WiFi-a...
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Postoji li netko s DE konzolom? Ima li takvih? 😬
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Nema, izgleda da smo opet ispali magarci, vidjet ćemo sljedeći tjedan razvoj situacije, to im je zadnje da dostave inače im se ne piše dobro.

 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ezel94 kaže...
Nezz, užasno loša mi je veza između interneta i konzole, povezan je preko WiFi-a...

 I meni, stalno puca, al modem mi je metar od konzole pa sam na kraju spojio kabelom, al preko wifija puca ko ludo stalno, nznam zasto

7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Vidim da PS5 mora proći aklimatizaciju da bi se upalila. Mene zanima dali to vrijedi samo za PS5 ili i za ostale elektroničke uređaje. Mislim maloprije sam bio vani koristio mobitel pa mi nije jasno smijem li ga koristiti odmah kad uđem u kuću ili da ga ostavim jedan sat da se aklimitizira. Ako tko bude zvao neka se strpi sat vremena da mu se javim
Moj PC  
6 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...
Ezel94 kaže...
Nezz, užasno loša mi je veza između interneta i konzole, povezan je preko WiFi-a...

 I meni, stalno puca, al modem mi je metar od konzole pa sam na kraju spojio kabelom, al preko wifija puca ko ludo stalno, nznam zasto

Što se internet veze tiče ja sam svoj net s 2.4 ghz stavio na 5ghz i razlika u brzini je odmah primjetno bolja. Lan kablom mi je spojena konzola, ali i na wi-fi-u nema nikakvih problema kada je 5ghz aktiviran.

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Meni je na wirelessu svakako loše tako da sam spojio kabel i sve je dobro. Jedino me Fifa zeza, sve živo sam probao, ali nikako da se poveže sa EA serverom.
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Meni je jucer stigao ps5 BR kupljen u  E-kupi 07.10 .  Konzolu sam stavio u uspravan polozaj , nemam nikakvih problema sa njom , uopce je ne cujem da radi . 

 

Igram samo jedan MMO ,  konzola je avion naspram PS4 .  Ulazak u samu igru , mjenjanje karaktera te mijenjanje servera se neda opisati koliko je brzi . Jedino je instalacija igre trajala preko 6 sati i baterija kontrolera mi se izgleda brze trosi nego kod ps4 . Kod grindanja gdje u jednom satu ubijes i preko 2k mobova kontroler stalno vibrira a izgleda da motorici na dualsensu crpe vise baterije nego na dualshocku .  

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Vlinders kaže...

Meni je jucer stigao ps5 BR kupljen u  E-kupi 07.10 .  Konzolu sam stavio u uspravan polozaj , nemam nikakvih problema sa njom , uopce je ne cujem da radi . 

 

Igram samo jedan MMO ,  konzola je avion naspram PS4 .  Ulazak u samu igru , mjenjanje karaktera te mijenjanje servera se neda opisati koliko je brzi . Jedino je instalacija igre trajala preko 6 sati i baterija kontrolera mi se izgleda brze trosi nego kod ps4 . Kod grindanja gdje u jednom satu ubijes i preko 2k mobova kontroler stalno vibrira a izgleda da motorici na dualsensu crpe vise baterije nego na dualshocku .  

 

Vidis kod mene potpuna suprotnost sa kontrolerom, sa baterijom prezadovoljan  (da kucnem u drvo) , nebo i zemlja razlika, kolko traje da jednostavno nemogu vjerovat

12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nezz, meni je dosta bučnija od PS4, čak se i u rest modu čuje nekakav zvuk.
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice